Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Jestem:) Sunia mieszka w kojcu z koleżanką ze schronu Klarą. Niby Klara miała być wystraszona i zdominowana a lekko gnębi Lunę także jak tylko będzie możliwość dziewczynki będą odzdzielnie. Po prymitywnej sesji fotograficznej w czasie sprzątania garażu: Oto Luna vel Hilda [IMG]http://images45.fotosik.pl/248/9bf740a2c2140a1amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/243/6dd87b1b1353e502med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/159/8228dea19778ef2bmed.jpg[/IMG]
  2. A ja wam powiem, ze czuje, że to będzie dom Lemonka. Rozmawiałam z Panem - konkretny, rzeczowy, zdecydowany:) Mi się spodobał:)
  3. I ja jestem:) Ale idę robić pierwsze fotki:)
  4. Z karmą nie wiem ale Lemon już zaszczepiony:)
  5. Mój syn bardzo lubi gości także im więcej tym lepiej. Dodatkowo będzie moja mama i siostra:) A zreszta wy przecież nie przyjeżdzacie do mnie tylko do Lemona także się nie wymigujcie rodziną:)
  6. A ibędą urodziny mojego synka więc będziecie musiały śpiewać sto lat i zjeść tort:)
  7. Ja zapraszam:) Gusia Ty tak podobno kochasz Onki a w sobotę jak przyjedziesz będzie u mnie para hotelowiczów Onków i może dwie Sunie od Idusiek - Oneczki oczywiście:)
  8. [quote name='Piromanka']Mam zniżkę na hotel u Megii1. Może Amigo? Jak coś to dajcie znać.[/QUOTE] Masz, masz - już Mysza się pytała:) Sunię możemy wziąć od zaraz, a z psiak musiały poczekać bo mam za dużo samców - Borys (miks kaukaza), Lemon (onkowaty), Szakal (wilkowaty), Amber (którego znasz) i jutro przyjeżdzają dwa hotelowe Onki (suczka i psiak na tydzień). Wszystkie oprócz Ambera chcą walczyć... Ale moze wkrótce ktoś się wyadoptuje. Ja mam taką słabość to Onków, że moja kochana Gos nazywa to rasizmem:)
  9. Nie mów tak o Borysku - on już siedzi 3 godzinę na wybiegu -zjadł już w tym czasie całą szynkę od mojej teściowej bo próbuje go nią zwabić do kojca i nic:) Ambitny chłopak jest:) I czyścioszek :) A Szakal jeszcze nie wie, że do kojca się nie załatwia:(
  10. A tak w ogóle to zamówiłam dla Tinki sweterek u OSY - taki z golfikiem:) granatowy:)
  11. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Megii, dzięki za fotki! Ale to piękny myszak... Ech... :-) Polubili się z Korą chyba?[/QUOTE] Tak polubili - jak Kora go podgryza to on jej oddaje i Korka go dzięki temu szanuje:)
  12. Może troszeczkę:) Ale jutro ma głodówkę do 14 bo będzie miał pobieranie krwi:)
  13. I z Darkiem:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/247/674ea3441c1a9377med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/133/1803eec615743ffcmed.jpg[/IMG]
  14. I jeszcze troszkę:) z dziewczynami:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/247/c6a99b75bfd8cf94med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/242/3bbf2c0e8a17afd8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/246/7bcfaa53e3917113med.jpg[/IMG]
  15. Pozdrowienia od Lemonka:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/243/4c94e15c829138a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/247/895b96a43bd3b6c9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/246/0a5d2694ddad73a3med.jpg[/IMG]
  16. Pozdrowienia od Szakala:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/242/8964b1d2ac7baad2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/243/ba68c3670324af21med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/246/2030b16f018d9d7cmed.jpg[/IMG]
  17. A tu Tinka i moja Gabrysia:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/246/f686f01320a57369med.jpg[/IMG]
  18. Pozdrowienia od Tinki:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/159/1f25ee27936412b4med.jpg[/IMG] która uwielbia szperać w kuchni:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/247/689594555853c888med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/246/f5ad451e97aee763med.jpg[/IMG]
  19. To może ktoś napisze jakiś ładny tekst a ja użyczam swojego konta i to finansuję:) Żal żebys ie chłopak marnował w schronie:(
  20. Ja też czekam z niecierpliwością na fotki:) A co z tymi jego ogłoszeniami? Bo jak dla mnie to można mu zrobić allegro z tego co jest.
  21. Dzięki Kochana - chyba jak otworzę sobie kiedyś wątek hoteliku to zaproszę Cię żebyś broniła mnie przed niektórymi:) To sprawdzcie ile kosztuje ta karma. Lemoniada i tak ma nam robić przelew na szczepienia na zakaźne i jak dla mnie nie ma problemu:) Ciekawe kto odwiedzi nas w następny weekend? Mi się wolne trochę przedłuży bo tak nas zasypało że do pracy chyba nie dojadę:(
  22. Jeżeli chodzi o Telekarme to jak u nich się zamówi dostarczą szybko do nas:) My też u nich zamawiamy.
  23. Szukałam dziś suni w sumie około 3 godzin i kompletnie nic. Dziś bez samochodu bo drogi tak zaśnieżyło że się nie dało. Dobrze, że zabrałam ze sobą swoją Korę bo momentami strasznie było. Popytałam ludzi, porozwieszałam trochę ogłoszeń. Dziewczyna, która miała dzwonić gdyby widziała Sunie też się nie odezwała.
  24. Monia ty chyba przeceniasz Tinkę - to malizna 6-7 kg:) A te aukcje są dla dużych psiaków.
×
×
  • Create New...