Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='kasia mierzejewska']Aha, Magda, czy ona zaczęła jeść?[/QUOTE] Tak, tylko i wyłacznie z ręki:)
  2. Z łapką lepiej - myślę, ze to od zimna.
  3. Super ze wydrukowałaś:) Wieczorem napisze pw:)
  4. [quote name='megii1']To poroszę adres mailowy na pw[/QUOTE] Mail poszedł:)
  5. [quote name='Elwira1992']hop hop ja mogę wkleić foteczki[/QUOTE] To poroszę adres mailowy na pw
  6. Jak to jest Kazuń koło Nowego dworu to Astaroth nie ma tam tak blisko:) Ja pomyślę i odezwę się jutro.
  7. [quote name='megii1']Jak Gos podeśle mi wieczorem fotki - zobaczycie jak wygląda:([/QUOTE] Komu mogę podesłać fotki - bo nie umiem ich wstawić:(
  8. Allegro Pokera:) Moje konto robione przez kochana Idę:) http://moda.allegro.pl/poker-blagam-daj-mu-dom-to-jego-ostatnie-chwile-i1933811127.html
  9. Jak Gos podeśle mi wieczorem fotki - zobaczycie jak wygląda:(
  10. Słuchajcie ja się nie chcę się wtrącać ale moim zdaniem sunia nie nadaje się na razie do kojca. U nas siedzi od wczoraj wieczór w domu bo w kojcu się trzęsie i nie potrafi wchodzić do budy. Nawet w domu jest bardzo wycofana - wciska się w najciaśniejszy kąt i siedzi tak bez ruchu. Zrobienie jej ładnych zdjęć to na razie niemożliwe zadanie:( Ona potrzebuje ciepła, człowieka i trochę socjalizacji.
  11. Kurde muszę poszukać ale jak nie znajdę to wydrukuj z wątku bo opis USG I wyniki wkleiłam. Książeczka jest na swoim miejscu:)
  12. [quote name='Cantadorra']Chcecie ogłoszenia dla suni?[/QUOTE] Jutro wieczorem postaram się wkleić zdjęcia do ogłoszeń.
  13. Jutro będzie u mnie w odwiedzinach Gos z dogo, która robi piekne zdjęcia - poprosiłam ,żeby zabrała koniecznie aparat bo do Waszej bezimiennej suczki dołączył tez onkowaty psiak, którego łapałam dziś Romenką przy drodze na Serock - psiaki potrzebuja ładnych fotek:) Moim zdaniem teraz najwaśniejsza jest diagnostyka łapki - nie wiadomo czy jest przeciążona, czy to reumatyzm, zwichnięcie czy coś innego. U mnie wet może być w poniedziałek ale na pewno weźmie coś za wizytę i ewentualne leki i potrzebuję na to środków finansowych bo w tym momencie nie mam z czego zakładać. Poza tym pod koniec przyszłego tygodnia przydałoby się Sunie zaszczepić, przynajmniej na wściekliznę. No i imię:)
  14. Kasia mówiła, ze nie było problemów z złapaniem bo ucieszyła się na smycz i obrożę... ktoś ją chyba wyrzucił.
  15. [quote name='Martika@Aischa']Dokładnie tak ....Z Alexem ostatecznie miałyśmy szczęśliwe zakończenie :) I to cieszy :) Czekamy na wieści czy sunieczka się pokazała ???[/QUOTE] Sunia już u mnie:) rewelacyjna jest:) Została zabezpieczona od kleszczy (20 zł) plus odrobaczona Dehinelem (15 zł x 2 bo następne odrobaczenie za dwa tygodnie), jesc za bardzo nie chciała ale jutro pewnie się rozkręci.
  16. Tak psiaki od Kasi były u nas:) A jak to miejsce zamieszkania Kasi to Pułtusk.
  17. Kasiu ona koło nas?
  18. [quote name='idusiek']no po prostu jakaś dupa, moze ja ogloszen robic nie umiem...[/QUOTE] Tak nieśmiało wspomnę,że moje allegro już odblokowane:)
  19. Kolejny bazarek dla Maksa:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217497-PI%C4%98KNE-FIRMOWE-TOREBKI!-DESIGUAL-i-HILFIGER!-DO-13.11[/url]! Romenka, zrób w wolnej chwili rozliczenie:) 60- szczepienie 20 - odrobaczenie 30 - fiprex XL 149 - Eukanuba dla psów aktywnych
  20. Pozdrowienia od Pokreka - gościnnie w domu:)
  21. Idusiek już zrobiła trochę ogłoszeń dla Pokerka z tym tekstem:) Poniżej paragon i pudełko po leku Pokera. Dostał tabletkę wczoraj, następna za dwa tygodnie (i dopiero po tej drugiej ma być widoczny efekt) a potem co miesiąc jedna. Wg weta ten lek podnosi nawet psiaki nie chodzące i jest super. Oczywiście to tego jeszcze artroflex itp.
  22. Zapraszam na super bazarek dla Maksa:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217214-Torebka-ciuchy-i-inne-dla-Maksa!-Do-6.11.2011[/url]!
  23. Zapraszam na super bazarek dla Maksa:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217214-Torebka-ciuchy-i-inne-dla-Maksa!-Do-6.11.2011[/url]! P.S. Maks błaga ciocię Ide o ogłoszenia:)
×
×
  • Create New...