-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Już mogę napisać coś więcej. Sunia jest mega wesoła, radosna, żywiołowa, ciągle się cieszy, chce lizać człowieka po twarzy. Kiedy jest jej kolej na głaskanie powarkuje na inne psiaki bo teraz jej kolej! A poza tym ma w książeczce wpisane ze ma 5 lat i moze tego się trzymajmy - dla niej jest to napewno korzystniejsze:) A poza tym jest mięciutka, czyściutka i tylko by się ją chciało przytulać:)
-
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Trochę to nieetyczne tak zmieniać, ale w końcu psa nie poprawiam. Tylko na spacer wyprowadzam, skoro sama nie chce;-) A w weekend powalczymy, mam nadzieję, z nowymi ujęciami. Coś jeszcze poprawiać? Te chyba miały najbardziej szare tło.[/QUOTE] Gos a można jeszcze prosić o poprawienie tego gdzie widać całą sylwetkę Tiny:)? -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Kibic, czy panna przyjechala ???[/QUOTE] Tak Tinka już u nas - właśnie z Kibicem na wybiegu:) -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Pieromanka:) Mozesz działać:) Dzięki Gos:) -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Piromanka, poczekajmy jeszcze na to co wrzuci Gos:) -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Wow, Gos - dzięki - po prostu chciałam, żeby było tak cieplej:) -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Mi się podoba ale po następnej sesji zdjęciowej wyrzuciłabym te wszystkie gdzie widać w tle siatkę i płytki chodnikowe. Dajcie mi czas do następnej sesji. A da się zmienić to zdjęcie główne na to na rękach? byłoby fajniej. -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Nie mam pojęcia:) -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Super te nowe zdjęcia. Pozmieniam w Allegro.[/QUOTE] Super jest parę ale przy następnej sesji wyprowadzimy Tinkę gdzieś w ładny teren i zmienimy jej obroże na bardziej wyjściową bo ta kiepsko wypada:) Moze już za tydzień:) -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Tinka ostatnio ma odpuszczone spacerki bo bardzo przeżywa tą smycz, wyciąganie jej poza jej teren i w ogóle nie jest szczęśliwa z powodu tych spacerów - naprawdę. Bidna boi się do nas podchodzić jak mamy smycz w ręku bo myśli, ze znowu będzie ten straszny spacer. Nie mogę jej tak ciągle stresować. Ona przecież jest w hotelu - wypoczywa Dziewczyna:) -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Myślę, że te zdjecia na rękach spokojnie można wkleić na allegro. Te na ziemi nie za bardzo -chyba , ze się je jakoś obrobi. [IMG]http://images42.fotosik.pl/142/d67eca5fc99b8f80med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/142/4e92306ed426b58dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/231/0c6a32412803782bmed.jpg[/IMG] -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Ciąg dalszy sesji zdjęciowej zrobionej Tince przez Gos:) Tinka bardzo dziękuje:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/230/48b958a903a978b5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/229/61310697182405demed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/225/2218951b57e5368emed.jpg[/IMG] -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
A oto obiecane fotki naszej Panienki:) Na rękach wpada trochę w panikę ale chyba była szczęśliwa:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/230/b0126a76dcfceec6med.jpg[/IMG] To moje ulubione:): [IMG]http://images37.fotosik.pl/225/4c449622f7fb2003.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/229/3398e23352fbf8c5med.jpg[/IMG] -
I jeszcze trochę Malutkiej:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/230/aa3881f181536138med.jpg[/IMG] Ona zdecydowanie woli takie pozycje:): [IMG]http://images36.fotosik.pl/117/97730e9dbb6a61f0med.jpg[/IMG] W kojcu nie jest najszczęśliwsza: [IMG]http://images46.fotosik.pl/229/27591aabb44ba71e.jpg[/IMG]
-
[quote name='fizia'][IMG]http://images44.fotosik.pl/229/3264280b1df05eef.jpg[/IMG] Cudna!!! Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że jest większa A[/QUOTE] Ona jest malutka - tylko mój Darek jest wielki - 192 wzrostu:) A oto zdjęcia przy osobie - tak jak prosiła Mysza - średnio ładnie ale Lilu nielubi tak stać w miejscu. [IMG]http://images49.fotosik.pl/230/0869a7e88d4ac394med.jpg[/IMG]
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Kibicek się przypomina:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/226/ca92a6dd43b9d59e.jpg[/IMG] -
Zapomniałam o wczorajszych zdjęciach robionych przez Gos:) Maleńka Patinka na rączkach:) Nawet jej się to podobało:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/230/1d324d5ab55dd2ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/230/e7745ff848f6212emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/230/b3ef3a00a17f3c7amed.jpg[/IMG]