-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Śliczna para:) A Borsuk jak uszka słodko kładzie:) stęskniłam się już za nim:) -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Suniątko szczęśliwe, ze w domu; spokojne. W ciagu dnia musiałam wyjechać na chwile i siedziała w kojcu Miszy - tez spokój. Teraz śpi na pontoniku w sypialni razem z Korą, Megi, Grizą i Gabrysią:) A zastrzyk się udał - pierwszy raz w życiu robiłam (zawsze Darek się tym zajmuje) ale Sonia była wyrozumiała - nawet nie zauważyła:) To pewnie dzięki korepetycjom Neris:) -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Cudowne zdjecia i niesamowite....a ja pamietam Lenke zastraszona, bidule i nikt nie wierzyl, ze z niej moze cos byc,,,metamorfoza.. Wiozlam ja z Warszawy do Serocka....serce sie raduje...dzieki za foteczki....bedziemy zagladac do kochanej Lenki!!!![/QUOTE] Ja w nią zawsze wierzyłam:):):) -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry o tak wczesnej porze:) Sońka i Griza chciały wyjść więc i ja zaglądam. Mam pytanie - Sonia może pić od dziś ale jeść to też już może? -
[quote name='Paulina78']Hotelik jest SUPER!!! Cudowna opieka, zainteresowanie i info w kazdej sytuacji!!! Juz teraz jako nowicjusz hotelikowy mam porownanie :) TERAZ daje GLOS :D na megii1! super kochana!!! DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dzięki, dużo łatwiej i lepiej się ocenia jak się kogoś pozna i zobaczy jego działania na własne oczy...
-
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nika razem ciocią Abrakadabra pojechały przed dziesiąta do nowego domku Niki:) Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc w transporcie bo dzięki temu Malutka jest już u siebie w domku. Nika dostała na drogę zapas karmy na parę dni, obróżkę, smycz, adresownik ( na wcisk po w zakręcane nie wierzę), ksiązeczkę i dwa egzemplarze umowy adopcyjnej. Ponieważ Małe już pojechały więc poniżej napisze rozliczenie. Jeżeli coś się nie zgadza proszę pisać:): Pobyt Niki i Dolly od 12 sierpnia do 21 sierpnia (10 dni) - 16 zł za dzień - [B]160[/B] zł Pobyt Niki od 22 sierepnia do 27sierpnia ( 6 dni) - 8 zł za dzień - [B]48[/B] zł Aniprazol 6 tabletek (na początku jedną tabletkę przywiózł Piotrek, a ja dołożyłam pięć; potem Niki dostała codziennie jeszcze po pół tabletki ale już zaokraglam) [B]36[/B] zł Fiprex S po 15 zł dla każdej -[B]30[/B] zł Wychodzi [B]274 zł[/B] -
SZKIELET PSA ZAGŁODZONA, młoda, piękna onka!!! Potrzebna każda pomoc!!!
megii1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
W niedzielę, przyjeżdża moja koleżanka , która prawie zawodowo robi fotki to wstawię coś lepszego:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/328/4cfff0c883e38e9emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/333/d1559ca51aefa6e9med.jpg[/IMG] -
SZKIELET PSA ZAGŁODZONA, młoda, piękna onka!!! Potrzebna każda pomoc!!!
megii1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Starałam się , naprawdę się starałam ale nic... [IMG]http://images38.fotosik.pl/328/f83831b43459c3e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/327/db18389443d44063med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/328/8c727a86f93a02a3med.jpg[/IMG] -
Ponieważ dawno nie było fotek Śnieżynki chciałam coś wstawić... Ale zrobienie Niuni fotek i do tego w stadzie graniczy z cudem - ona szaleje i bawi się i nie interesuje ją że ktoś może chcę ją obfocić. W każdym razie jest coraz pewniejsza siebie w szczególności do psiaków, a poza tym zrobiła się okrąglutka i taka jakaś większa:) P.S Ten wyżeł to kolega Śnieżki z kojca - przyjeżdża już trzeci raz w tym roku na wczasy i mieszka w kojcu ze Śnieżką. Mają dwie budy ale to zakochana para i śpią w jednej wtuleni w siebie:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/332/9c10ff45f0b86909med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/328/6724c22675b70d2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/332/4a27060953dea29amed.jpg[/IMG]
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
A teraz tak wypoczywamy:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/332/83985f8927d2b8bfmed.jpg[/IMG] -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Grizy:) Jak zawsze uśmiechnięta:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/327/e6630a6ff4bf0620med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/328/d0784f4e016668bcmed.jpg[/IMG][IMG]http://images43.fotosik.pl/332/91f794c1b7212051med.jpg[/IMG] -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Sonia już u nas po sterylizacji:) Podobno w lecznicy trochę szalała dziewczyna ale u nas już się wyciszyła, wyprzytulała, zsikała na dywan a teren spaceruje po ogródku. Jutro i pojutrze ma dostać zastrzyk - niestety nie ma mojego Darka a ja zupełnie nie kumata w tych sprawach więc jak nie dam rady przyjedzie wetka i przy okazji obejrzy jak Sunia po zabiegu. Bidulka miała cztery szczeniaczki...ja k dla mnie ona była psiakiem domowym, co widać między innymi po fotkach:) Teraz pospacerowała po ogródku, usiadła przy drzwiach od tarasu, raz szczeknęła i czekała aż ją wpuszczę. Ciekawe jak noc z Korą i Griza bo nasza dziewczyna jakaś super towarzyska to niestety nie jest. [IMG]http://images40.fotosik.pl/328/73ebbcc1a5b017e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/332/3dee9a295aa398a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/328/b8665da220aa793emed.jpg[/IMG] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
A Renata zagląda ostatnio na dogo:) tylko woli nie pisać bo łatwo tu o bezsensowne kłótnie, a jej chodzi tylko żeby pomagać psiakom. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Też już rozmawiałam z Renatą:) Słyszałam ze obstawiasz siostrzyczki, a Renia z kolei myśli tez o Korze. Może uda się żeby przyjechała cała trójka a jak nawet nie to dwójka to też dobry początek. A ile mniej więcej ważą te Sunie? Jakiej są wielkości? -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
A to watek ostatniego psiaka Renaty u nas:) Pucuś ma juz swój domek:) Zobaczcie sobie fotki z pierwszej i ostatniej strony. Na pierwszej stronie tego wątku jest tez adres strony Renaty - można się trochę więcej o niej dowiedzieć. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182654-Du%C5%BCy-czarny-elegant-Pucu%C5%9B-)-MA-PIEKN%C4%84-DZIEWCZYN%C4%98-I-SUPER-DOM-[/url]) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ta Pani to Renata:) Kobieta Anioł:) Co jakiś czas przywozi do nas różne bidy i znajduje im cudowne domy. Póki co mamy miejsce na dwie suczki - Renia wybierze, które są najbardziej potrzebujące. Chyba, ze macie jakieś typy - moze najbardziej adopcyjne, żeby szybko było miejsce dla następnych. Ja dziś wyaadoptowałam dwie suczki i jestem mega szczęśliwa - adopcje po wakacjach ruszyły:) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Państwo chyba nie są przekonani i tylko mówią, bo nie potrafią odmówić. Ale to tylko moje wrażenie sądząc po zachowaniu państwa[/QUOTE] Ja tez tak myślę. Ale nie ma się co martwić - suczka śliczna, mądra, młodziutka - na pewno zaraz będzie chętny ktoś następny. -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nie dzwoniła. -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Mała jest dziś wkur.... Wszyscy dostali jeść a ona nie. Aż boję się chodzić koło jej kojca bo patrzy na mnie spojrzeniem kota ze shreka i normalnie błaga o trochę suchego. Masakra - ona kocha jeść:( -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Pojęcia nie mam, jeszcze dzisiaj Pani mnie zapewniała że jadą po małą....[/QUOTE] Dziwni Ci ludzie. Ja bym do nich zadzwoniła, czy są zainteresowani Niką bo są już na nią kolejni chętni i wtedy się sprawa wyjaśni. -
SZKIELET PSA ZAGŁODZONA, młoda, piękna onka!!! Potrzebna każda pomoc!!!
megii1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Magda postara się zrobić ładne fotki w weekend:) a może i jutro dam radę:) -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Grizuchna...... co tam u Ciebie Kochaniutka?.....:)[/QUOTE] Griza coraz lepiej czuje się psychicznie, niestety przynajmniej raz dziennie wymiotuje. Dziś zmieniamy jej troche liste leków bo będzie dostawać na razie tylko lek na stawy i witaminki. Leki na tarczycę są odstawione - one mogą powodować wymioty. Z tego co wiem, KWL konsultował wyniki badań Grizy z kolejnym lekarzem i ten polecił odstawienie leków i USG tarczycy. Pewnie KWL napisze coś więcej i bardziej szczegółowo. Jak uda się z transportem to Griza pojedzie na kolejną wycieczkę w przyszłym tygodniu. A i Griza nie aportuje już kamieni, teraz wybiera spore gałęzie w lesie:) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']Cioteczki zajrzyjcie do mojego kolejnego nieszczęścia[URL="http://www.dogomania.191608-Dzia%C5%82ki-opustoszej%C4%85-co-z-nim-b%C4%99dzie-Jeszcze-szczeniak-Bolu%C5%9B.-DT-og%C5%82oszenia%21?p=15260413#post15260413"]http://www.dogomania.pl/threads/191608-Dzia%C5%82ki-opustoszej%C4%85-co-z-nim-b%C4%99dzie-Jeszcze-szczeniak-Bolu%C5%9B.-DT-og%C5%82oszenia!?p=15260413#post15260413[/URL][/QUOTE] Link się nie otwiera -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Megii rozmawiałam z Panią od Nikusi (przez przypadek zresztą:)), jeszcze nie wie o której do Was podjadą ale na pewno będzie to jakoś pod wieczór.[/QUOTE] Czekamy cierpliwie:)