-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Piękny, dostojny piesek. Myślę, że ogłoszenia załatwią sprawę. Megi, mogę zrobić mu allegro, jeżeli chcecie i potrzebujecie[/QUOTE] Dzięki - allegro pewnie zrobi mu Piromanka z mojego konta. Ale jeszcze raz bardzo dziękuję, ze zajrzałaś:) Prosimy o odwiedziny:) -
Mój Darek już śpi ale jest jakiś zastrzyk dla Tinki także to pewnie antybiotyk. W czwartek jest oglądanie brzucha i wyjęcie wenflonu. A oto parę zdjęć Tinki - dobrze sobie radzi - potrafi już wskakiwać na kanapę:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/239/016b9211dbb4d130med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/239/22dd8a5111473f70med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/235/308afd46d755d57bmed.jpg[/IMG]
-
Dziewczyny, do mnie napisał dzisiaj Pan w sprawie mojej innej hotelowiczki Lenki. Pan szuka małej , rudej Suni. Ma 5- letnią córeczkę a Lenka nie specjalnie będzie się bawić z dzieckiem. Co innego Lilu. Proszę napiszcie do Pana jak najszybciej (mi wysiadła poczta na wp): [email][email protected][/email] i dodajcie zdjęcia Lilu. Może będzie miała prezent na gwiazdkę jak się postaracie. telefon do Pana: 606 630 894.
-
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Może ciocia Gos jak nas odwiedzi też zrobi nam banerek?:) -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Jak uszy postawi to troche Kojota z mojego banerka przypomina:):)[/QUOTE] Kurcze, faktycznie bardzo podobne chłopaki:) -
A tu Tinka śpi: [IMG]http://images48.fotosik.pl/238/27e7f7a571a3cce4med.jpg[/IMG] to jest posłanie mojej owczarki ale od kiedy nauczyła się spać na narożniku w dużym pokoju już z tego nie korzysta za często:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/234/6340e889b54555dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/238/2c406c5894189f76med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Monika z Katowic'][IMG]http://images46.fotosik.pl/237/0f929899e1cb0e84med.jpg[/IMG] [B]Megii za darmo wzięła tego pieseczka. Śliczny! Trzeba zrobić ogłoszenia![/B][/QUOTE] Monika, a jak go miała nie wziąć jak uparł się ze skorzysta z usług naszego hoteliku:) Nie dało się inaczej:) Imię ma od cioci Gos:)
-
A teraz Tinka:) Dziewczynka czuje się tak jak Sunia po sterylce - dużo śpi, troszkę się trzęsie i czuje się chyba troszkę nieswojo. Ma jeszcze w łapce wenflon, który wyjmiemy jutro. Jutro założe jej też pewnie kołnierz bo boję sie że zacznie sobie zaraz majstrować przy szwach - miałam to ze swoją Sunią i wolę dmuchać na zimne. Dziś nic nie moze jesć, wieczorem może się troszkę napić. [IMG]http://images38.fotosik.pl/235/8173ecc03aeafa3fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/234/e7dd9f92252e5a6dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/239/0a480cabc53b9d62med.jpg[/IMG]
-
Juz zaraz pisze ale ja też mam wątek , na który chciałam was zaprosić a nie mogę wysyłać pw:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/175644-PiAE-kny-Amber-ZnalazA-sobie-sam-hotel-teraz-szuka-domu-pomA-A-cie[/url] To wątek psiaka, który sam zgłosił się do hoteliku a Gos jest jego niepisaną matką chrzestną:) Nie proszę o deklarację, datki, karmę - chłopak ma wszystko. Proszę tylko w wolnej chwili o zastanowienie się nad domkiem dla niego, wklejanie gdzie się da i odwiedzanie:)
-
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']no ja szczeniaczkom ptez już przybiłam plastik na wejściu poszłam za radą plastik na razie jest nie zniszczony i nie zjedzony czyli tina nie marznie? a może by trzeba o ciuszku pomyśleć dla niej[/QUOTE] Wiesz, na zdjęciach może tego nie widać ale Tinka jest dość pulchna:) Chyba nie jest jej za zimno:) -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze Amber:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/234/617b9e1cb777d8e3.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/234/a05d28a28145cc5fmed.jpg[/IMG] -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Dalszy ciąg sesji zdjęciowej:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/93/03c48bb91a2a5ad0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/238/473abcf6531b8624med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/150/61e6140b9896695bmed.jpg[/IMG] -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę Przystojniaka. [IMG]http://images47.fotosik.pl/238/8bce6427f23f37abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/238/1908bf9cb77aab4amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/234/fc055f0609df5728med.jpg[/IMG] -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A oto Amber:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/237/0f929899e1cb0e84med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/238/ba441d0e0689026cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/238/4cabfdb244dff35cmed.jpg[/IMG] -
Jak niektórzy z was wiedzą mieszkam pod Warszawą, koło Serocka. Wokół mojego domu są tylko pola, lasy i jakieś 500 m od nas wieś. Nie będę opowiadać jak ludzie na wsi traktują psiaki bo każdy z was to wie. Jeden z moich "sąsiadów" ma na podwórku co jakiś czas masę szczeniaków, które po krótkim czasie znikają i pojawiają się następne. Smutne ale z tym człowiekiem, nie ma żadnej rozmowy. Jakieś pół roku temu, mój mąż będą na spacerze z psami znalazł około 4- miesięczną sporą Sunię. Właściwie do Dżaga go znalazła bo złapała za spodnie i nie chciała puścić dopóki nie weszła za naszą furtkę. Dżaga była z nami parę mięsiecy po czym znalazła super dogomaniacki domek w Gnieźnie. I tak historia mogłaby się zakończyć... Ale Dżaga, to nie był jedyny psiak porzucony przez "Pana ze wsi" w lesie. Dżaga miała też rodzeństwo - tak jak pisałam na podwórku biegało sporo psiaków. Nie wiem co stało się z tą gromadką, nawet nie chce myśleć co się nimi stało. Metodą tego Pana jest wyrzucanie psiaków, zdala od jego domu, żeby jakoś sobie radziły... Dzaga pojechała do swojego domku w czerwcu i jest tam mega szczęśliwa:) Nawet nie wiecie jak się zdziwiłam, kiedy w niedzielę zobaczyłam - Dżagę 2 czyli Ambera pod moją furtką:crazyeye: Psiak jest mega chudy, wystraszony ale uparł się, że będzie siedzieć pod furtką mimo, że moja Kora chciała go zjeść przez ogrodzenie. Kiedy zobaczył psiaki na wybiegu biegał wzdłuż siatki jakby im zazdrościł. Zadzwoniłam do mojego Darka i powiedziałam, ze rodzina Dżagi potrzebuje pomocy:loveu:. Generalnie spodziewałam się głośnego "nie" bo mamy teraz na stanie 12 psiaków (4 swoje i 8 hotelowiczów) ale czego się nie robi dla rodziny:loveu:. Dzięki temu, że była u mnie Gos szybko założyłyśmy mu obrożę (specjalnie się nie bronił), dostał Fiprex, leki na odrobaczenie i od niedzieli jest moim bonusowym hotelowiczem:lol: Psiak jest rewelacyjny - grzeczny, milusiński, mega szczęśliwy, że w końcu ma swój kąt, kocha psy, ludzi, cieszy się wszystkim. Mimo, ze jego życie od początku było ciężkie, a ostatnie miesiące spędził w lesie jest mega proludzki, a ten jego wzroku...:loveu: Generalnie chłopak jest bystry - sam znalazł rodzinę siostry, przy okazji hotelik - także załatwił sprawę bez deklaracji i straty czasu, ma ciepłą budę, jedzenie, szczepienia. Teraz potrzebuje tylko swojego własnego, osobistego domku bo ja nie mogę mieć piątego psiaka - po prostu mnie na niego nie stać:-( Proszę pomóżcie znaleźć Amberowi domek:razz:
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Lenia się pokazuje:) Dziś był pierwszy telefon w sprawie Lenki - Pani w wieku przedemerytalnym , z Sanoka - przemiła, odpowiedzialna, super. Powiedziała, ze musi sobie wszystko przemyśleć a jakby się zdecydowała to i tak chciałaby Lenkę na początku marca bo wtedy zamierza przejść na emeryturę i miałaby dla małej dużo czasu. Nie mówię że to ten domek - ale miło, ze ktoś dzwonił:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/238/e0c96eacf593f941med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/238/5f26fce9f785a2f7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/238/6cfde6c8848c5f21med.jpg[/IMG] -
Lilu mówi dobry wieczór i prosi o odnowienie allegro bo się skończyło:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/238/89d7b2be2ef9a239med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/238/7e7bb865e76ff3f3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/238/9368dddc1544a4b7med.jpg[/IMG]
-
Patinka czuje się coraz lepiej - w końcu chyba jej jelita wtracają do normy bo robi już w miarę ładne kupki. Humor jak zawsze - jak u szczeniaka:) Najlepiej czuje się jak ma przy sobie drugiego psiaka - to mega towarzyska dziewczyna:) [IMG]http://images36.fotosik.pl/125/7415194a2c7e9f33med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/238/4d68fd26ad8daf35med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/234/284f8538d585d352.jpg[/IMG]
-
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
I pokazuje swoją budę:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/238/cdddc2014732f9cfmed.jpg[/IMG] chciałam jeszcze dodać, ze Tinka uwielbia mojego Darka i jak jego nie ma nie chce specjalnie pozować, miziać się i w ogóle nie podoba jej się że my chcemy jej koniecznie zrobić zdjęcie:) -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Tinka mówi dobry wieczór... [IMG]http://images36.fotosik.pl/125/988ad4b1f6c50e77med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/234/f14d3a46216f1a0amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/93/705d0669aca590fe.jpg[/IMG]