-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
[QUOTE=c'est la vie;13962255]Podziwiam rowniez odwage zlapania! Nie wiem co wtedy dziala, ale w wakacje zlapalam na drodze szybkiego ruchu ogromnego ONka. Moj chlopak, bal sie wyjsc z auta :D Dajcie znac komu i jak przekazac rzeczy na sprzedaz.[/QUOTE] Pisz do założycielki wątku:) Wszystko się przyda:)
-
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igiełka']Megii1 już zaglądam.[/QUOTE] Dzięki:) Ja nie mogę jeźdźić do schronisk :( -
Co Ty robisz jeszcze w domu? Borys czeka:)
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[B]Proszę zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178419-Dwie-piAE-kne-azjatki-wyrzucone-teraz-gasnAE-w-schronie-PomoA-im-pomA-c[/url] te sunie potrzebują wszystkiego - rozreklamowania wątku, deklaracji, bazarków. W schronisku gasną z dnia na dzień...[/B] -
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[B]Proszę zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178419-Dwie-piAE-kne-azjatki-wyrzucone-teraz-gasnAE-w-schronie-PomoA-im-pomA-c[/url] te sunie potrzebują wszystkiego - rozreklamowania wątku, deklaracji, bazarków. W schronisku gasną z dnia na dzień...[/B] -
Proszę zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178419-Dwie-piAE-kne-azjatki-wyrzucone-teraz-gasnAE-w-schronie-PomoA-im-pomA-c[/url] te sunie potrzebują wszystkiego - rozreklamowania wątku, deklaracji, bazarków. W schronisku gasną z dnia na dzień...
-
Zaznaczam i porozsyłam:)
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Jaki Paszczak! :D Rewelacja! [IMG]http://images36.fotosik.pl/138/39e77ab085d4744fmed.jpg[/IMG][/QUOTE] I do tego wszyscy do tej pory żyją:) -
[quote name='clo']nie rozumiem czemu nikt jej nie chce?:((jej allegro jest nadal aktualne?megii kasa doszla?[/QUOTE] Kasa doszła:) A allegro musi odnowić jej Mysza bo było robione z jej konta - ja mogę je opłacić:)
-
[quote name='fizia']Niezła chuliganka :) Tytuł wątku już chyba nieaktualny - bo co jak co, ale na przerażoną to Lilunia nie wygląda :) To ostatnie zdjęcie super - wygląda jakby Borys chciał połknąć kolegę :)[/QUOTE] Gdyby to był kolega to pewnie to by było jego ostatnie zdjęcie. To Tinka - sunia, która mieszka z wyboru (ma swoją budę) z Borysem i Lilu w jednej ogromnej budzie :)
-
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']A to niedobra Lunka ;) Ale gryzą się czy tylko bawią?[/QUOTE] Bawią ale Luna chce rządzić w zabawie:) -
Tak Lilu niszczy moje buty:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/251/79ba93caf73ea9afmed.jpg[/IMG] A tu z Borysem i moim butem:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/250/f1294e555a20d24cmed.jpg[/IMG] I trochę zabawy [IMG]http://images40.fotosik.pl/247/fdcb17e746d4043dmed.jpg[/IMG]
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
A teraz odpoczynek:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/251/9d0669b14086590fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/163/5a4e7958d883c70fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/247/fd608ce88426810bmed.jpg[/IMG] -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Borysek wczoraj:) [IMG]http://images36.fotosik.pl/138/379eb76d1a979c27med.jpg[/IMG] ze swoimi dziewczynami [IMG]http://images36.fotosik.pl/138/39e77ab085d4744fmed.jpg[/IMG] -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troszeczkę:) Klara obserwatorka:) [IMG]http://images36.fotosik.pl/138/dded73a43a5676e6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/250/b076a7040eab17ffmed.jpg[/IMG] To już jest na wątku Amigo ale oni tak ładnie ze sobą wyglądają i tak się polubili ze musiałam tu też wkleić:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/247/3eedd2c2c823e86amed.jpg[/IMG] -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę Klary:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/251/2b3c73e9ca4e6b4fmed.jpg[/IMG] z Luną [IMG]http://images49.fotosik.pl/251/6da603c7b888cc48med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/247/125875a38c836b57med.jpg[/IMG] -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dzięki Beka - już zadzwoniłam - wszystko napisałam na watku terierki:) A oto nowa fryzura Klary - wiem, wiem - piękna nie jest ale wyobraźcie sobie co było na tych pleckach ze tak trzeba było ją tak potraktować... [IMG]http://images36.fotosik.pl/138/36b8a64c6aa7b2ecmed.jpg[/IMG] I jeszcze trochę Klaruniu - tu ma jeszcze nadgryzioną przez Lunę obróżkę ale już skróciłam i jest ok:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/163/e337f3f81de5d395med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/251/ee7d8364af1ff823med.jpg[/IMG] -
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Pisałam, że ponieważ Klara nie miała obroży kupię ją jej sama. Uparłam się na czerwoną na szczęście. Nie było skórzanych więc ma parcianą, właściwie miała.... za długą... teraz Luna jej skróciła:) Z oddali nadbiega obrońca Amigo:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/163/7201213c9b25a693med.jpg[/IMG] -
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Oto Lunka wczoraj:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/247/baac0846df33e39emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/163/4fd69059fd60a8ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/247/6d2e2d5daefd46d6med.jpg[/IMG] -
A i jeszcze jedno - jutro będę w schronisku także postaram się zrobić więcej zdjęć.
-
Niestety to nie będzie tak szybko. Dziś rozmawiałam z Panią ze schroniska. Sunia przebywa tam dopiero tydzień, jest na kwarantannie. Kwarantanna kończy się jej za tydzień a potem jeszcze sterylizacja. Będę tak kombinować żeby wysterylizowali ja od razu po zakończeniu kwarantanny. Wg schroniska po 24 godzinach od sterylizacji możemy ją zabrać. I teraz najlepsze - koszt wykupienia suni ze schroniska to 200 zł. Jest to mam nadzieję cena do negocjacji ale poniżej 150 zł raczej nie zejdą. Mamy tydzień na uzbieranie tej kwoty - ja sunię już zarezerwowałam także teoretycznie nikt inny nie powinien jej zabrać.
-
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igiełka']Bardzo się cieszyłam że mądry Amber już w domu.Megii jaki wymyślili znów pretekst czemu dali mu nadzieję a potem zwrócili?[/QUOTE] Jest za duży, śpi na kanapie i zebrze przy stole. Takie ma ogromne wady:) -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Jakoś nie chce zmykać:( Nikt nie dzwoni, kompletnie nikt. W weekend porobię mu trochę nowych zdjęć może to toś pomoże.