-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jestem:) Sunia mieszka w kojcu z koleżanką ze schronu Klarą. Niby Klara miała być wystraszona i zdominowana a lekko gnębi Lunę także jak tylko będzie możliwość dziewczynki będą odzdzielnie. Po prymitywnej sesji fotograficznej w czasie sprzątania garażu: Oto Luna vel Hilda [IMG]http://images45.fotosik.pl/248/9bf740a2c2140a1amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/243/6dd87b1b1353e502med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/159/8228dea19778ef2bmed.jpg[/IMG] -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
A ja wam powiem, ze czuje, że to będzie dom Lemonka. Rozmawiałam z Panem - konkretny, rzeczowy, zdecydowany:) Mi się spodobał:) -
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
I ja jestem:) Ale idę robić pierwsze fotki:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
A o kastrację mogę się zapytać. -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Z karmą nie wiem ale Lemon już zaszczepiony:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Mój syn bardzo lubi gości także im więcej tym lepiej. Dodatkowo będzie moja mama i siostra:) A zreszta wy przecież nie przyjeżdzacie do mnie tylko do Lemona także się nie wymigujcie rodziną:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
A ibędą urodziny mojego synka więc będziecie musiały śpiewać sto lat i zjeść tort:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Ja zapraszam:) Gusia Ty tak podobno kochasz Onki a w sobotę jak przyjedziesz będzie u mnie para hotelowiczów Onków i może dwie Sunie od Idusiek - Oneczki oczywiście:) -
MAAASA ONKÓW W OSTROWI - prosimy o pomoc w ogłoszeniach!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Mam zniżkę na hotel u Megii1. Może Amigo? Jak coś to dajcie znać.[/QUOTE] Masz, masz - już Mysza się pytała:) Sunię możemy wziąć od zaraz, a z psiak musiały poczekać bo mam za dużo samców - Borys (miks kaukaza), Lemon (onkowaty), Szakal (wilkowaty), Amber (którego znasz) i jutro przyjeżdzają dwa hotelowe Onki (suczka i psiak na tydzień). Wszystkie oprócz Ambera chcą walczyć... Ale moze wkrótce ktoś się wyadoptuje. Ja mam taką słabość to Onków, że moja kochana Gos nazywa to rasizmem:) -
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Nie mów tak o Borysku - on już siedzi 3 godzinę na wybiegu -zjadł już w tym czasie całą szynkę od mojej teściowej bo próbuje go nią zwabić do kojca i nic:) Ambitny chłopak jest:) I czyścioszek :) A Szakal jeszcze nie wie, że do kojca się nie załatwia:( -
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Megii, dzięki za fotki! Ale to piękny myszak... Ech... :-) Polubili się z Korą chyba?[/QUOTE] Tak polubili - jak Kora go podgryza to on jej oddaje i Korka go dzięki temu szanuje:) -
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Może troszeczkę:) Ale jutro ma głodówkę do 14 bo będzie miał pobieranie krwi:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
I z Darkiem:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/247/674ea3441c1a9377med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/133/1803eec615743ffcmed.jpg[/IMG] -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troszkę:) z dziewczynami:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/247/c6a99b75bfd8cf94med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/242/3bbf2c0e8a17afd8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/246/7bcfaa53e3917113med.jpg[/IMG] -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Lemonka:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/243/4c94e15c829138a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/247/895b96a43bd3b6c9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/246/0a5d2694ddad73a3med.jpg[/IMG] -
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Szakala:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/242/8964b1d2ac7baad2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/243/ba68c3670324af21med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/246/2030b16f018d9d7cmed.jpg[/IMG] -
ANDRZEJ piękny,łagodny olbrzym typu kaukaz szuka domku!!!
megii1 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
To może ktoś napisze jakiś ładny tekst a ja użyczam swojego konta i to finansuję:) Żal żebys ie chłopak marnował w schronie:( -
ANDRZEJ piękny,łagodny olbrzym typu kaukaz szuka domku!!!
megii1 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
Ja też czekam z niecierpliwością na fotki:) A co z tymi jego ogłoszeniami? Bo jak dla mnie to można mu zrobić allegro z tego co jest. -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Dzięki Kochana - chyba jak otworzę sobie kiedyś wątek hoteliku to zaproszę Cię żebyś broniła mnie przed niektórymi:) To sprawdzcie ile kosztuje ta karma. Lemoniada i tak ma nam robić przelew na szczepienia na zakaźne i jak dla mnie nie ma problemu:) Ciekawe kto odwiedzi nas w następny weekend? Mi się wolne trochę przedłuży bo tak nas zasypało że do pracy chyba nie dojadę:( -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Jeżeli chodzi o Telekarme to jak u nich się zamówi dostarczą szybko do nas:) My też u nich zamawiamy. -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Szukałam dziś suni w sumie około 3 godzin i kompletnie nic. Dziś bez samochodu bo drogi tak zaśnieżyło że się nie dało. Dobrze, że zabrałam ze sobą swoją Korę bo momentami strasznie było. Popytałam ludzi, porozwieszałam trochę ogłoszeń. Dziewczyna, która miała dzwonić gdyby widziała Sunie też się nie odezwała.