-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Psiaki Pani Leyli miały pobrane zeskrobiny i miały zdiagnozowanego grzyba. Miały bardzo brzydką sierść i skórę. A poza tym c[B]o najważniejsze w całej sytuacji Pani Leyla nie uznała za stosowne poinformować Hotelu o jakiejkolwiek chorobie psiaków[/B]. Tyle w temacie Pani Leyli i jej psów. Jeżeli chodzi o Tinkę to Sunia ma małą, drobną zmianę na łapce. Pani weteterynarz nie zleciła żadnych szczegółowych badań w kierunku grzybicy, powiedziała również ze zmiana na łapce może być najzwyklejszą w świecie blizną. "Plamka" ma być obserwowana:) I nie stanowi największego problemu Tinki - wyniki krwi są nie do końca idealne. Więcej postaram się napisać wieczorem.
-
Oto obiecane fotki Bruna:) Trochę chaotyczne ale naprawdę ciężko zrobić coś lepszego:) Dziś spróbuję zrobić zdjęcia na spacerku - może jak się trochę zmęczy będzie grzeczniejszy:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/148/ff860a5d0929f93bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/236/c35406f700b798bbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/232/d221b19c520c84d0med.jpg[/IMG]
-
Sunia była wczoraj na obiecanych badaniach krwi:) Bounty ma już wyniki, dziś zinterpretuje je jeszcze moja wetka i będziemy pewnie dużo wiedzieć. Co do zmiany na łapce to według weterynarza początki grzyba - Sunia dostała już środek do przemywania plamki. Poniżej kolejna próba zrobienia zdjęcia "plamki". A i jeszcze jedno - dziewczyny, na dogo jest taka rubryka "przygarnę psa" - czy wklejacie tam Tinkę? Ja kiedyś wklejałam tam swoich hotelowiczów i jeden znalazł w ten sposób domek:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/236/d1b25c2621215757med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/90/72fe5626dea585e5med.jpg[/IMG]
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tak wygląda całujący Kibicek:) Nawet nie wiecie jak on w rzeczywistości bardzo się zmienił - to teraz taka wielka psia przylepa i przytulak:) Ja dla mnie to już psiak idealny. [IMG]http://images38.fotosik.pl/232/d218ed6c233d68a6med.jpg[/IMG] -
A i jeszcze jedno - Bruno jest może trochę rozżalony tym kojcem:) ale jak widzi człowieka zmienia się diametralnie - liże , przytula się, skacze - robi wszystko, żeby na siebie zwrócić uwagę. I w porównaniu do dnia wczorajszego jest już dużo spokojniejszy, przyzwyczaja się do nowej sytuacji. W sumie nie ma problemu, z tym że przegryzł nowe szelki od cioci Myszy bo bardzo ładnie chodzi na smyczy i nie były mu do niczego potrzebne, tym bardziej ze obroża się jakimś cudem uchowała:)
-
Sama nie wiem co napisać o Bruno ale w skrócie to takiego łobuza jeszcze u nas nie było. Od wczoraj powyginał juz wzmocnioną siatkę w dwóch kojcach, podgryzł dwie budy ( jest w trakcie intensywnego obgryzania drugiej), przegryzł szelki i smycz zrobioną z cienkiego łańcuszka i ciągle się rozwija:) Jutro jego kojec będzie wzmocniony od spodu i czekają go szczepienia u weterynarza. Jutro wstawię też zdjęcia, które próbowałyśmy zrobić dziś z Gos ale ich jakość może być średnia bo Bruno to wulkan energii i jedyna pozycja , która mu odpowiada przy robieniu zdjęć do mega przytulasta - inne są mocno wymuszone. Psiak wczoraj był mocno przestraszony nową sytuacja, chyba nigdy nie był w kojcu i trochę go to przerosło. Od dziś siedzi w kojcu z młodym psiakiem - Kibicem i dobrze im chyba razem:) Mysza, tak jak rozmawiałyśmy z suczkami być nie mógł bo wszystkich, które wchodziły w grę byłyby możliwe alimenty:)
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Fotka dzielnego Kibica:) [IMG]http://images36.fotosik.pl/122/c2fe1c12c6865b07med.jpg[/IMG] I Kibic po fryzjerze:) Wiem, ze powiecie, ze ma niemęską fryzurę:) ale dla mnie wygląda słodko i w końcu widzi otaczający go świat:) P.S Gumka trzyma się do tej pory także chyba specjalnie z nią nie walczy. [IMG]http://images45.fotosik.pl/235/7eedef5fd22bb0a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/234/343ee10051936280med.jpg[/IMG] -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Teraz jedyna mozliwościa moim zdaniem jest wykonanie plakatu dla Szurki i rozklejenie np w Serocku, Legionowie, Pułtusku, łomiankach, Nasielsku i tych pozostalych miejscowościach. Trzeba by znaleźć chociaż po 1 osobie z tych miejscowości, które zechcą pomóc w rozwieszaniu plakatów.[/QUOTE] W Serocku i Nieporęcie plakaty były rozwieszane. Łomianki to strasznie daleko od nas i zupełnie nie po drodze do Celestynowa. -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I dalsza część kąpieli:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/235/83d63eb247e4ac45med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/231/cfbcc3910606bf74med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/235/9afc41087bc7ee1cmed.jpg[/IMG] -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Oto dowód na to , ze nasz Kibicek przeżył wizytę u fryzjera. Ale od początku: Kibic bardzo ładnie wsiadł do samochodu i grzecznie pojechał do fryzjera oddalonego od nas o 20 km - w drodze żadnych problemów. U fryzjera tez mega grzeczny tyle, że Pani fryzjerka zauwazyła, że prawie wszytskiego się boi, stwierdziła, ze chyba musiał być kiedyś bity i kiepsko traktowany. Darek porobił mu parę fotek, a kiedy chciał wyjsć nasz Przystojniak zaczął za nim piszczeć. I zdjęcia:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/89/30d025070021237emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/235/19da8e33f4f9f475med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/235/3b212030ef663419med.jpg[/IMG] -
[quote name='clo']ja ostatnio pracuje wciaz od 9 do 22 :( i na cito szukam transportu do gorzowa z wawy..:( mialam 1 tel o lilu..beznadziejny skzoda nawet gadac:( przydaloby sie cafeanimal zeby do metra trafila.. megii jak mala sie miewa?[/QUOTE] Szaleja, łobuzuje i ma się super dobrze:) Wiecie u mnie kojce są oddzielone od domu i ogrodu dwoma furtkami tyle że Lilu jest taka mała, że przeciska się pod furtkami i biega sobie razem z moimi psiakami - żadnego się nie boi - nawet mojej Kory:) A tak w ogóle Clo, to jestes z Wawy - namów Mysze która drogę do mnie zna i przyjedzcie odwiedzić Małą:) Najlepiej na żywo zobaczyć ją w akcji:)
-
Słuchajcie, bardzo przepraszam ale nie byłam w stanie zawieźć dziś Tinki na pobranie krwi - miałam wczoraj małą stłuczkę i samochód stoi w warsztacie. Ale rozmawiałam z lecznicą i w poniedziałek rano Tinka ma już zajętą kolejkę. Jeszcze raz przepraszam. Tak jak pisałam z Bounty wyniki badań dostanie na maila prosto z lecznicy także będziemy mieli od razu ich interpretację.
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Wiesz, u mnie w domu śpią dwa psiaki duże i jeden mały, w tym dominująca owczarka ale jak rzeczywiście suszenie nie pomoże to nocy w kojcu nie spędzi:) -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Bela - Ty masz w banerkach prawie wszystkie psiaki , które są u mnie:) -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='renia13']Z wielkim bólem serca podjęli taką decyzję i naprawde chyba bardzo słuszną , to są wyjątkowo odpowiedzialni ludzie . Megi , jesli moge cos doradzic to sunia jest tak słodka ze naprawde dom powinien sie znależć ale dom z ogródkiem , gdzie ludzie nie zostawia pieska samego a będa cały czas w jego otoczeniu .W mieście , takie piesek jak LENKA to tylko problemy , bo niestety w takim środowisku dzikusków byc nie moze , grozi to chocby zerwaniem sie ze smyczy w panice przed obcymi mężczyznami , ktorych mówiłaś LENKA bardzo sie boi , ucieczka w panice i nieszczęście gotowe bo miasto to ulice , samochody i wiel;e innych niedogodności , ktore dla innego psa sa normalnym środowiskiem ale dla takiej Lenki to nic dobrego......... i w tej sytuacji naprawde lepiej teraz niz pózniej ... sama tez tak uważam że dobrze sie stało .. Życzę Lence jak najszybszego znalezienia domu z odpowiednimi warunkami i pozbycia sie tych jej strasznych lęków .[/QUOTE] Ja też tak uważam Reni - Lenka jeszcze będzie miała swój wymarzony domek:) Dziękuję że się tak starałaś i chciałaś pomóc Małej:) -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Pisałam w tej sprawie do Pianki ale chyba jest nieosiągalna. Jutro Kibic ma umówionego fryzjera, który go wykąpie i wyczesze. Tylko tak się teraz zaczęłam zastanawiać czy psiak po tym fryzjerze, kąpaniu i w ogóle w taką porę roku nie przeziębi się, tym bardziej że śpi w kojcu. Co o tym myślicie? -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą dzwoniła przyszła Pani Lenki... Rozmyślili się... Powiedzieli, ze przemyśleli sprawę i ze nie poradzą sobie z Sunią. Cóż, moim zdaniem lepiej teraz niż później. Dziś mój Darek jedzie po leki dla Lenki i trzeba intensywnie szukać domku dla naszej Pięknej:) Jeszcze inetsywniej:) Wkrótce będzie miała w prezencie ode mnie allegro :)