-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='punk']Już teraz widać, że pies odżył! Megii1, dzięki za tosty!:-)[/QUOTE] Nie stresuj mnie - powinniście dostać obiad ale przyjechaliście za wcześnie:) A jeszcze przed wami byli Państwo adoptujący Ambera - nie zdążyłam - przepraszam. A Amber dziś wraca z adopcji - bo jest za duży i śpi na kanapie - także mogłam zająć się jednak tym obiadem:) -
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
A tu konsumpcja uszka od Cioci Gusi:) Smakowało:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/241/e047a42cec5a4c9cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/245/e84a12da58454272med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/242/124aa8d6b926d9ddmed.jpg[/IMG] -
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie filmiku nie nakręcę bo nie wiem jak - antytechniczna jestem:( Ale Szakal ma ogromny apetyt mimo, ze dostaje jesć trzy razy dziennie. Ja mam wrazenie że on w schronisku w ogóle nie jadł:( W przyszłym tygodniu - najprawdopodobniej we wtorek przyjedzie do Pani wetrynarz - obejrzy psiaka, obejrzy uszko i pewnie skieruje na badania krwi bo zdrowo to on nie wygląda. [IMG]http://images43.fotosik.pl/246/be7bdbc15bbd5bbamed.jpg[/IMG] Mimo swojego stanu Szakal lubi dziewczyny - nawet dominujące:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/246/19f59ce20ce30b7bmed.jpg[/IMG] i z wzajemnością:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/242/1ab479a7594c04d0med.jpg[/IMG] -
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Tu biedaczek zapadł się w zaspę:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/241/e2452409cfa04b31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/133/237c9b6dcfa43328med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/246/528ff2ab7344dd0emed.jpg[/IMG] -
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Szakal na dzisiejszym spacerku:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/242/7180436f858d89f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/246/e2e976a54c39a732med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/246/3c71c4d28836d847med.jpg[/IMG] -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Bardzo przytyła:) Dla mnie aż za bardzo ale w sumie jest dziewczyna w hotelu więc niech używa sobie - przynajmniej jej ciepło:) Ponieważ jest jeszcze nieufna od przyszłego czwartku popołudnia będzie spędzać w domu, żeby przestała być takim dzikiem:) Teraz uznaje tylko mojego Darka i nikt inny dla niej nie istnieje. -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za jakość zdjęć ale ciągle pracuje na nowy aparat:) Piromanka dałoby się odnowić Tince ogłoszenia? Od czwartku będzie częstym gościem u nas w domu także może dodasz zdjęcia z mieszkania? [IMG]http://images45.fotosik.pl/247/5a5fd2fdc475efebmed.jpg[/IMG] Tu Tinka jedząca uszko zajęcze od Cioci Gusi, która ją wczoraj odwiedziła:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/242/00ac9a2ca466f99fmed.jpg[/IMG] -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Oto sesja zdjęciowa z dnia dzisiejszego naszej Tinki vel Foczki:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/158/227c881aa6defed9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/246/0511e79a9d117750med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/242/a585ea9903412042med.jpg[/IMG] -
A tu Lilu konsumuje uszko zajęcze od Cioci Gusi:) Robi to w budzie Borysa:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/246/d0c526b9b6ee556bmed.jpg[/IMG] A tu Z Borysem i Tiną na wybiegu a właściwie przy furtce:) Przed tym jak każde z nich dostało uszko:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/241/fdfb6dfb94528848med.jpg[/IMG]
-
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Dziwni - byli chyba 2 godziny u nas, byli z Amberem na spacerze... a dziś Pani zadzwoniła i powiedziała, ze jest za duży, nie chce spać w przedpokoju tylko na kanapie i w związku z tym nie może u nich zostać... Lepiej dla Ambera:) -
A oto Tinka dziś - konsumuje zajęcze uszko od ciociu Gusi:) Trochę humorek jej się poprawił i znowu ma apetyt:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/242/f4e98024c56582abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/246/7df6be0303c1ff31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/246/bb856742d16d90c3med.jpg[/IMG]
-
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Niestey dziś wraca do nas:( Państwo doszli do wniosku że psiak jest za duży... -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Dziękuję wszystkim za odwiedzanie Amberka:) Chłopak pojechał dziś dzięki ogłoszeniom Piromanki do nowego domku. Będzie mieszkał w segmencie na Białołęce. Państwo koło 50 - tki, bez dzieci, bardzo sympatyczni. Amber przyszedł do nas chudy i bidny a odjechał do domku super bryką z super ludźmi. Mam nadzieję, ze będą razem szczesliwi:) -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Nie widziałm Szurki na żywo ale z wypowiedzi osób na wątku - jest wielkości owczarka niemieckiego. -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Moje szukanie polegało dziś na jezdżeniu samochodem. Nie tylko po głównych drogach ale po wszystkich możliwych uliczkach i ścieżkach leśnych - tych odśnieżonych lub przejezdnych. Pytałam tez nielicznych ludzi czy nie widzieli takiego psiaka, pokazywałam ogłoszenia, które mam w samochodzie, ale niestety nikt jej nie widział. Niestety nie dało się wcześniej bo pod opieką mam sporo psiaków, do których przyjeżdżają goście z dogo i nie tylko; przyjeżdżają ludzie oglądać psiaki - także jest sporo roboty. Jutro żadnych gości w planach nie mam także zostawię synka u przyjaciółki w Legionowie i zrobię piesze poszukiwania po śniadaniu. -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Bardzo szkoda, że Leyla już na dogo nie wchodzi, bo wiem, że jej na Szurce bardzo zależało. Sledziłam wątek i pamiętam, że szukała Szurki z wielkim poświęceniem. Nie wiem dlaczego nie szukają jej włąściciele hoteliku w którym była. Czy nie dałoby się ich jakoś zmobilizowac?[/QUOTE] Nie chcę powtarzać tego co pisałam na poprzednich stronach ale szukamy Szurki tylko nie piszemy o tym codziennie. Zaraz wychodzę pojeżdzić po okolicy gdzie widziano Szurkę a Lilka podała numer do mnie jak kontakt dla osoby z naszej klasy, która widziała Szurkę. Także nie trzeba mnie mobilizować . Pozdrawiam P.S Leyla jezdziła szukac Szurki dwa razy z tego co mi wiadomo - ja to robię mniej więcej raz w tygodniu - niestety bez rezultatu - tyle tytułem wyjaśnień. -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Ja dziś i jutro tam pojadę. Pojeżdżę po leśnych drogach bo tam jest sporo lasów, popytam ludzi i mozę jeszcze raz zajrzę do schroniska w Józefowie - w sumie to te same okolice. -
Suka w typie LEONBERGERA przejechana traktorem -FUNDACJA EMIR
megii1 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Ja też już wszystko przeczytałam. I nie skomentuję - nauczona doświadczeniem paru innych wątków na dogo. Tutaj Sunia jest najważniejsza, a o mnie można pisać co się chce - już się przyzwyczaiłam:) Dziękuję wszystkim za pomoc dla Suni i jej dzieciaków i mam nadzieję, że stan Suńki będzie się z dnia na dzień poprawiał. Marchewa, jeżeli bazarki są nadal aktualne to poproszę adres do wysyłki:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
megii1 replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Wysłałam na konto lemoniady 31 zł - końcowa dopłata z bazarku małej_czarnej megii, a ja też mogę razem z dziewczynami jutro przyjechać? :)[/QUOTE] Zapraszam:)