Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='punk']Już teraz widać, że pies odżył! Megii1, dzięki za tosty!:-)[/QUOTE] Nie stresuj mnie - powinniście dostać obiad ale przyjechaliście za wcześnie:) A jeszcze przed wami byli Państwo adoptujący Ambera - nie zdążyłam - przepraszam. A Amber dziś wraca z adopcji - bo jest za duży i śpi na kanapie - także mogłam zająć się jednak tym obiadem:)
  2. A tu konsumpcja uszka od Cioci Gusi:) Smakowało:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/241/e047a42cec5a4c9cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/245/e84a12da58454272med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/242/124aa8d6b926d9ddmed.jpg[/IMG]
  3. Słuchajcie filmiku nie nakręcę bo nie wiem jak - antytechniczna jestem:( Ale Szakal ma ogromny apetyt mimo, ze dostaje jesć trzy razy dziennie. Ja mam wrazenie że on w schronisku w ogóle nie jadł:( W przyszłym tygodniu - najprawdopodobniej we wtorek przyjedzie do Pani wetrynarz - obejrzy psiaka, obejrzy uszko i pewnie skieruje na badania krwi bo zdrowo to on nie wygląda. [IMG]http://images43.fotosik.pl/246/be7bdbc15bbd5bbamed.jpg[/IMG] Mimo swojego stanu Szakal lubi dziewczyny - nawet dominujące:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/246/19f59ce20ce30b7bmed.jpg[/IMG] i z wzajemnością:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/242/1ab479a7594c04d0med.jpg[/IMG]
  4. Tu biedaczek zapadł się w zaspę:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/241/e2452409cfa04b31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/133/237c9b6dcfa43328med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/246/528ff2ab7344dd0emed.jpg[/IMG]
  5. Szakal na dzisiejszym spacerku:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/242/7180436f858d89f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/246/e2e976a54c39a732med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/246/3c71c4d28836d847med.jpg[/IMG]
  6. Bardzo przytyła:) Dla mnie aż za bardzo ale w sumie jest dziewczyna w hotelu więc niech używa sobie - przynajmniej jej ciepło:) Ponieważ jest jeszcze nieufna od przyszłego czwartku popołudnia będzie spędzać w domu, żeby przestała być takim dzikiem:) Teraz uznaje tylko mojego Darka i nikt inny dla niej nie istnieje.
  7. Przepraszam za jakość zdjęć ale ciągle pracuje na nowy aparat:) Piromanka dałoby się odnowić Tince ogłoszenia? Od czwartku będzie częstym gościem u nas w domu także może dodasz zdjęcia z mieszkania? [IMG]http://images45.fotosik.pl/247/5a5fd2fdc475efebmed.jpg[/IMG] Tu Tinka jedząca uszko zajęcze od Cioci Gusi, która ją wczoraj odwiedziła:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/242/00ac9a2ca466f99fmed.jpg[/IMG]
  8. Oto sesja zdjęciowa z dnia dzisiejszego naszej Tinki vel Foczki:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/158/227c881aa6defed9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/246/0511e79a9d117750med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/242/a585ea9903412042med.jpg[/IMG]
  9. A tu Lilu konsumuje uszko zajęcze od Cioci Gusi:) Robi to w budzie Borysa:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/246/d0c526b9b6ee556bmed.jpg[/IMG] A tu Z Borysem i Tiną na wybiegu a właściwie przy furtce:) Przed tym jak każde z nich dostało uszko:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/241/fdfb6dfb94528848med.jpg[/IMG]
  10. Dziwni - byli chyba 2 godziny u nas, byli z Amberem na spacerze... a dziś Pani zadzwoniła i powiedziała, ze jest za duży, nie chce spać w przedpokoju tylko na kanapie i w związku z tym nie może u nich zostać... Lepiej dla Ambera:)
  11. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Baby to jednak są... Magda, skąd ten ciuszek był? Chyba trzeba jej nowy zorganizować.[/QUOTE] Aż strach mówić ale od Leyli:) Jakbyście znalazły jakiś bazarek z takim ubrankiem to ja jej kupię:)
  12. A oto Tinka dziś - konsumuje zajęcze uszko od ciociu Gusi:) Trochę humorek jej się poprawił i znowu ma apetyt:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/242/f4e98024c56582abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/246/7df6be0303c1ff31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/246/bb856742d16d90c3med.jpg[/IMG]
  13. Stroju Moro już nie ma:( Zazdrosna koleżanka Tina2 zjadła...
  14. Niestey dziś wraca do nas:( Państwo doszli do wniosku że psiak jest za duży...
  15. Dziękuję wszystkim za odwiedzanie Amberka:) Chłopak pojechał dziś dzięki ogłoszeniom Piromanki do nowego domku. Będzie mieszkał w segmencie na Białołęce. Państwo koło 50 - tki, bez dzieci, bardzo sympatyczni. Amber przyszedł do nas chudy i bidny a odjechał do domku super bryką z super ludźmi. Mam nadzieję, ze będą razem szczesliwi:)
  16. Widzę, ze wklejają większe od niej a ona wązy koło 6-7 kg. Ok ja już wkleję. Jutro nie pojedziemy z Tinką w odwiedziny do Pani z Bielan bo Pani ma trudną sytuację rodzinna i mam do niej zadzwonić pod koniec przyszłego tygodnia. Wydaje mi się ze Pani nie ściemnia - naprawdę ma problem z wnuczką.
  17. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177256-Sprawdzony-wspaniaA-y-dom-dla-staruszka[/url] Dziewczyny wklejcie tu Tinkę - ja dziś nie dam rady.
  18. Nie widziałm Szurki na żywo ale z wypowiedzi osób na wątku - jest wielkości owczarka niemieckiego.
  19. Moje szukanie polegało dziś na jezdżeniu samochodem. Nie tylko po głównych drogach ale po wszystkich możliwych uliczkach i ścieżkach leśnych - tych odśnieżonych lub przejezdnych. Pytałam tez nielicznych ludzi czy nie widzieli takiego psiaka, pokazywałam ogłoszenia, które mam w samochodzie, ale niestety nikt jej nie widział. Niestety nie dało się wcześniej bo pod opieką mam sporo psiaków, do których przyjeżdżają goście z dogo i nie tylko; przyjeżdżają ludzie oglądać psiaki - także jest sporo roboty. Jutro żadnych gości w planach nie mam także zostawię synka u przyjaciółki w Legionowie i zrobię piesze poszukiwania po śniadaniu.
  20. [quote name='AnnaA']Bardzo szkoda, że Leyla już na dogo nie wchodzi, bo wiem, że jej na Szurce bardzo zależało. Sledziłam wątek i pamiętam, że szukała Szurki z wielkim poświęceniem. Nie wiem dlaczego nie szukają jej włąściciele hoteliku w którym była. Czy nie dałoby się ich jakoś zmobilizowac?[/QUOTE] Nie chcę powtarzać tego co pisałam na poprzednich stronach ale szukamy Szurki tylko nie piszemy o tym codziennie. Zaraz wychodzę pojeżdzić po okolicy gdzie widziano Szurkę a Lilka podała numer do mnie jak kontakt dla osoby z naszej klasy, która widziała Szurkę. Także nie trzeba mnie mobilizować . Pozdrawiam P.S Leyla jezdziła szukac Szurki dwa razy z tego co mi wiadomo - ja to robię mniej więcej raz w tygodniu - niestety bez rezultatu - tyle tytułem wyjaśnień.
  21. Ja dziś i jutro tam pojadę. Pojeżdżę po leśnych drogach bo tam jest sporo lasów, popytam ludzi i mozę jeszcze raz zajrzę do schroniska w Józefowie - w sumie to te same okolice.
  22. Ja też już wszystko przeczytałam. I nie skomentuję - nauczona doświadczeniem paru innych wątków na dogo. Tutaj Sunia jest najważniejsza, a o mnie można pisać co się chce - już się przyzwyczaiłam:) Dziękuję wszystkim za pomoc dla Suni i jej dzieciaków i mam nadzieję, że stan Suńki będzie się z dnia na dzień poprawiał. Marchewa, jeżeli bazarki są nadal aktualne to poproszę adres do wysyłki:)
  23. [quote name='gusia0106']Wysłałam na konto lemoniady 31 zł - końcowa dopłata z bazarku małej_czarnej megii, a ja też mogę razem z dziewczynami jutro przyjechać? :)[/QUOTE] Zapraszam:)
  24. Jak tylko coś będę wiedzieć wyśle oprócz Bounty też do Ciebie info:)
  25. [quote name='Ola la']co sie stalo kochana? Narazie Pani nie odbiera:( ale Megi rano zadzwoni;)[/QUOTE] Ola - miała być niespodzianka:) zadzwonię, oczywiście zadzwonię bo Tinka to nasza najpilniejsza adopcja.
×
×
  • Create New...