-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Joanna B']Tu jest mój pies :) Mam dwa podręczniki do angielskiego 1A, 1B,, NEW BINGO " Anny Wieczorek, ale bez płyt CD, cena na nich jest 33,00 zł. Mogę je przekazać komuś w Warszawie do sprzedania na ,, skarpętę" dla Grizabelli. Można je sprzedać po 20,00 zł każdy lub mniej zawsze to grosz do grosza :). Podręczniki nowiutkie, kupiłam dwa zestawy( zawsze mam jakieś wpadki z kupowaniem podręczników) minusem jest tylko to, że są podpisane na wewnętrznej okładce. Mam też album do zdjęć nowiutki, zafoliowany myślę, że za 10,00 zł też uda się go sprzedać. Osobiście do megi: Coś ty z tym psem zrobiła:mad:gruby jest jak pączek w maśle:lol:.[/QUOTE] Tak w ramach wyjaśnienia to właśnie Asia adoptowała na siebie Grizę:) Także teoretycznie jest właścicielem:) Asiu, jak nikt się nie zgłosi to ja od Ciebie odbiorę fanty na bazarek i albo sama zrobię (pierwszy raz) albo komuś przekaże, kto na pewno zrobi to lepiej. -
[quote name='jostel5']Mieszkam blisko Łosic.Mogłabym spróbować,choć tremę mam jak cholera! :)[/QUOTE] To ja prosiłam o wizytę przedaadopcyjną i dziękuję bardzo Dogo za pomoc:) Tak w skrócie to wzięlismy na bezpłatny tymczas sukę kaukaza ze schroniska w Ostrowii Mazowieckiej. Suka po prostu cudo, ma chora łapkę i czeka ją sterylizacja w tym tygodniu jeżeli z łapka to nic poważnego. Przedwczoraj człowiek, który buduje dom moim sąsiadom zakochał sie w moim kaukazie a jak zobaczył kaukazkę (nazywa się Mafia) to powiedział ze bardzo ją chce. Ma dwa owczarki, spaniela i miał przez chwie Bernardyna, który się przybłakała do niego ale znalazł się jego właściciel i są tylko trzy psiaki. Niby facet miły ale przyszedł do mnie wczoraj z głupkowatymi kolegami żeby iść z Mafią na spacer i Ci koledzy zaczeli ze mną dyskutować o sterylizacji - że okaleczenie, ze ona młoda, ładna i w ogóle, a jeden z nich to miał nawet hodowlę owczarków niemieckich z samcem sąsiada. Przy mojej miłosci do Onków i sporej niechęci do pseudohodowców to już za dużo powiedział. Nie chce oceniać człowieka, do którego miałaby jechać Mafia (bo wywody prowadził jego kolega) ale zaczęłam się martwić o sunie i stad moja prośba. Przepraszam że tak się tu rozpisałam ale pw coś mi ostatnio czasami nie działa. Jostel - w podpisie jest telefon do mnie - napisz smsa albo puść sygnał - oddzwonię; zwrócę koszty dojazdu, przekaże fanty na bazarek dla psiaków z Białej Podlaskiej tylko pomóż:):):) Proszę:)
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa ale szukam kogoś do zrobienia wizyty przedaadopcyjnej dla kaukazki Mafii z Ostrowii w Łosicach (podlasie). Znacie kogoś z tych okolic? -
Owczareczka delikatna jak porcelanowa laleczka – ma dom !
megii1 replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa ale szukam kogoś do zrobienia wizyty przedaadopcyjnej dla kaukazki Mafii z Ostrowii w Łosicach (podlasie). Znacie kogoś z tych okolic? -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa ale szukam kogoś do zrobienia wizyty przedaadopcyjnej dla kaukazki Mafii z Ostrowii w Łosicach (podlasie). Znacie kogoś z tych okolic? -
SZKIELET PSA ZAGŁODZONA, młoda, piękna onka!!! Potrzebna każda pomoc!!!
megii1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa ale szukam kogoś do zrobienia wizyty przedaadopcyjnej dla kaukazki Mafii z Ostrowii w Łosicach (podlasie). Znacie kogoś z tych okolic? -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Ale fajna dziewczyna z Grizy:loveu:...zwłaszcza fotki z kamieniem mi się podobają:) a piłeczki też lubi, czy tylko w kamieniach gustuje?;)[/QUOTE] Piłeczki tylko mocne bo inne przegryza, to samo z patykami:) -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
No tak, rób z tymi fotkami bo niektóre nie są najgorsze - najwyżej później się podmieni a Renat może do mnie przyjechać nawet za parę tygodni. -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
W sobotę i niedziele dzwoniłam do Renaty, w niedzielę do Ciebie potem rozmawiałam jeszcze z Abrakadabra. Nie ma problemu - jakoś sobie poradziłam i mam nadzieję,że już będzie dobrze. Soni głodówka (którą pewnie będzie miała) nie zaszkodzi a nawet pomoże bo pulpet się z niej robi. A żebyś wiedziała jakiego ma teraz przystojniaka w kojcu - mały, rudy, 5 kg wagi - cudo:) A jak jej ogłoszenia? -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Niestety kupy znowu są z krwią, a Sonia miała w weekend kiepski jak na nią apetyt. Nie mogłam się niestety skontaktować z Renatą ani z Pauliną i musiałam sama działać i podejmować decyzję, także z góry przepraszam ze się tak porządziłam . Akurat w weekend byłam u trzech wetów i trochę popytałam. Więc tak - robaki wykluczone; źle przeprowadzona sterylka też. Najprawdopodobniej Sonia miała zbyt długo pokarm w przewodzie pokarmowym i mimo, ze się go pozbyła to powstał stan zapalny, który daje takie efekty. Sunię boli tez brzuszek tak wszystko by pasowało. Dziś dostanie antybiotyk, za trzy dni to samo i powinno być już naprawdę dobrze. Poza tymi dolegliwościami Sonia jak widać na fotkach Idusiek czuje się rewelacyjnie:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/311/51beebbdf62aa10dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/198/0269c956ab0155b6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/340/9175dd2fdd0aae04med.jpg[/IMG] -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Tylko nie wiem czy ona ma już odnowione ogłoszenia... Chyba ma stare z fotkami ze schronu:(