Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. No i jeszcze trochę - tak dziś wdzięcznie pozowała, ze nie mogłam jej odmówić;) [IMG]http://images46.fotosik.pl/205/62b5a2a2c6192a9amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/201/9a0bb9131df1aaa8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/205/1259699229415e78med.jpg[/IMG]
  2. I jeszcze troche Melanii:loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/205/e0c7d8a5006b6d3emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/205/d3cbcc193b80adc7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/201/d04954024b5bf32cmed.jpg[/IMG]
  3. Cały czas taki sam:lol: A i tak na wątku mu dogryzają że przytył:angryy: Ja chyba takie zdjęcia robię , że raz się wydaje gruby raz chudy. A on ciągle taki sam i tyle samo je;)
  4. I ciągle nie moze się rozstać z piłeczką;) [IMG]http://images43.fotosik.pl/205/619612f417c31325med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/205/b79d1074f2b4fe47med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/205/476538669851987emed.jpg[/IMG]
  5. I odpoczynek po zabawie:loveu: [IMG]http://images48.fotosik.pl/205/a938f0909a6e1bcdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/205/55028124d644f655med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/201/fa00682e0b19b63fmed.jpg[/IMG]
  6. I sesja z piłeczką:loveu: Nie wiem czy widzicie, że Mela jest bardzo chuda - dosłownie skóra i kości. [B]Jak Zuzlikowa pozwoli to jeszcze raz ją odrobaczę (koszt 30 zł) i moze po tym odrobaczeniu zawieźć ją na badania krwi - przydadzą się i tak przed operacją (koszt 70 zł); a i ta narośl na łapce się powiększyła - nie jest już cała różowa tylko większa i miejscami tak w kolorze skóry... jak mi się uda postaram sie zrobić zdjęcie.[/B] [IMG]http://images43.fotosik.pl/205/09bdad3803cbd87amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/117/fdb7958e3fd1f963med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/205/db02d66a09dfd32amed.jpg[/IMG]
  7. Melunia dziś:loveu: Oczywiście sama na wybiegu:angryy: Na spacerach nie robię jej zdjęć bo po ostatnim jej pociągnięciu rana na nodze jeszcze się nie zagoiła - musze się koncentrować tylko na niej:razz: Ale tak w ogóle to Mela na spacerach - jeżeli nie zauważy innego psa - jest mega grzeczna, po prostu anioł:loveu: [IMG]http://images46.fotosik.pl/205/57e821e99944d5d2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/205/c76d040d1fc0d1cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/205/195da02f61bdaa48med.jpg[/IMG]
  8. Mam nadzieję, ze na zdjęciach widac że Verterek wcale zatuczony nie jest:angryy: Na niektórych zdjęciach widać nawet u biedaczka żeberka - ale to przez to że on bardzo żywy jest:loveu: I naprawdę mega kochany - szukajcie mu szybciej tego domku:roll: [IMG]http://images49.fotosik.pl/205/e16d7de4206db1ffmed.jpg[/IMG]
  9. [B]A i mam propozycje, zeby moze w ogłoszeniach podawac też mój numer telefonu - w sumie chyba najwięcej mogę powiedzieć o Verterze:razz: może pomogę[/B];) [IMG]http://images50.fotosik.pl/205/786d90d1d11b0272med.jpg[/IMG] A tu moja Korka i Verter pilnują Kacperka :loveu: i tak cały spacer:multi: [IMG]http://images45.fotosik.pl/206/41a347ccd509ce5bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/206/5dbec3b97a6eb903med.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images47.fotosik.pl/205/a5a28c0d03b26e87med.jpg[/IMG]I Wazna informacja: [COLOR=black][B]Verter nie skacze juz jak szalony na ludzi[/B][/COLOR] (zrozumiał że trzeba szukać domu) także jak widac na zdjęciu - [B]z małymi dziećmi też może mieszkać:)[/B] [IMG]http://images50.fotosik.pl/205/07438754fa7ec284med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/205/a22c86cd0ce6a55amed.jpg[/IMG]
  11. Verterek dziś na spacerku:) Nie dość że coraz mniej ciągnie na smyczy, nie dość, że lubi mojego synka, to jeszcze jak zobaczył jakiś ludzi na spacerze to szczekał na ich ewidentnie nas broniąc:crazyeye: a jaki dumny był z tego powodu:loveu: Tu ze swoją najlepszą koleżanką Korą: [IMG]http://images39.fotosik.pl/202/9c5f073635d417b1med.jpg[/IMG] tu pozuje przystojniak: [IMG]http://images42.fotosik.pl/117/ca7d2d0deea0dd26med.jpg[/IMG] a tu z moim Kacperkiem: [IMG]http://images49.fotosik.pl/205/a9778a4840346d80med.jpg[/IMG]
  12. Lenka dziś:) Jeszcze się boi niestety:shake: Ale jak mnie widzi macha ogonkiem i nigdy nie załatwia się w swoim kojcu - bardzo czysta i higieniczna dziewczyna:loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/201/32978498ccace378med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/205/329572431692f7aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/201/c47e3ca78a7ce764med.jpg[/IMG]
  13. Trzymam kciuki - nawet jak ma być dobermanem:) Jemu tak potrzebny jest domek:roll:
  14. To pomóżcie mi wyadoptować Brutusa albo Vertera:) Ja już wklejam ich fotki na różne wątki:razz:
  15. [quote name='sonikowa']Brzmi wspaniale :-)[/quote] Ja każde popołudnie i weekend jestem w domu takze Sonikowa musi się dogadać na poczatek z Leylą - kiedy wam pasuje i zapraszam:) Po drodze mozecie kogoś jeszcze zabrać:cool3:
  16. Leyla - to Ty zorganizuje tą imprezę:) Tylko musisz gotować - nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki dobry makaron robi Leyla:loveu: i każdy musi pamiętać o prezencie dla Miszki bo inaczej nie wpuszcza:diabloti:
  17. [quote name='magdyska25']Zoniu wysłałam Ci na PV Jego baaaardzo krótki opis. Czy ktoś ma możliwość wydrukowania i powieszenia w swojej okolicy kręciołkowych plakatów??? Nie było żadnych tel w Jego sprawie... Megii lepiej podawać nr tel do Ciebie czy męża?[/quote] Lepiej do mnie - ja zawsze odbiorę:)
  18. [quote name='sonikowa']I pomyśleć, że nie tak dawno bal sie wyjść z kojca ... Gratulacje![/quote] A ja ciągle zapraszam na podziwanie Miszki:loveu:
  19. I jak mu brakuje tej imprezy:angryy: Wczoraj też wpychał się do domu:razz: Taki z niego wyrośnięty Yorczek:loveu:
  20. [quote name='susurrement']spotkałam wczoraj Pati w lecznicy. cudowna sunia! strasznie żałuję, że nie mogę dać ds, ale taki piesek potrzebuje domu z ogrodem, czym ja niestety nie dysponuję. nie mam warunków na dużego, energicznego psa. nie mówiąc już o tym, że jestem zaszczurzona po uszy :loveu: trzymam kciuki za bezuszną ślicznotkę, jest cudowna i na pewno takiego właśnie domu potrzebuje. Pati, trzymaj się Aniołku! a dla Was - wielki szacunek za to, co robicie.[/quote] Dziękujemy:loveu: Wiesz, Patinka potrzebuje przede wszystkim swojego człowieka, a z biegania to ona już raczeje wyrosła:cool3: Także polecam i ewentualnie zapraszam do nas w weekend - mam też inne Cudeńka:loveu: a wkoło lasy i pola takze mozna odpocząć:multi:
  21. Chciałam poinformować że Brutusek nie ucieka juz od nas:multi: Po pierwsze chyba nas trochę polubił:evil_lol: a po drugie to jest w kojcu z 1.5 roczną wysterylizowaną, energiczna brunetką i tak jest nią zachwycony że ucieczki juz mu nie w głowie:loveu: A jaki przytulaśny się zrobił:loveu::loveu::loveu: Dodam że mają dwie budy ale sypiają już w jednej:crazyeye: Mysza - po dwóch dniach, w jednej budzie:cool3: Szybki jest;)
  22. Teraz jest w kojcu z młodym onkowaty psiakiem i mimo, że mają dwie budy śpią w jednej dużej razem:loveu: I Kluska ciągle go zaczepia żeby się z nią bawił:cool3: Nie ucieka już na wybiegu tylko kiedy ma iśc do kojca - grzecznie przychodzi na zawołanie - także postępy robi mega szybkie:multi:
  23. [quote name='zuzlikowa']Melunia miała allegro cegiełkowe z ogłoszeniem,że szuka domu! Zamienię je na allegro szukające domu...wstawię ogłoszenia! Ujęte jest,że powinna być sama w domku...sama z ludźmi!...nic się nie zmieniło?!:oops:... Wpłynęło 70zł od moniśki z bazarku portretowego Meluni...dziękuję moniśko:loveu:...dziękuję Paulinko:loveu:...dzięki Grzegorz:loveu:! I 45zł z allegro Meluni...dziękuję bardzo!!! Meluniu...łobuz jesteś...oj,łobuz!Tulę pycholek. megii,nie miałam kiedy zadzwonić...jak z uszami dziewczynki? W najbliższych dniach się odezwę.[/quote] Melka ma już uszka zdrowe:) W ogóle dziarska z niej dziewczyna:evil_lol: A jej ulubionym zajęciem jest dalej obszekiwanie wszystkich psów jakie są w jej zasięgu:angryy:
  24. Lenka się socjalizuje:) na poczatku nie wychodziła z budy a teraz nie dość że wychodzi jak tylko usłyszy najcichszy szelest to jeszcze szczeka:multi: i to jak...aż podskakuje:loveu:
  25. Wiecie, ja tak sobie myślę ze może zastanowić się nad ogłoszeniami dla Meli - ona bardzo potrzebuje swojego człowieka... Kiedy wychodzi na wybieg - nie chce się jej już biegać... kładzie się na wysokości naszego tarasu i czeka żeby chociaż na moment zobaczyć człowieka. Na spacerach tez najbardziej cieszy się nami. A psy wszelkiego rodzaju tępi niemiłosiernie i głośno:angryy::diabloti:
×
×
  • Create New...