Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Pozdrowienia od Tinki - która najpierw w porozumieniu z Lilu pożarła kapcia od mojej teściowej.... [IMG]http://images43.fotosik.pl/241/a41cc895b40fa66amed.jpg[/IMG] a potem uciekła nie dając sobie jak zwykle zrobić zdjęcia:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/237/456cc6e97c3f0315med.jpg[/IMG]
  2. Borysek pozdrawia wszystkie cioteczki:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/95/7c8853a457794256med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/241/eccb867384f7b79fmed.jpg[/IMG]
  3. Miska specjalnie stoi przy Suni. Na początku bała się jeść i miskę wstawialiśmy jej do budy, teraz nie ma z tym problemów a do tego mała polubiła różne przysmaki dla psiaków:) Mam nadzieję że widac jak wcina na zdjęciach poniżej:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/241/cb52565f11e98b0dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/241/a3a8765cde9eba32med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/237/c06820b1b850762bmed.jpg[/IMG]
  4. I dalszy ciąg sesji:) Jak widać brak u małej "przerażenia w oczach" bo dziś zdjęcia robiłam ja, a mi ufa:) Zdjęcia na dworzu to zwykle super robota Gos - której bardzo dziękuję - ale Lenia się jej boi:( [IMG]http://images36.fotosik.pl/128/0e96a65da7a953c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/237/46f0f88bbd54f85dmed.jpg[/IMG]
  5. Zdjęcia na kolanach są trudne do wykonania bo jestem sama ale są inne:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/95/0d65ff230b59e309med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/237/77674525a33c2407med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/237/ec0c54e84ac3b48cmed.jpg[/IMG]
  6. Specjalnie dla cioteczek, które bardzo martwią się o Lenkę - pozdrowienia od cudnej, potarmoszonej dziewczynki:) Myślę, ze komentarz jest zbędny:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/240/41a303bfb160b6femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/241/43a92bc272c52032med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/95/867e7bb6aef47963med.jpg[/IMG]
  7. Lilu pozdrawia -pożerajac mojego klapka:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/241/6a9572f488ef3f69med.jpg[/IMG]
  8. Pozdrowienia od Tinki i Megi:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/241/adc0e7f6a1340a99med.jpg[/IMG]
  9. I na koniec Lemon w swoim kojcu. [IMG]http://images42.fotosik.pl/153/a3c90ef2e0f28ed5med.jpg[/IMG]
  10. I jeszcze portretowe:) Nie są to zdecydowanie zdjecia do ogłoszeń ale lepsze mam nadzieję porobi w niedzielę Gos:) Ja niestety mogę robić tylko zdjęcia na wybiegu na spacerze trochę to technicznie trudne jak się jest samemu z dwoma psiakami na smyczy. [IMG]http://images45.fotosik.pl/241/17d493297092362cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/236/d94094ecbcc676ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/241/1065fbbf536f1cbamed.jpg[/IMG]
  11. Mam nadzieję, ze widać , że chłopak już się nie boi:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/237/611624c2d4d49ad2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/240/0756da8c363c4444med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/241/20383f411e2fc5a0med.jpg[/IMG]
  12. Dalszy część sesji zdjęciowej. [IMG]http://images48.fotosik.pl/241/b3afd618c07999a6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/241/04cdf15965ef33ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/237/8dceac3a316afe96med.jpg[/IMG]
  13. Lemonek się już zadomowił:) Powarkuje na sąsiada Borysa, merda ogonem i chce żeby go ciągle przytulać:) W końcu jest w kojcu z Lenką, a nie z Tiną bo Tina podjadała mu jedzenie:( a on specjalnym jadkiem to nie jest - potrzebuje trochę czasu żeby zjeść swoją porcję. [IMG]http://images44.fotosik.pl/241/54fe1f8ec4b1d618med.jpg[/IMG] Tu Lemon w oddali i jego dziewczyny na pierwszym planie:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/240/daa2b25a7d0918abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/241/579af625dc70a748med.jpg[/IMG]
  14. Madallena po pierwsze na czarne kwiatki może wpisać każdy każdego, a jeżeli chodzi o mój wpis to moje prywatne sprawy z Leylą. Po drugie nawet Leyla napisała Ci, że z Mela prawda leży po środku. a inna osoba napisała, ze Mela wolała rzucać się na psy niż jeść. Ty masz swoje zdanie i to Twoje prawo. Tyle w tym temacie bo to wątek Lenki. Lenka waży na moje oko około 4-5 kg - chyba już ci o tym pisałam wcześniej. I nie sądzę żeby Lence była potrzebna zmiana miejsca pobytu. Każdy psiak jest inny, każdy ma inny charakter - niby to banał ale tak jest. Do nas przyjechał Kibic- psiak mega wystraszony, bojący się człowieka, psiaków, wyciągniętej ręki - po tygodniu był już przytulakiem. Taki był Kibic, a Lenka to naprawdę inny przypadek. Widzi człowieka 5 razy (wybieg i spacery) dziennie plus jest parę godzin w domu (dziś od rana) i też nie sądze, że potrzebny jej behawiorysta tylko kontakt z człowiekiem.
  15. Zapisuje:) Lemonek dostał leki i teraz smacznie śpi. W kojcach cicho także psiaki już go zaakceptowały. Dobranoc
  16. [quote name='kakaicezar']Tym pomagam+inne psiaki. Nie mam zbyt dużo czasu, żeby organizowac bazarki czy inne rzeczy. Moge za to wspomóc finansowo. :-)[/QUOTE] Kora z mojego Avataru też jest znajdą z Dogo:) Ktoś ją wyrzucił w lesie. To już moja trzecia Onka o tym imieniu, z tym że Tą adoptowaliśmy już z tym imieniem:)
  17. [quote name='lilk_a']to ja może napiszę co myślę , bo nawet na wątek Szurki wchodzę z ociąganiem bo tak mnie denerwuję że nie dopilnowaliście psa zaznaczam że wiem że pies oczywiście zawsze może uciec bo to sprytne bydle Szurkę wzieliście ze schroniska do hotelu , bo ludzie deklarujący się płacić za jej pobyt u Was zaufali Wam i tak jakby powierzyli Wam psa pod opiekę , nie wiem jaki i czy macie regulamin przebywania psów w hotelu , czy jest to tylko miejsce do przechowywania psów w lepszych warunkach niż w schronisku i nie bierzecie za taki pobyt odpowiedzialności , niech uciekają , jak nie ten to inny na jego miejsce :( jeżeli przyjeżdza nowy pies to wiadomo jest że się go pilnuje bo się go nie zna , bo nie wiadomo co mu strzeli do głowy , albo zamyka się go w kojcu z dachem żeby nie mógł przeskoczyć czy przejść przez ogrodzenie dla mnie to tak wygląda ..... :([/QUOTE] Nikt nigdy nie twierdził, ze nie ma w tym naszej winy. Ale ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. To pierwszy psiak, który uciekł i mam nadzieje, ze to się nigdy nie powtórzy. Nie zamierzam pisać że to nie nasza wina, bo tak nie jest ale prawdą też jest ze niewiele wiedzieliśmy tak naprawdę o Szurce. Powinniśmy wiedzieć więcej. Nie wiem do czego zmierzają kolejne wywody o niedopilonowaniu psa przez hotelik i kiepskich poszukiwaniach. Moim zdaniem robimy wszystko co się w tej sytuacji da - są ogłoszenia, było allegro, jest ogłoszenie w gazecie lokalnej, powiadomiona jest straż miejska i policja, sprawdzone okoliczne i dalsze schroniska. Ja jeżdzę co parę dni po okolicy i dowieszam ogłoszenia, pytam ludzi czy nie widzieli Suni, Agnezia i Sylwia były w schronisku i podejrzewam, ze też szukają na własną rękę, podobnie Leyla. Jeżeli o kimś zapomniałam to z góry przepraszam. To tyle w temacie. Pozdrawiam.
  18. [quote name='magdola']Taka mi myśl przyszła do głowy, że fajnie jakby Lenka została u Megii ..... Pewnie to niemożliwe, ale pomarzyć można...........................................[/QUOTE] Magdola Ty nie zaczynaj:) Ja z malizn mam swoją [B]Gabrysię[/B], do tego onkę [B]Korę[/B], miksa onka z belgiem [B]Megii [/B]i kaukaza [B]Misze[/B]. Dajmy Lence znaleźć jej własny domek:) W pierwszy dzień świąt siedzę sama w domku z psiakami także Lenka będzie ze mną od rana do wieczora - może mnie czymś zaskoczy. Ale nastroiłaś mnie tym fryzjerem i ciągle o tym myśle - szkoda że tak zimno. Nowy fryz będzie miała ode mnie w prezencie chyba że szybciej znajdzie domek:)
  19. [quote name='kakaicezar']Patinko kolejna wpłata poszła dziś dla Ciebie :-)[/QUOTE] Dziękujemy - jutro postaram się wstawić nowe fotki Suni. Ależ Ty masz w podpisie Onków :)
  20. [quote name='mysza 1'][URL="http://www.dogomania.pl/show_item.php?item=862755583"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=862755583[/URL][/QUOTE] Dziękuję pięknie:)
  21. [quote name='mysza 1']Śliczny jest. Zrobić mu allegro?[/QUOTE] A mogę prosić? Przeleję od razu za dwa:) Wysyłam Ci pw:)
  22. I dodam, ze teren wkoło hoteliku to lasy i pola, praktycznie nigdzie nie ma latarni, domów, ciemnica totalna. Wieczorem, kiedy uciekła nawet z latarka było mało co widać.
  23. [quote name='obraczus87']Agniezia - gdyby ktoś psa zaczał szukać tego samego wieczora kiedy Jej już nie było, być może zostałaby znaleziona.[/QUOTE] Sunia była szukana tego samego wieczoru.
  24. Ja też tak uważam i szczerze boję się trochę bo ona teraz uważa tylko mnie. Moze za jakiś czas polubi też innych domowników. Może inne osoby ale na razie tylko mi się daje dotknąć...
  25. [quote name='magdola']Bardzo się cieszę. Mówiłam że będą z niej "ludzie" Jeszcze troszeczkę i .... Dzięki megii1 :)[/QUOTE] Nie ma za co:) Też chciałabym, żeby wszystko było szybciej, już i teraz ale z Lenka się tak nie da. Dziś chyba pierwszy raz nie uciekała po domu przed moim mężem tylko spokojnie na niego patrzyła. Myślę,że może leki tez zaczynają już lekko działać.
×
×
  • Create New...