Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Aż powieczki ma czerwone, nie wygląda to dobrze. A może on już tak ma... Raczej tak nie ma, może on ma alergiczne te oczy
  2. No właśnie, wręcz tego byłam pewna, żę łańcuch zabroniony, ale jak sobie przeczytałam takie wytłuszczone + niedotlenienie z powodu infekcji, to coś mi nie pasowało i aż spytałam:-)
  3. [B][SIZE=4]- nie trzymać [COLOR=black]psa[/COLOR] na łańcuchu ani w boksie, z którego nigdy nie będzie wypuszczany,[/SIZE][/B] Tzn, że można trzymać psa na łańcuchu ale pod warunkiem, że będzie spuszczany do wybiegania?
  4. Teraz leje, za chwilę będą upały, potem znowu deszcze i znowu zima... Ile na ulicach, w lasach, przy drodze i sklepach porzuconych, zagubionych, wyrzuconych czarnuszków, w typie rasy, kolorowych małych i dużych:-( A nasze psy pod ciepłymi kołdrami i latem i zimą grzeją nas ciałkami
  5. Renia to Ty jeszcze masz kojcowy hotelik? Miętusku powodzenia!!! Gdyby wszystkie schroniska były pod opieką takich wspaniałych oddanych osób jak Miętuskowe schronisko, to te biedne psiaki nie odczuwały by aż swej bezdomności.....
  6. A mnie zmroziło, że stowarzyszenie w umowie adopcyjnej nie ma zawartych punktów, jakie są w każdej umowie adopcyjnej, czyli o traktowaniu psa jak członka rodziny, co jest jednoznaczne z NIE UWIĄZYWANIEM na łańcuchu. A może mają taki punkt? Wtedy sprawa byłaby jasna, facet nie spełnił warunków i mają prawo rozwiązać umowę i odebrać psa. I nasuwa mi się pytanie, dlaczego te stowarzyszenie nie sprawdza domów przed adopcją...... Ale ze zdjęć widzę, że pies wygląda całkiem dobrze, łańcuch długawy. Nie da się wyedukować człowieka, aby np zbudował mu spory kojec?
  7. I miejmy nadzieję, że te psy już na zawsze pozostaną w swoich domkach
  8. 60 z małym hakiem to chyba nie najgorzej. Tylko mnie Sisi pasuje do młodszych ludzi, z dzieckiem. Ale kobitka sprawna, na spacerki będzie pomykać, wnusia będzie czasem towarzyszyła babci, będzie dobrze. Madallena chyba wyczujesz jutro intuicją.... To Sisi przekupna jest, paskudny charakter:-)
  9. Juniorku śpij kolorowo dzieciaczku:-( Wczoraj dopiero weszłam na ten wątek, czemu Lati zawdzięcza życie temu maleństwu?
  10. Prosić zawsze można, ale czy się dostanie.....
  11. Myślę....!!!!! Pozytywnie....!!!!!
  12. Ja idę w tamtą stronę ok 14, będę się rozglądała. Powiem córce by po szkole też pochodziła, już jej dałam smsa by czujna była.
  13. Mó Boże, taki ładny pies, tyle tygodni ogłaszany i nic:-(
  14. Jak tam Opalik w te deszczowe dni? Pewnie przesypia.
  15. Jeśli ktoś dostrzegł w Łatce cechy papilona, to na pewno jest w tym szczypta prawdy:-)
  16. A jeszcze deszczowy maj nie sprzyja chłopakom
  17. A może poczuł sukę.... A później nie trafił spowrotem...
  18. Może i dobrze, Wy wiecie co dla którego psa lepsze.
  19. W W-wie znalazł domek? Wspaniale, gdyby wszystkie psiaki tak szybko szły do domów, było by idealnie.
  20. Jak znajdę wątek hoteliku to i ja popodziwiam
  21. A czy Barnaba na ulicy jest bezpieczny? Ma gzdieś swój kąt? Bea ta Pani co ma Piccolo, powiedziała Ci o Barnabie?
×
×
  • Create New...