-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
I ostanie dziś z dzisiejszego spacerku:) A jezeli chodzi o Onki to ja w życiu miałam już trochę psiaków, teraz ma cztery własne i jeszcze hotelikowe, a te Onki i Onkowate mają coś takiego w sobie, że się wyróżniają. Może dlatego, ze są wyjątkowo pro ludzkie i nie potrzebują niczego wiecej do szczęścia jak tylko swojego człowieka obok siebie. Takie trochę neurotyczne ale kochane:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/230/a620e391dceae031med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/230/980979e99621bbcfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/231/58576117b97e2279med.jpg[/IMG]
-
Patinka i Korka wracają do domu:) Z góry przepraszam za czasami nieostre zdjęcia ale ona ciągle jest w ruchu:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/229/e8332b3149ce3497med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/226/e8bfe44fc4e7843bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/117/4d322d7f02201899med.jpg[/IMG]
-
Oto Patinka na dzisiejszym spacerku. Od kiedy dostała nowa karmę poprawiła się na boczkach i jest jeszcze bardziej dynamiczna - zrobienie jej zdjęcia nie jest takie proste:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/84/c4f3d6fa3af86bd9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/230/6757ce1a47d37892med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/230/204ee165511d27c3med.jpg[/IMG]
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedna fotka Wielkiego Przystojniaka:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/230/1ca6f2278eace3edmed.jpg[/IMG] -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Borysek dziś na spacerku:) Chłopak robi się coraz silniejszy - ładnie idzie na smyczy dopiero jak się zmęczy:) A męczy się powoli:) Jeżeli chodzi o jego stosunek do dzieci to jak widać na zdjęciu - poprawny ale nie polecałabym go do maluchów bo "intensywnie " okazuje radość, a mojego Kacpra potrafi wywrócić nawet ogonem. [IMG]http://images47.fotosik.pl/230/2049abefdef6a575med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/84/c96e3ea36b1eb383med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/226/8d8b8b3a8a8c94d3med.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']ja mam problematycznego psa po przejsciach, agresja lękowa, strach przed wychodzeniem na zewnątrz, nie pozwalał się dotykać nie chciał nawet wychodzic na siku, wszystkiego sie bał, po wyjsciu z domu natychmiast chował sie w krzakach albo wysokich trawach - koszmar mam zdjęcia, jak siedzi zakopany w trawie z przerażonym do nieprzytomności wzrokiem było tak źle, że nawet w nocy nie sikał, tylko z obłędem w oczach rozglądal się na wszystkie strony próbowaliśmy przez dluższy czas z KalmAid - nie pomogło wreszcie wet kazał podawać Fluoksetyne (to jest też lek ludzki na depresję) Gacek bierze to już 5 miesięcy i jest dużo lepiej! wychodzi na spacery, jest coraz bardziej wyluzowany, wreszcie zaczyna sie trochę interesować kijkami i coraz częsciej wykonuje takie ruchy jak do zabawy (wczesniej skradal sie z podkulonym ogonem) może spróbujcie - ona przecież też się męczy, jak jest w nieustannym stresie i co ważne - ten lek nie jest drogi[/QUOTE] Ja jestem za:) -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Wiecie, z tym przytulakiem chodziło mi o to że ona nigdy nie będzie raczej super wylewna do wszystkich, będzie raczej z tych nieufnych. Ale tak naprawdę nie wiadomo co siedzi w jej psychice:) -
Mega łagodna w stosunku do psów, dorosłych, mojego synka. Ciągle by się chciała przytulać. I ciągle się cieszy. Nie ma w niej strachu przed człowiekiem i innymi psami - nawet naszego Miszy się nie boi:) Jutro przyjeżdza do mnie Gos do swojego psiaka u mnie czyli Borysa i obiecała że porobimy trochę zdjęć psiakom. Clo zaraz wysyłam pw:)
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Kibicek na spacerze parę dni temu:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/84/30b32b13a8a7f7cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/228/aefdd83b0ee0e216med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/229/8cad43b52e0b5719med.jpg[/IMG] -
Jutro kolejna porcja fotek:) Może uda się coś wybrać do ogłoszeń. [IMG]http://images49.fotosik.pl/229/f552f592138900dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/230/1855432381fe31bdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/228/7e2c5de69eca5266med.jpg[/IMG]
-
Oto Lilu:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/229/3264280b1df05eef.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/224/c027be6925e034damed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/229/36252ea54384e4bcmed.jpg[/IMG]
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Megii sobie zapisała numer i napewno w tym tygodniu zadzwoni. Zdam relacje jak wyglada sytuacja. Miałam podjechac dziś do Weta i zapytać o ten specyfik uspokajajacy dla Lenki ale nie dałam rady. Jutro się postaram i jak nie będzie kosztował majątku to kupię:) -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Pani się nie odezwała ale po waszych wypisach na watku zaczęłam mieć spore wątpliwości co do niej także moze i dobrze. Chciałam wkleić nowe zdjecia Kibica ale niestety nowe dogo na razie mnie przerasta. -
Słuchajcie, ja bym bardzo chętnie wkleiła te zdjęcia ale nie wiem jak to się robi w tym nowym dogo... Może ktoś mi to łopatologicznie wyjaśni:)
-
Megi już sobie sama znalazła wątek;) W weekend zrobię Suni sesję zdjęciową:loveu: Lilu chyba się u nas spodobało bo merda wesoło ogonkiem i popiskuje zeby tylko być bliżej człowieka. Na razie jest zamyknięta w kojcu po spacerku ale od jutra będzie miała "opcję wolnościową" tzn będzie miała otwarty cały czas kojec i będzie mogła zwiedzać teren kojców i wybiegu - takze trochę sobie pochodzi bo to niecałe 2000 tys metrów:razz: Myśle, że powinna szybko znaleźć domek - jest przesłodka i mega grzeczna :loveu::loveu::loveu:
-
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Tinka ja codzień - pilnuje, dozoruje, karci :evil_lol: Generalnie to ona ma władze w okojcach i nie odda jej nikomu - ostatnio podgryza miksa kaukaza jak za wolno idzie na wybieg:evil_lol: Martwi mnie tylko, ze ona ciągle się boi. niby jak się idzie zaczepia skacząc od tyłu na nogi, niby garnie się do człowieka ale pogłaskać można ją tylko po głowie, smycz i spacer to mega wrogowie...:shake: Jak na dzień dzisiejszy najlepszy dla niej byłby dom z ogrodem bez spacerów. Ona nie znosi spacerować:angryy::-(:loveu: -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Radosny jest, ogonem macha ciągle ale też stróżuje i patroluje cały wybieg:evil_lol: I w trakcie cały czas poszczekuje:lol: A jak mu się coś nie podoba ostrzegawczo łapię za rękę:evil_lol: ...i tu mi przypomina kaukaza:loveu: Miałam dwa, teraz trzeciego po mocnych przejściach ale myk z łapaniem za rękę zawsze ten sam:loveu::loveu::loveu: Wie że ma siłę i dużo może ale tylko to sygnalizuje. -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Pianka ale ja nie mówię ze coś jest podrobione tylko ze tak naprawdę cieżko jest określić ile Kibic ma dokładnie miesięcy czy lat;) widziałam, ze szczepionki są w porządku:roll: -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam właśnie z Panią z Warszawy zainteresowaną adopcją Kibica. Na mnie Pani zrobiła dobre wrażenie. Opowiedziałam jej o zachowaniu Kibica, o tym że na poczatku mozę się troszkę bac, o tym, ze czasami sa problemy z zachowaniem czystości. Generalnie zaczęłam od minusów ale Pani to nic nie przeraziło. Jak dowiedziała się , że Kibic jest w Serocku koło Warszawy, powiedziała, ze na dniach a może nawet dzis jak przestanie padać podjadą zobaczyć Kibicka z meżem i 5- letnim dzieckiem. Jak się sobie spodobają, ja pojadę do nich i zrobię wizytę, a potem ewentualnie adopcja. Także teraz czekam na telefon od Pani ze szczegółami przyjazdu do nas:) -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Pianka, książeczka jest ale ja nie wierzę w nic co piszą i robią w schronisk:shake: Nic nie poradzę - takie mam doświadczenia. A Kibic się rozwija:loveu: - dziś wyszedł na wybieg bez smyczy, bez linki - spacerował sobie grzecznie, wąchała trawkę, załatwił wszystkie swoje potrzeby. Jak miał wrócić do kojca ładnie podszedł do mnie - żadnych problemów:multi: -
[quote name='nika28']Najprawdopodobniej jest dla niej miejsce w hoteliku, 10 zł/dzień z karmą. Ostateczną odpowiedź dostanę jutro. Zbieramy deklaracje ?[/QUOTE] Zapisuję sobie i zapraszam;) Chyba że znajdziecie jej domowy hotelik - dajcie wtedy znać. Dziś wyjeżdza od nas mała Zojka także miejsce juz czeka:lol: