Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='morisowa']Prosimy o kciuki :) Megii pewnie nie chce zapeszać, dlatego milczy ;)[/QUOTE] Dokładnie:)
  2. [quote name='mysza 1']Oj ja nawet nie mam tego wątku. Najlepiej pytaj Magdę na pw, liczba psów stale się zmienia, trudno mi powiedzieć.[/QUOTE] Jak wejdziesz na banerek hoteliku to się wszystko pokaże:) Ale na dzień dzisiejszy miejsca nie mamy - za to mamy kolejkę:) Ale jakby co to pisz - pomyślimy.
  3. [quote name='Ania102']Megi rozmawiałam z Renatą ogłoszenia dla suczek są załatwione i ukażą się prawdopodobnie jutro:) Dziewczyny są w jednym kojcu? Zgadzają się?[/QUOTE] Pewnie że się zgadzają:) Tina i Tania śpią w jednej budzie, a Tosia w drugiej. Nawet jedzą razem w kojcu i nie ma żadnych problemów:)
  4. W środę będzie u mnie Ida także fotki Wspaniałego Eklera będą:) Przystojniak miał dziś zrobione szczepienie na choroby zakażne i ma w końcu swoją własną książeczkę - koszt 50 zł na konto wetki, które chyba Mysza ma. Panie weterynarz powiedziała, że jeżeli Ekler teraz jest szczepiony na zakaźne to około 4 października znowu powinien być szczepiony na zakaźne, a potem dopiero na wściekliznę. Chyba , ze coś pokręciłam.
  5. Aniu w kwestii ogłoszeń musisz kontaktować się z Renata - ona ma już teksty popisane:)
  6. Renata zrezygnowała z usług Bounty i nie wiem czy Sunie w ogóle mają ogłoszenia.
  7. No nie mogę:) Domyśl się co moze zrobić szczeniak, któremu wychodzą stałe ząbki i bardzo swędzą:) Ale wspaniały jest:):):)
  8. [quote name='Tora&Faro']Megii a jak tam Eklerek? oswoił się trochę z bliskością człowieka czy nadal taki nieufny?[/QUOTE] W domu ciągle jest wystrachany ale macha już do mnie ogonkiem i cieszy się wyraźnie jak mnie widzi. Jest czyściutki, potrafi już szczeknąć no i jest z lekka szkódny ale nie będę już narzekać bo .... nie mogę:)
  9. Kupy z krwią jak na razie przeszły ale Sonia ma i tak od czasu do czasu zaparcia. Nie wiem z czego to wynika ale wydaje mi się , że przed sterylką nie miała takich problemów. Mozę powinna jeść inna karmę niż teraz (Purinę dla psów wrażliwych).
  10. A ja myślę, ze po strzyżeniu to on będzie wyglądał jak duży szczur i może za miesiąc, dwa jak psiak:) Ale to moje osobiste zdanie - może się mylę:) Ida, tylko zrób coś żeby nie szczekał cały czas- może towarzystwo suczki go uspokoi? Chociaż Amigo z Ostrowii też na początku sporo szczekał a teraz tylko okazjonalnie.
  11. Dziewczyny, pomyślcie nad ogłoszeniami żeby Tina , Tania i Tosia zwolniły miejsce dla reszty:)
  12. [quote name='Ania102']Megi1 a jak się ma Tosia, Tania i Tinka- zaakceptowały nowe imionka? Jak zdrówko Tosi?[/QUOTE] Dziewczynki (wszystkie trzy) dostały ostanio zastrzyki na biegunkę i teraz jest już wszystko w porządku. Są bardzo grzeczne i karne; zaczynaja naukę chodzenia na smyczy. A co do imion to ne może i zaakceptowały ale mi się ciągle mylą bo wszystkie sa na T.
  13. Ja też wszystkiego najlepszego z okazji osiemnastki:)
  14. Dziękuję za zaproszenie:) Słodki staruszek - te starsze psiaki mają taki niepowtarzalny urok w sobie. U nas jest teraz Gizabella z Palucha - stara oneczka, która ktoś oddał do schronu pól roku temu... jak wymyślicie coś z hotelikiem deklaruje 20 zł mięsiecznie na przystojniaka:)
  15. Ja myślałam że dziś napisze że Ekler będzie miał domek... ale Pani przjechała i zakochała się w Lejli. Jak do mnie dzwoniła w piątek nie była do końca przekonana a jak zobaczyła dziś Suńkę to się zakochała i pojechały razem do domku. Dzwoniłam do Pani jak Mała się sprawuje bo jak psiakowi od Myszy jakiś inny sprzątnie przez nosa domek, to dzieją się dziwne rzeczy.... :) Mysza wie o czym mówię:) Lejla jest grzeczna, wystraszona nową sytuacją, bardzo wystraszona...:( Boi się przechodzić przez drzwi, boi się windy, nie umie chodzić po schodach i co najgorsze nie może jak na razie zrobić siusiu. Jesteśmy z Panią w stałym kontakcie także zobaczymy co będzie jutro. Wytłumaczyłam Pani, ze Małej trzeba dać trochę czasu i mam nadzieję, że Lejla się odblokuje i wszystko będzie dobrze.
  16. I ostatnia fotka:) Trzymam kciuki za Śnieżkę i jej nowych opiekunów zeby było im razem jak najlepiej:) Jak będzie potrzeba dzwońcie albo piszcie - posłanka już podesłałam. [IMG]http://images48.fotosik.pl/314/4226f1dbc61bb1b6med.jpg[/IMG]
  17. Ponieważ Państwo Śniezki już są z nami pozostało mi tylko wstawić fotki z odjazdu Śnieżynki:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/342/08294628f0ebc25dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/342/98edc5d05fd475famed.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Daniel&Kasia']Witajcie! Z tej strony nowi rodzice Śnieżki :) Czuje się dobrze. Miala problemy w czasie jazdy i troche wymiotowała ale teraz jest dobrze. Trochę zjadła i się napiła wody, a teraz śpi. Nie męczymy jej na razie swoją osobą, chcemy by się zaklimatyzowała u nas, chociaż już się cieszyła i merdała ogonem :). Czy macie jakieś rady i wskazówki jak troszczyć się o Niunie? To jest nasz pierwszy piesek ze schroniska.[/QUOTE] Wow, super że się zalogowaliście:) Przede wszystkim to dajcie jej tydzień, dwa na aklimatyzacje, a dalej to już Śniezka sobie sama poradzi. Tak jak mówiłam, nie spuszczajcie jej przez najbliższe tygodnie albo i dłużej ze smyczy bo musi się do was przywiązać i przyzwyczaić. I jak będzie zostawać sama w domu dajcie jej coś do zajęcia się - zabawkę, smakołyk, kostkę - cokolwiek, żeby jej się nie nudziło i nie było je smutno. U nas ani w domu ani w kojcu nic nie gryzła i nie niszczyła ale nie wiadomo co jej może strzelić do głowy w czasie aklimatyzacji:)
  19. Śnieżka już w nowym domku:) Wieczorem napisze więcej i wstawię fotki:)
  20. [quote name='mysza 1']Zagadałam Cie i teraz masz tyły ;) W ogłaszaniu mogę pomóc. Jest jakiś tekst? Bo ja beznadziejne piszę ;)[/QUOTE] Iwonko, pomożesz z ogłoszeniami? Griza już by chciała mieć domek a Ty piszesz fajne, rzeczowe teksty:)
  21. Dzwoniła Pani w sprawie Eklera - odwiedzi nas w sobotę:)
  22. [quote name='Tora&Faro']Melduję że odebrałam podręczniki i album od Asi...wieczorem wystawię:)[/QUOTE] Ale szybka akcja:)Ja jestem już zainteresowana albumem:)
  23. Ida a co z tym Panem zainteresowanym? Będzie wizyta?
  24. [quote name='Tora&Faro']Podręczniki mogę spokojnie wystawić jeśli nie ma kto tego zrobić:)[/QUOTE] A możecie się dogadać na pw w tej sprawie? To ja już nie będę się to pchać, a obie jesteście z Warszawy.
  25. [quote name='idusiek']ale ze jak to? że płaci za nią tak? nie ,ze Asia ją wzieła do siebie?[/QUOTE] Hallo dziewczyny - Asia adoptowała ją na siebie ze schroniska:) Griza szuka domu jak najbardziej i ustawicznie:)
×
×
  • Create New...