Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Kolejny kamień mi z serca spadnie, bo jak patrzę na niewykastrowaną sukę, to mnie nosić zaczyna:angryy:
  2. Kurcze no, jaki on kochany, nieduży taki chłopczyk, dlaczego taka istotka maleńka śliczna nie może znaleźć człowieka???:-(
  3. Tak, powinna już grzać, noce jeszcze takie chłodne......
  4. Jak po 2 tyg przejdzie na rzecz miasta, to uda się ja wyciągnąć. Oby tylko było dokąd. I oby nie zachorowała. Dobrze, że jest cieplej, bo tak z domu do zimnej klatki czy boksu, to dramat podwójny:-( Olena, to gdzie ją wsadzą zależy od jej wielkości i miejsca. Małe psiaki często są w kliperkach blisko biura. Pojedynczo w klateczce. Trzeba wiedzieć jaki ma numer i jedna osoba niech dzwoni i pyta o nią. Albo wpisać się do zeszytu osób zainteresowanych.
  5. Tak, to było starcze stąpanie, a nie kulawizna:-)
  6. Trzymam kciuki, niech Wam sie uda!!
  7. Nieduży, kudłaty, fajny i domku nie ma....
  8. Już po zabiegu, jak się czuje?
  9. Pies z domu, tzw zwrot z adopcji, w takim stanie??:-( Prokurator powinien się zając takimi ludźmi.
  10. Bardzo się cieszę!! Monika a Pani wie jak Topika zabezpieczyć? Ciasna obroża, tak by palec wszedł, szelki, wyprowadzanie ew na szelkach i obroży? Nie puszczanie luzem przez ileś tygodni, powolne puszczanie na długiej lince...? Adresatka, czip itd?
  11. Dobrze, że wczoraj na dogo nie wchodziłam, bo też bym się denerwowała:-) 60 lat i chcica szczeniaka, ja mam trochę mniej i jestem zwolenniczką dorosłych psów:-)
  12. To taką większą klatkę chcecie kupić?
  13. Malagos?? A czy przede wszystkim uświadomiłaś Pani, że pies NIE POWINIEN mieć obroży luźno założonej? Niech ona jej zakłada ciasno obroże, tab by wszedł palec, jeden palec jak wejdzie to jest ok, pies się nie udusi. A najlepiej jakby zakładała i obroże i szelki i dwie smycze!! I powiedz je, żeby nigdy jej nie ciągnęła, bo wtedy głowa wyjdzie z obroży, ale jak ciasno zapięta to nie wyjdzie. Malagos koniecznie jej powiedz aby ciasno zapinała..........
  14. Witusiu i Pani Aniu, szczęścia na nowej drodze życia!!!!!
  15. Przepiękna!!!!:-) :-) I taka uśmiechnięta, szczęściara mała:-)
  16. Dziewczyny, czy właścicielka zrzekła się psa na rzecz Waszej Fundacji albo kogoś? Bo jak trafi na paluch to nie wiadomo czy ją wydadzą, jako, że ma właściciela. A już na pewno w okresie kwarantanny jej nie dadzą.
  17. To Tula jest na DT? A szczeniaka sobie zostawiają na zawsze:-)
  18. A ja teraz dopiero zobaczyłam ten wątek. Cudownie, że sunia znalazła dom. To była matka tych szczeniaków, czy siostra z wcześniejszego miotu? A co z pozostałymi psiakami?
  19. Co z psami? Nie przeczytałam wszystkiego. Edit. Już wiem, że Malagos wzięła jedną i mała pojechała do domku. A co z pozostałymi się dzieje?
  20. [quote name='Aleksandra95']U mnie w szkole też była zbiórka.:) Zebraliśmy jakoś ponad 300 złotych. Kupiłam razem z Aleksandrą do Pani Joli zabawki gumowe,dwie kule smakule,proszek do prania,płyn do podłogi,takie jedno małe posłanko,miski. A za resztę kasy pojechałyśmy z Panią Jolą do lecznicy i kupiłyśmy chyba z 34 tabletki na odrobaczanie.:)[/QUOTE] Ja liczyłam, że ludzie będą woleli po drobnych przynosić, niż za puszkami latać, ale się przeliczyłam:-) No cóż, 50zł też dobrze, i puszki też się przydadzą.
  21. To Wituś jednak do Pani Ani jedzie?:-) I to dziś!! Mika a co z Twoim domkiem, masz innego psiaczka na oku??
  22. Super:-) Do kilku moich dojdzie wieeele nowiutkich:-)
  23. Matko, Kapsel jeszcze czeka...
×
×
  • Create New...