Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='Tora&Faro']Megii gdzie szukać tych psiaków? będą miały jakieś wątki?[/QUOTE] Terierka ma już wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/178337-Terier-walijski-w-schronisku-HELP[/url] Moze jest ktoś chętny do przejażdzkę ze mną w niedzielę po nią? Boję się że będą problemy... ale poprosiłam już mojego Darka, ze jak mi się nie uda w niedzielę to on pojedzie w poniedziałek i to załatwi. Już nie wnikam jak:)
  2. U mnie płaci się po miesiącu także nie ma problemu ale potrzebna jest kasa na wyciągnięcie jej ze schroniska i pomoc na miejscu w schronie - ja tam byłam pierwszy raz. Leni znasz kogoś z tego schronu? Może ktoś pojedzie ze mną tam w niedzielę po Sunie?
  3. Dzisiaj widziała sunię w schronisku - biedna, wystarszona. Biega luzem, nie jest w kojcu. Skaczą na nią inne psy, ona nie wie co się dzieje, jest całkowicie zagubiona. Bida straszna, nie potrafi się kompletnie odnaleźć w schronisku. Będe w schronie w niedziele i w poniedziałek także wtedy mogłabym ją wyciągnąć.
  4. Dzisiaj widziała sunię w schronisku - biedna, wystarszona. Biega luzem, nie jest w kojcu. Skaczą na nią inne psy, ona nie wie co się dzieje, jest całkowicie zagubiona. Bida straszna, nie potrafi się kompletnie odnaleźć w schronisku. Będe w schronie w niedziele i w poniedziałek także wtedy mogłabym ją wyciągnąć.
  5. To dogadamy się tak, ze poczekam na Ciebie a potem pojadę z Gos do Józefowa. Ale bądź z kotem:)
  6. [quote name='gusia0106']:):):) Phi, głodzisz psy, puszczasz na ludzi agresywne, to jak Ci dorzucę znęcanie nad kotami to nawet ie zauważysz:) O tych kotach to ważne - plis Megii, na bank coś wymyślisz;) A w niedzielę to można wpaść na jakiś spacer?[/QUOTE] Gusia ostatni kot jaki u nas był nie przeżył nocnego spotkania z Miszą - nie mam na to wpływu - on rządzi w nocy. Nad Korą i jej agresją pracuję - poczytałam jej co ludzie o niej piszą; zrobiłam też rozmowę dyscyplinującą wyadoptowanej Patince - bo to też Onka więc agresywna - obiecały, że się poprawią:) A w niedzielę zapraszam jak najbardziej - z kotem:) Ja wybieram się do schronu w Józefowie ale jakoś się dogadamy - może pojedziesz ze mną i z Gos?
  7. [quote name='idusiek']megii a ile tam jest psów? bo w Ostrowi ok 350 i po prostu żal za dupę ściska jak się widzi co się widzi :( Ja po nocach potem nie śpię bo je wszystkie mam przed oczami :([/QUOTE] Tam jest mnieja le Ci ludzie, którzy się nimi opiekują - moze nie będę nic pisać. Widziałam dwa śliczne onki, widziałam super rotwailerowatego miziaka, który zrobiłby wszystko, zeby go wygłaskać i widziałam młodego boksiowatego psiaka z wielką raną na ogonie. Młodziak kleił się do nas a pracownicy go przeganiali. Śliczny czarny, pręgowany tylko ta rana przy ogonie brzydka - nie wiem ile tam pożyje... Zrobiłam zdjęcie terierce walijskiej i kudłaczowi i wysłałam już do Leni od kudłaczy i szorściaków. W niedzielę też tam jadę:(
  8. Dziś przyszła karma dla Klary także od jutra ma liczony pobyt po 8 zł za dzień. A tak zmieniając temat to podziwiam wszystkich, którzy pomagają jako wolentariusze w schroniskach. Ja dziś byłam w Józefowie... masa onkowatych, rotwailerowatych, amstafowatych. Wszystkie biedne, przestraszone i Ci pracownicy schroniska... Będziemy stamtąd wyciągać dwie kaukazki - jak już uda się je wyrwać zaproszę was na wątek. Ale mam strasznego doła, przeraża mnie to ze tyle tam pięknych, mądrych psów i nie mogę im pomóc:(
  9. [quote name='gusia0106']A jak Luna zdrowotnie? Myślicie, że dałaby radę biegać z Panem po lasach 10-15 km dziennie? Czy nie zachowuje się jak po jakiejś poważnej traumie? Jakbyś mogła zrobić megii test na kota byłabym wdzięczna.[/QUOTE] Gusia, czy teraz chcesz żeby pisali, że znęcam się nad kotami, zlituj się:) Co do biegania to myślę, ze to nawet dla niej wskazane bo bardzo energiczna jest.
  10. [quote name='gusia0106']Megii, a jesteś w stanie powiedzieć jak Luna do dzieci? I do kotów? To ważne;)[/QUOTE] Z dziećmi chce się bawić ale jest średnio delikatna także polecałabym do większych, a kota testowego jeszcze się nie dorobiłam. Ale to dzieciak - myślę, ze się przyzwyczai:)
  11. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Odnośnie ogłoszenia - gos się godzi ;-) [/QUOTE] Dzięki bo jeszcze się nie zapytałam:)
  12. [quote name='Piromanka']Tinko, w dalszym ciągu bez domku...?[/QUOTE] Niestety:( I nikt nie dzwoni:( Coś te Tiny u mnie nie mają szczęścia...
  13. [quote name='Piromanka']Tinko, w dalszym ciągu bez domku...?[/QUOTE] Niestety:( I nikt nie dzwoni:( Coś te tiny u mnie nie mają szczęścia...
  14. [quote name='Greven']Nie, nie! To tylko na pocieszenie, nie do podlinkowania :lol: Boże, mysza mnie zabije, jak tu wejdzie :lol:[/QUOTE] Zastanowię się:) A poza tym nie przeluźnia mi się wcale. Dziś przyjeżdża Amigo, a Gos już kombinuje środki dla dwóch kaukazek:)
  15. [quote name='Greven']Zrobiłam dla Bruna banerki... ten na pocieszenie :diabloti: [IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/BRUNOSZAKAL.jpg[/IMG] a ten do podlinkowania, jeśli ktoś zechce sobie wstawić w podpis ;) [IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/BRUNOOK.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak mi się trochę przeluźni w podpisie to biorę "Bruna na pocieszenie" - słodki jest:)
  16. [quote name='Piromanka']meggi1, czy wiesz kogo można poprosić o napisanie nowego tekstu do ogłoszeń? Z nowym tekstem ruszę z akcja ogłoszeniową. Po cichu są plany umieszczenia Tiny w "Moim psie" - o ile finanse na to pozwolą.[/QUOTE] Poprosze Gos - ona ma telent do takich rzeczy:)
  17. [quote name='Ewa Marta']Odżywa:-) I dobrze jej ta kąpiel zrobiła, a krzywizn w strzyżeniu nie widać;-)[/QUOTE] Lepiej wygląda ale na plecach ma krótsze włosy, taki odwrócony irokez, bo nie dało się ich zachować. Jak odrosną będzie ładnie - teraz jest oryginalnie:)
  18. [quote name='coronaaj']To zycze powodzenia...w jakie okolic jedziecie????[/QUOTE] Nieporęt, Józefów, Rembelszczyzna i bedziemy jeszcze raz w schronie w Józefowie.
  19. Pozdrowienia od słodkiego i grzecznego Boryska.... [IMG]http://images36.fotosik.pl/137/a57a4857cd178feamed.jpg[/IMG] I jego wrednej dziewczyny:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/249/f267200556ffe71emed.jpg[/IMG]
  20. Pozdrowienia od Lilu:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/250/ba45e834e5395e55med.jpg[/IMG]
  21. Tinka i jej nowy kolega:) Ciągle czekam na pocztę z ubrankiem . [IMG]http://images39.fotosik.pl/246/87cc6680081a3c7emed.jpg[/IMG] A tu zabawa - Tinę trochę widać ale akcja tak szybka że ciężko uchwycić [IMG]http://images40.fotosik.pl/246/ebfec6a49ce8f7b4med.jpg[/IMG]
  22. Pozdrowienia od Lunki:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/250/c6df6fdc359afd07med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/250/93ae0ea7057693a1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/137/168fd484fe98104bmed.jpg[/IMG]
  23. I jeszcze trochę Klarci:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/162/28627f34d8816530med.jpg[/IMG] tu z koleżankami i kolegami [IMG]http://images41.fotosik.pl/246/cbf4bd709cc968c7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/250/c6df6fdc359afd07med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...