Dogo chodzi mi fatalnie
Pawel nie masz telefonu do tej Pani? Nie możesz z nia tam jutro być? Szkoda, że się nie umówiliście.
Dobrze by bylo gdyby dowiedziała sie od Was o Artusiu, jego nawykach, o tym co lubi itd.....
To taka miła starsza Pani, taka kochana, bardzo żałuję, że nie wzięłam od niej telefonu.
Jak ja się denerwuję, obsesyjnie myślę o jutrze.
Panie Boże prosimy bardzo, pomóż Arteczkowi i Pani.....
A wogóle jak się dowiemy o jutrze?
Niech ta PAni zadzwoni.....