-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
I jeszcze tylko ostatnie cięcie... [IMG]http://images43.fotosik.pl/202/4c99f813df636684med.jpg[/IMG] i daliśmy Lence na dzisiaj spokój - cóż będzie dalej trochę brudna ale za to przełamała pierwsze lody i zobaczyła, że nie taki człowiek straszny. Odpuściliśmy z kąpielą też dlatego, ze Mała bardzo się zestresowała całą akcją kosmetyczną i widać było, że ma już dosyć:roll: a miska z ciepłą wodą już czekała... [IMG]http://images50.fotosik.pl/202/6952500c85a603a5med.jpg[/IMG] na koniec małe przytulanko a właściwie wtulanko:loveu: [IMG]http://images39.fotosik.pl/198/b51fea2cd70277b4med.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
I delikatne zabiegi pielęgnacyjne:) Wiecie, niby to mało - ale ona po paru minutach zmęczyła się tym gryzieniem, dała się wyszczotkować, wyciąć dredy a nawet wtuliła się moment w mojego Darka:loveu: [IMG]http://images39.fotosik.pl/198/380964a3a537a026med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/202/18a3d03dbe6074cfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/202/cb26d9eee467705cmed.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Dalsze zmiękczanie "ostrej" Lenki:evil_lol: [IMG]http://images44.fotosik.pl/202/98b2aee4bde4fa84med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/202/b294f5ae55a05608med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/201/dd2c9616f7d600c9med.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Dziś próbowaliśmy wykąpać Lenkę - niestety była to próba nieudana... Na początku trzeba ja było trochę "zmęczyć" żeby dała sobie wyciąć dredy i rozczesać sierść. Oczywiście wszystko w rękawiczkach bo Mała gryzie:angryy::diabloti::loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/114/992dddc70752f304med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/198/6e094835abdb65aamed.jpg[/IMG] Próba załozenia kagańca zakończyłą się naszą porażką... [IMG]http://images41.fotosik.pl/198/6debf63711846b36med.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']O ludzie, co za wieści! :multi::multi::multi: :loveu:[/quote] Ale pogłaskać się nie da:shake: -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Wczoraj dzwoniła do mnie Pani z Kabat w sprawie Lenki:multi: Opisałam jej szczegółowo zachowanie Lenki a Pani powiedziała, ze postara się podjechać w przyszły weekend do nas żeby zobaczyć sunię:loveu: Lenka bardzo przypomina jej psiaka, którego kiedyś miała:loveu: A poza tym nasza panna robi drobne postępy - już nie trzeba wyciagać jej na siłę z budy zeby wyszła na spacer - ona sama już grzecznie z niej wychodzi a jak już wyjdzie ciągle merda ogonkiem:multi: -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
megii1 replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaznaczam sobie Przystojniaka:loveu: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Lara nie wiem czy jest sens go na razie kastrować. Może niech najpierw znajdzie się dla niego domek. Kastracja to krótki zabieg, mozna go zrobić zawsze. A moze kastrację zrobi już domek Vertera? - można zawrzeć taki punkt w umowie adopcyjnej. Jak trzeba będzie zrobimy - nie ma problemu ale tak jak Ci pisałam u nas koszt 280 zł. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verterek jest w Serocku koło Warszawy:lol: -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy suczkę do hoteliku nawet od jutra:) Prosze o kontakt na pw albo telefoniczny: 504-62-02-19:lol: -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Super z tym domkiem - jak tylko Pani zadzwoni dam znać:) Wiecie ja nigdy nie miałam do czynienia z takim przypadkiem jak Lenka ale myślę że będzie dobrze. Ona ma coś takiego, że jak jest na wybiegu i widzi człowieka z daleka to się bardzo cieszy; dopiero z bliska, kuli się i ucieka:shake: -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania_sami']OOO coudownie!! w takim razie czekamy do piatku. Napisz megii prosze jakie masz warunki i ile kasy za psa takiego jak kluska. ona duza nie jest, na zdjeciach pani jest bardzo mala:)[/quote] Na razie nic na 100% obiecać nie mogę - dopiero w piątek:shake: Wszystko jest na stronie mojego hoteliku ale generalnie wyglada to tak ze są cztery kojce, metr od mojego domu, psiaki mają wybieg ponad 1500 m i wkoło lasy i pola do spacerów; suczka przed przyjazdem do mnie musi być zabezpieczona przed kleszczami i mieć aktualne szczepienia:) Koszt to w zalezności od jej rzeczywistych wymiarów 12-13 zł za dzień z karmą w postaci Puriny. -
[quote name='Margo05']Już jest wątek dotyczący działalności Klamczyńskiego http://www.dogomania.pl/forum/f402/umierajacy-benek-ofiara-klamczynskiego-ile-jeszcze-146670/#post12980429 Wszystkie osoby mające jakieś dowody w sprawie, również dotyczące innych psów proszone są o kontakt. Jeśli ktoś ma pomysł na tekst protestu wysyłanego do gmin współpracujących z Klamczyńskim to będę wdzięczna. Jak bedzie potrzeba wstawię zdjęcia Miszki... ale one będą bardziej drastyczne niż bernardyna...
-
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
Witam:) Myślałam ze Negri mnie zapowie ale jakoś nie mogę się doczekać - moze u nas bedzie wolne miejsce od niedzieli;) także jakbyście byli zainteresowani zapraszam - szczegóły będę znała do piątku:) -
Nasz Misza - kaukaz też była wyciągany przez Leyle z Celestynowa. Miał kości i ścięgna na wierzchu, przewracał sie o własne łapy, ech dużo by pisać ale wszystko jest na zdjęciach. Moja wetka jak go zobaczyła nie miała pewności czy przezyje bo on już nie chciał żyć. W Celestynowie nie chcieli go wydać a potem kazali podpisywać oswiadczenie że nie powie się w jakim stanie był pies. Masakra...
-
U mnie miejsce dla suczki będzie od niedzieli:) Ale czekam jeszcze na odpowiedz Basia i Barni bo sa pierwsi w kolejce - jak nie będą mieli żadnej suczki w potrzebie - zapraszam:)
-
[quote name='Negri_2008']:placz::placz: prosimy o ten dt dla suni[/quote] Negri masz ode mnie info na pw:roll:
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']:loveu::loveu::loveu: Bardzo ładnie wyszła ;) nie widać w niej cienia agresji :)[/quote] Bo w niej nie ma cienia agresji - jest tylko i wyłącznie ogromny strach:shake: -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Lenka dziś była na pierwszym spacerze i nawet ładnie chodzi na smyczy:loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/111/e80fd711e1b7d9e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/195/585f16ad4df34748med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/199/2705392fd2b73e47med.jpg[/IMG] -
Basiu:) Sunia mogłaby przyjechać tylko po sterylce bo byłaby w kojcu z małym psiakiem:)