-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Może pojawię się jako widz oglądać charty polskie :D
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Co to za psiur ??? [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6258/hpim2364j.jpg[/IMG] -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Pięknie :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lara']Super! Slicznota z Krysi niebywala! :-D[/QUOTE] Ba! Pewnie, że ślicznotka :) Możesz dać ją do "znalazły dom" -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Aaa :) to miło :) czyli nie mam już chyba więcej zdjęć do dodania, ..... a ta czarna nowa z Dnia Ziemi??? -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
A ta czarno biała która też była na dniach Ostrołęki, imię Iga czy jakoś tak podobnie ... ??? -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TBuqhxKQ7GI/AAAAAAAAAeA/YnQNTgHQva0/s512/DSCN2366.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TBuqoBRI0II/AAAAAAAAAeE/TIgLUMRav3k/s512/DSCN2372.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE="4"]SUKA - jeśli nie znalazła jeszcze domu można dać jej zdjęcia na stronę schroniska :D[/SIZE][/B] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TBuqKRCs3RI/AAAAAAAAAdw/A7rBB3Kw6xc/s512/DSCN2264.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TBuqOTxmDNI/AAAAAAAAAd0/XplH5qFGNGk/s640/DSCN2266.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TBuqSnUY7LI/AAAAAAAAAd4/KiQezd-RC5M/s640/DSCN2280.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TBuqYdsOmcI/AAAAAAAAAd8/Vfk7hxkH_-o/s640/DSCN2329.jpg[/IMG] -
[SIZE="3"][B]Cioteczki,[U] Jagodę [/U]wam już pokazywałam, jest troooszeczkę bulowata :) [IMG]http://farm5.static.flickr.com/4064/4473831726_c2757c3e72.jpg[/IMG] Niestety ma już na swoim kącie 1 zagryzienie i 2 pogryzienia innych psów. Jest izolowana, ale to przecież nie rozwiąże problemu :( Jeśli jeszcze raz zaatakuje pewnie dostanie wyrok i tak dobrze, że jeszcze to nie nastąpiło ... :( Macie jakieś pomysły????? [/B][/SIZE]
-
Pięknie razem wyglądają :D
-
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Patrzę, że masz z nimi jak z dziećmi :) Może chciały sprawdzić czy mają latające zabawki i wyrzucały z balkonu :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Wiedziałam, że uda się Ferbi :D Bardzo cię cieszę z tego powodu :D ... No więc Ferbi ucieka ze strony schroniska z PSÓW DO ADOPCJI do ZNALAZŁY DOM :D *** Dobrze, Benka poszła do DS, a jej szczeniak?? Kiedy dostanę zdjęcia, wstawiło by się go na stronę bernardyn.com.pl *** Jeśli chodzi o Jagodę, czy właściciele schroniska maja zamiar podjąć jakieś kroki w sprawie jej agresji?? -
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania760']Witam bardzo gorąco wszystkich KROLLOwiczów !!!!!! Pierwsze zdjęcia i relacje z krollowego domu zamiesciłam na wątku ''Już w nowym domu" .Fotek będzie dużo -napewno!Bardzo się cieszymy ,że już mamy tego chłopaczka -jest naprawdę cudowny i całkiem sprytny -pierwszą noc zaliczył na kanapie ,oczywiscie potajemnie-tak myśli Kroll.Nie mam czasu pisać dalej bo Kroll na mnie czeka....[/QUOTE] A o jakiś link można prosić?? :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='beam6']Właśnie nam gwałtowanie przybyło :( [B][SIZE=3][COLOR=purple]UWAGA - PILNE[/COLOR][/SIZE][/B] Dzisiaj zostały znalezione w lesie 3 sześciotygodniowe (mniej-więcej) szczeniory. Dwóch kawalerów i panienka. Umaszczone najśliczniej na świecie tzn czarne na rudo podpalane. Docelowo będą średniej wielkości. Świeżo wyrzucone :shake: bo w dobrej kondycji (jeszcze) i nawet nie zapchlone. Zdjęcia będą ale trochę później. DT na cito rozpaczliwie szukamy - przecież nie zawieziemy maluchów do schronu :-( tel 607077350[/QUOTE] [SIZE=5][COLOR=red][B]Ciotki pomocy!! Potrzebny DT !![/B][/COLOR][/SIZE] -
Odezwał się ???
-
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Piękna jest :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
prawdopodobnie w sobotę do nowego domu :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Krolla[/B] będzie można powoli ściągać z pilnych adopcji :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ten psiak jest nowy :D albo Szorściak miał się nazywać ;/ nie pamiętam :( -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Proszę o uzupełnienie odnośnie dwóch benków które znajdują się w schronie. Esperanza masz już ich fotki czy mam zadzwonić do pani Wiesi?? [/B] [B]1. Imię - 2. Płeć - 3. Wiek - 4. Sierść [/B]- (długa/półdługa/krótka) 5. [B]Sterylizacja[/B] - (tak/ nie ) 6.[B] Wielkość[/B] - (od S do XL - w skali : XS: poniżej 50 cm S: 51-60 M: 61-70 L: 71-80 XL: powyżej 80 cm ) 7. [B]Miejscowość[/B] - Kruszewo (pod Ostrołęką) 8.[B] Województwo[/B] - Mazowieckie 9. [B]Miejsce Pobytu [/B]- schronisko 10.[B] Zachowanie - [/B] 11. [B]Zachowanie względem Dzieci - [/B] 12. [B]Zachowanie względem Zwierząt - [/B] 13.[B] Dla Kogo -[/B] 14. [B]Historia - [/B](jak do was trafił i przeszłość o której wiadomo) 15. [B]Kontakt -[/B] (nr tel i do kogo) 16. [B]Krótki Opis [/B]-( naprawdę jedno króciutkie zdanie opisujące psa najlepiej i zachęcające do odwiedzenia jego "profilu" na stronie, bądź przeczytania całego wątku ) + 4 fotki ( pamiętajcie aby nie były one zbyt duże! - max 550 px - jeśli będą większe będą zamieniane na linki) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ferbi powinna mieć allegro... Trzeba zrobić dobry tekst :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lara']przyjelam, zrobie w najblizszym czasie. Jak cos jeszcze to piszcie! Nowsze zdjecia Ferbi to gdzie znajde?[/QUOTE] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RsNEO1zoI/AAAAAAAAAUA/V74D8VNE6kA/s512/DSCN1911.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RwUdaS6KI/AAAAAAAAAXI/JrG6oeAbKNg/s512/DSCN2019.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Rv7ENhocI/AAAAAAAAAW0/j-lH09zSOSk/s640/DSCN1996.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RvvH3HveI/AAAAAAAAAWs/gQqYCgHBQYY/s512/DSCN1993.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RwHFaUxwI/AAAAAAAAAXA/Mms-e3S5udw/s640/DSCN2000.jpg[/IMG]