Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Oto Miś Puchatek vel Alex:loveu: [IMG]http://images48.fotosik.pl/258/dd3a6a6cca6d27camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/258/c659d94e9efb0209med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/112/84479248ed35ff9bmed.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Madallena'] ps. zauważyłaś, że tylko Ty masz zawsze wolne miejsca i kolejka psów się do CIebie nie ustawia? ciekawe dlaczego...[/QUOTE] Musze Cię zmartwić ale z innych hoteli również uciekają psy i myślę, ze nawet je znasz. A kwestii współpracy - mam parę osób z którymi dobrze mi się współpacuje na dogo i tylko od nich biorę psiaki - dla nich są kolejki, o których nie musisz wiedzieć:) Pozdrawiam:)
  3. Tak, wyśle w takim razie wieczorem. a mozesz już zrobić wątek, to tylko się wklei:) Koło 19 będziesz je miała.
  4. Od wczoraj, w ramach poszukiwań i pomocy bezpańskim psiakom z Jadwisina, których jest sporo, mam od Jurosi kolejnego przystojniaka - tyle że mega grzecznego:) Jak Mariolka zrobi mu wątek napewno się pokaże wszystkim, a jest cudny - mały, biały puchaty:)
  5. [quote name='Madallena']Jak to odgial pret? to z czego pręt był zrobiony? A jak przeszedł ogrodzenie? siatkę? Czy możesz zrobić zdjęcia tego odgiętego pręta? i dziury przez jaką się wydostał?[/QUOTE] Madallena, z Toba nauczona doświadczeniem, nie dyskutuje. Jurosia mieszka blisko, Gos jest co tydzień - poproś ich - zrobią zdjęcia, opiszą. Nic nie jest naprawione - będzie do wglądu. W ramach wyjaśnień, które już były parę stron wcześniej. Kojce są z grubej siatki, wzmocnionej prętami ze stali, zadaszone, pokryte dachówką. Działka ogrodzona jest 2 metrowym ogrodzeniem z siatki. Pies to owczarek - to skoczne i bardzo inteligentne psy, a ten był najprawdopodobniej wielokrotnym uciekinierem. Ciągle jest szukany, w okolicy są już ogłoszenia, straz miejska jest powiadomiona.
  6. Zdjęcia będą jutro bo Gos nie ma w domu netu i będzie wysyłać je jutro z pracy. Ja małą dziś wyczesałam i wyciełam mega duże dredy na ogonie. Suni się chyba podoba zmiana miejsca - na spacerze i działce jest przeszczęsliwa a w kojcu najczęściej wyleguje się na budzie. Idusiek jutro szczepimy, a odrobaczać Aniprazolem też?
  7. Nikt nie dzwonił, a komórkę zawsze mam przy sobie; jak nie zdążę odebrać - oddzwaniam także napewno nikt nie dzwonił:( Lidan, na początku tygodnia zrobie przelew - pamiętam:)
  8. Zdjęcia w szelkach moro i obroży wstawię jutro - gos musi mi podesłać:) Figa przebierała się dziś trzy razy...
  9. I jeszcze Figunia:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/258/8973078f630ba699med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/254/d49da4cf8c9e4878med.jpg[/IMG]
  10. Figa pozdrawia:)Dziś pogryzła szelki Myszy i kolejne , które jej dziś kupiłam i ... ma obroże:) Oto dokumentacja dla Myszy:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/257/3412a4a6194ab134med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/253/359098bc38194b44med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/254/1655df5a3da7db9emed.jpg[/IMG]
  11. Jeździłyśmy i w sobotę i dziś - po drogach gdzie dało się przejechać, sąsiedzi bliżsi i dalsi powiadomieni, straż miejska też. Psiak zapadł się pod ziemię. W poniedziałek popołudniu porozwieszam ogłoszenia - może to coś da. To charakterystyczny psiak - mało takich chodzi luzem, moze ktoś go widział.
  12. Rewelacja:)
  13. Amberek się przypomina i prosi o domek... widać że zadrości moim psiakom że mają swoich ludzi... smutasek się wtedy z niego robi...
  14. Zapisuję:) Sunia jest mega grzeczna, spokojna, cieszy się jak nas widzi. Wczoraj była na pierwszym spacerku, który trochę ją zdziwił. Nie wiedziała Bidula co się dzieje ale potem już ładnie szła na smyczy. Ma apetyt, w kojcu czyścioszka, dziś spróbuje ją troszkę wyczesać i zrobimy zdjęcia.
  15. [quote name='Tebusa']Właśnie jadę tam z mamą jeszcze raz. Może uda się ją znaleźć, miałam telefon od dobrej duszy- jak znajdę ją będzie pomoc przy łapaniu.. może się uda...[/QUOTE] Trebusa, a Ty gdzieś koło mnie mieszkasz:)? Nie widziałaś w okolicy owczarka niemieckiego? - Został przywieziony do mnie do hoteliku z Jadwisina i zwiał:(
  16. I on tak leży przy drodze? To piez czy suczka?
  17. Jutro ruszymy z Jurosią na kolejną turę poszukiwań.
  18. Pomyślę i roześlę:)
  19. [quote name='li1']Ten nr tel. byl caly czas w Twoim podpisie????????? Czuje, ze musze isc do okulisty.[/QUOTE] Nie:) Był kiedyś ale moderator wyrzucił mi wszystko i telefon też. Dopisałam:)
  20. Prosze:) 504-62-02-19
  21. Nie ma problemu - może być do mnie:) Leni czekam na obiecane pw z fotką:)
  22. Ja proponuje Metro - daje dobre efekty:) Podobno trzeba pisać do PapryczkaChili czy coś takiego:)
  23. [quote name='mysza 1']Bardzo mnie to cieszy. Pamiętajcie o adresówce, ostatni pies gdzieś nawiał od Państwa.[/QUOTE] Kolejną nową obroże i adresówkę ma ode mnie w prezencie:)Jutro po pracy kupię:)
  24. Jeżdziłyśmy i nic. Ale ludzie z okolicu mówią, że biega teraz z kolei koło nas, takze mam nadzieję, że jutro zguba się znajdzie. W każdym razie uciekinierem jes dobrym. Siatka była wzmocniona grubym drutem, zeby nie dało się jej podważyć - odgiął drut, przy okazji zerwał kolczatkę, potem jeszcze siatka ogrodzenia i juz go nie było. Najpierw szukał go Darek z psami, wieczorem ja z Jurosią i Jurosi kolacją dla niego ale nic nie widziałysmy - między czasie przygarnęłam jamnika do hoteliku, zakopałam się z Jurosią w ciemnym lesie i przegadałam masę czasu o psiakach. Ode mnie do Jurosi jest niecałe 5 km takze to praktycznie jeden teren - musi się znaleźć. To wg mojego Darka piękny, starszy owczarek niemiecki.
  25. [quote name='Lidan']Chętnych na suńkę brak :???: Allegro Lilu ważne jeszcze 5 dni. 271 wyświetleń :cool3: obserwatorów niestety brak :niewie To komu mam podać nr konta za to allegro :???:[/QUOTE] Proszę do mnie:)
×
×
  • Create New...