Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [IMG]http://zalacznik.wp.pl/06/d678/SDC11547.JPG?p=3&t=image&st=pjpeg&ct=QkFTRTY0&s=1&f=SDC11547.JPG&lgr=galsaveimg&wid=201&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=126211736163099953&sid=bafca93b16abf0d8c707a85f501e9981[/IMG] Ja dostałam dziś już drugiego maila od Pani Marty i fotki - jedną tą którą wkleiła Leni (na której Lenka siusia na dywan) i druga tą powyżej:) Wklejam treść maila - mam nadzieję ze Pani Marta się nie pogniewa: lenia radzi sobie coraz lepiej,jest bardzo cicha i spokojna.daję jej pół tabletki tylko rano,wydaje mi się że wystarczy,wyciszyła się i chyba nie ma potrzeby faszerowania jej prochami. gdyby jednak coś się zmieniło będę podawała jej lekarstwo dwa razy. najbezpieczniej czuje się w łazience,więc narazie tam ma legowisko. kiedy chce to sobie wychodzi sama,nie zmuszamy jej do niczego. najczęściej wygląda zza drzwi i przygląda się co robimy. w nocy spaceruje sobie po mieszkaniu. na spacery staramy się ją wyprowadzać co 2-3godz. nie zawsze uda nam się trafić w odpowiedni moment żeby zdążyć. boi się wychodzić na zewnątrz bo zaczął się sezon sylwestrowy i petardy bardzo ją przerażają,ucieka wtedy do domu. wysyłam narazie dwa zdjęcia,na pierwszym wybieramy się na spacer,a na drugim lenia w swojej ulubionej pozycji siusiu na dywanik;]
  2. Ale Pati już jest w nowym domku:) Zdjęcia popołudniu bo teraz mój mąż zapomniał aparatu.
  3. Dostałąm maila od Pani od Lenki. Lenia podróż zniosła spokojnie chociaż biegała trochę po samochodzie; w domu jest grzeczna ale boi się jeszcze załatwiać na dworzu. Ma apetyt , spi w pokoju Pani synka, nie reaguje ani na kota ani na żółwia. Chyba jej nowi Państwo sa z niej zadowoleni, Na dniach mam dostać zdjęcia:)
  4. Wiadomość z ostatniej chwili - Patinka idzie jutro na spacer do swojego domku:) Będą zdjęcia, umowa adopcyjna i wizyty poadopcyjne:) Dobranoc
  5. [quote name='Lemoniada']Wymiziam Lemonka od was wszystkich, na pewno:lol: Kochany, ciekawa jestem, co u niego, szkoda, że nie mogę go już odwiedzać co dzień. Kontakt do ogłoszeń najlepiej podać do megii, ona ma go na oku stale. Niech się zresztą wypowie, czy tak można :) mala_czarna, pieniążki wpłynęły, dziękuję serdecznie! [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE] Jak najbardziej możecie podać namiary na mnie - nie ma problemu:) Przepraszam, ze dziś mało pisze ale oprócz tymczasowiczów mam też hotelowiczów świąteczno - sylwestrowych i istne urwanie głowy:)
  6. [quote name='Cantadorra']Megi, jak bedzie po 20, to nie zapomnij dac nam znac co i jak![/QUOTE] Państwo byli, Patinka się podobała chociaż bała się z nimi iść na spacer. Sunia przywiązała się do nas i nie chciała iść beze mnie więc ja też miałam spacer;) Pati dogaduje się z psem Państwa ale ponieważ dobrze go nie zna traktuje go z dystansem tym bardziej że on jest dwa razy taki jak ona:razz: sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda tak, ze Państwo mają czas na podjęcie decyzji do jutra. Trochę to nie w moim stylu ale oni może są rozważni, a ja w gorącej wodzie kąpana:evil_lol: Czekamy do jutra. Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze gdyby zaadoptowali Pati mielibyśmy ją cały czas na oku:loveu:
  7. [quote name='Talia']I jak? Czekam niecierpliwie na info :)[/QUOTE] Sytuacja wygląda tak, ze Pani była koło 13, poszła na spacer z Pati i swoim psiakiem i była zachwycona. Około 20 ma przyjechać jeszcze jej mąż ... i już będzie coś wiadomo. Na moim Darku Pani zrobiła dobre wrażenie - ciepła, miła kobieta z dwójką wnuczków.
  8. [quote name='Ewa Marta']Piękny jest! Nadal smutny i chudzina, ale widać, że niebawem zrobi się z niego niezły przystojniak:-) Czy on juz je nasza karmę, czy nadal musicie mu mieszać z Puriną?[/QUOTE] Wyjada Purinę, a jego karma stoi i czeka aż się nad nią zlituje. Generalnie to na razie niejadek :(
  9. [quote name='Madallena'] Lenka nie nadaje sie do adopcji, wiec domu nie bede jej szukac. Czasu dostalala juz duzo, bardzo duzo...[/QUOTE] Chciałam wszytskim ogłosić, że Lenia pojechała dziś do swojego własnego, osobistego domku:) Państwo wypatrzyli ją, przyjechali 300 km i zakochali się od pierwszego wejrzenia. Mają w domu kociaka, który był kiedyś dziki ale go oswoili więc z Lenką też sobie poradzą. Posiedzieli u nas parę godzin, poszli z Lenią na spacer, popatrzyli w jej piękne oczy. Lenia odwdzięczyła się bo zjadła od nich smakołyki i dała się pogłaskać. Dziękuję w tym miejscu wszystki którzy wierzyli w Lenkę i trochę we mnie, a przede wszystkim założycielce wątku za to że wyciągnęła małą z przytuliska i dała jej szansę na normalność:loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/241/aa02dfa94cd710c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/153/5894ce7dd08bf140med.jpg[/IMG]
  10. [quote name='mysza 1']Wg pw ;) [URL="http://www.dogomania.pl/show_item.php?item=861428897"]http://www.allegro.pl/item861428897_piekny_amber_szuka_domu.html[/URL] Nie wiem linki z allegro nie działają ale aukcja jest.[/QUOTE] Dziękuję bardzo:) Amber też:) Dziś miałam szczęśliwy dzień bo domek znalazła nasza dzikuska Lenka a Patinka jutro ma odwiedziny , mam nadzieję swojej przyszłej Pani:) Teraz kolej na Ambera:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/242/9092616de44dcc95med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/241/0e61844c9152e4a4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/237/62f001f44ea1186amed.jpg[/IMG]
  11. Dlaczego nikt nie zagląda do Tinki? Sunia pozdrawia w swojej ulubionej pozycji:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/96/d36280ae364787e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/241/a4a7039790a76416med.jpg[/IMG]
  12. To jest Patinka w dniu dzisiejszym.... [IMG]http://images48.fotosik.pl/241/1ac65aa4a03ddb1bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/237/6bbd86cd83154a98med.jpg[/IMG] ... a teraz news - dziś zadzwoniła do nas Pani z Serocka, czyli od nas, która zobaczyła ogłoszenie Pati i chce jej dac domek:) I to jaki - Pani ma dom, sporą działkę i onka. Chciałaby, żeby Sunia w ciągu dnia biegała po posesji a wieczorem ma spać razem z jej onkiem w domku na kanapie. Pani nie wyobraża sobie innego rozwiązania. Jutro o 13 przyjedzie do nas na spacer ze swoim psiakiem i zobaczymy jak para się dogada. Błagam - trzymajcie kciuki:))))
  13. Myślę, ze teraz można już co wybrać do ogłoszeń:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/238/5b5d7ad09b861e8f.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/242/04527ed82cb974dbmed.jpg[/IMG]
  14. Ale to nie koniec.... [IMG]http://images36.fotosik.pl/128/7e93ab8691d3d9f1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/153/b92301c6a6824a7f.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/237/50e8e627b9b5be66.jpg[/IMG]
  15. I jeszcze foteczki:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/237/b2e6a7627f4cd2a1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/242/d3b5372e251b4949med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/153/fd81957b80ad6101med.jpg[/IMG]
  16. A oto zdjęcia Gos - bardzo dziękujemy z Lemonkiem:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/242/5dcd096631fe5de0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/241/3d507836fa660da3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/153/8ba2eb2bf0cc2d16med.jpg[/IMG]
  17. I jeszcze troszkę przystojniaka, który dziś wziął ostatni antybiotyk:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/241/a89ba67b34b19706med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/237/dd430f2437be14edmed.jpg[/IMG]
  18. Oto moje zdjęcia Lemonka z dzisiejszego spaceru:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/237/4786bd2f4263b7c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/237/6484c05bf8122949med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/238/47ab56381353d738med.jpg[/IMG]
  19. Zabawki i przysmaki uwielbia także jak najbardziej możesz przyjechać z jakimś prezentem:) I nie martw się - pamiętamy o antybiotyku.
  20. [quote name='magdola']Dziękuję Megii :) Śliczna dziewczynka. Strasznie mi się podoba:):loveu::loveu::loveu: Wcina przysmak z pedigree....???[/QUOTE] Tak dokładnie:)
  21. Zdjęcia Patinki z ostatniej niedzieli:) Jeszcze był śnieg :( [IMG]http://images46.fotosik.pl/240/20de73b25991be1fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/128/86b6b9422c3d8994.jpg[/IMG] I Patinka w pogoni za Lilu:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/241/da98a588253786a5med.jpg[/IMG]
  22. A tu jaka śmieszna - zdjęcia archiwalne z ostatniej niedzieli:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/241/0c22abb9fcc84154med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/237/a52eb7d2e8f49989med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/240/47f1307c6d7b16efmed.jpg[/IMG]
  23. Amber się przypomina:) Zdjecia archiwalne bo z niedzieli:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/241/1bd79e6b6e9b9f0bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/95/ba03c69dd2fd51f7med.jpg[/IMG]
  24. Nie ma za co dziękować:) Lemon nabrał apetytu także mam nadzieję, ze szybko boczki mu się zaokraglą - dziś dostał jeść trzy razy i każdą kolejną porcję jadł szybciej. I nie chciał mnie wypuścić z kojca - skakał i podgryzał nogawkę od spodni, a jak już wyszłam popłakał sobie trochę. A tak w ogóle to chłopak mimo tego, że po chorobie, to trochę jest już rozrywkowy - na wybiegu bawił się już z Tiną i Pati w zabieranie patyków:) I jak mu się podobało:)
  25. Pozdrowienia od Patinki:) [IMG]http://images36.fotosik.pl/128/7eeb0c6c41d01d63med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/237/aefc68e0491bf57fmed.jpg[/IMG] i spółki:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/237/d62c727bd015d75amed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...