Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='Joanna B']Tu jest mój pies :) Mam dwa podręczniki do angielskiego 1A, 1B,, NEW BINGO " Anny Wieczorek, ale bez płyt CD, cena na nich jest 33,00 zł. Mogę je przekazać komuś w Warszawie do sprzedania na ,, skarpętę" dla Grizabelli. Można je sprzedać po 20,00 zł każdy lub mniej zawsze to grosz do grosza :). Podręczniki nowiutkie, kupiłam dwa zestawy( zawsze mam jakieś wpadki z kupowaniem podręczników) minusem jest tylko to, że są podpisane na wewnętrznej okładce. Mam też album do zdjęć nowiutki, zafoliowany myślę, że za 10,00 zł też uda się go sprzedać. Osobiście do megi: Coś ty z tym psem zrobiła:mad:gruby jest jak pączek w maśle:lol:.[/QUOTE] Tak w ramach wyjaśnienia to właśnie Asia adoptowała na siebie Grizę:) Także teoretycznie jest właścicielem:) Asiu, jak nikt się nie zgłosi to ja od Ciebie odbiorę fanty na bazarek i albo sama zrobię (pierwszy raz) albo komuś przekaże, kto na pewno zrobi to lepiej.
  2. [quote name='Tora&Faro']Kto? nie mam zielonego pojęcia....[/QUOTE] Ja też jestem ciekawa:)
  3. Dzięki:) Już byłam na tej mapie ale nie umiem się na niej odnaleźć:(
  4. [quote name='jostel5']Mieszkam blisko Łosic.Mogłabym spróbować,choć tremę mam jak cholera! :)[/QUOTE] To ja prosiłam o wizytę przedaadopcyjną i dziękuję bardzo Dogo za pomoc:) Tak w skrócie to wzięlismy na bezpłatny tymczas sukę kaukaza ze schroniska w Ostrowii Mazowieckiej. Suka po prostu cudo, ma chora łapkę i czeka ją sterylizacja w tym tygodniu jeżeli z łapka to nic poważnego. Przedwczoraj człowiek, który buduje dom moim sąsiadom zakochał sie w moim kaukazie a jak zobaczył kaukazkę (nazywa się Mafia) to powiedział ze bardzo ją chce. Ma dwa owczarki, spaniela i miał przez chwie Bernardyna, który się przybłakała do niego ale znalazł się jego właściciel i są tylko trzy psiaki. Niby facet miły ale przyszedł do mnie wczoraj z głupkowatymi kolegami żeby iść z Mafią na spacer i Ci koledzy zaczeli ze mną dyskutować o sterylizacji - że okaleczenie, ze ona młoda, ładna i w ogóle, a jeden z nich to miał nawet hodowlę owczarków niemieckich z samcem sąsiada. Przy mojej miłosci do Onków i sporej niechęci do pseudohodowców to już za dużo powiedział. Nie chce oceniać człowieka, do którego miałaby jechać Mafia (bo wywody prowadził jego kolega) ale zaczęłam się martwić o sunie i stad moja prośba. Przepraszam że tak się tu rozpisałam ale pw coś mi ostatnio czasami nie działa. Jostel - w podpisie jest telefon do mnie - napisz smsa albo puść sygnał - oddzwonię; zwrócę koszty dojazdu, przekaże fanty na bazarek dla psiaków z Białej Podlaskiej tylko pomóż:):):) Proszę:)
  5. Przepraszam za offa ale szukam kogoś do zrobienia wizyty przedaadopcyjnej dla kaukazki Mafii z Ostrowii w Łosicach (podlasie). Znacie kogoś z tych okolic?
  6. Przepraszam za offa ale szukam kogoś do zrobienia wizyty przedaadopcyjnej dla kaukazki Mafii z Ostrowii w Łosicach (podlasie). Znacie kogoś z tych okolic?
  7. Przepraszam za offa ale szukam kogoś do zrobienia wizyty przedaadopcyjnej dla kaukazki Mafii z Ostrowii (mojej tymczasowiczki) w Łosicach (podlasie). Znacie kogoś z tych okolic?
  8. Przepraszam za offa ale szukam kogoś do zrobienia wizyty przedaadopcyjnej dla kaukazki Mafii z Ostrowii w Łosicach (podlasie). Znacie kogoś z tych okolic?
  9. Przepraszam za offa ale szukam kogoś do zrobienia wizyty przedaadopcyjnej dla kaukazki Mafii z Ostrowii w Łosicach (podlasie). Znacie kogoś z tych okolic?
  10. Przeprasza za offa ale szukam kogoś do zrobienia wizyty przedaadopcyjnej dla kaukazki Mafii z Ostrowii w Łosicach (podlasie). Znacie kogoś z tych okolic?
  11. Przepraszam za offa ale szukam kogoś do zrobienia wizyty przedaadopcyjnej dla kaukazki Mafii z Ostrowii w Łosicach (podlasie). Znacie kogoś z tych okolic?
  12. [quote name='kaskadaffik']aLE PIĘKNA TA mALTA :) :) :) A W JAKIM ONA WIEKU jest ?[/QUOTE] Wetka jej jeszcze w żeby nie zglądała ale zachowuje sie jak młodziak.
  13. I jeszcze troszkę Malty:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/340/064c1a97e4e51ecdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/335/d7ba4dca0e0cc8a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/340/20f8bb1f1e15c5f9med.jpg[/IMG]
  14. I kolejne fotki:) strasznie ciężko mi dziś idzie wklejanie:( [IMG]http://images49.fotosik.pl/340/ad8963d8d2d4497dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/341/b451b93246a864aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/198/7c5cc7f0e03ab8bemed.jpg[/IMG]
  15. Mysza może teraz coś wybierzesz? A jak nie to zapraszam do siebie:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/335/66f9f986bc146de2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/336/41643090fcfebc05med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/340/402fcbf4d80b32a2med.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Tora&Faro']I jak ta Pani od Eklerka?[/QUOTE] Mi się podobała. Mieszkają w Sulejówku jednak; dom z ogrodem ale pies ma mieszkać w domu. Mają się jeszcze zastanowić i dzwonić ewentualnie do Myszy:)
  17. [quote name='Tora&Faro']Ale fajna dziewczyna z Grizy:loveu:...zwłaszcza fotki z kamieniem mi się podobają:) a piłeczki też lubi, czy tylko w kamieniach gustuje?;)[/QUOTE] Piłeczki tylko mocne bo inne przegryza, to samo z patykami:)
  18. Dzwonił fajny Pan w sprawie Śnieżynki i.... Nic więcej nie napiszę bo boję się, że zapeszę:)
  19. [quote name='mysza 1']Nikt ze mną nie rozmawiał....:roll: nie wiem skąd ma numer do Ciebie.[/QUOTE] Ja też w takim razie nie wiem ale Pani miła i chętnie ją poznam. Jak Ekler się będzie podobać podam telefon do Ciebie.
  20. No tak, rób z tymi fotkami bo niektóre nie są najgorsze - najwyżej później się podmieni a Renat może do mnie przyjechać nawet za parę tygodni.
  21. W sobotę i niedziele dzwoniłam do Renaty, w niedzielę do Ciebie potem rozmawiałam jeszcze z Abrakadabra. Nie ma problemu - jakoś sobie poradziłam i mam nadzieję,że już będzie dobrze. Soni głodówka (którą pewnie będzie miała) nie zaszkodzi a nawet pomoże bo pulpet się z niej robi. A żebyś wiedziała jakiego ma teraz przystojniaka w kojcu - mały, rudy, 5 kg wagi - cudo:) A jak jej ogłoszenia?
  22. Niestety kupy znowu są z krwią, a Sonia miała w weekend kiepski jak na nią apetyt. Nie mogłam się niestety skontaktować z Renatą ani z Pauliną i musiałam sama działać i podejmować decyzję, także z góry przepraszam ze się tak porządziłam . Akurat w weekend byłam u trzech wetów i trochę popytałam. Więc tak - robaki wykluczone; źle przeprowadzona sterylka też. Najprawdopodobniej Sonia miała zbyt długo pokarm w przewodzie pokarmowym i mimo, ze się go pozbyła to powstał stan zapalny, który daje takie efekty. Sunię boli tez brzuszek tak wszystko by pasowało. Dziś dostanie antybiotyk, za trzy dni to samo i powinno być już naprawdę dobrze. Poza tymi dolegliwościami Sonia jak widać na fotkach Idusiek czuje się rewelacyjnie:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/311/51beebbdf62aa10dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/198/0269c956ab0155b6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/340/9175dd2fdd0aae04med.jpg[/IMG]
  23. Dzwoniła dziś do mnie (po rozmowie z Myszą) bardzo miła Paniw sprawie Eklera:) Ma dziś przyjechać żeby go poznać. Będą koło 13:)
  24. Tylko nie wiem czy ona ma już odnowione ogłoszenia... Chyba ma stare z fotkami ze schronu:(
×
×
  • Create New...