Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Nie odzywam się, ale trzymam kciuki za TEN domek!!!!!!
  2. Zielone ucho pozostanie na zawsze już? Co z guzkami z główki, poszły na histopatologię?
  3. Fifka ma mieć zabieg 17 kwietnia.
  4. Tylko dwie wpadki, jest rewelacyjna, kochana, mądra rybeczka:-) Na pewno czuje się szczęśliwa i często prezentuje uśmiechnięty pysiaczek.
  5. Agusia ja nie wiem, zadzwoń wiesz gdzie...... Ja jestem całym sercem z Majeczką, bo ona mnie "wzięła" ale jak tak dalej pójdzie, to ona od Was nie pójdzie:-) No bo jak oddać strachulca...
  6. Słuchajcie, tak jak pisałam jakiś czas temu. Córka z kolegami w szkole organizowała zbiórkę dla Przytuliska Pani Joli. Jest ze 40 puszek z karmą, i tylko 50zł. Jedzenie byśmy przywieźli którejś soboty lub niedzieli, można? Pani Jolu chyba puszki się przydadzą? Jest też odrobina suchej, ktoś przyniósł. Oczywiście zadzwonię wcześniej. A te 50zł, gdzie wpłacić? Będę musiała dowód wpłaty oddać do szkoły.
  7. Ojej Lala, powodzenia!! Niech jej pilnują, żeby przez ogrodzenie nie wyszła, może na długiej lince najpierw powinna biegać? O adresatce, czipie, mówiłaś jej, Mestudio?
  8. To będzie dla niej straszny DRAMAT:-( I nie ma nikogo z rodziny, kto by się nią zajął...? Tylko opiekunka pielęgniarka na kilka dni jej pomoże, i nikt więcej? :-(
  9. Awit nie cegiełkowa niestety. Cegiełki dopisać? Jak się sunia czuje, czy wychodzi na spacerki, jak ze smyczką, umie co nieco?
  10. Widzę, że mru ma pomysł:-)
  11. [quote name='PACZEK']Azorek też merda ogonkiem do zawsze pamiętających o nim Cioteczek.Wczoraj Azorek pozwolił się Ewie podnieść do góry na ręce ale był już zmrok więc foty nie dały się robić.[/QUOTE] Ależ postępy:-)
  12. No jak przeczytałam, że Gałka by wróciła do schronu to się zdenerwowałam. Ale i od razu uspokoiłam, że zostaje tu gdzie jest. Gałeczko trzymam kciuki za oczka i całe Twoje zdrówko!!
  13. No to super, że zdrowy, bo chyba miał coś z sercem, że nie mógł być operowany. Albo pomyliłam psy:-)
  14. Maja jest szczęśliwa, jej pysiaczek taki uśmiechnięty:-) Kaja, a Ty z tą smyczą to z nim chodzisz po dworze? Czy on lata po ogrodzie bez smyczy? Może powinien łazić z taką luźną smyczą, bez trzymania jej przez Ciebie, jeśli macie ogród.
  15. Lila!! Jak był czupiradłem tak jest czupiradłem:-) Ale tak jakby uczesanym:-) I ciałka nabrała, i buzia jaka pewna siebie:-) Każda fotka piękna, i na fotelu, i w pościeli, i w promykach słoneczka. Ale w pościeli jest najlepsza!!
  16. Czyli mamy piątego psa, czarną chudą sukę. Masz rację, być może ten potwór tam mieszka i wychodzi na wycieczki, tylko to jest chyba rasa niebezpieczna i chyba jakiś nadzór powinien mieć? K.... skąd tam tyle psów? Przez parę dni się podwoiło, a co będzie za następnych ileś dni? Może jakaś hodowla tam jest<ale nie, bo to kundle>, może pouciekały z miejsca gdzie były jakąś przynętą do walk? Może jakiś hycel je wyłapał gdzieś a tu pozostawił?
  17. No Megii kawał dobrej roboty:-) Ta Pani musiała zakochać się w obojgu naraz, chyba nie miała początkowo planów by zabrać jedno zwierzę?:-)
  18. Miała wrócić do schroniska???!!!!! Chryste Panie!!! Beataczl adoptowała ją na siebie i miała świadomie do schronu z powrotem oddać????? Przecież ona by tam chyba umarła! Wszystkim nam wmawiała, że da jej dom??
  19. Franeczko czekamy.......
  20. Kochane stworzonko, dlaczego taka babineczka znalazła się w schronisku?? Syla jesteś wspaniała, dałaś jej godne życie, dałaś jej raj!!
  21. Piękne zdjęcia staruszka:-) A tak niewiele brakowało.....
  22. Ech te siku:-) Ewcia wyjechała, Maja przespała tam całą noc a potem się wysikała? A później Gabunia nie pozwoliła Maji korzystać z tego łóżka i sama tam śpi? Maja chyba chciała zaznaczyć kawałek terytorium tym sikaniem. Mojej Teresce też się zdarzyło parę razy nasikać do łożka i to właśnie mojego męża, czyli łóżka w którym dużo czasu spędzała druga tzn pierwsza sunia. Agusia Ty tak fajnie cieplutko opisujesz, bardzo się cieszę, że otrzymałaś mądre rady i je wykorzystujesz.
×
×
  • Create New...