-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Klara pozdrawia:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/162/91f0faf60b62a4fdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/250/57adb2d5c5bca3b6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/250/e9d4f2ce1482f27emed.jpg[/IMG] -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Tinka się przypomina:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/246/4f58c638c592f80dmed.jpg[/IMG] -
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
I ostatnie:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/246/262106f47bbccf9fmed.jpg[/IMG] -
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dubelek:razz: -
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Ja wstawię fotki z poniedziałku:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/250/5786374551ad8332med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/246/328976b09ae5bb76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/250/948dffb67417f86cmed.jpg[/IMG] -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Niestety Suni nie ma w Józefowie. W sobotę jadę w tamte okolice z Gos także jeszcze poszukamy wnikliwie suni w okolicy. -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ja też mam Klarę w banerku:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
A ja rozmawiałam dziś z Panem Tomkiem. Jest zachwycony Lemonkiem - grzeczny, mądry, czyściutki. Kiedy zostanie sam w domu nawet rzeczy z ławy nie rusza tylko czeka na Pana. Tomek martwi się tylko, że Lemonek stracił apetyt ale wytłumaczyłam mu ze on po prostu przeżywa zmianę miejsca i za parę dni wszystko wróci do normy. Tomek powiedział, też że czeka na takie "ataki miłości" jakie widział od Lemona w stosunku do mnie, także strasznie mi się miło zrobiło. Przytulanek zżył sie przez ten krótki czas z nami ale powiedziałam Tomkowi, ze w nim zakocha się szybciej bo nie będzie miał konkurencji w postaci innych psiaków - jest tylko jego:) I jeszcze jedno Lemonek dziś na spacerze bawił się z inną onkowatą Sunią:) -
Tinka ma się dobrze a nawet bardzo dobrze:) Zmieniła sobie sama miejsce pobytu a mianowicie sypia w jednej budzie z miksem kaukaza Borysem z mojego podpisu i małą Lilu - świetnie się razem bawią - najczęściej podgryzając Borysa gdzie się da. Dzwoniłam do Pani zainteresowanej Tiną ale Pani powiedziała, ze na razie Suni nie może wziąć bo są mrozy... także to chyba nie był dobry dom. Trzeba szukać dalej:)
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzka']Hopsaj na górę[/QUOTE] Wow, rzeczywiście sporo. Tak szybko licząc to na psiaka przypada ponad 255 zł. Teraz każdy psiak u nas ma swoją kartkę w rozliczeniach wiec podpopisuję to Klary i Luny po 257 zł. Działka Amigo czeka na niego:) Poprosiłam Gos o wstawienie fotek Lemona z pożegnania - moze dziś się pojawią;) -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Darek już rozmawiał z Felą i ustalili wszystkie szczegóły. Koszt kąpieli Klary to nie 35 zł tylko 50zł. Nie wzieliśmy rachunku bo Darkowi ciągle myli się Luna z Klarą ale Pan Tomek od Lemona obiecał przelać dla Suni 50 zł także akurat pójdzie na fryzjera. Ja dziś Małej nie widziałam ale podobno na plecach ma nieco krótszą fryzurę bo miała takie dredy, ze inaczej się nie dało. Było przy niej sporo roboty. Pani fryzjerka zaleca za 2-3 miesiące poprawkę dla wyrównania:) -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnezia']I nadal Megi do szurki nie zajrzała.....[/QUOTE] Megi zajrzała i dziś popołudniu była w schronisku. Ale problem w tym, ze ja nigdy na żywo Suni nie widziałam i dziś też nie widziałam nikogo do nie podobnego:( (moze dlatego że było już ciemno) Żeby mieć stuprocentową pewność poprosiłam mojego Darka, żeby pojechał tam jeszcze raz jutro w dzień i zobaczył czy napewno jej tam nie ma. -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']co do funduszy, postaram się zrobić allegro cegiełkowe i bazarek, bo ma sylwestrowe ładne ciuszki nówki do sprzedania :) Tylko czas.....czasu na to wszystko brak :([/QUOTE] Idusiek, dziś wieczorem prześlę Ci pw z danymi do przelewu, a co do wizyty i jej terminu napisze coś jutro, po wizycie Pani weterynarz. Wtedy będzie można coś organizować ze specjlistą. -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Rewelacja:) Pozdrawiam Tomku:) -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mała ma być opłacana przez Fundację Viva z tego co zrozumiałam:) -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Klarcia już po fryzjerze:) Pani Fryzjerka była nią zachwycona- grzeczna , inteligentna, posłuszna, reagująca na to co się do niej mówi. Podobno była przeszczęsliwa. Teraz jest już pachnąca i ma nową obróżkę. Jeżeli chodzi o weterynarza to nie było go w godzinach kiedy Klara była na zabiegach. Ale jutro ma przyjechaż do nas nasza wetka, która szczegółowo obejrzy małą i zobaczymy jaką ona poda diagnozę. Mi się wydaje, że tak czy inaczej skończy się na konsultacjach w Warszawie i w związku z tym mam pytanie czy jest ktoś chętny kto małą zawiezie do specjalisty bo u nas z wyjazdami do Wawy są problemy - zajmują w sumie parę godzin i inne psiaki siedzą same, bez opieki. Poza tym przydałyby się na to jakieś fundusze - za kąpanie założyłam ale z wizyta u specjalisty może być kiepsko. Jutro dam znać jakie są zalecenia Pani weterynarz i przydałoby się coś szybko organizować bo pomóc małej trzeba jak najszybciej. -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Aniu, jak możesz prześlij mi zdjęcia na maila:) Wstawię:) Nie wiadomo kiedy dostaniemy jakieś fotki od Tomka. Chciałam wszystkich zaprosić do onkowatej Klary z Ostrowii bo mało osób ją odwiedza, a to urocza, młoda Sunia, która ma problemy z chodzeniem. Przed chwilą wstawiłam zdjęcia jak bidulka chodzi... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177872-Zaniedbana-wyciAE-gniAE-ta-ze-schronu-sunia-prosi-o-wsparcie-na-hotel-i-diagnostykAE[/URL] -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Aniu, jak możesz prześlij mi zdjęcia na maila:) Wstawię:) Nie wiadomo kiedy dostaniemy jakieś fotki od Tomka. Chciałam wszystkich zaprosić do onkowatej Klary z Ostrowii bo mało osób ją odwiedza, a to urocza, młoda Sunia, która ma problemy z chodzeniem. Przed chwilą wstawiłam zdjęcia jak bidulka chodzi... [url]http://www.dogomania.pl/threads/177872-Zaniedbana-wyciAE-gniAE-ta-ze-schronu-sunia-prosi-o-wsparcie-na-hotel-i-diagnostykAE[/url] -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza wkleiła ładne fotki a ja mam takie, które pokazują chociaż trochę jak chodzi Klara... Moze jutro będę mogła napisac coś więcej o tym co może dolegać małej. [IMG]http://images44.fotosik.pl/249/ca865955dd368ae6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/249/37d59a4da83f4853med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/250/c180a1d90452167cmed.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Ten wątek już trochę nie jest Lenkowy ale mimo wszystko wkleję trochę info mojej ulubienicy. Pani Marta potwierdza w nim to co ja też zauważyłam - Lenia boi się męzczyzn tak jakby ktoś kiedyś jej coś złego zrobił:( [B]nasza lenka jest naprawde kochana. jesli chodzi o zalatwianie to nie ma juz problemu. zawsze czeka na wyjscie. staram sie z nia wychodzic jak najczesciej,cala noc przesypia i grzecznie czeka az wstane i ja wyprowadze. mamy teraz okres "psich romansow" tak to nazwe. biegaja cale zgraje domowych uciekinierow, i romansuja calymi dniami, czasami to strach nawet na spacer wyjsc,gdy sie zobaczy taka biegnaca zgraje. mamy w sumie klopot z tym. po pierwsze boje sie zeby taka banda nas nie dopadla,a po drugie lena stala sie bardzo niespokojna. najchetniej spedzala by czas na spacerze. szkoda mi tej naszej psinki. jak to mowia ciagnie wilka do lasu,wychowala sie w stadzie i brakuje jej tego teraz. i to widac niestety. smutne jest to, ze gdyby mi uciekla to pewnie bym jej juz nie zobaczyla. zna juz cale osiedle,ale pewnie te psiska wyciagnely by ja bog wie gdzie. a ona az piszczy do nich,wyrywa sie. tak jej psiego towarzystwa brakuje. biedna ta nasza lencia. nie mam nikogo znajomego gdzie bym mogla z nia pojsc zeby mogla pobawic sie z innym psiakiem. do tych biegajacych luzem to nawet boje sie sama zblizyc,takie nakrecone psiska czesto bywaja w takim okresie agresywne. szkoda mi tej naszej psiny. syna akceptuje w 100%, inne dzieci tez jej nie przeszkadzaja,nawet z nimi siedzi w pokoju,jak koledzy przyjda do syna. natomiast nie toleuje doroslych,a w szczegolnosci mezczyzn. nie dosc ze szczeka to nawet robi sie agresywna. nie wiem czy to ze wzg na to ze broni swojego terytorium,czy moze ma az taki uraz. napewno jakis facet ja skrzywdzil ,bo to widac w jej zachowaniu. [/B]i kolejne info:)[B] dostalam nawet ostatnio buziaka od leni. fajne jest to jak lize mnie po dloni,ale ostatnio odwazyla sie nawet na buziaka w policzek. nie wiem co mam z nia zrobic.moze powinnam dawac jej teraz cala tabletke,zeby troche sie wyciszyla. szkoda mi jej tak bardzo,ale boje sie ze mi bedzie chciala zwiac. na spacery musze z nia wyjsc,ale jak tylko zobaczy jakiegos psa to az sie wyrywa do niego,niespokojna jest. boje sie ze mi sie wyrwie. w domu to calkiem inny pies. zjadla obiadek i juz spi. to jej ulubione zajecie. dopoki nie biegaly te psiska to byl spokoj,grzecznie chodzila na spacerkach. teraz zauwazylam,ze jak z nia wychodze to zaraz wypatruje innych psow[/B] -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
I ostatnie:) Lemon dziękuje wszystkim za pomoc i nowe życie:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/161/4bba803ec31f71b5med.jpg[/IMG] -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę Lemonka:) Tu ze swoim Panem:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/244/10b706c28a215ce3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/245/a97fa51d86a74522med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/249/e0b530b65009d3d3med.jpg[/IMG] -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Megi, błagam, choć kilka słów. Jak poznanie, czy Pan Tomek fajny, czy Lemon od razu do niego poszedł, czy pasują sobie nawzajem Twoim zdaniem? No nie moge się doczekać choć kilku zdań na ten temat:-) Jeśli Lemon szczęśliwy, to znaczy, że zaufał Panu Tomkowi. jak sądzisz, czy to TEN domek? Czy Pan Tomek wejdzie tu i napisze jak się miewa Lemon? Ech piesku.... oby Ci się udało!!!![/QUOTE] Pan Tomek super. Jak przyjechał od razu poszedł przywitać się z Lemonkiem, poszli na spacer, poznali się. Zachwycił się psiakiem. Posiedzieli u nas trochę, podpisali umowę adopcyjną; przekazałam ksiązeczkę i karme Lemonka. Lemon chętnie wskoczył do samochodu chociaż przed odjazdem strasznie się do mnie i do Darka przytulał, a w aucie trochę popiskiwał smutno. Zaskoczyłą go trochę zmiana sytuacji. Ale jak już samochód się zamknął wesoło merdał ogonkiem:) Myślę, ze obaj Panowie będą szczęsliwi:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/244/66bab88868347a64med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/249/1dacc255124e8478med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/245/dc47c0a90143491fmed.jpg[/IMG] -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Odebrany, szczęsliwy , jedzie do domku:) Zdjęcia wstawię później:)