Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Lilka ja nie mam czasu powtarzać co stronę że szukam Szurki, naprawdę. Robię to. Tak jak pisałam na paru ostatnich stronach.
  2. A ja rozmawiałam z Panem i jest super. Tu są obawy jak ktoś jest starszy, tam , że za młody a wsztystko zalezy od konkretnego człowieka. Ten jest rewelacyjny. Lemon miałby w końcu swojego człowieka - on bardzo tego potrzebuje:)
  3. To teraz można organizować transport:) nie będę ukrywać, że przydałby się szybko bo zrobiło mi sie zapsienie totalne dzięki Klarze i Lunie, a Lemon ma apartament pojedyńczy bo nie pasuje mu żadna dziewczyna:) Wybredny jest:)
  4. Rewelacja:) Bardzo się cieszę:) Ja tylko rozmawiałam przez telefon i już mi się spodobał:) super - a wszyscy śpią:)
  5. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177636-MA-oda-onka-ze-schronu-prosi-o-deklaracje-na-hotel-i-ogA-oszenia[/url]
  6. Klara nie ma a Luna już ma:)
  7. [quote name='idusiek']Klara jest bardzo zaniedbana, ale to wynika z tego ,że ona jest od MAŁEGO w schronie, trzeba koniecznie kupic jej lepszą karmę, bo tego iksa na przednich łapach ma od dawna. ja ja znam od kiedy była o połowę mniejsza, od czerwca Bodajrze..... co do zarzucania- mogła byc pogryziona, ją tam napastowały inne psiaki bardzo bardzo, cały czas się chowała za tą 1 budą którą miały na 6 psów :( i ona ma takie piękne wierne i łagodne spojrzenie ........:([/QUOTE] Mądralina jest - to prawda:) Na razie dostaje Purinę dla szczeniąt i witaminki. Na początku przyszłego tygodnia zobaczy ją weterynarz. Jak sie zrobi trochę cieplej proponowałabym wizytę u psiego fryzjera w celu mega dokładnego wykąpania i wysuszenia (porządnego wysuszenia) - koszt około 35 zł. U mnie nie ma takiej możliwości poza latem a jej by się to bardzo przydało.
  8. [quote name='bela51']Ponawiam apel gos ! Czy któs mógłby pomoc dawnemu towarzyszowi niedoli Boryska? Murzynowi z bytomskiej piątki ? Murzyn - Neo dalej przebywa w schronisku. Zbieramy na hotel. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/171640-PrzeraA-ony-Murzyn-juA-nie-wychodzi-zza-budy-Potrzebny-DT?p=13878767#post13878767"]http://www.dogomania.pl/threads/1716...7#post13878767[/URL][/QUOTE] Bela, wejdź sobie na moją stronę - tam jest zdjęcie mojej Megi:) - wygląda jak bliska rodzina Murzynka:)
  9. [quote name='Piromanka']Zawiodła mnie ta sytuacja. Chyba trzeba będzie zintensyfikować akcję ogłoszeniową.[/QUOTE] Byłabym bardzo wdzięczna bo Amber coraz bardziej się do nas przywiązuje, a zostać nie może.
  10. [quote name='tripti']Szurka to duzy i wysoki pies, ale tak jak koleżanka na górze uważam, że to może być pojęcie względne. Po 2 miesiącach może marnie wygladać. To zawsze sygnał, który trzeba koniecznie sprawdzić. Megi1 albo jej mąż sprawdza na pewno? Prawda?[/QUOTE] Pojadę do schronu ale dopiero w weekend - wcześniej nie dam rady. Wezmę aparat żeby był dowód ze byłam:)
  11. [quote name='mala_czarna']A gdzie tam. Nawet na tej fotce gdzie mąż Megii trzyma ją na rękach widać, że malutka jest ;)[/QUOTE] Ładne fotki będą w weekend:) a co do rozmiarów Luny to powiem tak - Mała czarna, Mysza i Gusia widziały moją Korę - Luna jest jak góra 2/3 Kory:)
  12. [quote name='Ewanka']Mnie się wydaje, że Klara była mniejsza od Luny ... ale może to złudzenie optyczno - fotograficzne ;) Mam nadzieję, że Megii wstawi nowe fotki nowych lokatorek ... i ciekawa jestem co znaczą słowa Megii, że Klara trochę gnębi Lunę?[/QUOTE] Gnębi oznacza ze jak na razie Klara chce zdominować Lunę ale długo to nie potrwa bo w niedzielę będzie zmiana miejsc i rozdzielenie dziewczynek. Ale bez obaw - nic niebezpiecznego się nie dzieje - dominacja kontrolowana, bezkrwawa i chwilowa.
  13. Ok - zobaczymy jutro. Ty i tak masz moją ulubiona trójkę to najwyżej sobie jutro znowu skopiuję. Dobranoc:)
  14. Poprawiłam - a nie mam za dużo?
  15. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Fantastycznie. Dziękujemy! :-)[/QUOTE] Jakie ładne banerki:) Pożyczam:) Mam nadzieję ze to będzie zgodne z regulaminem.
  16. [quote name='bela51']Czy mi sie wydaje, czy ciągle ma smutny pyszczek?[/QUOTE] Tinka ma szczęśliwy pyszczek, tylko wtedy kiedy jest blisko człowieka:)
  17. Nie już humorek się poprawia. Jedyna zmiana to to, ze Tina od czasu powrotu z krótkiej adopcji zastrajkowała i nie chce jeść suchego. Trochę różnych karm jest, więc próbowaliśmy wszystkiego... i nic. Od paru dni Tinka je puszki z minimalną domieszką suchego i jest w końcu szczęśliwa:) Nie jestem zwolenniczką takiego żywienia ale ona i tak miała ciężkie życie wiec jak to jej pasuje, niech sobie kobitka je:)
  18. Chciałam poinformować, ze Sunia nie ma żadnych szczepień. Rozmawiałam z Beką i powiedziała, ze Luna była krótko w schronie i nie zdążyli jej zaszczepić. W poniedziałek będzie u nas Pani weterynarz i może Lunę zaszczepić. Koszt szczepienia na miks wścieklizny i zakaźnych 55 zł. Pani weterynarz bierze niezależnie od ilości psiaków 10 zł za dojazd ale jest już do niej jeden chętny na czyszczenie uszek także za 60 zł będzie już full opcja. Szczepić? Fiprex i odrobaczenie ma wbite.
  19. Ten Pan to mój mąż, który zajmuje się psiakami a Klara już jest w niego wpatrzona jak w obrazek. A adresówki już mają obie:)
  20. Tina w czasie porządków w garażu:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/247/131eaa395af04418med.jpg[/IMG]
  21. [quote name='mysza 1']Zaniedbana ta Klara. Chyba jej wątek założymy nowy. Tylko nie wiem kto. Beka?[/QUOTE] Zaniedbana rzeczywiście. Sierśc matowa i te nóżki. Luna miała chociaż obrożę a Ta bida nic. Założyłam jej taką wielką na dziś, a jutro ją ładnie skrócę.
  22. Sunieczka jest super - mądra, grzeczna i wogóle naj ale niepokoją mnie jej tylne nóżki. Ustawia je w iksy i tak dziwnie zarzuca tyłem, jakby miała coś przetrącone... Ale ja się nie znam i niefachowo to opisuję. Na poczatku przyszłego tygodnia będzie u nas wetka i obejrzy małą.
  23. I trochę ładniejsze zdjęcia:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/247/43d7463d95b62db4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/248/c9ed6b4717cd2f24med.jpg[/IMG]
  24. Oto Klara na sesji w garażu:) Przepraszam za scenerię ale robilismy porządki a tylko tam jest jasno. [IMG]http://images46.fotosik.pl/247/3313f2ef6bc7a496med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/247/cdddbe102351840dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/134/b7543b4f55ac1373med.jpg[/IMG]
  25. I jeszcze trochę Luny:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/243/f8cd0437db0d26c3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/247/10dd53e819621caemed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...