Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='susurrement']hehehe :) mi na razie musi wystarczyć beagle i stado szczurów. nie mam niestety warunków na drugiego psa. poza tym.. najpierw muszę wychować jednego ;) natomiast Pati jest ewidentnie wyjątkowym psiakiem. wierzę, że to Wy zostaniecie jej człowiekiem. tyle miłości włożyliście w opiekę nad nią.. ona teraz chce odwdzięczyć się swoją! widzę, że już żeberka tak nie sterczą.. to super! dużo zdrówka życzę![/quote] Pati jest wyjątkowa ale piąty psiak to za dużo:shake:
  2. Kluska ma już jakies ogłoszenia?
  3. Dziewczyny z Azylu - Sylwia i Ewa- wzięły ode mnie umowę dla Kluski i tam jest numer konta (jak umowa się zapodziała daj znac to prześlę Ci konto na pw). Umówiłam się z Panią Kasią, że pierwszy miesiac Kluski to 11 zł za dzień (bo jest dla niej karma), a kolejny 13 zł (mam nadzieję że się wyadoptuje szybciej bo jest super). Płatność po miesiącu pobytu Kluski także jeszcze macie czas:) Wiem, ze deklaracje są na kwotę 350 zł ale Pani Kasia pokryje ewentualną róznicę.
  4. Przesyłka kurierska idzie tak realnie od wpłaty 2-3 dni, wieć moze na razie lepiej poszukać domu dla Kluski - wyjdzie taniej;)
  5. A moze ta? Wychodzi taniej a te ocieplenia i tak są tak kiepskie ze mój sąsiad ociepla budy jeszcze raz:) [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=755903069#gallery]ŚWIST Buda dla psa XL płaski dach + GRATISY (755903069) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  6. Może macie kogoś do sprawdzenia domku w Tarnowie dla tego psiaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/porzucony-wykupiony-od-hycla-mlody-onek-prosi-o-pomoc-145671/index6.html[/URL] Podobno domek fajny:) Byłoby miejsce dla Floyda:loveu: Zaraz od wyjazdu Brutusa. Jeżeli tak, to prosiłabym pisać do założycielki jego wątku:)
  7. [quote name='Beata M']Fajnie,że jesteś!:multi: Powiedz prosze czy taka buda będzie dobra dla Kluski? [URL="http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=748910514"]BUDA DLA PSA M (KOLOR) OCIEPLANA, DREWNO-LUX (748910514) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/URL][/quote] Może być troszkę za mała. Kluska jest wielkości owczarka niemieckiego:)
  8. I ja sobie zapisuję sunię:) Ale jak tu jest Leyla to napewno znajdzie tymczas a potem domek, a może od razu domek:multi:
  9. [quote name='Pianka']nieźle:razz: to nam pomoze na pierwszy miesiac, ale co z nastepnymi, musimy mieć wiecęj deklaracji:shake: w 1 poście jest napisane, ze mamy stałych tylko 95 zł. megii napisz jaki koszt dla Kibica bedzie (ma na oko w kłębie 50 cm) powysyłałam numer konta, jak kogoś ominełam to wołać:razz:[/quote] 13 zł za dzień z moją karmą, z Waszą 11 zł:)
  10. [quote name='Pianka']nieźle:razz: to nam pomoze na pierwszy miesiac, ale co z nastepnymi, musimy mieć wiecęj deklaracji:shake: w 1 poście jest napisane, ze mamy stałych tylko 95 zł. megii napisz jaki koszt dla Kibica bedzie (ma na oko w kłębie 50 cm) powysyłałam numer konta, jak kogoś ominełam to wołać:razz:[/quote] 13 zł za dzień z moją karmą, z waszą 11 zł:)
  11. [quote name='mysza 1']A jak Brutusek do dzieci? Miał kontakt z Twoim synkiem? Wiesz coś o kotach? Reaguje na nie jakoś? Mądry piesiek :p[/quote] Na mojego Kacpra reaguje powąchaniem i całkowitą ignorancją także ok;) a kotów nie mam - jakoś nie chca mnie odwiedzać ale on taki przytulak jest; oaza spokoju. Raczej kot by go nie zainteresował:mad:
  12. [quote name='obraczus87']megii1 - widze, że czuwasz :)[/quote] Staram się kontrolować sytuację ;)
  13. W boksie zewnetrznym z małą, półdziką suczką jej wielkości. I zeby nikt się nie martwił dodam, ze półdzika suczka uwielbia inne psiaki - boi się tylko ludzi takze bedzie im razem dobrze:lol: kojce sa połączone z wybiegiem takze oprócz spacerów będzie mogła wybiegać się też bez smyczy.
  14. [quote name='karolina_g_k'][B]Aniu[/B] Laura chyba zapomniała zmienic tytuł wątku. Z tego co rozumiem czekamy na sterylizację małej, a potem psina wędruje do hoteliku i z transportem w tym wypadku nie bedzie problemu. Brakuje tylko troche pieniazków na karmę dla malutkiej.[/quote] Przepraszam, ze się wtrącam:) ale z tego co wiem Sunia ma jechać do mnie do hoteliku. U nas dzień kosztuje dla niej 10 zł i w tym jest już karma takze nie trzeba na nią zbierać.
  15. I jeszcze zdjęcie dnia - Pati atakuje:loveu: oczywiście w zabawie:cool3: [IMG]http://images43.fotosik.pl/206/ccaa9c6709ceacb5med.jpg[/IMG]
  16. Teraz mizianko... [IMG]http://images39.fotosik.pl/202/69fa42fb1afaf5bdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/202/864594fb90316fe6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/206/3ba4dcce8c708be8med.jpg[/IMG]
  17. I kroplóweczka - Pati jak zawsze dzielna:loveu: [IMG]http://images41.fotosik.pl/202/c2b5ef0a27a9a95amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/118/a04146632cbbd44emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/206/f62391db5de953demed.jpg[/IMG]
  18. Patinka już zdiagnozowana - ma chore nerki. Bidulka dostaje codziennie kroplówki i trzy razy dziennie tabletki. I oczywiście karma dla nerkowców Royala. Leczenie już widac bo Pati poprawiła się i jest jeszcze żywsza:multi: robi się z niej coraz piękniejszy psiak:loveu: [IMG]http://images48.fotosik.pl/206/b48cab98b3e71443med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/206/08ce6a9d6f6dae68med.jpg[/IMG]
  19. [quote name='malagos']Pamiętajcie o enzymach trzustkowych, badajac Melę laboratoryjnie. Megii, czym odobaczasz psy?[/quote] Wiesz, nie mam pamięci do nazw ale napewno czymś co zwalcza też tasiemca. A o nazwę preparatu, którym była odrobaczana Mela, musisz zapytać Zuzlikową bo ona dawała jej u nas ten środek.
  20. I jeszcze trochę dokumentacji medycznej [IMG]http://images47.fotosik.pl/206/47e69282ffb9b06emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/206/6437c01440acace8med.jpg[/IMG]
  21. Dziś Kręciołek miał wizytę Pani Weterynarz:) Obejrzała jego oczka - stwierdziła stan zapalny. Z jednym oczkiem lepiej z drugim gorzej. Krople jeszcze mamy także podajemy ale nie wiem co robić jak się skończą. A poza tym teraz, już po wizycie naszej wetki spojrzałam w książeczkę Krecioła i nie widzę w niej wscieklizny... może w schronie jest jakieś zaświadczenie? [IMG]http://images43.fotosik.pl/206/ae0be6b7524ef67fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/202/3a78a1c8d21281f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/206/2258e3607a293f75med.jpg[/IMG]
  22. Wow, ale się ciesze:) Chociaż ona będzie dla mnie zawsze Piękna:) W końcu po tylu latach sunia ma prawdziwy dom:multi:
×
×
  • Create New...