Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Oko mi łzą zaszło, takie cudne allegro. Jak się nie rozdzwonią ludzie, to chyba koniec świata się zbliża.... Gdybym miała jednego psa, po tym allegro już normalnie nie mogłabym spać:-)
  2. Gratuluję łapaczom:-) I tą starą sukę też powinno się uszczęśliwić kastracją.... Martyna, pewnie masz ogród i to zabezpieczony. Ale uważaj na nią. Bo 2 raz może być problem ze złapaniem, a i teren nieznany dla niej. Wyprowadzałaś ją już, jak na smycz reaguje?
  3. A może one są odporne na wilgoć... Ja bym je miażdżyła. Biedny Romek, taki zakleszczony, jak one się nażarły nim.
  4. Znowu się spóźniłam z obejrzeniem zdjęć:-) Piękni są, prawdziwe kundle, ale jakie piękne:-)
  5. I pewnie jeszcze ciężej znaleźć.....
  6. I każdego kleszcza zabijaj od razu. Masz kleszczyki do wyciągania?, z nimi łatwiej. Romek musi być przeszczęśliwy, że pozwoliłaś m zostać w cieple..... Ale jaki jest Ci wierny, nawet na krok od Ciebie nie odszedł....
  7. Albo zwyczajnie odpiąć ze smyczy, lub zdjąć obrożę i pogonić. Albo zostawić, a nie każdy pies będzie stał i czekał, tylko pójdzie gdzieś, albo szukać pana, albo za innym psem. Zagrożeniem też są rowerzyści, moja suka dwa razy została przejechana, jako szczeniak przez starego chłopa, jako dorosła potrącona przez 4 latka na 4 kołach, bo tatuś nie dopilnował dzieciaka. Następne zagrożenie: zimą jeziorka, kanałki, zarwanie się lodu i utonięcie. Inne zagrożenie: lasy, nowe bodźce, poczucie przez psa zewu lasu czy dzikiego zwierza.
  8. I co z nim zrobicie? Chyba nie masz męża potwora...... Edit: Za duże zbliżenie, ale chyba pies. Jak nie ma jajek, to może z jakiegoś schroniska? Może zgubił się komuś? Poprzeglądać by trzeba portale ogłoszeniowe, jest chudy, mógł jakiś czas się błąkać. Wygląda na spokojnego psiaka. A może ma czipa??
  9. Matko....One wg mnie mają mniej jak 6tyg. Może ze 4 mają.
  10. Dostałam pw, weszłam, ale i znam wątek... Biedna Kaja...
  11. A ja cały czas twierdzę, że czarny pies to czarny, nie ma jak czarny... I co ze szkoleniem?
  12. Martyna to Ty spotkałaś jeszcze inną sukę...?:-( Matko, dramat z tymi psami.
  13. WYsłałam 55zł ze zbiórki ze szkoły mojej córki, na konto Pani Joli. Miałam wysłać jeszcze 10zł od córki, ale zapomniałam.... Więc pewnie jutro i jakiś mały grosiczek dołożę. A co do karmy to za ileś dni zadzwonię i się umówię z Panią Pani Jolu.
  14. Jeśli cokolwiek miałoby zmienić się dla Maksa, nawet w czerwcu, chociaż w czerwcu to MOCNO trzymam kciuki!! Cóż tam niecałe dwa miesiące w porównaniu z okresem bycia w schronie, czy z całym życiem....
  15. W kołnierzu, po operacji, noga wygolona a mordeczka uśmiechnięta:-) Ona normalnie jest szczęśliwa.
  16. Mój mąż rozpoczyna dzień jak każdy człowiek od usiąścia na sedes, a za nim jak cienie obydwie dziewczyny. Jedna z jego łóżka prosto za nim, druga z mojego łóżka, też za nim, usiłuje wskoczyć mu na kolana i tak sobie cała trójeczka radośnie wita dzień. Agusia nie dziw się, że Maja zaczęła podejrzewać, że szykujesz coś niecnego, Ty ze swoimi emocjami, każdy by wyczuł a ona od razu:-) A może jeszcze ludzie dzwonili przy Maji i słyszała jak o niej rozmawiasz?:-)
  17. Ale się cieszę, że zostaje u nich!!
  18. Chyba, że mieszkają razem. Tylko syn pracuje, czy co, a matka potrzebuje psiego przyjaciela......
  19. Jaki kochany nasz dziadeczek, jak przejaśniał:-) Taki czyściutki teraz:-) Czy pieniądze z bazarku dopisać?
  20. Pomysł sensowny. Tylko człowiek z autem potrzebny.
  21. "Chyba cieczki to ona też nie miewa" Pani Aniu nie miewa cieczki Frania? Oj Franeczko, niechby jakiś dobry Cię zobaczył!!
  22. Boże, jaka tragedia:-( A jak to się stało, był na balkonie, usłyszeliście jakiś głos, pisk czy co? Śpij spokojnie Priameczku:-(
  23. No świetnie, tyle kasy:-) Mój grosik też chyba doszedł? Przedwczoraj wysłałam skromniutki za dwie cegiełki.
×
×
  • Create New...