Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [IMG]http://images50.fotosik.pl/340/8971396765bde2d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/335/54d7e1fe4e54354emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/335/47a5dc211fd00912med.jpg[/IMG]
  2. I ciąg dalszy:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/311/fac8f3e376f699f1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/223/3c751d0ae77ed9d8med.jpg[/IMG]
  3. I nasza Perełka - Tania:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/340/47dae9679eb18c7fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/339/861f51f879627f2amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/223/26c865c797f5b075med.jpg[/IMG]
  4. Tinka - przytulak cdn:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/335/99b7caab2e0d73e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/335/020c4ed227bfd30dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/339/706a62ad70590989med.jpg[/IMG]
  5. A tu właśnie przytulak:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/340/7debd395181a1e43med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/341/7f6ed8e5f12bf6c2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/335/1195fe74190eece5med.jpg[/IMG]
  6. Teraz kolej na Tinkę:) Ona przeszła największa przemianę - stała się mega przytulakiem:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/311/901503b249510c12med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/223/a7ce20fc0e3c8865med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/335/1ff26bcf2e98d770med.jpg[/IMG]
  7. Ale to nie koniec jej sesji zrobionej przez Idusiek:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/341/51fe1c5161468f5dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/311/469c0ab6ddcde214med.jpg[/IMG][IMG]http://images48.fotosik.pl/311/ca8a133149bed730med.jpg[/IMG]
  8. I jeszcze troszkę Tosi:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/340/3d1823980816d403med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/335/9873f03027622c93med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/198/4f31f44d7feb2fefmed.jpg[/IMG]
  9. Pozdrowienia od pięknych kobietek:) Najpierw Tosia: [IMG]http://images41.fotosik.pl/335/3ff219376f43167fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/340/5b1ac8181304b9c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/335/0a97dd8942e43ed6med.jpg[/IMG]
  10. .......:) [IMG]http://images36.fotosik.pl/198/0bbf78125a117acamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/198/0313bdf4ab9c1c38med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/311/8fe160d7b7a10c4cmed.jpg[/IMG]
  11. ......:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/335/1743a4aff0fcf609med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/335/fcc9a4aaeee70532med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/340/0a55967aae951833med.jpg[/IMG]
  12. i jeszcze troszkę:) dziękuje Idusiek za super sesję:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/340/af7da9e0050e78ddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/341/829308a354b3fdf4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/340/b3ead81dd9bc83d2med.jpg[/IMG]
  13. Pozdrowienia od zdrowej, chudziutkiej jeszcze Lunki:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/335/342af3422da811bdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/311/a3c452a532e2b393med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/339/3fd6bb62576de231med.jpg[/IMG]
  14. ........:)))) [IMG]http://images47.fotosik.pl/340/b1e88dd38d450a02med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/311/b337452fa0de2830med.jpg[/IMG][IMG]http://images48.fotosik.pl/311/b337452fa0de2830med.jpg[/IMG][IMG]http://images41.fotosik.pl/335/2cc0aa712673902emed.jpg[/IMG]
  15. I jeszcze troszkę:) [IMG]http://images36.fotosik.pl/198/de72a6c6c1dcb6camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/340/aac82d098218d640med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/335/06137b2ba9a1de61med.jpg[/IMG]
  16. I ciąg dalszy:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/339/f8bd455e285d9a92med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/311/2d28ba2baf7b9729med.jpg[/IMG]
  17. Ale to nie koniec:) Idusiek zrobiła Grizie piękne fotki:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/339/799a113b2d1bd8c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/335/240428cd91f37d5dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/339/16f9359c6a476574med.jpg[/IMG]
  18. Grizka do góry:)[IMG]http://images44.fotosik.pl/311/1f599cc250911ee1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/339/a4edb504735bcde2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/335/2e9002599b3ad85fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/335/a6bc790038d3a5cbmed.jpg[/IMG]
  19. Z pozytywów to Malta ma apetyt, jest po kąpieli także straciła już swój ostrowski zapach i odzyskała puszytość oraz jest naprawdę ładną Oneczką:) Mam nadzieję, ze zrobi się tylko trochę sympatyczniejsza bo to warczenia dziś mnie trochę zblokowało tym bardziej, ze jest sporym psiakiem. [IMG]http://images49.fotosik.pl/340/0cb458aff608539fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/339/33e803e9af43e0c6med.jpg[/IMG]
  20. Jeżeli chodzi o Maltę to szczerze jestem ciekawa kto wymyślił, ze ma taki super charakter, lubi suki i w ogóle? Jest w kojcu ze Śnieżką, która toleruje ale widać że większej przyjaźni nie ma i nie będzie; w kojcu jest grzeczna ale na wybiegu jak jestem obok nich chce ją pogryzać i dominować, a do tego warczy na mnie kiedy chcę ją zaprowadzić do kojca. Jej wyjścia kończą się tym że proszę o pomoc Darka i do niego ma jeszcze trochę szacunku:) Jutro postaram się zrobić lepsze fotki bo dziś dziewczyna kompletnie nie chciała pozować:( [IMG]http://images41.fotosik.pl/335/29c156213e468128med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/335/a689423088a344a1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/335/5229dd19516d32bfmed.jpg[/IMG]
  21. I ostania foteczka:) c[IMG]http://images43.fotosik.pl/339/3400a96784a0449emed.jpg[/IMG]
  22. I sesja nakolankowa:) wiele go bidaka kosztowała ale jutro pewnie będzie lepiej. Musze mu jutro kupić witaminki bo chłopak początki krzywicy:( [IMG]http://images39.fotosik.pl/335/2f11ee2e39c47a58med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/340/927ae4bf2b8ac5e7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/198/1ea55f1524d3b17fmed.jpg[/IMG]
  23. Jeszcze trochę fotek będzie- może te nie do ogłoszeń ale chyba widać że chłopak dobrze się czuje. jak do niego wołam Ekler to nawet odwraca głowę. Zaczyna tez już łobuzować bo znalazł w garażu rolki papieru toaletowego, które bardzo staranie podziabał w drobne kawałeczki :) [IMG]http://images39.fotosik.pl/335/1b0f502025fed5damed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/340/57a2ae158424df93med.jpg[/IMG]
  24. No i jestem:) Zacznę od Eklera bo to sama słodycz. Noc spędził wprawdzie w klatce po Amigo ale więcej, nawet na początek nie popełnię tego błędu bo od czwartej rano skarżył się na tą lokalizację a jak była u niego o szóstej to już była cały w kupie i sikach i zaraz miał kąpanie. W nocy został odrobaczony, zaraz będzie drugie odrobaczenie. Po kąpieli jest bardzo puszysty, pachnący i w końcu ma obróżkę, która specjalnie mu nie przeszkadza w życiu. Kiedy sie poznaliśmy posiusiał się ze starchu a taraz traktuje nas jak ciekawostkę - chodzi za nami w pewnej odległości i się przygląda, sam nie chce podejść. Dom traktuje jako temat przechodni i bardziej konieczność niż przyjemność także noc będzie dla niego sporym wyzwaniem. [IMG]http://images47.fotosik.pl/340/62544cb3b29fd7a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/339/72c743315baf519cmed.jpg[/IMG]
  25. Do nas jutro jedzie trzyletnia Oneczka i Ekler:) i na dokładkę w bonusie na bezpłatny tymczas Mafia :) :) :)
×
×
  • Create New...