Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Podjadę dziś do lekarza i zapytam o wyniki Grizy. Wczoraj Sunia trochę mnie nastraszyła bo jak połozyła się na pontonie przed drzwiami to nie chciała w ogóle wstać. Nie zauważyła, jak do niej podeszłam, chyba mnie nawet nie słyszała albo słyszała kiepsko. A jak już wstała to łapy rozjeźdzały się jej strasznie:shake: W domu połozyła się przy łózku i zasnęła a jak wstała rano już było lepiej. Ale te łapy to jej duży problem. Popiskuje też często. Nie wiem czy taki ma charakter czy moze coś ją boli czy jedno i drugie. Z pozytywów to ma mega apetyt - zjada ze swojej miski i jak zobaczy że w innej ktoś nie dojadł to przemieszcza się do niej bardzo szybko jak na swoje mozliwości;)
  2. Ale po podwójnej dawce Aniprazolu trzy dni pod rząd nie wiem czy coś przezyło... A jak dawkować im ten metronidazol ewentualnie?
  3. Osłonowy musiałabym kupić a Metronidazol mam po Amigo. Mogę na Twoją odpowiedzialność podać.
  4. Ale one nie dostawały tabletek tylko zastrzyki. I leczenie już jest zakończone. Jeżeli chodzi o konsystencję kup to podobno jest w normie. Wetka zaproponowała, ze jeżeli coś nas będzie niepokoić w przyszłym tygodniu , to zaczęłaby od badania kału bo wg niej Anpiprazol mimo szerokiego spektrum działania nie na wszystko działa, a to moga być np niewytępione robale.
  5. Właśnie rozmawiałam z moją wetką. Powiedziała, ze ona dałaby im czas do końca tygodnia i wtedy ewentualnie leczyłoby się je czymś mocniejszym. Tak naprawdę krew w kale była tylko dwa razy a kup było znacznie znacznie więcej. Wg niej one duże przeszły w swoim życiu podobnie jak ich przewód pokarmowy i trzeba im dać chwilę na ogarnięcie. Tak w skrócie.
  6. Wczoraj dostały ostatni antybiotyk na biegunkę.
  7. [quote name='idusiek']dziewczyny to mogą być robale. Zuzia też miała krew w kale plus zwymiotowała z krwią - a wszystko przez robale. te ostrowskie maluchy są naprawd zarobaczone jak cholera i jedno potrakrowanie srodkiem- nic nie daje :/[/QUOTE] Iduś one dostały jak przyjechały, przez trzy dni Aniprazol. Codziennie każda po jednej tabletce. A jedna tabletka jest na 10 kg czyli i tak miały sporą dawkę. Może po prostu mają trochę zryte przewody pokarmowe i trzeba im dać odpocząć i zregenerować się.
  8. [quote name='Kaas1']Można śmiało reklamować, że Śnieżka jest w typie białego owczarka szwajcarskiego, zresztą można spojrzeć tutaj: [url]http://www.bialewzgorza.republika.pl/kama_bialy_owczarek.html[/url][/QUOTE] Kurcze, rzeczywiście bardzo bardzo podobna:) Szczególnie teraz jak trochę zmężniała:)
  9. Ja tylko chciałam dodać, ze one nie są jakieś super wybitne z ta czystością w domu. Owszem, jak się je pilnuje i co godzinę wygoni do ogródka to się załatwią ale jak się człowiek zapomni albo tak ja przed chwilą zacznie karmić psiaki w kojcach to mina w domu murowana:)
  10. A ja mam lekki problem z ...ja juz się gubię w imionach - z tą większa. Zaczęła dziś załatwiać się w domu, tak pół rzadkawo, w różne dziwne miejsca a teraz sprzątałam kupę z krwią. Może leki jeszcze nie zaczęły do końca działać? Bo mniejsza jest w porządku. Zobaczę jutro co się bedzie dziać bo poza tym wszystko z nią w porządku.
  11. [quote name='mysza 1']A może na szczeniakowy byś czasem wstawiła takie fajne fotki ;)[/QUOTE] Widziałam, ze Ty już wstawiasz:) Jutro idę na 4 dni do pracy to się trochę uspokoję z fotkami:) Ale potem znowu urlop:)
  12. No nie mogę się powstrzymać od zdjęć:) To już naprawdę ostatnie - wszyscy śpią:) a ta trójka się naprawdę polubiła:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/181/e3eeb989e83afe9cmed.jpg[/IMG]
  13. [quote name='idusiek']no mówiłam ,ze to dobek :) a ta fota- super ! gdzie to małe jest, bo ja juz sie zakręciłam.... chjolera:/ [IMG]http://images49.fotosik.pl/327/7ba2edebcd27f297med.jpg[/IMG][/QUOTE] U mnie:) Male i duże:)
  14. Nie wiem jak uszy wyglądały wcześniej ale naprawdę kiepsko się mają i wyglądają. Podałam właśnie drugi raz oridermyl i wymasowałam uszka. Proste to nie jest bo Griza , jak na swoją posturę mocno się buntuje. Boleć ją musi:(
  15. Z tego co zrozumiałam,a byłam z dwoma psami a do tego tam jest zawsze masa ludzi, to on się chciał spotkać w piątek, zeby na podstawie wyników krwi, moczu i uszu ustalić linie leczenia dla Grizy. Ale zawsze , tak jak rozmawiałam z KWL, możemy zabrać wyniki i skonsultować je u kogoś innego.
  16. I ostatnie, z niegrzeczną młodzieżą:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/327/23bf4a7adbfcc194med.jpg[/IMG]
  17. I jeszcze trochę:) Te Twoje dzieciaki są lekko niekulturalne - teraz one dwie leżą na posłaniu, a Kora i Griza obok, na gołych panelach... taka teraz ta młodzież:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/322/614c9ccc206848f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/327/b9d8ecb21d3ab0f4med.jpg[/IMG]
  18. I moje ulubiona - Griza i dzieciaki:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/322/33c30f1848a0654bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/327/7ba2edebcd27f297med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/326/d756062d06c70c95med.jpg[/IMG]
  19. I ostatnie fotki Grizy z dziś:) Już w domu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/326/93f1091853dbe56amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/322/31345b5de19350c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/327/efce60c891349c75med.jpg[/IMG]
  20. Dzwoniłam do weta i prosiłam o rozłozenia rachunku na cześci pierwsze:) No więc: 55 zł krew 50 zł wymaz 15 zł mocz 59 zł oridermyl 49 zł stomorgyl 20 zł carprodyl reszta to koszt wizyty.
  21. A tu już przed domem: [IMG]http://images50.fotosik.pl/327/9725c616374b87e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/322/afcb36ca5590ddb3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/327/9ad2a5f019c0b468med.jpg[/IMG]
  22. To jest ciekawa fotka:) Griza agresorka:):):) [IMG]http://images38.fotosik.pl/322/8b734a8194881e36med.jpg[/IMG]
  23. Jeszcze w kwestii rachunku - jest tylko ogólna kwota a ja nie zdążyłam dopytać co ile kosztowało (chociaż pewnie ceny sa podobne w lecznicach) bo wpadli ludzie z psiakiem, który jak się okazało miał udar i trzeba się było szybko ewakuować. Ale pewnie leki sporo kosztowały i te badania krwi też nie były zwykłe ale podobno konieczne do prawidłowej diagnozy. O wszystko wypytam na kolejnej wizycie. A oto Sunia z zabawką, która dzielnie broni przed wszystkimi:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/322/38da4ce04cba9fe1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/327/76b0eb947fdb764amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/322/6d77a25b53e28760med.jpg[/IMG]
  24. Sunia ze swoją ulubioną zabawką:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/321/5bb8824400d74d69med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/322/331c1c47bd075618med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/180/826d9bb845053497med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...