-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).
megii1 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nowe znajomości:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/1755/ac0f90e9d79ea1e6med.jpg[/IMG] i stara przyjaźń:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/1743/a415e7ad15e0b523med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1743/2a18136339d1690dmed.jpg[/IMG] -
To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).
megii1 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Prima w kąpieli:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/1538/24541fee700f5c3fmed.jpg[/IMG] I po kąpieli [IMG]http://images35.fotosik.pl/1608/ad7fd01e674e777emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1653/4d270f627c643453med.jpg[/IMG] -
Zapisze sobie:) My mamy Con Amore z Maltabaru:)
-
To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).
megii1 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki od wczoraj u nas. Grzeczne, uśmiechnięte i w ogóle idealne. Zaprzyjaźniły sie ze wszytskimi bez wyjatków i jak razie sa kompletnie bezproblemowe. Dziś z rana zrobiłysmy sobie z Primą wycieczkę do weta (dr. Rosłoński przy ul. Zegrzyńskiej w Legionowie) . Wet powiedział po wstepnym badaniu, ze wyglada mu to na przerośnietą pępowinę ale to wstępna diagnoza. Prima miała USG, próbę biopsji (ale nic nie wyszło), RTG oraz rozszerzone badanie krwi. Czekamy na wyniki, które mają być koło 14. Sunia waży 30 kg także czeka ją odchudzanie o jakieś 7-8 kilogramów. Po powrocie miała też kąpiel. Fotki wstawię wieczorem:) -
To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).
megii1 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Mam takie same niesmiale pytania????[/QUOTE] Byłaby możliwość przyjąć dwie ale niestety brakuje środków finansowych. -
Dziękuję za zaproszenie:) śliczna sunia. Zawieszę jej fotkę w naszym salonie - może ktoś się zakocha.
-
Hania jest już u nas pewnie koło dwoch tygodni:) Na poczatku byłam trochę przerażona chodzeniem Hani a właściwie tym, że Apsa wniosła ją do nas na dwóch smyczach. Tylko, że z tym chodzeniem Hani to jest tak, że jak Hania chce to idzie (powolutku ale do przodu) , jak nie chce to kombinuje i udaje chorą. Generalnie cały dzień spędzałaby przed domem na pontonie i załatwiałaby się też w tej okolicy. Niestety u nas nie ma tak dobrze bo codziennie z rana holuję ją na dwóch smyczach (bo inaczej Hania nie chce iść w tym kierunku) na wybieg i tam daję jej jeść. Po jedzeniu Hania chwilę nabiera sił i..... maszeruje dziarsko znowu przed dom. Jak p0 drodze spotka ją deszcz lub za mocne słońce chowa się do budy lub kojca naszego kaukaza:) Przez pierwsze dni dziwyczynka miała biegunkę ale to już ogarnięte. Wczoraj miała lekkie wymioty trawą także dostała tylko dwie suche bułki. Na codzień jest na Arionie z jagnięciną i dostaje go raz dziennie bo dwóch holowań dziennie do karmy by nie zniosła. Zaraz podeślę zaległe zdjęcia z kąpieli do Apsy:)
-
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
megii1 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mój wet nie mówił nic o przerwie w lekach ale przy najbliższej okazji zapytam:) Poki nosi już obróżkę bo kleszcze są już wszędzie - wczoraj znalazłam też jednego na mojej głowie:(- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Berni i jego berneńskie spojrzenie z głębi psiej duszy
megii1 replied to Milla.j's topic in Już w nowym domu
Się zakochałam:) Piękny jest:) -
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
megii1 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciężko mu się wstaje, ciężko chodzi po płytkach. W ogóle ostatnio jakby posunął się w tej swojej starości - można wejść do jego pokoju, a on nawet nie zauważy - nie słyszy biedak... Dopiero jak się go pogłaszcze po główce to się budzi. Robi się coraz bardziej nieobecny:(- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
megii1 replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Mój wet sprzedaje nam trocoxil dla Pokera po 100 zł. Działa rewelacyjnie - polecam:) -
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
megii1 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pokerek ma u nas swój pokoik ale ponieważ mamy teraz sporo hotelowiczów komercyjnych Poki przeniósł się do domu ... ... i sypia w psim pokoju dla Vipów:) raz na jednym posłanku... raz na drugim:) Obecnie na posłanku nr 2 śpi z Sarą a obok na posłaniu nr 1 śpi Korka:)- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
megii1 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem na chwilę. No wiec Poki już się zaaklimatyzował:) Ma swój pokój z oknem, w pokoju miseczki, gryzaki i budę ze słomą (bo lubi słomę) a przed sobą wybieg w lesie. Oczywiście spaceruje też koło domu razem z naszym Miszą. Z tego co pamiętam to przydałoby mu się zrobić wkrótce badania krwi, żeby sprawdzić jak tabletki, które bierze na niego wpływają.- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Kochana, teraz masz na mailu Lenkę:) -
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
megii1 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ten z avatara:(....- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Allegro [url]http://allegro.pl/piekna-mloda-bella-szuka-super-domu-i2054122804.html[/url]
-
Homer - berneńczyk patrzący sercem już wpatrzony w serca swych ludzików
megii1 replied to Milla.j's topic in Już w nowym domu
To trzymam kciuki, żeby badania wypadły jak najlepiej:) -
Homer - berneńczyk patrzący sercem już wpatrzony w serca swych ludzików
megii1 replied to Milla.j's topic in Już w nowym domu
I jak oczy Homerka? -
Wila - młoda i poważna bernenka 0 ma swój domek
megii1 replied to Milla.j's topic in Już w nowym domu
[quote name='milla.j']megii1 zmieniła avatarek... piękny berneńczyk [IMG]http://www.pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/wub.gif[/IMG][/QUOTE] Był:( Wczoraj odszedł:( Luzer.... -
Wila - młoda i poważna bernenka 0 ma swój domek
megii1 replied to Milla.j's topic in Już w nowym domu
Ja też zajrzę... -
GINA - cud miłości, znalazła swój wymarzony DOM.
megii1 replied to bernika's topic in Już w nowym domu
Zapiszę sobie i oczywiście zajrzę na bazarek.