-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Starałam się zrobić zdjęcie tej czarnej plamki ale efekty są wyjatkowo marne - szkoda że nie zauważyłyśmy tego wczoraj z Gos - byłyby super zdjęcia. Mi to wygląda na strupek po ranie, napewno nie narośl ale ja się na tym kompletnie nie znam. W tygodniu podjadę z Sunią do weta i zobaczymy co on powie. Dodam że zrobienie Małej jakichkolwiek zdjęc w pojedynkę graniczy z cudem bo ona ciagle jest w ruchu:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/229/330e8f0471745ea2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/232/fd79d75193735737med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/232/29a86ff22b349810med.jpg[/IMG]
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Lenka mówi dzień dobry:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/228/b23e6cbb6afac21bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/233/cda0caf99a98c162med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/233/57b6ff6e197b950fmed.jpg[/IMG] -
Patinka przybrała ostatnio na wadze i zaczęła robić w miarę normalne kupki takze wszystko idzie ku dobremu:) Nowa karma bardzo jej służy. Tylko, żeby ten domek w końcu ją odnalazł. [IMG]http://images40.fotosik.pl/228/cdab0298f14b845dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/87/10174d3a235c1ef0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/119/a29dfca6c787a87amed.jpg[/IMG]
-
Patinka uwielbia bawić się z psiakami - niezależnie od ich wielkości, wieku i płci - tu z roczną suczką Lilu:) I powiem wam, ze Pati to istny wulkan energii:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/228/a00545d853de3e52med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/228/4bb4926e8c3f54ecmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/232/302ab626ea346130med.jpg[/IMG]
-
I jeszcze trochę małej łobuzicy:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/228/9b3ac8e8c17eec09med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/87/44ddeb9c79fd2400med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/233/fdfaed86b43ca3f1med.jpg[/IMG]
-
Lilu w akcji:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/232/138ae26b885200camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/233/102f1a72110cea73med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/144/5f76de2b1505a676med.jpg[/IMG]
-
[quote name='bela51']Słodka ta nasza Tinka, i bardzo lgnie do człowieka. Ale musze Cie Megii zapytać, co ona ma na prawej przedniej łapce? Ta czarna kropka, to jakaś narośl? Ja wczesniej tego nie zauwazyłam, a teraz sie martwie.[/QUOTE] Narośl to to nie jest... kurcze ona taka jest żywa że też temu się nie przyjrzałam. Ale dziś porobię jej trochę fotek swoim kiepskim aparatem na spacerku i przy okazji może jak będzie sama to spokojnie da sobie wszystko obejrzeć. Postaram się zrobić zdjęcie z bliska tej plamki.
-
Przepraszam z góry że musicie oglądać jeszcze mnie na tych fotkach ale Tina najlepiej pozuje jak się przytula:) Gos to napewno może okroić:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/228/f9d6ea8ceec721c3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/228/ba77d877a5ac82ffmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/232/e502e2ba04ebcec0med.jpg[/IMG]
-
A oto obiecane fotki Tinki. Rozumiem, ze niektóre ze zdjęć będą potrzebne do ogłoszeń - parę ma kiepskie tło. Gos, która robiła fotki, napisała że może zmienić tło do ogłoszeń, także jakby co proszę o info:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/228/cdc9f77159bb81e8.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/228/d29c8b4298f7568c.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/232/99fb4cf6ef4f201d.jpg[/IMG]
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedna fotka przystojniaka:) Gdyby któreś ze zdjeć spodobałaby się wam do ogłoszeń - dajcie znać. Gos, która robiła fotki potrafi zrobić na nich ładniejsze tło:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/232/eef2a38683b427d6med.jpg[/IMG] -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I ciąg dalszy:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/233/544892da733927d5med.jpg[/IMG] Info dla Beli:) Ta połowa psiaka na zdjęciu to Tina, która ciągle chce się przytulać :) [IMG]http://images37.fotosik.pl/228/554ec532c94b2f7b.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/228/13463afdf57846camed.jpg[/IMG] -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Oto zdjęcia Kibicka z wczoraj:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/229/3a53cf092efb4988med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/228/85663c05733438d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/229/393126f09bcade90med.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, ze tyle się nie odzywałam ale trochę miałam zawirowań w życiu. W każdym razie byłam w sprawie Lenki u mojej wetki. Długo rozmawiałyśmy na jej temat, na temat tego jak się zachowuje i co jej może pomóc. Doszłyśmy do wniosku ze ten lek, który był polecany na wątku nie będzie dla niej najlepszy bo to odpowiednik Prozaku - lek na depresję. A Lenka depresji nie ma - na spacerku merda ogonkiem, podszczekuje przy swojej budzie, jest bardzo pogodna. Ona się panicznie boi dotyku i samego człowieka. I dlatego moja wetka zaproponowała, ze poszuka czegoś bardziej przeciwlękowego. Da mi znać do niedzieli co będzie najlepsze i niedrogie i wypisze receptę. Takze od przyszłego tygodnia moze zacznie się życie nowej Lenki - trochę odwazniejszej:) -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tekstu do ogłoszeń nie napisze bo nie mam do tego talentu:) Napewno nie jest dziki, cieszy się też do innych ludzi - np do Gos która robi mu zdjęcia. Do małych dzieci bym nie polecała bo z radości skacze na nie, ale do większych jak najbardziej. W stosunku do psów i suk nie wykazuje zadnej agresji - do wszystkich się cieszy. Jest tak młody ze tylko czasami podnosi nogę do sikania:). Przy łapaniu go na smycz potrafi delikatnie złapać za rękę ale to nie jest gryzienie - bardziej tak "zaczepnie - pieszczotliwie" - moja owczarka też tak ma - taka ich uroda. Wyczesać się daje. W przyszłym tygodniu pojedzie na mycie i czesanie do Pani fryzjerki takze będzie mega pachnący i zadbany. Robcie mu jak najwięcej ogłoszeń nawet od dziś - on potrzebuje bardzo swojego człowieka. I mozecie podawać mój numer i numer mojego Darka:) -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Oczywiście ze się nadaje do adopcji:) Lgnie do człowieka, lubi się miziać a jak się idzie do jego kojca piszczy , szczeka i nie może się doczekać przytulania:) Ale on chyba już ma ogłoszenia? -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Czekamy na Ciebie:) -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Moja wetka bedzie pod koniec tygodnia. Wtedy wykupie receptę i zobaczymy jak te lek działa na Lenkę. -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Gosiu jesteś po prostu wielka:) Dziękuję w imieniu Tinki:) -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos'][IMG]http://i45.tinypic.com/2zs8im1.jpg[/IMG] na zielonej trawce[/QUOTE] No cudo:):):) Bardzo dziękuję:)