-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Cały czas taki sam:lol: A i tak na wątku mu dogryzają że przytył:angryy: Ja chyba takie zdjęcia robię , że raz się wydaje gruby raz chudy. A on ciągle taki sam i tyle samo je;) -
I sesja z piłeczką:loveu: Nie wiem czy widzicie, że Mela jest bardzo chuda - dosłownie skóra i kości. [B]Jak Zuzlikowa pozwoli to jeszcze raz ją odrobaczę (koszt 30 zł) i moze po tym odrobaczeniu zawieźć ją na badania krwi - przydadzą się i tak przed operacją (koszt 70 zł); a i ta narośl na łapce się powiększyła - nie jest już cała różowa tylko większa i miejscami tak w kolorze skóry... jak mi się uda postaram sie zrobić zdjęcie.[/B] [IMG]http://images43.fotosik.pl/205/09bdad3803cbd87amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/117/fdb7958e3fd1f963med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/205/db02d66a09dfd32amed.jpg[/IMG]
-
Melunia dziś:loveu: Oczywiście sama na wybiegu:angryy: Na spacerach nie robię jej zdjęć bo po ostatnim jej pociągnięciu rana na nodze jeszcze się nie zagoiła - musze się koncentrować tylko na niej:razz: Ale tak w ogóle to Mela na spacerach - jeżeli nie zauważy innego psa - jest mega grzeczna, po prostu anioł:loveu: [IMG]http://images46.fotosik.pl/205/57e821e99944d5d2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/205/c76d040d1fc0d1cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/205/195da02f61bdaa48med.jpg[/IMG]
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, ze na zdjęciach widac że Verterek wcale zatuczony nie jest:angryy: Na niektórych zdjęciach widać nawet u biedaczka żeberka - ale to przez to że on bardzo żywy jest:loveu: I naprawdę mega kochany - szukajcie mu szybciej tego domku:roll: [IMG]http://images49.fotosik.pl/205/e16d7de4206db1ffmed.jpg[/IMG] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[B]A i mam propozycje, zeby moze w ogłoszeniach podawac też mój numer telefonu - w sumie chyba najwięcej mogę powiedzieć o Verterze:razz: może pomogę[/B];) [IMG]http://images50.fotosik.pl/205/786d90d1d11b0272med.jpg[/IMG] A tu moja Korka i Verter pilnują Kacperka :loveu: i tak cały spacer:multi: [IMG]http://images45.fotosik.pl/206/41a347ccd509ce5bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/206/5dbec3b97a6eb903med.jpg[/IMG] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images47.fotosik.pl/205/a5a28c0d03b26e87med.jpg[/IMG]I Wazna informacja: [COLOR=black][B]Verter nie skacze juz jak szalony na ludzi[/B][/COLOR] (zrozumiał że trzeba szukać domu) także jak widac na zdjęciu - [B]z małymi dziećmi też może mieszkać:)[/B] [IMG]http://images50.fotosik.pl/205/07438754fa7ec284med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/205/a22c86cd0ce6a55amed.jpg[/IMG] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verterek dziś na spacerku:) Nie dość że coraz mniej ciągnie na smyczy, nie dość, że lubi mojego synka, to jeszcze jak zobaczył jakiś ludzi na spacerze to szczekał na ich ewidentnie nas broniąc:crazyeye: a jaki dumny był z tego powodu:loveu: Tu ze swoją najlepszą koleżanką Korą: [IMG]http://images39.fotosik.pl/202/9c5f073635d417b1med.jpg[/IMG] tu pozuje przystojniak: [IMG]http://images42.fotosik.pl/117/ca7d2d0deea0dd26med.jpg[/IMG] a tu z moim Kacperkiem: [IMG]http://images49.fotosik.pl/205/a9778a4840346d80med.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Lenka dziś:) Jeszcze się boi niestety:shake: Ale jak mnie widzi macha ogonkiem i nigdy nie załatwia się w swoim kojcu - bardzo czysta i higieniczna dziewczyna:loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/201/32978498ccace378med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/205/329572431692f7aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/201/c47e3ca78a7ce764med.jpg[/IMG] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki - nawet jak ma być dobermanem:) Jemu tak potrzebny jest domek:roll: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
megii1 replied to red's topic in Już w nowym domu
To pomóżcie mi wyadoptować Brutusa albo Vertera:) Ja już wklejam ich fotki na różne wątki:razz: -
[quote name='magdyska25']Zoniu wysłałam Ci na PV Jego baaaardzo krótki opis. Czy ktoś ma możliwość wydrukowania i powieszenia w swojej okolicy kręciołkowych plakatów??? Nie było żadnych tel w Jego sprawie... Megii lepiej podawać nr tel do Ciebie czy męża?[/quote] Lepiej do mnie - ja zawsze odbiorę:)
-
[quote name='susurrement']spotkałam wczoraj Pati w lecznicy. cudowna sunia! strasznie żałuję, że nie mogę dać ds, ale taki piesek potrzebuje domu z ogrodem, czym ja niestety nie dysponuję. nie mam warunków na dużego, energicznego psa. nie mówiąc już o tym, że jestem zaszczurzona po uszy :loveu: trzymam kciuki za bezuszną ślicznotkę, jest cudowna i na pewno takiego właśnie domu potrzebuje. Pati, trzymaj się Aniołku! a dla Was - wielki szacunek za to, co robicie.[/quote] Dziękujemy:loveu: Wiesz, Patinka potrzebuje przede wszystkim swojego człowieka, a z biegania to ona już raczeje wyrosła:cool3: Także polecam i ewentualnie zapraszam do nas w weekend - mam też inne Cudeńka:loveu: a wkoło lasy i pola takze mozna odpocząć:multi:
-
Chciałam poinformować że Brutusek nie ucieka juz od nas:multi: Po pierwsze chyba nas trochę polubił:evil_lol: a po drugie to jest w kojcu z 1.5 roczną wysterylizowaną, energiczna brunetką i tak jest nią zachwycony że ucieczki juz mu nie w głowie:loveu: A jaki przytulaśny się zrobił:loveu::loveu::loveu: Dodam że mają dwie budy ale sypiają już w jednej:crazyeye: Mysza - po dwóch dniach, w jednej budzie:cool3: Szybki jest;)
-
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
Teraz jest w kojcu z młodym onkowaty psiakiem i mimo, że mają dwie budy śpią w jednej dużej razem:loveu: I Kluska ciągle go zaczepia żeby się z nią bawił:cool3: Nie ucieka już na wybiegu tylko kiedy ma iśc do kojca - grzecznie przychodzi na zawołanie - także postępy robi mega szybkie:multi: -
[quote name='zuzlikowa']Melunia miała allegro cegiełkowe z ogłoszeniem,że szuka domu! Zamienię je na allegro szukające domu...wstawię ogłoszenia! Ujęte jest,że powinna być sama w domku...sama z ludźmi!...nic się nie zmieniło?!:oops:... Wpłynęło 70zł od moniśki z bazarku portretowego Meluni...dziękuję moniśko:loveu:...dziękuję Paulinko:loveu:...dzięki Grzegorz:loveu:! I 45zł z allegro Meluni...dziękuję bardzo!!! Meluniu...łobuz jesteś...oj,łobuz!Tulę pycholek. megii,nie miałam kiedy zadzwonić...jak z uszami dziewczynki? W najbliższych dniach się odezwę.[/quote] Melka ma już uszka zdrowe:) W ogóle dziarska z niej dziewczyna:evil_lol: A jej ulubionym zajęciem jest dalej obszekiwanie wszystkich psów jakie są w jej zasięgu:angryy:
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Lenka się socjalizuje:) na poczatku nie wychodziła z budy a teraz nie dość że wychodzi jak tylko usłyszy najcichszy szelest to jeszcze szczeka:multi: i to jak...aż podskakuje:loveu: -
Wiecie, ja tak sobie myślę ze może zastanowić się nad ogłoszeniami dla Meli - ona bardzo potrzebuje swojego człowieka... Kiedy wychodzi na wybieg - nie chce się jej już biegać... kładzie się na wysokości naszego tarasu i czeka żeby chociaż na moment zobaczyć człowieka. Na spacerach tez najbardziej cieszy się nami. A psy wszelkiego rodzaju tępi niemiłosiernie i głośno:angryy::diabloti: