Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [quote name='esperanza']Nie pozostaje zatem nic innego, niż nakłonić ich, by jak najszybciej pojechali do sunię :-)[/QUOTE] Przez jakieś najbliższe 2 tyg na pewno po nią nie pojadą, bo ten ich piesek troszkę choruje.
  2. Super że sunia wysterylizowana :) Tak, są to moi znajomi i wiem, że suni będzie tam u nich dobrze :multi:
  3. Prawdopodobnie szykuje się SUPER, sprawdzony domek dla Malamutki. Fajni ludzie, domek na wsi i do towarzystwa drugi malamut :) ludzie znają się na rasie. Ona jest wysterylizowana? Wolałabym by przed wydaniem przeszła zabieg...
  4. [b]ogłoszenia:[/b] 1. Moja-ostrołęka 2. Eostrołęka 3. Wroclawiak.pl 4. Lento.pl 5. Oddamzadarmo.eu 6. E-zwierzak 7. Petsy.pl 8. Mammisia.pl 9. Adopcjapsa.pl 10. Animalia.pl
  5. Dziś ruszam do Warszawy i na pewno pojawię się na wystawie jako obserwator :D :)
  6. Też się cieszę z adopcji podwójnej :) Oby im tam dobrze było :) *** [B][SIZE="3"] Potrzebny na już DT dla małego/średniego (trochę większy jak pół łydki) psa (samiec). Bardzo przyjazny, nie reaguje na zaczepki innych psów, trochę zagubiony, lgnie do człowieka, potrzebuje rozpaczliwie miłości. Ostatnio dzieciaki przyprowadziły mi (nawet nie wiem skąd) takiego przybłędę, dałam trochę jeść, wody, ale NIE MOŻE U MNIE ZOSTAĆ. Jest naprawdę śliczny: czarny, trochę dłuższa sierść. Co do wieku to raczej młody, nie szczeniak. Delikatnie kuleje, ale to raczej stary uraz i w ogóle nie przeszkadza. Zgubiłam ładowarkę do baterii więc nie mogę zrobić zdjęć, ale jak wyczaruję aparat to się pojawią. PROSZĘ O POMOC!!!!!![/SIZE][/B] Zrobiłam zdjęcia telefonem, jakoś beznadziejna ale coś tam widać :) Przesłałam je Justynie, ma wkleić :multi:
  7. Aby każda adopcja się tak kończyła :) *** Moja Ostrołęka podaje że festyn w niedzielę :)
  8. Wiadomo w jakim dniu weekendu festyn na dzieci polskich??
  9. Przypominam się, by wziąć dla mnie koszulkę na festyn ;)
  10. Postaram się być na festynie. Mam 7 maja 18nastkę przyjaciółki, więc ciężko będzie wstać, ale raczej dam radę :lol:
  11. [CENTER][B][COLOR="red"][SIZE="4"]Poszukuję behawiorysty z Ostrołęki lub okolic, który zajmie się psem i edukacją jego pana. Pies zagrożony oddaniem do innego domu. [/SIZE][/COLOR][/B][/CENTER]
  12. Mógłby ktoś odświeżyć ogłoszenia?? :D
  13. [B]OGŁOSZENIA: [/B] 1. [URL="http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl/jagoda-do-adopcji-daj-jej-szanse-zasluguje-na-nia,194304.html"]moja-ostroleka[/URL] 2. [URL="http://www.eostroleka.pl/ogloszenie,ogl46800.html"]eostroleka[/URL] 3. e-zwierzak Nie wiem za bardzo gdzie można jeszcze dać ogłoszenia ;/
  14. [quote name='esperanza']Gdzie zgłosić zapotrzebowanie na baner? Potrzebuję do akcji "Weź ulotkę na spacer" :-)[/QUOTE] [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185314-Design-by-Rozeta-czyli-grafika-na-zam%C3%B3wienie-)"]TU[/URL] albo [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144174-CavalierkaaStyle-FreeGraphic-for-YOU-!"]TU[/URL][/B] A co to za akcja??
  15. Nic nowego:shake: Każda gmina ma w nosie takie rzeczy! Zamiast myśleć na przyszłość to oni zaczną się martwić jak całe stada po wsiach będą biegać ;/
  16. Ojej :-( szkoda, że ta historia tak się skończyła :shake: przynajmniej odnalazł szczęście.
  17. W moim mieście nie ma empika ;/ A nowy numer już na moim stoliku :) Zdążyłam jedynie zauważyć że zmieniła się redaktor naczelna ...
  18. [quote name='esperanza'] Hotel znajduje się w okolicach Pomiechówka, prowadzą go Izabela i Małgorzata Szmurło. [/QUOTE] Myślę, że psina jest w dobrych rękach :) Obie kobiety od razu kojarzą się z chartami polskimi :D
  19. [quote name='esperanza']Odbędzie się na pewno. Może, jeśli się zmobilizuję po wekendowym seminarium, to już za tydzień się uda. Będę świeżo po "przyjęciu wiedzy", więc może zrobię jakieś podsumowanie i ktoś zechce o metodach pracy Alexy Capry posłuchać ;-)[/QUOTE] Bardzo chętnie :) Więc czekam niecierpliwie na jakieś wieści :)
  20. [quote name='esperanza']Byłoby cudownie, gdyby więcej osób o nim i jego stosunku do przyrody pamiętało, nie tylko 4 października.[/QUOTE] Święta prawda :) *** Powiedz mi bo wspominałaś o spotkaniu w Ostrołęce w styczniu, czy to nadal aktualne? Odbędzie się coś takiego??
  21. [quote name='agnieszka24']Niestety nie dam rady teraz wziąść tego astusia na tymczas :( Mam dwa 7-tyg. maluchy - jeden wyrzucony z samochodu, drugi z interwencji. Jak tylko znajdę domek dla któregoś z nich, na jego miejsce biorę kolejną kielecką bidę na tymczas. Strasznie u nas wysypało szczeniakami - 6 maleństw szuka tymczasów, dziewięć (!) 3,5 tyg. szkrabów odkarmianych jest butelką. Mamy teraz w Kiecach [B]20[/B] bezdomnych maluchów! Do tego kolejne zgłoszenia o dwóch suniach, każda ma po 5 szczeniaków :( I gdzie my mamy je lokować? Normalnie ręce opadają :placz:[/QUOTE] Ale problem wysypu szczeniaków nie tylko u was :( u nas tez podobna liczba, bo 18, i na dodatek wszystkie chorują ;(
  22. [quote name='beam6']Serio ? Różne religie różnie podchodzą do traktowania zwierząt. Np "święte krowy" w Indiach. Katolicy kochają "naszych braci mniejszych". Podobno.[/QUOTE] Mój błąd, faktycznie tak jest :) Dla mnie św. Franciszek to naprawdę świetna osoba i jeśli chodzi o zwierzaki to powinien być wielki wzór do naśladowania dla każdego :)
  23. [quote name='Wala2006']Ta łysa onka jest cudna jak na nią patrze to przypomina mi strasznie moją sunie tylko że jest trochę jaśniejsza cudna!! Trzymam kciuki by wszystko się jakoś ułożyło!![/QUOTE] Miejmy nadzieję, że tak będzie, a na razie szukamy jakiekolwiek DT :(
  24. O co chodzi z katolikami??? Przepraszam, ale nie widzę związku z wyznawaną religią, a traktowaniem zwierząt ?? :)
×
×
  • Create New...