-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
[quote name='mysza 1']Magda napiszesz coś więcej o Malcie? Widzę na innych wątkach, że coś tam piszesz, że cyrki jakieś wyczynia. Co ona wyprawia? Jaka jest w stosunku do innych suk, psów, do dzieci? Jak chodzi na smyczy? Przymierzam się do ogłoszeń.[/QUOTE] Nie cyrki, nie cyrki:)Ona po prostu często biega po kojcu jak nakręcona w kółko, a Leoś na to patrzy z zaciekawieniem ile to można kilometrów w jednym kojcu zrobić. Zdarzało jej się w czasie tych kółek zrobić kupę, rozdeptać, ślizgać się na tym i dalej biegać tylko już z poślizgiem także widok dla tak spokojnego psiaka jak Leon jest ciekawy:) Wg Idy to psiak, który życie spędził w kojcu ; jak dla mnie to ma ADHD ale takie pulsacyjne:) - czasami się ładnie uspokaja, chodzi powoli, potrafi podejść i prosić o głaskanie. I muszę ją pochwalić - od kiedy jest w kojcu z Leonem ani razu się w nim nie załatwiła (przed jego przyjazdem załatwiała się praktycznie wyłącznie w kojcu) - co dobry przykład to dobry przykład. Malta jest bardzo żywiołowa i mało delikatna - skacze, podgryza na spacerach ale jest pozytywnie nastawiona do ludzi, lubi się miziać i przytulać. Na smyczy chodzi całkiem dobrze jak ma na to ochotę. W kojcu mieszka z Leonem, na wybiegu spotyka się z Miszą i nie ma tu żadnych konfliktów. Niektóre suki lubi bardziej, niektóre mniej ale myślę, ze te relację są do ogarnięcia - nie ma w niej specjalnej agresji (tak jak np w przypadku Luny od Asifi, która chce zjeść każdą sukę). Wiem, że to dyskusyjne ale ja ją widzę w domu z ogrodem z możliwością wchodzenia do domu ( nie wiem czy chciałaby w nim spać ale zobaczymy po sterylce), a nie w mieszkaniu bo mieszkanie może roznieść.
-
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A teraz odpoczynek po ciężkiej sesji zdjęciowej:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/316/65e1e7389d78a653med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/203/507447a8c1c552bamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/344/fdd0137b3a8639cfmed.jpg[/IMG] -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A teraz piękna sylwetka:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/345/11ec1b31e24b8ed5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/344/b649d33722d0efafmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/203/75d80c7158c9e62cmed.jpg[/IMG] -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę:) najwyżej będzie więcej - ona taka piękna, ze nie zaszkodzi. [IMG]http://images50.fotosik.pl/344/673189ae40a6803fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/344/c2b200cdfdcf047fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/345/23f384b65d445500med.jpg[/IMG] -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Na jednym z pierwszych zdjęc po goleniu dziwnie trzyma lewo ucho. Miałam pytac czy nie ma problemów z uszami. Dicortineff, surolan[/QUOTE] Mam oridermyl. Może być? -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']TAKAA ULUBIONA, ZE AZ JĄ 5 RAZY WSTAWIŁaŚ :d[/QUOTE] Coś mi fotosik szwankuje dzisiaj a co najgorsze ja widzę tylko jedno... za dużo pracuję. -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Ale to nie koniec:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/340/5688bca0fdeea40cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/344/402908024665f76bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/344/2628b39a5b6ca01amed.jpg[/IMG] -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']DZIWNE BO NIE TRZEPAŁ WCZEŚNIEJ ...:/ ZAPRASZAM NA NOWY BAZAREK DLA LEONA: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193180-**WIELKI-BAZAR-RÓŻNOŚCI-PO-5-ZŁ-!-**-dla-kudłacza-Leona-do30-09?p=15413565#post15413565[/URL][/QUOTE] No to od wczoraj trzepie:) -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
A co na to podawać? Bo mam trochę leków do uszu. -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Moja ulubiona fotka:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/316/10c28abbc31b7787med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/228/61113bd8aa28e05bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/340/84ade2c523863401med.jpg[/IMG] -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A oto w końcu jakieś ładne fotki - od cioci Idy:) która zrobi też Małej rewelacyjne ogłoszenia:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/345/dfce586559965639med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/344/3ec41e49e43c9b1dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/316/1cb17a43442c56f6med.jpg[/IMG] -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']a ja cos maaaaaM :)[/QUOTE] Wiem:):):) -
SZKIELET PSA ZAGŁODZONA, młoda, piękna onka!!! Potrzebna każda pomoc!!!
megii1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek Małej (Mafii) ze schroniska w Ostrowii Mazowieckiej:) Naszej małej tymczasowiczki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/193304-Ma%C5%82a-wielka-pluszowa-przytulanka-prosi-o-dom[/url]!!!! -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek Małej (Mafii) ze schroniska w Ostrowii Mazowieckiej:) Naszej małej tymczasowiczki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/193304-Ma%C5%82a-wielka-pluszowa-przytulanka-prosi-o-dom[/url]!!!! -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek Małej (Mafii) ze schroniska w Ostrowii Mazowieckiej:) Naszej małej tymczasowiczki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/193304-Ma%C5%82a-wielka-pluszowa-przytulanka-prosi-o-dom[/url]!!!! -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek Małej (Mafii) ze schroniska w Ostrowii:) Naszej małej tymczasowiczki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/193304-Ma%C5%82a-wielka-pluszowa-przytulanka-prosi-o-dom[/url]!!!! -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek Małej (Mafii) też ze schroniska w Ostrowii:) Naszej małej tymczasowiczki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/193304-Ma%C5%82a-wielka-pluszowa-przytulanka-prosi-o-dom[/url]!!!! -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Były już osoby zainteresowane Małą... ale po wizycie przedadopcyjnej Jostel (za co bardzo, bardzo dziękuję) dom odpadł totalnie... Dom na wsi, nieogrodzony, pies na łańcuchu, drugi chudy biegający z pogryzionymi uszami samopas i właściciel karmiący psy chlebem, który specjalnie dla nich kupuje i kośćmi:( [IMG]http://images42.fotosik.pl/228/07f12fa3402258f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/345/ade105fa7cd181acmed.jpg[/IMG] -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Mała jest już prawie zdrowa, jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona; ma zapewnioną opiekę i karmę. Potrzebuje jedynie dobrego domu na zawsze. Mozę ktoś zna takie miejsce gdzie Mała byłaby szczęśliwa?:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/340/802df152fe6594b2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/340/53309e75267c6a03med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/345/ed5732ad5233d995med.jpg[/IMG] -
Mała, wcześniej Mafia to kaukazka wyciągnięta przez nas na tymczas ze schroniska w Ostrowii Mazowieckiej. Nie wiem co się działo z Sunią, jak trafiła do schroniska, co było tego przyczyną:angryy: Wiem natomiast, że Mała to piękna, młoda (2-3 letnia) Sunia, kochająca inne psiaki, ludzi, uwielbiająca dzieci i przytulanie:loveu: Kiedy przyjechała do nas z Ostrowii wyglądała jak jedna wielka, kulejąca, śmierdząca bieda:-( [URL="http://img704.imageshack.us/i/mafiafx.jpg/"][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/5033/mafiafx.jpg[/IMG][/URL] Dzięki pomocy Feli i Fundacji, Mała jest już wysterlizowana, ma wyciętego kaszaka i leczymy jej łapkę. Z łapką Mała miała spory problem. Może w schronisku, może jeszcze wcześniej w przednią łapę ugryzł ją jakiś psiak ale zrobił to tak mocno, że odłamał kawałek kości, który utkwił w łapie. Była ropa, ból, poważny stan zapalny- wszystko zostało oczyszczone w czasie sterylizacji i Mała przestaje już stopniowo kuleć. Wraca do zdrowia, jest radosna , pogodna... do szcześcia brakuje jej tylko super domku [IMG]http://images38.fotosik.pl/340/ccca3f7eb2a0ef00med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/340/d692c32d612f1beamed.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]W poniedziałek 11 października Mafia pojechała do swojego domku w okolicach Lublina. Domek został sprawdzony przez Teresz10 za bardzo jej dziękuję. Dzwoniłam już do Państwa jak czuje się Sunia i podobno już się zaaklimatyzowała:)[/SIZE][/B]
-
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za dramatyczna jakość zdjęć ale były robione wieczorem na wybiegu, a Leoś do tego wszystkiego boi się aparatu:( [IMG]http://images45.fotosik.pl/345/4297cf3cb139ef60med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/340/f51633690916a9d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/340/3fd8780a5fcda06cmed.jpg[/IMG] -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Po pierwszym dniu pobytu Leosia u nas mogę powiedzieć że jest mega grzecznym hotelowiczem - w kojcu nie szczeka, nie łobuzuje, nie niszczy, lezy sobie najczęsciej w budzie i tylko łepek wystawia, żeby patrzeć co nowego wyprawia jego koleżanka z kojca Malta. Na wybiegu chodzi za mną krok w krok, zaczepia żeby się z nim pobawić. Nie wykazuje agresji w stosunku do samców ... no moze na Rudzika raz warknął ale kto zna Rudzika wie że każdego wyprowadzi szczekaniem z równowagi. Ma apetyt ale potrzebuje w czasie jedzenia mojej asysty bo w przeciwnym razie woli chodzić za mną niż jeść. Nie widzę, żeby specjalnie się trząsł z powodu długości włosów ale ciągle trzepie głową. Myślałysmy z Ida ,że to moze po strzyżeniu bo w uszach tez miał wycinane włosy ale to chyba nie to. W poniedziałek będzie wetka to zobaczy. Póki co chłopak dostał Fiprex i wypoczywa. [IMG]http://images45.fotosik.pl/345/5ba4c655f008d29fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/316/a0ecb19a761855b3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/345/8c81a0f690635d15med.jpg[/IMG] -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Niestety Pan nie zadzwonił, nie przyjechał.... Pozostawię to bez komentarza.