Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='Szarotka']A ile Kibicek ma lat ?? Ogolnie opis jest dobry jak na takiego pieska ze schronu.[/QUOTE] Nie wiem ile ma lat bo moja wetka go nie ogladała ale tak patrząc na jego zachowanie to 1-1,5 roku. Młodziak:loveu:
  2. Pianka wyślij mi pw z adresem tej Pani to może ja bym podjechała po pracy:) Ponieważ Pianka prosiła mnie o napisanie paru słów o charakterze i zachowaniu Kibicka, wiec piszę: Kibic jest psiakiem impulsywnym , energicznym, bardzo mocno okazuje swoje uczucia tzn kiedy np wchodzi się do kojca żeby isć z nim na spacerek, skacze na człowieka i piszczy z radości. Daje się pogłaskać chociaż w pierwszym momencie troszkę boi się dotyku. Potrafi szczekać:evil_lol: Jeżeli chodzi o dzieci to z mojego 2,5 letniego synka też bardzo się cieszył ale polecałabym go dla większych dzieciaków bo mojego Kacpra potrafił przewrócic na spacerze. Stosunek do psów i suczek - całkowice neutralny, zero agresji. Zachowywanie czystości - hmm z tym jest różnie. Przez pierwsze dni było super bo mega czyściutko ale Kibicek nie jadł tylko pił i jeszcze nie znał nas ani terenu. Teraz jak wychodzi na spacerki co 3-4 godziny w kojcu jest raczej czysto ale jak już musi poczekać na swoją kolej i się niecierpliwi to siusia nie podnosząc nogi - to dzieciak jeszcze takze wszystko do nauczenia:) Jakby były jeszcze jakies pytania - chętnie coś dopisze:)
  3. [quote name='bela51']Historia Pati jest wstrząsająca. Zreszta jak wiele innych:-( Nie wiem jak moge jej pomóc na dzien dzisiejszy, skoro najpotrzebniejsze sa pieniądze ( a ostatnio ich nie mam:-() ? Chciałam Was zapytac, czy jest ogłoszona na stronie Owczarki w Potrzebie, bo ostatnio strona zaczeła działać. [URL="http://owczarki.eu/npies"]Owczarek w Potrzebie - Owczarki Niemieckie do Adopcji![/URL][/QUOTE] Prosiłam Helga&Ares żeby wkleiła tam Patinkę ale czy jest nie wiem. Podobno sporo osób tam wchodzi.
  4. Rozbrykany to mało powiedziane:evil_lol: Jak wyskoczy na wybieg to obszczekuje cztery strony świata i drzewa wookół, małego - 7 miesięcznego hotelowcza psiaka chętnie by wytarmosił gdyby tylko mógł:diabloti: i z nudów obgryzł wczoraj dach przy budzie. Ale nie ma tego złego bo prosiłam Darka tygodniami, żeby na budzie pojawiła sie blacha, która leży w ogródku także w końcu powiedział, ze to zrobi:lol: a i tak kocha spacery, że jak ma iść do kojca kładzie się na ziemi i strajkuje:razz:
  5. A jak z tym psychologiem? Ja żadnego osobiście nie znam ale widziałam że był polecany chyba trzy strony wstecz:) a Lenka ma jakies ogłoszenia - może ktoś już się w niej zakocha:loveu:
  6. A ja bym się zastanowiła nad "miksem kaukaza". Tak naprawdę to moim zdaniem on z tego kaukaza to ma tylko kolor i wielkosć:razz: Pysk zupełnie inny, sylwetka też nie do końca i charakter też moim zdaniem inny:cool3: Miałam kiedyś rodowodowego kaukaza, teraz mamy Miszkę który ma bardzo dużo z rasy i to zupełnie inne charaktery niż Borysa. Kaukazy są charakterne i znane są z tzw magazynowania energii - nie szczekają kiedy nie widzą takiej potrzeby, są spokojne, opanowane i dostają powera tylko wtedy kiedy muszą lub widzą że jest taka potrzeba. Natomiast Borysek to iskierka, która w kojcu ciągle jest w ruchu, na wybiegu wciaż biega i obszekuje całą okolicę, w kojcu też to robi:evil_lol:. Poza tym nie wiem czy ten kaukaz w tytule nie ukierunkuje go na jakiś "niewłaściwych przyszłych właściceli:angryy:"
  7. Patinka bardzo dziękuje za karmę na ten miesiąc, którą otrzymała od Don Vito:loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='lilk_a']jeżeli prawdą jest że była widziana w Nieporęcie koło kościoła a później na rogu ul Heleny i Sienkiewicza ( 11 listopada godz 20) to faktycznie idzie dalej ale pomału a jeżeli obawia się ludzi choć trochę to czeka aż się ściemni i dopiero rusza ...tak sobie myślę ....[/QUOTE] Z tym się nie zgodze bo ten kościół pod którym były Leyla i Sylwia też jest w Stanisławowie I. I ja naprawde nie wiem czy to była Szurka. Tam mieszka ktoś kto od dawna ma Sunię podobną do Szurki. I to jest pewne bo potwierdziła mi to też moja wetka, która tam mieszka.
  9. Agniesia u tego weta to już ja byłam - pytałam i zawiesiłam plakat:roll: Ja dziś jeździłam po Nieporęcie i Stanisławowie w sumie 3,5 godziny. Widziałam jedną zagubioną małą suczkę w szeleczkach ale nie dała do siebie podejść. Sprawdzałam też w okolicznych rowach czy nie potrącił jej samochód (były dwa martwe psiaki ale to napewno nie była Szurka). Pytałam ludzi, Panie w sklepie Anna i nikt nigdy jej nie widział. Miałam dziś podjechac do schroniska w Józefowie i Chrycynnej ale mam chorego synka i z nim jeżdziłam samochodem - do schronu nie dało się z nim pójść:shake: Może ktoś do mnie jutro podjedzie i odwiedzimy okoliczne schroniska?
  10. :loveu:Kibicowi chyba sie już u nas spodobało - zaczyna już jeść, a do tego jak widzi Darka szczeka, skacze na siatkę i się cieszy:loveu: Jak kojec sie otwiera skacze na Darka:crazyeye::loveu:
  11. Borysek dziś tak chciał się bawić z Darkiem, że aż przewracał się na plecki i pokazywał brzuszek żeby go pomiziać:loveu:
  12. [quote name='Dogo07']Ale Kibicek jest cudny, teraz to dopiero widać :loveu:. I on chyba dość duży jest, bo na zdjęciach to na olbrzyma wygląda. Ach, gdyby nie mój psiaczek to bym sobie go wzięła do siebie :). A jeśli chodzi o fryzurę to Kibicek dla mnie to taki mix briarda z Onkiem. A briardy mają właśnie włosy na oczkach i generalnie są bardzo zarośnięte :). Jak się mu zrobi fryzurę w typie sznaucera to straci cały swój urok.[/QUOTE] Nie chodzi o to, zeby go strzyc "na pudla" ( i żeby nikogo nie urazić bo oprócz owczarków i kaukaza ma tez pudliczkę) tylko zeby trochę ogarnąć tą jego rozwichrzoną fryzurę. U fryzjera by go przy okazji wykąpali, wysuszyli i tylko wyrównali włoski. Żeby to wszystko miało jakiś kształt. Teraz na żywo wygląda na trochę zapuszczonego...
  13. [quote name='Figu']Zawiozę Tinkę do Madzi - robi świetną ekspresową kawę:evil_lol: Tyle że w tym tygodniu nie jadę na Śląsk - mogę dopiero w łikend 20-22. Pasuje? Kibic jakoś wytrzymał jazdę z moją zgrają, Tinka pewnie też da radę[/QUOTE] Zapraszam - teraz upiekę jeszcze ciasto;)
  14. Dzisiaj znowu jezdziłam po Nieporęcie i rozdawałam ludziom ogłoszenia. Jeden Pan powiedział, ze rzeczywiście jest Pani , która ma takiego psiaka ale podobno ma go od zawsze... Jutro pojęzdze jak będzie jasno to moze będą w końcu jakies efekty.
  15. Patinka miała stan zapalny oczu ale teraz już wszystko w porządku oprócz tego że Sunia nie widzi najlepiej (ale widzi:multi:). Poza tym jedną oprawę oczka ma trochę rozciętą - może to się stało przy ucinaniu ucha:angryy::-( Jest troszkę chuda (ale już nie tak chuda jak kiedyś) bo oprócz tego że miała tasiemca to ledwo co została wyleczona z chorych nerek, leczona jest trzustka. Ma też problemy z przyswajaniem pokarmu ponieważ ma zniszczone jelita - najprawdopodobniej była zywiona jakimś badziewiem przez całe zycie:angryy::shake: Ale myślę, ze za miesiąc, dwa jak leczenie będzie się kończyć boczki jej się zaokraglą. Dziewczynka ma apetyt, jest bardzo żywa i radosna i jeszcze parę dobrych lat zycia przed nią:loveu:
  16. [IMG]http://images47.fotosik.pl/225/5b7e1f327ff25919med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/222/1dc1b08c3b28eca1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/226/b74649668c57ae80med.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images44.fotosik.pl/225/6cd5a5e2ff5f66a2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/225/f975c8a826602469.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/225/c098a20b04db70b4med.jpg[/IMG]
  18. A oto nasza Patinka na dzisiejszym spacerku:loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/138/0fc4b0d67aee6d98med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/80/5f8a3aeabecd2e33med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/226/e12f6f2a468e729amed.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images35.fotosik.pl/80/d5bd5ebb166ad484med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/80/d9e6409954882a37med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/222/5227cc0676d8a94bmed.jpg[/IMG]
  20. I jeszcze troszke Przystojniaka, którego moja koleżanka, która robiła dzis fotki, nazwała Partyzantem;) [IMG]http://images36.fotosik.pl/112/716c4a4f3f56443cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/225/201f1a24dbc23688med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/226/a26508d7c57575c7med.jpg[/IMG]
  21. Kibicek dzisiaj na spacerku:loveu: Chłopak zaczął trochę jeść wiec dopiero jutro podamy mu tabletki na odrobaczenie. I wiecie - on wcale nie jest taki wystraszony - merda ogonkiem, szczeknie sobie czasem, przytula się na spacerku:loveu: Jest tylko jedno pytanie od mojego Darka- czy Kibic ma wystarczajace środki żeby zasponsorować mu za dwa, trzy tygodnie sytrzyżenie? Oczywiście nie krótkie bo zima idzie ale takie żeby chłopak miał jakąś fryzurkę, widział na oczy itd:razz:[IMG]http://images36.fotosik.pl/112/da16429df2cd4348med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/226/855c003b528695edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/222/d332d8ffa776cf28med.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Leyla']zobaczyłam 700 padłam trupem i zadzwoniłam do Megii, zaszła pomyłka bo Pati kosztuje z karmą 450 !!![/QUOTE] Pobyt Pati kosztował 450 zl kiedy była na naszej karmie w postaci Puriny. Od kiedy Patinka jest na specjalistycznej karmie koszt hoteliku został ustalony na 340 zł plus specjalistyczna karma.
  23. W ramach wyjasnienia- koszt pobytu Pati w hoteliku to [B]340 zł[/B] [B]plus [/B]karma [B]250 zł[/B] plus leczenie miesięczne w postaci badania krwi, moczu, teraz jeszcze kreon. Comiesieczne zestawienie kosztów przesyłam drogą elektroniczną do fundacji dr Lucy, w zwiazku z powyższym wszelkie koszty sa do wgladu. Nadmieniam, iż wszelkie koszty leczenia Patinki są pokrywane przez nas a później otrzymujemy zwrot z fundacji. Miesieczny koszt pobytu Pati wynosi 340 zł. Patinka biega sobie wookół domu, nie siedzi w kojcu, chodzi na spacerki, kiedy tylko jest taka potrzeba jezdzi do lekarza.
  24. Zojeczka troszkę się już porawiła wagowo - przynajmniej mi się tak wydaje;) Ale kończy się jej już karma takze prosiłabym na dniach o nową dostawę:roll:
×
×
  • Create New...