Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Zrobiłam Pikusiowi troszkę ogłoszeń :)
  2. [quote name='malagos']cudne przebranko :) ciekawe, jak z anielskimi skrzydełkami by wygladał?[/QUOTE] Zapewne by nie pasowały ;)
  3. Ja na razie odpadam, choroba dosłownie rozłożyła mnie na łopatki :(
  4. Poprosiłam jedną osobę, która robiła ogłoszenia dla jednego z naszych psiaków o pomoc i może zjawi się na wątku :)
  5. [quote name='engelina_88'] Bardzo zaintrygowała mnie pozycja wspomniana przez Kikę9004, Dog&Sport. Nie widziałam tego nigdzie, ale może dałoby się uderzyć do wydawcy.[/QUOTE] Tu jest strona tego kwartalnika: [url]http://www.dogandsport.pl/[/url] Tam można zaprenumerować :) Inaczej ciężko będzie dostać :shake:
  6. [CENTER][B][COLOR="red"]BAZAREK DLA MAJI: [/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199893-Wirtualne-buziaki-dla-%C5%81YSEJ-DONKI!!!-do-17-stycznia-2011-godz.-20-00?p=16079942#post16079942"]Klik[/URL] Podnosimy, podnosimy!!! :D [/CENTER]
  7. Śliczny :D Taki dostojny na tych zdjęciach :)
  8. Jaka ona piękna !!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Trzeba tą spanielkę dodać na stronkę schroniska!! **** [B][CENTER][COLOR="red"]Bazarek dla łysej DONki !!! [/B]Kup buziaka, wspomóż psiaka :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199893-Wirtualne-buziaki-dla-%C5%81YSEJ-DONKI!!!-do-17-stycznia-2011-godz.-20-00?p=16079942#post16079942"]KLIK[/URL][/COLOR][/CENTER]
  10. Jest już na owczarkach w potrzebie?? Czy ją dodać??
  11. [COLOR="red"][B][SIZE="4"]Proszę o wstawienie tego na owczarki.eu do działu NEWSY[/SIZE][/B]: [/COLOR] (bardzo ważna i pilna sprawa, baaardzo proszę) [B]ŁYSA DONKA SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO![/B] Mrozy to przekleństwo dla psów schroniskowych, które nie mają naturalnie długiej sierści, która ochroniłaby je przed mrozem i wilgocią. Dla psów krótkowłosych ten okres jest bardzo ciężki. Pomaga tkanka tłuszczowa, lecz o taką też trudno w schronisku. Więc co ma powiedzieć [B]ŁYSA DONka[/B], która trafiła w grudniu do schroniska "Canis" w Kruszewie?[B] Chora, łysa, wygłodniała, zabiedzona [/B]... Może liczyć wyłącznie na bezinteresowność ludzi. Dostała budę, jedzenie, ale nadal jej ciężko przetrwać w schroniskowym kojcu bez towarzystwa przyjaciela-człowieka. [B]Potrzebuje domu tymczasowego! [/B]Niestety, stowarzyszenie które się nim opiekuje nie stać na sfinansowanie go, więc poszukujemy kogoś kto bezpłatnie zgodzi się przyjąć przepiękną psinkę pod swój dach! Maja to około 4 letnia sunia, która przebywa w schronisku pod Ostrołęką, woj. mazowieckie. [B]POMOCY!![/B] [B]Potrzebujemy także dla niej leków i karmy !! [/B] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1753/zdjcie0016dj.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5655/dsc00061xb.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8010/dsc00059cu.jpg[/IMG] [B]Możesz i chcesz pomóc?? Zadzwoń:[/B] Justyna tel. 0 607 077 350 [B]Lub napisz:[/B] [email][email protected][/email] [url]http://www.dogomania.pl/threads/198166-%C5%82ysa-DONka-nie-przetrwa-zimy-w-schronisku-pomocy[/url]! [url]http://kruszewo.schronisko.org/index.php?option=com_content&view=article&id=196&Itemid=53[/url]
  12. [COLOR="red"][B]DO MODERATORÓW OwP:[/B][/COLOR] Proszę o przeniesienie psów z DO ADOPCJI do ZNALAZŁY DOM :D 1.[B] Tequla[/B] [URL="http://owczarki.eu/psiak/445"]KLIK[/URL] 2.[B] Idol[/B] [URL="http://owczarki.eu/psiak/444"]KLIK[/URL] 3. [B]Hera[/B] [URL="http://owczarki.eu/psiak/432"]KLIK[/URL] [URL="http://owczarki.eu/psiak/202"]KLIK[/URL] 4. Saba [URL="http://owczarki.eu/psiak/431"]Klik[/URL]
  13. Jak odkopujemy, to odkopujemy :) Jeśli chodzi o NAUKĘ OD PODSTAW, to dużo prawdy przedstawiła już [B]Ślązaczka[/B]: [QUOTE]jeśli chodzi o nauke biegania za ....folią...to ja moje suki uczyłam z ten sposobakowałam piłeczkę w kolorową reklamówke..końce cięłam na paski ...i rzucałam.Oczywiście za pościg i aport..nagroda!! Fakt ze charty pogoń za czymś co ucieka maja we krwi, ale pogoni za folią (wabikiem)czesto musza sie nauczyć.[/QUOTE] Wabik to nic innego jak kawałki foli, które "uciekają" przed psem. Nie każdy pies bez wcześniejszego przygotowania od razu pobiegnie za wabikiem, co jest udręką wielu właścicieli chartów. [IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bb/Wy%C5%9Bcigi_chart%C3%B3w_Szombierki_2009_-_wabik_p.jpg/251px-Wy%C5%9Bcigi_chart%C3%B3w_Szombierki_2009_-_wabik_p.jpg[/IMG] Jestem zwolennikiem uczenia psa za młodu. Najlepiej znaleźć ulubioną zabawkę psa, za którą pies pobiegnie gdy ją rzucimy. Nagradzamy psa za każdym razem. Potem radziłabym zrobić tak jak Ślązaczka włożyć zabawkę do foli i zacząć się tym przeciągać z psem, by nie kojarzył tego szeleszczącego czegoś :) z czymś złym, a z zabawą :). Później można mu rzucać i oczywiście nagradzać :). kiedy pies "załapie" o co w tym chodzi możemy spokojnie zabrać go na coursing. Pamiętajmy, że jak interesują nas zawody na torach to koniecznością jest zapoznanie psa z boksem startowym! *** Co do ŻYWIENIA to polecam wejść na stronę hodowli chartów polskich "Arcturus" Blanki Horbatowskiej: [URL="http://www.arcturus-pl.com/pl/index.php?option=content&task=view&id=10"][B]KLIK[/B][/URL] Link zaprowadzi was do działu żywienie. Polecam wejść także do działu artykuły :)
  14. Trzeba zadzwonić, dajcie mu szansę tylko musi się zgodzić na kastrację i później po prostu to sprawdzić czy wykastrował, przecież w umowie adopcyjnej jest to wymagane. To, że psy czasami uciekają to normalka. Mi ostatnio ktoś bramkę na podwórko otworzył i moja suka uciekła i zagryzła koguta sąsiadom. Jeśli zgodzi się na dorosłego już wysterylizowanego to jeszcze lepiej, ale jeśli będzie chciał szczeniaka to po prostu spytać czy zdaje sobie sprawę że szczeniak musi najpierw być trzymany w domu, ale z tym raczej nie powinno być problemów bo wiele ludzi którzy nie wyobraża sobie psów w domu to zwykle szczeniaki aż nie podrosną trzyma się w domach :)
  15. Informacja z swiatchartow.net!! "[B]ZIMOWE PRÓBY PRACY SMYCZY CHARTÓW [/B] Po wielu latach przerwy wracamy do zimowych prób pracy smyczy chartów! Zapraszamy [B]19 lutego 2011[/B] do Klubu Wiejskiego[B] WILCZENIEC [/B]w Łomiankach (Kościelna Droga 10). Opłaty – jak w zeszłym roku (40 zł smycz). UWAGA - jeżeli pokrywa śnieżna będzie zbyt głęboka bądź zlodowaciała, wówczas prawdopodobnie będziemy zmuszeni do odwołania zawodów. Po zawodach zapraszamy na Bal Staropolski w salach Wilczeńca. Koszt od osoby ok.100 zł. Na terenie Klubu jest hotel – wszelkie informacje na stronie [url]www.wilczeniec.pl[/url] Zgłoszenia do 10 lutego - najlepiej e-mailem [email][email protected][/email] Do zobaczenia" Ktoś z dogo się wybiera?? :D
  16. [quote name='bebcik']oo i Kika jest. Ja ten weekend mam bezsamochodowy ale następny... jejku, tez nie bo studniówka :([/QUOTE] Napisz kiedy będziesz mogła to się umówimy i razem zaczaimy :) Ja mogę także w poniedziałki, mam czas od 13:00 do 17:00.
  17. Witam, jestem z Ostrołęki, suka i pies już złapany?? Streśćcie mi dokładnie jaka jest sytuacja, jutro mogłabym pomóc je złapać :D
  18. [CENTER][B][URL="http://79.188.158.178/joomla2/index.php?option=com_content&view=article&id=138:zbiorka-karmy-dla-schroniska-canis&catid=13:szkoa-promocji-zdrowia&Itemid=23"]KLIK[/URL][/B] [B]Tu info o akcji na stronie internetowej mojej szkoły :) [/B][/CENTER] *** Jeśli chodzi o bezdomne koty to można też iść do TO, niech napiszą artykuł p.t. "W Ostrołęce nie ma bezdomnych kotów!" i reportaż dziennikarki która niech wybierze się na spacer i policzy ile kotów bezdomnych spotkała, oraz do tego wywiad z Magaaa i opis jej działań w celu zmniejszenia bezdomności ostrołęckich kotów oraz jak można tym kociakom pomagać. Oczywiście można także zacytować pana prezydenta :)
  19. [quote name='kamilka91']A ja mam styczniowy ;)[/QUOTE] O! Zazdroszczę :D
  20. Z dostawą styczniowego nic dziwnego, że mają problemy :) Nic nie dochodzi bo sama zamówiłam przez allegro spodenki i już powinny być, a na razie nie ma :(
  21. [quote name='magaaaa']Wszystko zależy gdzie. W Wwie ponoć w niektórych lecznicach 200 to mało za sterylkę kotki. Wyszków zatem troche mysli. Ostrołęka 100 lat za Murzynami. Prezydent się niestety nie zmienił. Ten co jest i był w październiku na moje pismo w sprawie finansowania leczenia i sterylizacji kotów wolno żyjących napisał mi, ze nie ma u nas (w Ostrołęce) problemu kotów bezdomnych, bo miasto współpracuje ze schroniskiem w Kruszewie i w samym tylko 2010 do 15.10.2010 na wniosek miasta odłowiono i odwieziono do schroniska 8 kotów. Śmiech na sali. Ale pomniczki, chodniczki - tak, mamy juz plac Kaczyńskiego i projekt pomnika, a jakże :-([/QUOTE] Może by jeszcze raz napisać takie pismo i zbierać podpisy pod nim ?? Ja chętnie pozbieram u siebie w szkole :D i nie tylko w szkole :)
  22. 200 zł ?? To co to za program?? Ile dopłaca gmina?? Ja za 200 zł wysterylizowałam BERNARDYNKĘ !!
  23. [quote name='Asiaczek']Powierzchnia nierówna, tak...? Pzdr.[/QUOTE] Ziemia jest zamarznięta to się nie dziwię. Tu lód, tu śnieg, samemu trudno chodzić, a co dopiero psu zahamować :D
  24. Ojej :( Zaczęłam czytać i myślałam że to nas dotyczy :( a tu rozczarowanie :(
×
×
  • Create New...