Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [QUOTE=c'est la vie;13962255]Podziwiam rowniez odwage zlapania! Nie wiem co wtedy dziala, ale w wakacje zlapalam na drodze szybkiego ruchu ogromnego ONka. Moj chlopak, bal sie wyjsc z auta :D Dajcie znac komu i jak przekazac rzeczy na sprzedaz.[/QUOTE] Pisz do założycielki wątku:) Wszystko się przyda:)
  2. [quote name='Igiełka']Megii1 już zaglądam.[/QUOTE] Dzięki:) Ja nie mogę jeźdźić do schronisk :(
  3. Co Ty robisz jeszcze w domu? Borys czeka:)
  4. [B]Proszę zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178419-Dwie-piAE-kne-azjatki-wyrzucone-teraz-gasnAE-w-schronie-PomoA-im-pomA-c[/url] te sunie potrzebują wszystkiego - rozreklamowania wątku, deklaracji, bazarków. W schronisku gasną z dnia na dzień...[/B]
  5. [B]Proszę zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178419-Dwie-piAE-kne-azjatki-wyrzucone-teraz-gasnAE-w-schronie-PomoA-im-pomA-c[/url] te sunie potrzebują wszystkiego - rozreklamowania wątku, deklaracji, bazarków. W schronisku gasną z dnia na dzień...[/B]
  6. [B]Proszę zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178419-Dwie-piAE-kne-azjatki-wyrzucone-teraz-gasnAE-w-schronie-PomoA-im-pomA-c[/url] te sunie potrzebują wszystkiego - rozreklamowania wątku, deklaracji, bazarków. W schronisku gasną z dnia na dzień...[/B]
  7. Proszę zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178419-Dwie-piAE-kne-azjatki-wyrzucone-teraz-gasnAE-w-schronie-PomoA-im-pomA-c[/url] te sunie potrzebują wszystkiego - rozreklamowania wątku, deklaracji, bazarków. W schronisku gasną z dnia na dzień...
  8. Zaznaczam i porozsyłam:)
  9. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Jaki Paszczak! :D Rewelacja! [IMG]http://images36.fotosik.pl/138/39e77ab085d4744fmed.jpg[/IMG][/QUOTE] I do tego wszyscy do tej pory żyją:)
  10. [quote name='clo']nie rozumiem czemu nikt jej nie chce?:((jej allegro jest nadal aktualne?megii kasa doszla?[/QUOTE] Kasa doszła:) A allegro musi odnowić jej Mysza bo było robione z jej konta - ja mogę je opłacić:)
  11. [quote name='fizia']Niezła chuliganka :) Tytuł wątku już chyba nieaktualny - bo co jak co, ale na przerażoną to Lilunia nie wygląda :) To ostatnie zdjęcie super - wygląda jakby Borys chciał połknąć kolegę :)[/QUOTE] Gdyby to był kolega to pewnie to by było jego ostatnie zdjęcie. To Tinka - sunia, która mieszka z wyboru (ma swoją budę) z Borysem i Lilu w jednej ogromnej budzie :)
  12. [quote name='mysza 1']A to niedobra Lunka ;) Ale gryzą się czy tylko bawią?[/QUOTE] Bawią ale Luna chce rządzić w zabawie:)
  13. Tinka się przypomina:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/106/092d867408c94345med.jpg[/IMG]
  14. Tak Lilu niszczy moje buty:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/251/79ba93caf73ea9afmed.jpg[/IMG] A tu z Borysem i moim butem:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/250/f1294e555a20d24cmed.jpg[/IMG] I trochę zabawy [IMG]http://images40.fotosik.pl/247/fdcb17e746d4043dmed.jpg[/IMG]
  15. A teraz odpoczynek:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/251/9d0669b14086590fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/163/5a4e7958d883c70fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/247/fd608ce88426810bmed.jpg[/IMG]
  16. Borysek wczoraj:) [IMG]http://images36.fotosik.pl/138/379eb76d1a979c27med.jpg[/IMG] ze swoimi dziewczynami [IMG]http://images36.fotosik.pl/138/39e77ab085d4744fmed.jpg[/IMG]
  17. I jeszcze troszeczkę:) Klara obserwatorka:) [IMG]http://images36.fotosik.pl/138/dded73a43a5676e6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/250/b076a7040eab17ffmed.jpg[/IMG] To już jest na wątku Amigo ale oni tak ładnie ze sobą wyglądają i tak się polubili ze musiałam tu też wkleić:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/247/3eedd2c2c823e86amed.jpg[/IMG]
  18. I jeszcze trochę Klary:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/251/2b3c73e9ca4e6b4fmed.jpg[/IMG] z Luną [IMG]http://images49.fotosik.pl/251/6da603c7b888cc48med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/247/125875a38c836b57med.jpg[/IMG]
  19. Dzięki Beka - już zadzwoniłam - wszystko napisałam na watku terierki:) A oto nowa fryzura Klary - wiem, wiem - piękna nie jest ale wyobraźcie sobie co było na tych pleckach ze tak trzeba było ją tak potraktować... [IMG]http://images36.fotosik.pl/138/36b8a64c6aa7b2ecmed.jpg[/IMG] I jeszcze trochę Klaruniu - tu ma jeszcze nadgryzioną przez Lunę obróżkę ale już skróciłam i jest ok:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/163/e337f3f81de5d395med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/251/ee7d8364af1ff823med.jpg[/IMG]
  20. Pisałam, że ponieważ Klara nie miała obroży kupię ją jej sama. Uparłam się na czerwoną na szczęście. Nie było skórzanych więc ma parcianą, właściwie miała.... za długą... teraz Luna jej skróciła:) Z oddali nadbiega obrońca Amigo:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/163/7201213c9b25a693med.jpg[/IMG]
  21. Oto Lunka wczoraj:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/247/baac0846df33e39emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/163/4fd69059fd60a8ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/247/6d2e2d5daefd46d6med.jpg[/IMG]
  22. A i jeszcze jedno - jutro będę w schronisku także postaram się zrobić więcej zdjęć.
  23. Niestety to nie będzie tak szybko. Dziś rozmawiałam z Panią ze schroniska. Sunia przebywa tam dopiero tydzień, jest na kwarantannie. Kwarantanna kończy się jej za tydzień a potem jeszcze sterylizacja. Będę tak kombinować żeby wysterylizowali ja od razu po zakończeniu kwarantanny. Wg schroniska po 24 godzinach od sterylizacji możemy ją zabrać. I teraz najlepsze - koszt wykupienia suni ze schroniska to 200 zł. Jest to mam nadzieję cena do negocjacji ale poniżej 150 zł raczej nie zejdą. Mamy tydzień na uzbieranie tej kwoty - ja sunię już zarezerwowałam także teoretycznie nikt inny nie powinien jej zabrać.
  24. [quote name='Igiełka']Bardzo się cieszyłam że mądry Amber już w domu.Megii jaki wymyślili znów pretekst czemu dali mu nadzieję a potem zwrócili?[/QUOTE] Jest za duży, śpi na kanapie i zebrze przy stole. Takie ma ogromne wady:)
  25. Jakoś nie chce zmykać:( Nikt nie dzwoni, kompletnie nikt. W weekend porobię mu trochę nowych zdjęć może to toś pomoże.
×
×
  • Create New...