-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Straszne rzeczy tam się dzieją. To gminne schronisko? Nie można nigdzie napisać, zgłosić????
-
5 tygodniowa sunia-sama w klatce po chomiku-juz w DS.dzieki Paulina78!
Awit replied to golf's topic in Już w nowym domu
A może Paulina już jej domek znalazła...... -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']ludzie sa niepowazni - alekssandra - nie trzeba ich bylo porzucac, tylko lazic za nimi i zniechecac do adopcji, tlumaczyc, ze trzeba 4-5 razy wychodzic na spacer w deszcz i chlod, a potem przypilnowac, zeby wyszli z pustymi rekami ;)[/QUOTE] haha, uśmiałam się, to dopiero prężnie działająca wolontariuszka by była:-) Ja staram się edukować ludzi mimo wszystko, bo jak ktoś się uprze, że chce psa to i tak go będzie miał ( z hodowli, od pseudo-drani, z bazaru, szczeniaka od znajomych ) nawet jak w tej chwili nie weźmie ze schr, dlatego spędziłam z nimi godzinę, ucząc jak psa traktować , co pies potrzebuje, co je, co mu trzeba zapewnić, jak się zachowywaqć. Zrezygnowali. Chwilę wczesniej zaproponowalam, żeby poczytali sobie o psach a było to mniej więcej tak: ja: To może poczytaliby Państwo o psach, polece Państwu jakąś dobrą ksiażkę, bo tu w schronisku są Państwo rozproszeni, trzeba na spokojnie sobie pewną wiedzę przyswoic. oni : eee? ja: Jest taka książka " Zaklinacz psów" Cesara Millana, tam jest to dobrze opisane, żeby nie biec z rękoma do psa, nie klepac w głowę, pokazać przyjaźń psu swoim spokojem, że spacery są bardzo ważne... pani: wiem, czytalam ja: :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czytała Pani? I nic Pani nie zrozumiała ? :shake: pani: czytałam, że to fajna ksiażka jest[/QUOTE] I tacy właśnie nie powinni mieć żadnego stworzenia, nawet rybki -
Ledwo chodzący szkielet znaleziony przy drodze - Brak deklaracji na hotel!
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
A mnie się wydawało, że Bartuś jest u Kasi Przystał. -
Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!
Awit replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
O rany, ale sobie znalazł miejsce... Zawsze to bezpieczniejsze niż gdzieś w polu czy przy samej drodze. Tylko ja już się martwię, czy jak będzie miał wejść do tej klatki to żeby nie przecisnął się i nie poleciał w pole czy na szosę.... Myślę, że nawet 3 czy 4 osoby by były przydatne przy łapaniu. A od jak dawna go tam widujesz? -
To teraz tylko czekać......
-
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Coś wiemy o tekście dla Dropeczka? -
Wysłałam 10zł.
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Alekssandra, bardzo dobrze się stało, że nie adoptowali żadnego psiaka, bo zapewne wróciliby z nim niedługo.... Tacy nie powinni mieć psów. Gdyby się udało, zebrać deklaracje, Wituś mógłby pojechać do DT..... Mnie może nie być teraz kilka dni, nie zapomnijcie cioteczki o Witusiu, proszę:-) -
A ona zginęła niedaleko miejsca zamieszkania czy gdzieś indziej? Ufna była do ludzi, podeszłaby do kogoś? Może ktoś ją wziął i jeszcze plakatów nie widział? Może do radia dać znać, ludzie słuchają. W autobusach, tramwajach może warto powiesić plakaty, taryfiarzom dać małe jak wizytówki. Pod szkołami powiesiłyście? Sunieczko kręć się w pobliżu.
-
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy:-) -
Franeczko wszystkiego dobrego maleńka!
-
Bo ja gapa myślałam, że te dwa czarne to jeden psiak. W czerwonej obróżce to Krecik, a ta na 1sze fotce to dziewczynka Krecik? Rodzeństwo. Moja Sonia [*] była calutka czarna błyszcząca.
-
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
Awit replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Biedna, już chyba lepiej, bo bezpieczniej na tych działkach było..... -
Roczny Niko - zwrot z adopcji :( Nie mamy na hotel !! Pomóżcie
Awit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Matko takie długi... Ja teraz cieniutko mam z kasą, miałam szczepienia Fredzi, chore uszy, wyrwany pazur, teraz Tereskę muszę zdiagnozować bo ma duszności:-( Cały czas coś..... -
4 szczeniaki w niedziele trafią na łańcuch!uff juz na swoich kanapach
Awit replied to golf's topic in Już w nowym domu
To sobie popłaczesz za Dorotką...... oby tylko dobry dom się znalazł....:-) A formalnie to z kim właściciel nowy zawiera umowę?? -
Piaseczno k/Warszawy - Zmarł opiekun, a co z psami?
Awit replied to gabat's topic in Już w nowym domu
Może są za duże. Ja już nie pamiętam, czy miałam kłopot. Natomiast alegratka mnie zawsze wywalała. Psy całe dnie same:-( Niech Wam los wynagrodzi, że do nich jeździcie. -
KUBA wyrwany z rak sadysty, odszedł:( Żegnaj Piesku [*]
Awit replied to rescal's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja zapamiętałam, że "wyrwany" i łatwo mi go znaleźć, ale może dlatego, że niedawno też wyrwałam psinę z rąk złych ludzi:-) -
Krecik to ta czarna a ta rudziutka to jej siostra? Sliczne kochane psiątka....
-
Wyjeżdżasz?