-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A ile Kibicek ma lat ?? Ogolnie opis jest dobry jak na takiego pieska ze schronu.[/QUOTE] Nie wiem ile ma lat bo moja wetka go nie ogladała ale tak patrząc na jego zachowanie to 1-1,5 roku. Młodziak:loveu: -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Pianka wyślij mi pw z adresem tej Pani to może ja bym podjechała po pracy:) Ponieważ Pianka prosiła mnie o napisanie paru słów o charakterze i zachowaniu Kibicka, wiec piszę: Kibic jest psiakiem impulsywnym , energicznym, bardzo mocno okazuje swoje uczucia tzn kiedy np wchodzi się do kojca żeby isć z nim na spacerek, skacze na człowieka i piszczy z radości. Daje się pogłaskać chociaż w pierwszym momencie troszkę boi się dotyku. Potrafi szczekać:evil_lol: Jeżeli chodzi o dzieci to z mojego 2,5 letniego synka też bardzo się cieszył ale polecałabym go dla większych dzieciaków bo mojego Kacpra potrafił przewrócic na spacerze. Stosunek do psów i suczek - całkowice neutralny, zero agresji. Zachowywanie czystości - hmm z tym jest różnie. Przez pierwsze dni było super bo mega czyściutko ale Kibicek nie jadł tylko pił i jeszcze nie znał nas ani terenu. Teraz jak wychodzi na spacerki co 3-4 godziny w kojcu jest raczej czysto ale jak już musi poczekać na swoją kolej i się niecierpliwi to siusia nie podnosząc nogi - to dzieciak jeszcze takze wszystko do nauczenia:) Jakby były jeszcze jakies pytania - chętnie coś dopisze:) -
[quote name='bela51']Historia Pati jest wstrząsająca. Zreszta jak wiele innych:-( Nie wiem jak moge jej pomóc na dzien dzisiejszy, skoro najpotrzebniejsze sa pieniądze ( a ostatnio ich nie mam:-() ? Chciałam Was zapytac, czy jest ogłoszona na stronie Owczarki w Potrzebie, bo ostatnio strona zaczeła działać. [URL="http://owczarki.eu/npies"]Owczarek w Potrzebie - Owczarki Niemieckie do Adopcji![/URL][/QUOTE] Prosiłam Helga&Ares żeby wkleiła tam Patinkę ale czy jest nie wiem. Podobno sporo osób tam wchodzi.
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Rozbrykany to mało powiedziane:evil_lol: Jak wyskoczy na wybieg to obszczekuje cztery strony świata i drzewa wookół, małego - 7 miesięcznego hotelowcza psiaka chętnie by wytarmosił gdyby tylko mógł:diabloti: i z nudów obgryzł wczoraj dach przy budzie. Ale nie ma tego złego bo prosiłam Darka tygodniami, żeby na budzie pojawiła sie blacha, która leży w ogródku także w końcu powiedział, ze to zrobi:lol: a i tak kocha spacery, że jak ma iść do kojca kładzie się na ziemi i strajkuje:razz: -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
A jak z tym psychologiem? Ja żadnego osobiście nie znam ale widziałam że był polecany chyba trzy strony wstecz:) a Lenka ma jakies ogłoszenia - może ktoś już się w niej zakocha:loveu: -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
A ja bym się zastanowiła nad "miksem kaukaza". Tak naprawdę to moim zdaniem on z tego kaukaza to ma tylko kolor i wielkosć:razz: Pysk zupełnie inny, sylwetka też nie do końca i charakter też moim zdaniem inny:cool3: Miałam kiedyś rodowodowego kaukaza, teraz mamy Miszkę który ma bardzo dużo z rasy i to zupełnie inne charaktery niż Borysa. Kaukazy są charakterne i znane są z tzw magazynowania energii - nie szczekają kiedy nie widzą takiej potrzeby, są spokojne, opanowane i dostają powera tylko wtedy kiedy muszą lub widzą że jest taka potrzeba. Natomiast Borysek to iskierka, która w kojcu ciągle jest w ruchu, na wybiegu wciaż biega i obszekuje całą okolicę, w kojcu też to robi:evil_lol:. Poza tym nie wiem czy ten kaukaz w tytule nie ukierunkuje go na jakiś "niewłaściwych przyszłych właściceli:angryy:" -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']jeżeli prawdą jest że była widziana w Nieporęcie koło kościoła a później na rogu ul Heleny i Sienkiewicza ( 11 listopada godz 20) to faktycznie idzie dalej ale pomału a jeżeli obawia się ludzi choć trochę to czeka aż się ściemni i dopiero rusza ...tak sobie myślę ....[/QUOTE] Z tym się nie zgodze bo ten kościół pod którym były Leyla i Sylwia też jest w Stanisławowie I. I ja naprawde nie wiem czy to była Szurka. Tam mieszka ktoś kto od dawna ma Sunię podobną do Szurki. I to jest pewne bo potwierdziła mi to też moja wetka, która tam mieszka. -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Agniesia u tego weta to już ja byłam - pytałam i zawiesiłam plakat:roll: Ja dziś jeździłam po Nieporęcie i Stanisławowie w sumie 3,5 godziny. Widziałam jedną zagubioną małą suczkę w szeleczkach ale nie dała do siebie podejść. Sprawdzałam też w okolicznych rowach czy nie potrącił jej samochód (były dwa martwe psiaki ale to napewno nie była Szurka). Pytałam ludzi, Panie w sklepie Anna i nikt nigdy jej nie widział. Miałam dziś podjechac do schroniska w Józefowie i Chrycynnej ale mam chorego synka i z nim jeżdziłam samochodem - do schronu nie dało się z nim pójść:shake: Może ktoś do mnie jutro podjedzie i odwiedzimy okoliczne schroniska? -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
:loveu:Kibicowi chyba sie już u nas spodobało - zaczyna już jeść, a do tego jak widzi Darka szczeka, skacze na siatkę i się cieszy:loveu: Jak kojec sie otwiera skacze na Darka:crazyeye::loveu: -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Borysek dziś tak chciał się bawić z Darkiem, że aż przewracał się na plecki i pokazywał brzuszek żeby go pomiziać:loveu: -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Ale Kibicek jest cudny, teraz to dopiero widać :loveu:. I on chyba dość duży jest, bo na zdjęciach to na olbrzyma wygląda. Ach, gdyby nie mój psiaczek to bym sobie go wzięła do siebie :). A jeśli chodzi o fryzurę to Kibicek dla mnie to taki mix briarda z Onkiem. A briardy mają właśnie włosy na oczkach i generalnie są bardzo zarośnięte :). Jak się mu zrobi fryzurę w typie sznaucera to straci cały swój urok.[/QUOTE] Nie chodzi o to, zeby go strzyc "na pudla" ( i żeby nikogo nie urazić bo oprócz owczarków i kaukaza ma tez pudliczkę) tylko zeby trochę ogarnąć tą jego rozwichrzoną fryzurę. U fryzjera by go przy okazji wykąpali, wysuszyli i tylko wyrównali włoski. Żeby to wszystko miało jakiś kształt. Teraz na żywo wygląda na trochę zapuszczonego... -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj znowu jezdziłam po Nieporęcie i rozdawałam ludziom ogłoszenia. Jeden Pan powiedział, ze rzeczywiście jest Pani , która ma takiego psiaka ale podobno ma go od zawsze... Jutro pojęzdze jak będzie jasno to moze będą w końcu jakies efekty. -
Patinka miała stan zapalny oczu ale teraz już wszystko w porządku oprócz tego że Sunia nie widzi najlepiej (ale widzi:multi:). Poza tym jedną oprawę oczka ma trochę rozciętą - może to się stało przy ucinaniu ucha:angryy::-( Jest troszkę chuda (ale już nie tak chuda jak kiedyś) bo oprócz tego że miała tasiemca to ledwo co została wyleczona z chorych nerek, leczona jest trzustka. Ma też problemy z przyswajaniem pokarmu ponieważ ma zniszczone jelita - najprawdopodobniej była zywiona jakimś badziewiem przez całe zycie:angryy::shake: Ale myślę, ze za miesiąc, dwa jak leczenie będzie się kończyć boczki jej się zaokraglą. Dziewczynka ma apetyt, jest bardzo żywa i radosna i jeszcze parę dobrych lat zycia przed nią:loveu:
-
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images35.fotosik.pl/80/d5bd5ebb166ad484med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/80/d9e6409954882a37med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/222/5227cc0676d8a94bmed.jpg[/IMG] -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troszke Przystojniaka, którego moja koleżanka, która robiła dzis fotki, nazwała Partyzantem;) [IMG]http://images36.fotosik.pl/112/716c4a4f3f56443cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/225/201f1a24dbc23688med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/226/a26508d7c57575c7med.jpg[/IMG] -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
megii1 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Kibicek dzisiaj na spacerku:loveu: Chłopak zaczął trochę jeść wiec dopiero jutro podamy mu tabletki na odrobaczenie. I wiecie - on wcale nie jest taki wystraszony - merda ogonkiem, szczeknie sobie czasem, przytula się na spacerku:loveu: Jest tylko jedno pytanie od mojego Darka- czy Kibic ma wystarczajace środki żeby zasponsorować mu za dwa, trzy tygodnie sytrzyżenie? Oczywiście nie krótkie bo zima idzie ale takie żeby chłopak miał jakąś fryzurkę, widział na oczy itd:razz:[IMG]http://images36.fotosik.pl/112/da16429df2cd4348med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/226/855c003b528695edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/222/d332d8ffa776cf28med.jpg[/IMG] -
[quote name='Leyla']zobaczyłam 700 padłam trupem i zadzwoniłam do Megii, zaszła pomyłka bo Pati kosztuje z karmą 450 !!![/QUOTE] Pobyt Pati kosztował 450 zl kiedy była na naszej karmie w postaci Puriny. Od kiedy Patinka jest na specjalistycznej karmie koszt hoteliku został ustalony na 340 zł plus specjalistyczna karma.
-
W ramach wyjasnienia- koszt pobytu Pati w hoteliku to [B]340 zł[/B] [B]plus [/B]karma [B]250 zł[/B] plus leczenie miesięczne w postaci badania krwi, moczu, teraz jeszcze kreon. Comiesieczne zestawienie kosztów przesyłam drogą elektroniczną do fundacji dr Lucy, w zwiazku z powyższym wszelkie koszty sa do wgladu. Nadmieniam, iż wszelkie koszty leczenia Patinki są pokrywane przez nas a później otrzymujemy zwrot z fundacji. Miesieczny koszt pobytu Pati wynosi 340 zł. Patinka biega sobie wookół domu, nie siedzi w kojcu, chodzi na spacerki, kiedy tylko jest taka potrzeba jezdzi do lekarza.
-
Kieszonkowa Zoja kiedyś zabrana z piekła.Teraz po 2,5 roku traci DS
megii1 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Zojeczka troszkę się już porawiła wagowo - przynajmniej mi się tak wydaje;) Ale kończy się jej już karma takze prosiłabym na dniach o nową dostawę:roll: