Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='mysza 1']Śliczna jest, niedługo do Was wpadnę to poznam sunię :)[/QUOTE] To poznasz też Mafię:)
  2. A ja jeszcze raz zapytam o ogłoszenia Grizki? Są jakieś ? Sunia już zdiagnozowana, piękna, uśmiechnięta - może już szukać swojego domu.
  3. [quote name='mysza 1']Kurde, mówiłam od razu, że po Ostrowi kąpiel musi być. Jak dla mnie może od razu jechać do fryzjera, inaczej się poczuje. Jeśli możesz to umów. Dzięki bardzo, przyda się. Jeszcze mi chodzą po głowie jakieś głupie myśli po tych zdjęciach....[/QUOTE] Zadzwonię jutro i wstępnie umówię. Ale nie dokładnie bo nie wiem jeszcze kiedy Sunie przyjadą. A jakie głupie myśli Ci chodzą po głowie?:) Bo mi chodzi ta jedna puchata....tylko chyba poczekam aż ktoś znajdzie dom.
  4. [quote name='mysza 1']Dlaczego nie? Bierzemy z beką po jednej, ot i cała akcja. Ale jak są jakieś ciekawe tajemnice to ja chętnie sie dowiem:evil_lol:[/QUOTE] Idzie nie chodzi o Onki - powiem Ci jak będziemy kiedyś gadać. Ale jak już przy onkach jesteśmy to podobno Twoja śmierdzi bardziej niż ta Beki. Ja bym się powaznie zastanowiła nad zamówieniem kąpieli u fryzjera dla niej bo znając ostrowski zapach może odstraszyć zainteresowanych. Ja bym to zrobiła sama ale jak na moje warunki to za zimno jest już.
  5. [quote name='mysza 1']Śnieżka z Broku ;) Fajna jest, żal mi jej ogólnie. Ma jeszcze lęki, jest kochana do człowieka.[/QUOTE] Bo mi się Ida z Ostrowią kojarzy:)
  6. [quote name='mysza 1']Mafii bardzo się tymczas przyda, nie ma co myśleć. W ogóle masz za mało kojców.[/QUOTE] To powiedz gdzie mam ją wsadzić? Ja już i tak dziś kolejną budę zamówiłam. Nie mogę mieć w kojcu trzech psów bo to już będzie mini schron po prostu. A muszę każdego nakarmić , wyprowadzić na spacer, wygłaskać...przy każdym jest sporo roboty. Nie wiem co robić. Ale w głowie mi utkwiła...
  7. [quote name='idusiek']eee, przy takiej ilości to już 1 w tą czy w tamtą nie robi różnicy.:evil_lol: ps. myslałam ,ze śnieżka też Twoja :cool3:[/QUOTE] Kochana Śniezka niestety albo stety mieszka w kojcu ale na przed domem wprowadziłaby mały chaos. Coś jej przestawili w czasie sterylizacji i chce wszystkich dominować, normalnie skacze na wszystko co się rusza. Jest w kojcu z malamutką, która ma cieczkę i ją też ciągle obskakuje, a biedny Amigo (jedyny samiec z jajkami) na to patrzy przez siatkę i spać i jeść nie może. Przepraszam ,że tak tutaj pisze ale i Śnieżka i Amigo z Ostrowii:)
  8. I nie mam siedmiu psów - mam Korę, Megi, Bety, Misze i Gabrysię:) Tylko skromna piątka:)
  9. [quote name='idusiek']lepiej nie, bo beda miec juz 7:)[/QUOTE] Ależ Wy kurcze złośliwe jesteście:) rozmawialiśmy już dziś wieczorem parę razy z Felą o Mafii. Myślimy bardzo poważnie nad bezpłatnym tymczasem tylko postawiłam warunek, że ma być w kojcu, a nie z naszymi psami bo Darek nie może się związywać emocjonalnie z nią. Tyle ze nie ma na razie budy, nie ma kojca i nie wiem czy nie trzeba bedzie poczekać aż np Luna znajdzie dom. Tylko nie wiem czy taka puchata spodoba się Amigo...
  10. Iduś, kiedy mnie zwizytujesz? Bo u mnie od weekendu może być dużo psiaków - potrzebna jest obiektywna kontrola dogomianiacka:) Słyszałaś o tych Onkach z Ostrowii?
  11. [quote name='Paulina78']Kiedy ja musze czekać na HASŁO :D[/QUOTE] Ok:) Ci załatwię to hasło tylko Renia zalatana i mailuja z nia wieczorami:) Paulina naprawde mozesz ją ogłaszać bo Renata chce ją już ogłaszać - szuka bazarków ogłoszeniowych wiec jak Sonia jej odpadnie z ogłoszeniami bedzie jej łatwiej.
  12. Nie ma już krwi - nie denerwuj się już. To się zdarza po sterylce - dostała parafinę i płatki i jest ok:) Rób już te ogłoszenia bo Sonia czeka na dom:mad:;) Renata na pewno się ze mną zgodzi :lol:
  13. Dziewczyny, jak tam ogłoszenia Soni? Bo Suńka już się dobrze czuje i czeka na super dom:)
  14. Lunka zdrowieje:) Jest juz po dwóch posiłkach i po biegunce ani śladu. Apetyt jak zwykle ma ogromny:) Ale jutro i tak jeszcze zastrzyki, które Luna znosi bardzo dzielnie. Dziś wypuściłam ją na wybieg do mojego kaukaza, który znany jest ze stoickiego spokoju. Wiem, że Luna toleruje samce bo jest w kojcu z Amigo ale... Jak zobaczyła Miszkę rzuciła się na niego, złapała za tyłek, chyba międzyczasie powąchała i zrozumiała, że to nie suka i momentalnie odpuściła. Misza w ogóle nie zareagował tylko patrzyła na nią z góry mocno zdziwiony, że takie małe i chude i jeszcze podskakuje:)
  15. Robaków to już raczej nie mają po trzy dni pod rząd na dzień dobry dostały po 2 tabletki aniprazolu ale z tą dietą to pewnie masz rację. Nie ma problemu z tym bazarkiem:) Podeslij mi tylko pw:)
  16. Wow ale super wiadomość z Kropką:) U mnie troszke gorzej bo wczoraj jedna Sunia miała w kojcu biegunkę ( nie wiem która niestety bo na spacerze wybiegu nie chciały się przyznać) dlatego wczoraj solidarnie nie dostały kolacji a dziś i jutro będę miały serwowany ryż z kurczakiem i marchewką.
  17. [quote name='Cantadorra']Luna nie potrzebuje kroplówki?[/QUOTE] Biegunka jak na razie się skończyła, Sunia jest żywiołowa, pije, zjadła godzinę temu trochę ryżu z kurczakiem i marchewką. Mam nadzieję, ze wszystko wraca do normy i kroplówka nie będzie potrzebna. Jakby coś się działo niepokojącego zadzwonię po panią weterynarz.
  18. Rozmawiałam z Renata na temat kontaktu do ogłoszeń i w sprawie psiaków które są u mnie, podawajcie telefon do mnie - w sumie będe mogła najwięcej powiedzieć o dziewczynach. A dziś Tina, która najbardziej się bała skoczyła na mnie z radości z rana i zaczęła się przytulać:)
  19. I dziewczyny w zabawie:) [URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU930fK_xI/AAAAAAAAFt0/OWC3bS3rxy4/s1600/7.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU930fK_xI/AAAAAAAAFt0/OWC3bS3rxy4/s320/7.JPG[/IMG][/URL][URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU98jRnL_I/AAAAAAAAFt8/5_cGFAfiDmM/s1600/8.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU98jRnL_I/AAAAAAAAFt8/5_cGFAfiDmM/s320/8.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU_cLGZWLI/AAAAAAAAFv0/dtkhGH6zPS4/s1600/23.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU_cLGZWLI/AAAAAAAAFv0/dtkhGH6zPS4/s320/23.JPG[/IMG][/URL]
  20. Tosia:) [URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-rtcPfvI/AAAAAAAAFu0/togdUQB4KWs/s1600/15.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-rtcPfvI/AAAAAAAAFu0/togdUQB4KWs/s320/15.JPG[/IMG][/URL][URL="http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU_uRS2SaI/AAAAAAAAFwE/OcsQKx7JIdc/s1600/25.JPG"][IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU_uRS2SaI/AAAAAAAAFwE/OcsQKx7JIdc/s320/25.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU9kg_O0wI/AAAAAAAAFtU/mzuJCJvLd4c/s1600/3.JPG"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU9kg_O0wI/AAAAAAAAFtU/mzuJCJvLd4c/s320/3.JPG[/IMG][/URL]
  21. I jeszcze trochę Tani:) [URL="http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-xA8fX8I/AAAAAAAAFu8/oQWx5_XqSEY/s1600/16.JPG"][IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-xA8fX8I/AAAAAAAAFu8/oQWx5_XqSEY/s320/16.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-8ATK1RI/AAAAAAAAFvM/zeI1VPKAhWI/s1600/18.JPG"][IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-8ATK1RI/AAAAAAAAFvM/zeI1VPKAhWI/s320/18.JPG[/IMG][/URL]
  22. Tunia:) [URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU9dhTPAUI/AAAAAAAAFtM/nzUzRS1ZW_A/s1600/2.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU9dhTPAUI/AAAAAAAAFtM/nzUzRS1ZW_A/s320/2.JPG[/IMG][/URL][URL="http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU9zy5XFJI/AAAAAAAAFts/sx2yRuxJow8/s1600/6.JPG"][IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU9zy5XFJI/AAAAAAAAFts/sx2yRuxJow8/s320/6.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-MWHIz2I/AAAAAAAAFuM/dGsKBLfoR1o/s1600/10.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-MWHIz2I/AAAAAAAAFuM/dGsKBLfoR1o/s320/10.JPG[/IMG][/URL][URL="http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-lUtO05I/AAAAAAAAFus/Cu68Kw0aW1k/s1600/14.JPG"][IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-lUtO05I/AAAAAAAAFus/Cu68Kw0aW1k/s320/14.JPG[/IMG][/URL]
  23. A oto fotki dziewczynek - Tosi, Tuni i Tiny:) Idealne do ogłoszeń:) Najpierw Tina:) [CENTER][URL="http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU9YO-E9lI/AAAAAAAAFtE/fgoJ5eDpesg/s1600/1.JPG"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU9YO-E9lI/AAAAAAAAFtE/fgoJ5eDpesg/s320/1.JPG[/IMG][/URL][/CENTER] [URL="http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-TvlChnI/AAAAAAAAFuU/GV5stF5BfRE/s1600/11.JPG"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-TvlChnI/AAAAAAAAFuU/GV5stF5BfRE/s320/11.JPG[/IMG][/URL][URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-ap_jQnI/AAAAAAAAFuc/zmSSFW1CEco/s1600/12.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-ap_jQnI/AAAAAAAAFuc/zmSSFW1CEco/s320/12.JPG[/IMG][/URL][URL="http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-gbHq0tI/AAAAAAAAFuk/8ylPRItM6o8/s1600/13.JPG"][IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TIU-gbHq0tI/AAAAAAAAFuk/8ylPRItM6o8/s320/13.JPG[/IMG][/URL]
  24. Rzeczywiście pusto na tym wątku... a Griza taka szczęśliwa i z dnia na dzień ładniej wygląda. Grzecznie przyjmuje swoje leki, dostaje też preparat do uszu - myślę ze już powinno być z nimi dobrze, nawet dysplazja stała się dużo mniej widoczna:) A co z ogłoszeniami Grizy? One są dla niej teraz bardzo ważne. [IMG]http://images42.fotosik.pl/220/21edcf2560c1e734med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/333/7f05b7b6d26b371dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/337/dae7e218529d2d7bmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...