Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Lepsze zdjęcia zrobię pewnie dopiero w weekend takze może na razie zrób z tymi - te z piewrwszej strony są super:) A Kluska już przestaje się bać - dziś nie załatwiła się w kojcu i zaczyna juz zaczepiać mojego Darka:multi:
  2. [FONT=Arial Black][SIZE=5]KLUSECZKA NIE MA OGŁOSZEŃ:placz:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=5]KTO SIĘ TYM ZAJMIE? JAK NAJSZYBCIEJ :)[/SIZE][/FONT]
  3. I jeszcze trochę Suni:loveu: [IMG]http://images45.fotosik.pl/204/d61a572285c5481dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/203/fda433d23cd04166med.jpg[/IMG] A tu Kluseczka skapitulowała - podeszła, położyła się na plecki i chciała się pomiziać:loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/199/0f4f00815649cba8med.jpg[/IMG]
  4. Kluseczka dzisiaj:loveu: Z góry przepraszam za jakość zdjęć ale Kluska jest naprawdę bardzo wystraszona i ciągle ucieka:shake: Na wybiegu jest mega szczęśliwa, ciągle zatacza kółka wokół drzew ale jak chce się zeby przyszła do człowieka to naprawde trzeba mieć trochę czasu:evil_lol: - ona boi się podejśc do człowieka:placz: [IMG]http://images47.fotosik.pl/203/414fbd1bb0344be6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/203/f3027b004cdaff31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/199/49657857b490b123med.jpg[/IMG]
  5. Do mnie przyjeżdza Wetka, która jest świetna ale nie jest specjalistą. Może pokierować psiaka do właściwego lekarza a Leyla zobowiazała się go wozić ode mnie do weta kiedy zajdzie taka potrzeba. Ma zamiar podstawić pod mój dom nawet auto specjalnie do tego przeznaczone:) A psiak , na którego miejsce ma iśc Floyd pojdzie szybko do domu - znam osbę , która się tym zajmuje - nie ma innej opcji:multi: Ale decyzja należy do was. Pozdarwiam
  6. Z obserwacji mojego Darka widac że suczka była bita... Kiedy widzi uniesioną dłoń kładzie się na ziemi i drży... W ogóle jest lekko zestresowana:shake: Ale powinna szybko dojść do siebie:loveu: Poza tym jest cudna:loveu::loveu::loveu:
  7. U mnie będzie taka mozliwośc bo mój mąż jest cały dzień przy psach. Ale jest ten minus że trzeba poczekać - myśle ze do dwóch tygodni ale nie na sto procent:shake:
  8. Kluska już u nas:multi: Sunia przyjechała troszkę wystaraszona bo w sumie dziś sporo wrażeń miała. Chciałam ją poznać na spacerze z jej kolegą z kojca - Brutusem ale była tak przestraszona że tylko pokazywała mu zęby:evil_lol: Skończyło sie na tym, ze będą się poznawać z rana na wybiegu a dzisiejszą noc Kluska spędza sama w kojcu naszego kaukaza Miszki - oczywiscie Miszka poza kojcem pilnuje terenu:razz: Wydaje mi się, ze sunia powinna szybko znależć domek - jest śliczna, zrównoważona, spokojna i dość duża:lol: Na wyskość równa lub trochę wyższa od mojej owczarki. kiedy zamkneliśmy ją do kojca siedziała w nim grzecznie, rozglądała się a potem grzecznie poszła spać:loveu:
  9. [quote name='ania_sami']Wyslalam ci wiadomosc:) Pieniadze bedziemy przelewac na konto megii. Osobiscie wolalabym nie zbierac calej sumy od wszytskich i przelewac na konto megii:oops: Czy w takim razie megii mozesz dostawac 5 przelewow z imieniem Kluski?[/quote] A ja osbiście wolałabym otrzymywać całą kwotę od jednej osoby. Jeszcze nie widziałam Kluski ale umówiłam sie z osobą za nią odpowiedzialną (przepraszam ale nie pamiętam imienia) że będzie to 12-13 zł za dzień w zalezności od jej wielkosci. Miało dojechać z nią około 10 kg karmy wiec wtedy pierwszy miesiac byłby taniej czyli 10 -11 zł za dzień. Ale szczegóły napisze jak zobaczę Kluskę. Ma być u mnie koło 22:loveu:
  10. Verterek wcale nie jest chudy, on wręcz przeciwnie robi się coraz bardziej masywny:evil_lol:
  11. [quote name='DORA1020']Kropka w dt.moze przebywac 2 tyg.tam bedzie pod opieka lekarza,az do wygojenia ranki.Tam nie moze byc sterylizacji,bo osoba,ktora w tej chwili opiekuje sie Kropka nie ma transportu.Dt.oplacony,o tym pozniej napisze funia.Tak sie zastanawiam czy moze ds.nie podjalby sie sterylki.Napisalam na pw.do meggi czy zrobilaby wizyte przedadopcyjna,ale nie odpisala,wiec nie wiem.Napisalam rowniez do negri w sprawie takiej samej wizyty w Warszawie,ale tez mi nie odpisala.[/quote] Moja Droga:) Jeżeli pisałas do mnie to ja nic nie dostałam a jestem parenaście razy dziennie na dogo. Także wyślij mi jeszcze raz ten adres - moze dam radę:)
  12. [quote name='Poker']Jaka mała ta ślicznota, myślałam ,że jest większa. Pierwsze lody jak widac przełamane,a to już COŚ, będą z niej super psy jeszcze :evil_lol:[/quote] Ona jest malizna ale mój Darek ma 192 cm wzrostu:evil_lol:
  13. Dajmy jej jeszcze trochę czasu na znalezienie domu gdzie nie będzie jednym z pięciu psiaków i gdzie nie będzie musiała się tak starac aby być wygłaskana:evil_lol: Wiesz, jak ona ma teraz cięzko - musi przepchnąć Kore i Megi, a potem staranowac Miszę (bo udaje że słabo widzi:evil_lol:), dobrze ze Gabrysia jej ustępuje. A tak na poważnie to ja naprawdę myślę że już nie długo znajdzie swój własny domek i nie będziemy musieli szukać takich rozwiązań. Przydałoby się przed zimą bo jakoś nie widzę jej w budzie w czasie mrozów, a w domu moze być już trochę ciasno bo mam juz w nim na stałe dwie suki. Mimo wielkiej sympatii dla Patinki i podziwu, że mimo tego co przeszła jest tak żywa i pogodna, ja nie mogę być domem stałym dla wszystkich swoich tymczasowiczów:angryy: Mam jeszcze piątke w kojcach:shake: a wśród nich młodego, ślicznego psiaka, który szuka u mnie domu od połowy czerwca i ciągle cisza. Goniu, postaraj się lepiej poszukać Patince domku, najlepszego domku (bo ona moze mieć już tylko taki:loveu:), a nie kombinuj ze mną:razz: - ja już jestem zapsiona na maksa. Ale jak nie wierzysz, zapraszam:multi:
  14. Kręciołek sie rozkręca:evil_lol: Na poczatku był spokojny i cichy a teraz potrafi już szczeknąć a po wypuszczeniu z kojca, pierwsze co robi to biegnie obszczekiwać bernardynkę Melę:angryy: Zdarza mu się też zapomnieć że potrzeby fizjologiczne załatwia sie poza kojcem, a jak już sie zapomni to kupę robi np na dachu budy...:-o Sporo było już u mnie psiaków ale tak pomysłowego to jeszcze nie widzieliśmy. Ciągle ma problem z trzymaniem prosto głowki - moze to po pogryzieniu a moze przez to ze na jedno oczko nie widzi. Ale to jedno w zupełnosci wystarcza mu do bezkolizyjnego, megaszybkiego biegania:loveu: [IMG]http://images44.fotosik.pl/202/9a0ef23ef666e854med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/198/97ced2e52f5743f4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/202/c41fd7fb81b32877med.jpg[/IMG]
  15. [quote name='GoniaP']Ale zadowolona mordeczka :loveu: Szkoda, że nadal jest na dt, że nie jesteście ds :([/quote] Goniu Kochana, ja jestem domem stałym dla rozpuszczonej pudelki Gabrysi:loveu:, owczarki Kory, czarnej Megi (które je dwa razy tle co Kora:angryy: - teraz karmy dietetycznej) i kaukaza Miszy, mojego tymczasowicza, który tak rozkochał w sobie mojego Darka, ze nie mogą bez siebie zyć. Kocham wszystkie psiaki, ale wiecej swoich już mieć nie mogę bo mnie po prostu na to nie stać:shake: a dodam ze mam przede wszystkim mojego najukochańszego synka Kacperka, któremu też chciałabym poswięcać trochę czasu i środków finansowych:loveu: Patinka, jeszcze znajdzie swojego człowieka, tylko musicie pamiętać, ze ten człowiek musi mieć koniecznie innego psa, najlepiej podobnego do mojej Kory, bo Pati ma istną obsesję na jej punkcie... co chyba widać na zdjęciach:loveu::loveu::loveu:
  16. i jeszcze nie widać..:evil_lol: [IMG]http://images38.fotosik.pl/198/996e07c528c98d53med.jpg[/IMG] ale tu już chyba tak ... taki słodziak z niego się robi:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/202/2568afd735df12a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/202/7fb00de4e6fb122fmed.jpg[/IMG]
  17. Verterek się przypomina:loveu: a tak od siebie to chciałam dodać, ze Vertere bardzo sie ostatnio zmienia - poważnieje, zaczyna słuchać człowieka zanim na niego skoczy i zaczął lubić przytulanie się i mizianko:loveu: moze na tych zdjęciach tego tak nie widać:cool3:... [IMG]http://images45.fotosik.pl/202/20e1549e972fbbeamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/198/f887ff6f5b8f9a85med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/114/a3805133b7cf895fmed.jpg[/IMG]
  18. A tak wielki Misza ucieka przed małym aparatem:evil_lol::loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/114/cf61e530e44a5462med.jpg[/IMG]
  19. I jeszcze trochę naszego Miszki, który nie znosi aparatu fotograficznego:evil_lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/202/dd69ac40bad9743fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/202/1f96ff039cac2f5amed.jpg[/IMG] Dla tych, którzy nie znają osobiście Miszy dodam że to ogromny psiak tylko przy Darku wydaje się malutki, ale Darek ma 192 cm wzrostu:lol: [IMG]http://images40.fotosik.pl/198/facdabac39516051med.jpg[/IMG]
  20. Misza mówi Dobry Wieczór:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/198/6892b39f26317735med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/202/ff6725dfc19f6c72med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/202/ecdc914f9ffcf4c7med.jpg[/IMG]
  21. I jeszcze trochę Patinki:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/198/a6ae4e60f1c791b4med.jpg[/IMG]
  22. I spacerek:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/114/c732c0654785dd56med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/202/0aeb2d951d77a8b3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/198/dfd0d8194c7f13f6med.jpg[/IMG]
  23. Patinka dziś:) w trakcie odpoczynku przed spacerkiem:loveu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/202/7537a2a6a7bccc85med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/198/5e5af0059542c17emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/202/6796149a67b4ec8emed.jpg[/IMG]
  24. Niestety musze poinformować, że przyjazd Floyda do nas trochę się odwlecze:shake: W piątek miał być wyadoptowany Brutus, na którego miejsce miał przyjechac Floyd tyle że ludzie się rozmyślili. Nie powiedzieli tego wprost tylko przez cały weekend przenosili termin spotkania, aż w końcu przestali odbierać telefon... Brak słów a ludzie po 50-siątce:angryy: Dziewczyna, która zajmuje się adopcją Brutusa jest w tym zawsze niemal ekspresowa (Brutus jest u nas drugi tydzień) takze myślę że w ciagu tygodnia, dwóch miejsce będzie wolne ale na dzień dzisiejszy nie odważe się wsadzić do jednego kojca tych dwóch psiaków (są w nim dwie budy). Bardzo wszystkich przepraszam za zamieszanie:placz:
  25. Brutusek dziś wieczorem:loveu: [IMG]http://images39.fotosik.pl/198/168b02d2faf121camed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...