Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Zdjęcia super. Tylko dałam dla Niki adresownik, a widzę że nie ma go założonego. Szkoda
  2. Pamiętam o wymazie Grizy ale ciągle mi nie po drodze do weta. Dzis popołudniu jestem w Legionowie to w końcu go odbiorę. Teraz Griza ma od 5 dni nieczyszczone uszka także tak jak rozmawiałam z Magdą można zrobić wymaz jeszcze raz.
  3. [quote name='APSA']Super się suka zrobiła. KWL, przypominam o rzeczach dla Megii :)[/QUOTE] Ja też mam rzeczy dla Ciebie:) Darek przekaże wieczorem bo mnie nie będzie do 22.
  4. Nie, no były tylko dwa i już je dostała:)
  5. [quote name='mysza 1']Co to jest, że owczarki tak lubią patyki?[/QUOTE] Nie wszystkie - moja Korka w ogóle nie wie o co chodzi z patykiem, piłeczką itd - ale i tak ją kocham:)
  6. [quote name='Abrakadabra']Megii, dzieki za zdjecia! Sonai wyglada na zadowolona, wiec chyba wszystko ladnie sie goi? [/QUOTE] Jak na razie wszystko ładnie wygląda:)
  7. I ostatnia foteczka - oczywiście z patykiem:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/334/b1b4c4d2e0d4848emed.jpg[/IMG]
  8. I jeszcze troszkę Niuni:) Jestem zachwycona postępami jakie robi - kiedy do nas przyjechała załatwiała się na dworzu zaraz za drzwiami wejściowymi, nie mogła znaleźć sobie miejsca w domu, wstawała w środku nocy i chciała wychodzić na spacer. Teraz spi przy naszym łózku w sypialni i budzi się z nami, na powitanie podchodzi najpierw do mojej strony łózka i liże , potem do Darka, wszystkie potrzeby fizjologiczne załatwia na spacerach lub wybiegu (z rana obowiązkowo na spacerze) i pięknie się cieszy jak nas widzi na horyzoncie:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/329/5d09ae2977f1e239med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/333/52759f2683a450d0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/333/9f6f26b589d27f91med.jpg[/IMG]
  9. Od wczoraj Griza ma powtórne odrobaczanie - jutro ostatnia porcja. Griza je dwa razy dziennie czerwoną Nutrę z dodatkiem puszki bo tak bardziej jej smakuje a poza tym do kawałków mokrego wtykam jej wszystkie leki jakie dostaje i tak szybko pochłania [IMG]http://images38.fotosik.pl/330/bb16496bf0b8f467med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/333/9cbb3a9d82189bf1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/334/2988cd9bd180b8ccmed.jpg[/IMG]
  10. Sonia świetnie wtopiła się w stado, na spacerach przez cały czas pilnuje mojego synka - chodzi za nim krok w krok, i moim zdaniem lepiej stawia nózki:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/330/aaff26dfaddc8cefmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/334/98bc86659bb07e0emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/330/ea89ca9b2b55a1a6med.jpg[/IMG]
  11. Pozdrowienia od Grizy:) Jak widać czuje się świetnie:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/334/99f4b6c9e7c1a824med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/334/4a405cf83f18a934med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/334/e9e91d66c4e0887fmed.jpg[/IMG]
  12. I jeszcze ostatnie:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/330/96c7f6e94656259bmed.jpg[/IMG]
  13. Pozdrowienia od Soni:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/329/0bc2653f88ad2d0emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/333/94531175269de243med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/334/8d66f8483f293f60med.jpg[/IMG]
  14. A o której będziecie po Grizę?
  15. [quote name='mysza 1']Kilka da się wybrać, dziękuję za dedykację. ;) Asiu, zrobić allegro? Magda, jaki ona ma stosunek do psów? Na wszystkie warczy czy tylko na Korę? A dzieci jak?[/QUOTE] Dzieci ok , dorośli jeszcze lepiej ale suki chce zjeść i przez siatkę i na żywo. Moze to kwestia pracy nad psem ale ja nie mam specjalnie kogo poświęcić na testy, a on mocno gryzie. Wczoraj chciała dziabnąć ze swojego kojca Grize, która przechodziła obok, a że ja byłam koło Grizy to ja dostałam po nodze:( Z samcami jak najbardziej w porządku - testy na Amigo i Miszy:)
  16. I ostanie - udało się - chyba będzie już w czym wybrać:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/329/d186be3b547a4eccmed.jpg[/IMG]
  17. Nie wiem czy zdąże wkleić wszystko dziś:) Najwyżej wstawię jutro popołudniu:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/329/49df021408f94823med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/329/48f8548cb5f63fecmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/329/76cbb3913d7a1aadmed.jpg[/IMG]
  18. CDN:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/333/41dc61ac18188bfdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/329/bce505903b956fcemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/329/e110ec4e8593a7f4med.jpg[/IMG]
  19. I ciąg dalszy sesji zdjęciowej:) Modelka chyba lekko już przytyła:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/333/a6347812507c502emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/329/ea46b65a03a49aa0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/329/9a5bf434e2c6ef9amed.jpg[/IMG]
  20. Jak dla mnie to Lunka ma może trochę ponad rok - piekne zabki, trochę zakręcona, skacze jak szczeniak:) Sama słodycz:) Jedyny mankament to to że jak na razie codziennie z rana załatwia sie w kojcu mimo, ze drugi posiłek dostaje koło piątej i potem ma jeszcze spacer i wyjcie na wybieg. [IMG]http://images49.fotosik.pl/333/9724ae93661f5563med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/329/f3b565c0e2f1b207med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/333/41cc3eab85127dffmed.jpg[/IMG]
  21. Lunka ładnie chodzi na smyczy i nie z nią większych problemów. Ale na spacery chodzimy same bo Lunka rzuca sie na inne suki łącznie z moją Kora i dla jej (Luny) dobra chodzi samotnie bo Kora ma już dość jej jeżenia się:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/333/553855fe41f609femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/334/051da98b6a019962med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/329/2df5d8c294ac4e3bmed.jpg[/IMG]
  22. Obiecane fotki Suni - tę sesję dedykuje Myszy1 - za narzekanie na moje zdjęcia. Dodaję , że modelka jest niezwykle trudna do dobrego ujęcia bo jest bardzo, bardzo ruchliwa. Jakiekolwiek zdjęcia są możliwe jak się lekko zmęczy:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/329/f5f0bd879cac703dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/333/a965ebc1b452e962med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/329/d50b0d467bc558cemed.jpg[/IMG]
  23. [quote name='asiaf1']coś misie ten link nie otwiera-czy tylko mi?[/QUOTE] link w tekscie się nie otwiera ale w podpisie tak:)
  24. Dziewczyny wiem od Reni że w czwartek przyjeżdzają siostrzyczki i Kora:) Zadbamy o nie jak najlepiej sie da - wykąpiemy, odrobaczymy, odkarmimy ale pomóżcie Reni w ogłoszeniach:) Przydałaby się też jakieś bazarki albo karma dla psiaków bo nie jest ona wliczona w koszt hotelu i Renia zamawia ją sama. Renia powiedziała, ze jak chociaż jedna się wyaadoptuje to od razu bierze od was nastepną bidę do hotelu. Chce pomóc całej dziesiątce:)
  25. Sonia po prostu wyrozumiała jest:) to idealny psiak do mieszkania - uwielbia łózko, czyściutka, potrafi sama zostać. Renia dziś mnie nie odwiedzi - pewnie pod koniec tygodnia także wtedy zrobi się dziewczynie fajne fotki. A ja międzyczasie wstawię oczywiście coś od siebie. Dziewczyny, a te szwy u Soni to rozpuszczalne? Ile musi chodzić w tej swojej zbroi? Zajrzyjcie w wolnej chwili na wątek poniżej. Trzy Sunie przyjadą do mnie w czwartek, jak się wyaadoptują to przyjadą kolejne. Wszystko opłaca Renata ale jakbyście słyszały o jakimś fajnym domku dla psiaków albo chciały zrobić jakiś bazarek Reni na pewno byłoby łatwiej. Na początek przyjeżdza Kora i dwie siostry:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/189485-Spragnione-mi%C5%82o%C5%9Bci-pomocy-STARACHOWICKIE-sieroty-z-Martenowskiej.-Jest-nas-10.POM%C3%93%C5%BB[/url]!
×
×
  • Create New...