Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Dziś mamy sukces") Na bezowym gresie można stwierdzić, ze kupy są bez krwi:) Jak dla mnie Małe są zdrowiutkie:)
  2. Dziś z rana znowu bidula zwymiotowała także to co je zwraca... Dam jej dzisiaj trzy razy dziennie ale po małych porcjach i podam jedną tabletkę leku a nie dwie. W działaniach niepożdnych przeczytałam ze za duża dawka moze powodować biegunke i wymioty. Może dziś będzie spokojniej.
  3. I ulubiona zabawa - w kamień:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/328/5bd05f9dd6623f4dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/323/fe37fe13275c4ec3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/323/cc299e95988f0a22med.jpg[/IMG]
  4. I ulubiona zabawa - w kamień:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/328/5bd05f9dd6623f4dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/323/fe37fe13275c4ec3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/323/cc299e95988f0a22med.jpg[/IMG]
  5. Trochę pozowania:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/323/c333457555927573med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/327/3ef4b6fc3358eb98med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/328/05c875ee9ffef723med.jpg[/IMG]
  6. Walka ze smyczą:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/182/d05d5ed09bcc2d8emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/328/9cae5226cee14dcbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/323/c5f3c84f19f95c38med.jpg[/IMG]
  7. Dalszy ciąg sesji zdjęciowej:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/324/14d6fbf3517e577amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/323/8fc5dc868ebd8f92med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/328/26ef9b9eb24e37b2med.jpg[/IMG]
  8. Ja się zgadzam z Kwl z tymi badaniami...Dziś w nocy Griza załatwiła się biegunką w domu; w ciągu dnia zwymiotowała dwa razy chyba wszystko co zjadła z trawa. Nie wiem czy to wina trawy, którą skubie wszędzie, czy leków, które dostaje od wczoraj, czy jednego i drugiego czy to jeszcze co innego. Lekarz mówił, ze jeżeli coś zmieni się w zachowaniu psa po podaniu leku tu obserwować i zgłosić także jutro zdam mu relację i pewnie każe zmniejszyć ilość leku. Chyba ze to te implikacje o, których mówi KWL. Z dobrych wiadomości to to, ze mimo swoich problemów żołądkowych Griza ma super humo, pięknie zachowuje się na spacerach, bawi się smyczą i jest bardzo wesoła:) A jak z ogłoszeniami Grizy? Zaczynacie coś robić? Bo tak naprawdę to ona musi szukać człowieka zakochanego w rasie, jak ktoś się zakocha to stan zdrowia nie ma takiego znaczenia. Może już powoli zacząć. Zobaczcie jakie fajne fotki:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/323/5f91f2f3830e54admed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/327/1c98ccafd29c8d77med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/328/ff199caabcf4ad18med.jpg[/IMG]
  9. No, robota jest to fakt - mam totalne zapsienie... W domu moja pudelka i Kora, do tego Griza i dwa szczeniaki Myszy; na podwórku kaukaz Misza, puchata Betty i Megii; w kojcach 6 psiaków. Jutro przyjeżdzają do domu grzywka i ratlerka (ale tylko na pięć dni) - chciał tez przyjechać jamnik ale już nie dałabym rady. A i jeszcze przyjeżdza w sobotę hotelowicz na tydzień - wyżeł. Żeby tego było mało dzwoniła przed chwilą Asif1 z Chorawcji ze jej koleżanka znalazła wycieńczona Onkę koło nowego Dworu i nie ma co z nią zrobić... Także naprawdę, szczerze zapraszam - jest pokój dla gości:)
  10. [quote name='Paulina78'][IMG]http://a.imageshack.us/img819/6223/sonia35.jpg[/IMG] NASZA BIDA :( :( :([/QUOTE] Ale z jaką uroczą obrożą:)
  11. [quote name='mysza 1']A gdzie były szczeniaki w trakcie tej sesji? W klatce? :eviltong::evil_lol:[/QUOTE] One nie nadają się do klatki - były akurat w ogrodzie:)
  12. Tak czy inaczej zawsze możecie Grizę odwiedzić:) U mnie można też zanocować pod warunkiem , ze rano pomoze mi się przy ogarnianiu psiaków:)
  13. Oprócz tego, ze ciagle nie mogą pojąć, ze w domu jednak nie załatwia się potrzeb fizjologicznych , to czuja się swietnie a nawet lepiej. zdecydowanie mniejsza jest jak dla mnie mądrzejsza, grzeczniejsza i jest po prostu moją ulubienicą:) A większa to mega łobuzica - częsciej załatwia się w domu i to w bardzo ciekawych miejscach np do szafy wnękowej pełnej rzeczy. Ponadto tłucze mniejszą i zabiera jej zabawki. Nie wiem skąd teza że ona tak wystraszona...:)
  14. A jezeli chodzi o Sunie, która jest rewelacyjna to my mielismy kiedys jeszcze cięzszy przypadek. Sunia dzika, mieszkająca na polu; na sam widok człowieka sikała i robiła kupę jednoczesnie a wyciągniętą rękę z jedzeniem chciała gryźć i czasami jej się udawało. U nas była w kojcu ale codziennie przychodziła do domu, widziała jak zachowują się inne psy, poznawała się stopniowo z dzieckiem, zaczęła jeść z reki. Z tygodnia na tydzień robiła stopniowo małe kroczki. Nie była jeszcze do końca socjalizowana kiedy zaczęliśmy jej robić ogłoszenia. I to był dobry krok. Trochę ludzi dzwoniło bo Sunia śliczna, ale zadzwoniła też Pani ze Stalowej Woli... Przyjechała z mężem i dzieckiem, pobyła z Lenką parę godzin, widziała jak się zachowuje i ile pracy w nią trzeba włożyć. Ale powiedziała że się w niej zakochała i chce tylko ją:) Zobaczcie jak wyglądała Lenia na pierwszych stronach, jak środku i fotki z ostatnich stron:) Ja w przypadku Waszego maleństwa postawiłabym na zmasowane ogłoszenia - jej potrzebny jest kochający, wyrozumiały dom i wszystkie lęki przejdą.a tu atek Lenki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/141742-Przerażona-dzika-sunia-o-imieniu-Lena...-MA-DOM[/URL]-!!!!!-) P.S I pozdrwowienia dla Renatki, która wiem że czyta wątek a nie pisze. Nie bój się, tutaj nie każdy chce się tylko kłócić:)
  15. [quote name='Sankja']u megii1 ? tej która jest na CZARNYCH KWIATKACH?????[/QUOTE] Po pierwsze Sankija, na czarne kwiatki moze wpisać każdy każdego - nie ma kontroli tych wpisów. Po drugie zanim zaczniesz cokolwiek pisać - najpierw, przyjedz, zobacz i oceń - tak jest najlepiej. Po trzecie nie wdaje się wdyskusje na dogomanii i pseudo afery bo jestem tu żeby pomagac psiakom - inne cele mnie nie interesują. Pozdrawiam wszystkich na watku.
  16. Cudo:) Nigdy go nie poznałam ale zawsze mi się będzie z Tobą kojarzył bo najpierw poznałam jego na zdjęciu, a potem Ciebie:)
  17. Jestem:) wetka była, obejrzała Sunię i powiedziała, ze nie jest w stanie stwierdzić czy ona jest w ciąży a jeżeli ewentualnie jest to napewno nie 3 tygodnie przed porodem - sprawdziła to po sutkach. Dodam, że ja się na tym kompletnie nie znam - tylko cytuję. Jak dla mnie to ona jest lekko zaookrąglona ale nie wiem czy ciężarna. Sonia ma wg niej 1-2 lata. Koszt sterylizacj to niestety nie 200 zł tylko 350 zł - nie wiem czy źle kiedys zrozumiałam czy była podwyżka. Sunia dostała dzić pierwszą dawkę Aniprazolu, który będzie dostawać do piątku. Renata opłaciła jej tez obroże Bayera Kiltix. Nie wiem czy robić jej szczepienie na wściekliznę przd sterylką czy juz po bo podobno takie szczepienia musi byc minimum dziesięć dni przed zabiegiem także jak będziecie znac dokładny termin prosze o info. Poza tym Sonia jest bardzo grzeczna, uwielbia się przytulać ale nie lubi wchodzić do kojca i dobrze dogaduje się z koleżanką, z która mieszka - 10 miesięczną suczką
  18. Mam trochę fantów na bazarek - jakby ktoś chciał mogę wysłać albo przekazać w czasie odwiedzin Gizy:)
  19. Podsumowując to na dzień dzisiejszy Griza dostaje leki przeciwbólowe na stawy, antybiotyk na stan zapalny dziąseł, maść na uszy i leki na tarczycę. Nie znam się ale wydaje mi się , że leki przeciwbólowe i na tarczycę będzie musiała brać już przez cały czas. To akurat te najtańsze z całego zestawu. Pewnie miesięcznie wyniesie to niecałe 50 zł. A oto Grizabella w całej okazałości: [IMG]http://images39.fotosik.pl/323/d56bcb55747df14fmed.jpg[/IMG]
  20. I ciąg dalszy:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/323/0b4aace444d8b732med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/328/a6a41de401331428med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/322/685e0475ed74c825med.jpg[/IMG]
  21. I trochę fotek Grizy:) Dziewczyna miała dziś lepszy dzień - zaczęła nawet obszczekiwać ludzi za ogrodzeniem:) tu już odpoczywa: [IMG]http://images38.fotosik.pl/323/67ff801c3c78efb2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/328/27bbc2a6ddee94ddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/328/f0feef8d95e7d250med.jpg[/IMG]
  22. Wyniki badań Grizy: [IMG]http://images50.fotosik.pl/328/5f0f9e9b676586b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/323/707ce8a79a985317med.jpg[/IMG] I rachunek za leki - starczy na niecałe dwa tygodnie. [IMG]http://images38.fotosik.pl/323/96def9c34cbe5d23med.jpg[/IMG]
  23. Ludzki - euthyrox - 2 razy dziennie po 2 tabletki.
  24. Griza ma chore stawy, jak to często u owczarków w jej wieku... Na dworzu gdzie jest kostka ciągnie tylko tylnymi łapami, przednie są ok, prawa tylna jest słabsza. W domu mam gres i panele także poślizg jest większy ale za to łatwiej mi jest to sprzątać:) Griza w domu specjalnie nie spaceruje - kładzie się na legowisku koło łózka i śpi ale w ciągu dnia zaczęła już chodzić z moimi psiakami po terenie i super cieszy się z nas jak wchodzimy na teren działki:) Są już wyniki badań Grizy - Sunia ma niedoczynność tarczycy. Poza tym wszystko w normach. Wyniki, rachunek za leki (11,90 zł) wkleje wieczorem na wątek.
×
×
  • Create New...