-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Ostatnio też zainteresował mnie ten kierunek rozwoju :) Nie wiecie, czy można znaleźć na polskim rynku jakieś ciekawe pozycje książkowe ??
-
Alarm! 8 sierotek- pomóżcie spłacić dług, który ciągle rośnie!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Czyli do adopcji zostało 5 szczeniaków???? -
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Kika9004 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
Muszę wycofać "moją" kandydaturę. Kobieta stwierdziła, że nie chce się bawić w takie rzeczy. Zdenerwowała mnie bardzo :-( -
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Kika9004 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
Ja mam suczkę, która ma około 6 lat. Mieszka u starszej kobietki, która się nią dobrze opiekuje, ale nie ma pieniążków na sterylkę. Od czasu do czasu suczce podajemy zastrzyk hormonalny, ale nie chcę już tak szprycować suczki :(. Suka miała kilka razy szczeniaki, na wsi nie da się upilnować suki w cieczce. :( Ja nie mam pieniążków by wesprzeć kobietkę w zabiegu (co jakiś czas pomagam z karmą), a ona na malutkiej emeryturce :(. Suczka niziutka, ale na grubych łapkach i dość masywna, pewnie coś koło 10-15 kg. Moglibyście wesprzeć?? -
[quote name='NatashaFFM']Mógłby mi ktoś podać ich dokładną datę urodzenia? Chciałabym do książeczki wpisać :) 10.02[/QUOTE] Dziękuję. Mały waży już 4,5 kg :)
-
[B]WOLAND [/B]już z Ostrołęki pozdrawia Lublin :p [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ja9-zW8Z4Es/T3gaYKaMuyI/AAAAAAAAA3w/MxdVIOruMDA/s640/wolandzik.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6ZWxpz2i7no/T3gaYz8kB1I/AAAAAAAAA30/oorKG4P7Emo/s640/wolandzik1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7VyPB78fcFk/T3gaZQDJw4I/AAAAAAAAA38/7J5recAqJ6s/s640/wolandzik3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hlP8QdYSZyY/T3gadJeTRXI/AAAAAAAAA4I/iGbJhpIvE6k/s640/wolandzik4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ra593iImTP8/T3gagxGaOpI/AAAAAAAAA4Q/6TkpEvqPxao/s640/wolandzik5.jpg[/IMG] Mógłby mi ktoś podać ich dokładną datę urodzenia? Chciałabym do książeczki wpisać :)
-
Witam. Woland jest już u mnie :) Jest najpiękniejszym psem pod słońcem :) Jak na razie przebywamy w Warszawie, wieczorkiem wracamy do Ostrołęki :) Później postaram dać tu parę jego zdjęć :D Pozdrawiamy :)
-
Nie wiem czy była już tutaj, jest na DT u dziewczyny która nie ma konta na dogo więc suczka mogła tu nie trafić. [B]KAMA [/B]- troszkę beńkowata :) [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/419285_3456236089095_1366639701_3320445_1661390339_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/418274_3445941111727_1366639701_3315571_290102011_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/426918_3456233969042_1366639701_3320444_1415867666_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/420511_3456342651759_1366639701_3320476_481277793_n.jpg[/IMG] Nie wiele wiem jeszcze o suni, dopiero dostałam info, że taki psiak istnieje i bardzo potrzebuje pomocy. Psiak ma problemy behawioralne a DT finansowe. Wątek na facebooku: [url]http://www.facebook.com/events/305551189512570/[/url] Zajrzyjcie, dołączcie, podeślijcie dalej :D
-
[quote name='malagos']I co z Hakerem?[/QUOTE] Haker pojechał do hotelu...
-
Ojojoj :) jaki słodziak :):loveu: U mnie już wyprawka kupiona, mam nadzieję, że wszystko się uda i adopcja dojdzie do skutku ;)
-
Takie na szybko więc może być średniej jakości :shake: Leta to wyjątkowy pies. Większość psów bezdomnych potrzebuje ludzkiej miłości, cierpliwości, ręki, która pogładzi je po pyszczku, jednak śmiało i z czystym sercem mogę powiedzieć, że tego wszystkiego Leta potrzebuje wyjątkowo bardziej niż inne bezdomniaki. Z wyglądu przeciętny kudłacz, zapewne dlatego wcześniejszy właściciel postanowił jej się pozbyć, bo my wad w niej nie znajdujemy. Została wyrzucona z samochodu w miejscowości, która zdążyła nabyć miano „wysypiska psów”. Nawet za niewielką sumę można poprosić śmieciarzy, by wyrzucili niechcianego psa na łąki za wsią. Mieszkańcy więc krzywo patrzą na kolejnego przybłędę. Lecie nie sprzyjał dodatkowo fakt, że dostała cieczki, więc sprowadzała na posesje ludzi wielkie sfory samców. Była tylko problemem. Dodatkowo szukała pożywienia w śmietnikach, więc roznosiła śmieci. Suka przypięła sobie tym łatkę „psa do likwidacji”. Na wsi takie problemy można rozwiązać na różne sposoby: zatopić, zakopać żywcem, powiesić... Nie wiemy jaki sposób wybrano dla niej. Przy pierwszej próbie zgładzenia jej uciekła. Sprawą zajęło się Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpańskich Zwierząt NICZYJE zabierając ją od razu, bez chwili zastanowienia. Noc spędziła w domu wolontariuszki, a następnego dnia odwieziona do schroniska, gdzie przebywa po dziś dzień. Leta nie jest brzydka, więc zdawać się powinno, że szybko znajdzie dom. Na swoje nieszczęście psinka jest bardzo nieufna wobec człowieka, nie chce jeść w jego obecności, wykazuje cechy skrajnej uległości. Potrzebuje czasu by znów (a może po raz pierwszy) otworzyć się na człowieka i zaufać mu. Nie miała jak do tej pory łatwego życia, ale nic straconego, wystarczy poświęcić jej trochę czasu, miłości, ciepła, dać jej miskę ciepłego jedzenia, swoją obecność i z tego przerażonego własnym cieniem psiaka wyjdzie dostojna, miła i wierna towarzyszka życia. Nawet w okresie największego stresu Leta nie wykazała cienia agresji, przez pewien czas mieszkała na posesji na której były małe dzieci i świetnie się z nimi dogadywała. Leta to młoda (kilkuletnia), średniej wielkości (do pół łydki), wysterylizowana, zdrowa i gotowa do adopcji suczka. Ona nie ma szans by ktoś wypatrzył ją w małym schronisku, w którym zamieszkuje 400 psów. Podaruj jej szansę na normalne życie... Kontakt w sprawie adopcji: Justyna Długoborska - 607 077 350
-
Chyba się nie powstrzymam i jutro pójdę kupić małą obróżkę i zabawki dla szczeniaka :) :eviltong::p
-
Mnie zauroczył ten psiak: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/742/055img9968resize.jpg[/IMG] Gdzie on przebywa?? Psiaki są przecudne. Niedawno straciłam swoją suczkę (bernardynkę) i wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy: będzie kolejny pies. Mieszka z nami jeszcze 12letnia mała suczka w typie pinczerka. Jako, że jest już wiekowa boimy się, że zostaniemy sami, bez żadnego psiaka w domu, a to byłaby dla nas trudna sytuacja :), dom bez psa to nie dom. Jako, że mieszkają w naszym domu dzieci oraz bardzo często odwiedzają nas dzieci mojego rodzeństwa i znajomi doszliśmy do wniosku, że musi to być szczeniak. Niestety Lublin jest troszkę za daleko bym mogła dojechać, więc jakby się udało czy moglibyśmy liczyć na pomoc w transporcie? Muszę się szczerze przyznać, że planowaliśmy następnego psa dopiero na przełomie lipiec/sierpień aż moje podwórko doprowadzę do normalnego wyglądu, więc nie zachwyca :) ale do czasu aż psiak by dorósł na tyle by samemu biegać po nim powinniśmy się wyrobić by było odpowiednio bezpieczne dla psa. Dodam jeszcze że jestem wolontariuszką Stowarzyszenia NICZYJE, więc jeśli osobiście nie moglibyście podjechać na wizytację to mogę podać kontakty do osób które zajmują się tym na terenie Ostrołęki. Z miłą chęcią zaproszę je na kawę i pokażę dom :) Ach, rozpisałam się, głównie chodziło mi o ten transport i czy prowadzicie adopcje na takie odległości :)
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
a ten pitbulek w jakim wieku?? -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Coś więcej o tym ONku ?? -
Alarm! 8 sierotek- pomóżcie spłacić dług, który ciągle rośnie!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że przynajmniej dwójka znalazła ciepły kąt :) Wierzę, że niedługo i reszta podzieli ich losy :) A można wiedzieć do jakich miast poszły?? -
Alarm! 8 sierotek- pomóżcie spłacić dług, który ciągle rośnie!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Pan odpisał że musi zrezygnować z adopcji psiaka. Jakieś telefony były?? -
Alarm! 8 sierotek- pomóżcie spłacić dług, który ciągle rośnie!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Dostałam zapytanie na e-maila odnośnie możliwości adopcji psiaka. Odpisałam, kazałam skontaktować się telefonicznie.