Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Z doświadczenia wolę kołnierz bo rana ładnie się goi, jest dostęp powietrza.
  2. Natasza pozdrawia i prosi o kołnierz:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/253/bd284185a8aa4e17med.jpg[/IMG]
  3. I ciąg dalszy zdjęć Nataszy: [IMG]http://images42.fotosik.pl/165/d6b40411a14d6803med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/253/d96f9f5f1d5ec578med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/249/167c48c1cf89c3f4med.jpg[/IMG]
  4. A tu już w domu:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/249/d88c791f5a4f9688med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/253/47d3442ad041ccc0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/249/c343ce5cc9d2b596med.jpg[/IMG]
  5. Natasza już u nas:) Na razie śpi grzecznie w pokoju:) Ale mam prośbę o dostarczenia jak najszybciej, właściwie na dziś dwóch kołnierzy, rozmiar dla kaukazek bo będzie źle:( Koszt jednego kołnierza to około 50 zł. Oto zdjęcia w samochodzie: [IMG]http://images37.fotosik.pl/248/d11fc7d3bc7e475cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/165/ba701e3385acd767med.jpg[/IMG]
  6. [B][SIZE=4]No i mamy więcej czasu na zbieranie deklaracji.... Pisałam że na suczkę skaczą psy i jest przerażona... Dziś zadzwoniłam do schroniska i powiedzieli, ze suczka ma cieczkę i mogą ją wydać dopiero za 21 dni, najszybciej. Jak skończy się cieczka i ją wysterylizują. W tych warunkach to chyba będzie sterylka aborcyjna...[/SIZE][/B]
  7. Mysza, Figa jest już wolna:) Ale od razu zastrzegam ze śpi w wiatrołapie bo moja Kora bardzo przeżywa jej obecność w domu, a sama rozumiesz, że jak Kora będzie miała u mnie złe samopoczucie to Beka mi ją zabierze;)
  8. Mysza ty się nie martw - coraz bardziej realna jest opcja, że w ciągu dnia będzie biegać po podwórku a spać będzie w domu bo tak płacze że już nie mogę jej słuchać:(
  9. Figa dziś nic nie chce jeść ale mam nadzieję że do jutra jej przejdzie - może żołądek odpoczywa po wczorajszej diecie:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/253/259d44c8281cb40amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/253/1ab7a522c725281emed.jpg[/IMG]
  10. My już po naocy z Figa. Dzięki zimowej diecie cały dom był pokryty czterema rozdeptanymi kupami i pływał w sikach Figi a ona spała przy naszym łóżku:) Niestey dziś wylądowała w kojcu bo mam obecnie w domu trzy psiaki w ciągu dnia i czwartego na noc. A najgorsze jest to że moja ukochana Kora nie akceptuje Figi i ciągle na nią burczy; raz się nawet spięły. Figa w kojcu nie jest szcześliwa ale jest grzeczna. Nie wie jeszcze do czego służy buda ( a ma najlepszy kojec bo naszego Miszki - nówka sztuka prawie nieużywana) ale w ciągu dnia posiedze z nią w kojcu i pokażę. Nie wiem do końca czy ona jest zgubiona. Moja Megi ma tendencje do ucieczek ale ona ma zawsze na sobie obroze z adresownikiem a poza tym zawsze wraca:) A Figa nic nie miała. [IMG]http://images46.fotosik.pl/252/db7fb310d382c0fdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/248/92f1c7baaba06973med.jpg[/IMG] Stan zapsienia mojego domu - nie ma jeszcze Megi:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/248/411075d51594ff53med.jpg[/IMG]
  11. Pozdrowienia od Tinki i moich dziewczyn:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/253/de596fa468955e95med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/248/ede286d7708a89c4med.jpg[/IMG]
  12. Ta... co tu napisać... Figa jest cudna. Jest to wg mojego Darka najładniejszy psiak jakiego przywiozła do nas Mysza (a jest to jej zdaje się szósty psiak u nas:). Sunia siedzi na razie w domku ( a właściwie ciągle chodzi za moim mężem) i nie wiem jak dam ja jutro do kojca bo jest przesłodka. Grzeczna, ułożona, miziasta. Tylko po tym co dała jej Mysza ciągle chce pić - po trzeciej misce stwierdziłam że nic jej już nie dam. Ale Figa jest bystra - poszła do łazienki i zaczęła pić z kibelka. I jeszcze jedno - jej ulubione miejsce do spania to ... łózko. Rozkłada się w nim jak królowa i leży merdając ogonem. Mysza a może to nie byłą pomóc tylko kradzież:)? Ona nie wygląda na bezpańską:)
  13. Nadaje się ale woli otwartą przestrzeń:) w mieszkaniu zachowuje czystość, jest grzeczny i w ogóle ok ale często chce wychodzić, męczą go cztery ściany:)
  14. Amber ma dziś ogłoszenie w Metrze. Trzymajcie kciuki:)
  15. [quote name='mysza 1']Ja tam czuję, że Amber już długo nie posiedzi ;) Ja pomogę, z ogłszeniami, adopcją, finansowo. Wiesz, że moje psy długo nie siedzą. Ale całosci nie pokryję...[/QUOTE] Amber ma dziś ogłoszenie w metrze i trochę osób dzwoni. Ale to psiak nie do mieszkania wiec na oferty domowe polecam Amigo, z mniejszych psiaków Tinę; dla Ambera mam potencjalny domek we Wrocławiu i jak Pani się zdecyduje muszę go tam zawieźć także trochę mnie to wyniesie... Chyba deklaracje powinny byc wpisywane na początku wątku:) Myślę, ze i tak największy problem będzie ze złapaniem i wsadzeniem do samochodu.
  16. Słuchajcie - ja dla niego miejsce znajdę, mogę też po niego podjechać jak już będzie na posesji ale najlepiej wieczorem bo wtedy zatrudnię do tego mojego Darka. Ale muszą się znaleźć jakieś deklaracje bo mam już jednego bonusowego hotelowicza i na większa ilość mnie nie stać (Amber z mojego banerka - sam do nas przyszedł:).
  17. [quote name='Ewa Marta']Czy ja dobrze rozumiem, że Tineczce kroi się dom? Taki dogomaniacki???????? Ojej, jak mocno zaciskam kciuki, żebym dobrze zrozumiała to zdanie:-)[/QUOTE] Kochana napewno jest gdzieś dla Tinki dom ale ja mam cztery swoje psiaki i już mi w zupełności wystarczy:razz: Tinka jest u nas w domu dlatego, ze są straszne mrozy a ona uwielbia ciepełko:loveu: Jak zrobi się cieplej wraca do koleżanek i kolegów z hoteliku. I intensywnie prosi o szukanie domku dla niej.
  18. I jeszcze trochę Tinki - w jej ulubionym miejscu w domu:) - przepraszam ze zdjęcia przekręcone ale Gos zabrała mi aparat, przesłała zdjęcia z niego a jak nie umiem ich obrócić. Ale Tinkę chyba widać:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/252/d5cec628f9438453med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/248/c2cebdcba1db78d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/248/9ed596edcabcd1cfmed.jpg[/IMG]
  19. W ogóle się nie pytacie co u Tinki? czy zamarzła czy jeszcze nie? Tinka jako seniorka w naszym hoteliku od paru dni grzeje tyłeczek w domu i pozdrawia:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/253/824e3c522daf5246med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/248/1d01e36dcd316dd8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/248/14f1240541d39bcfmed.jpg[/IMG]
  20. Zgadzam się z przedmówczynią:) I nic więcej nie napiszę:)
  21. Mówił ze jest z pomorza,
  22. [quote name='Kaja i Aza']W schronisku beda je sterylizowac:crazyeye::crazyeye::crazyeye:, mam nadzieje, ze jednak nie, przeciez one nie sa w stanie pozwalajacym na operacje. Bede zagladac na watek, ale finansowo nie dam rady pomoc.[/QUOTE] Bez sterylki nie oddadzą:(
  23. Trochę niepotrzebne te ogłoszenia...Lunka pojechała do nowego domku:) Więcej napisze na pewno Gusia:) Ja w ramach rozliczenia chciałam napisać że Luna miała u nas w sumie [B]488 zł[/B] (100 zł Mysza + 100 zł Mysza + 20 zł z Bruna + 11 zł Gusia + 257 zł od Lemona). Jej wydatki do [B]200[/B] zł (30 zł odrobaczenie + 55 zł szczepienie + 5 zł dojazd weta+ 110 zł hotel). Zostaje [B]288[/B] [B]zł[/B] (chyba ze się pomyliłam to proszę mnie poprawić). Proszę o instrukcje co mam zrobić z tą nadpłatą:)
  24. [quote name='rita60']Dziewczyny co u suni,na czym stoimy,nie mam zadnej info:shake:[/QUOTE] Info jest na drugiej stronie:) Sunia jeszcze tydzień w schronie na kwarantannie, potem zaraz sterylka i możną ją zabierać (po 24 godzinach od sterylki). Koszt wykupienia Suni ze schroniska 200 zł - może wynegocjuje się mniej ale niewiele. Na razie jest tylko moja deklaracja i Beki także nawet nie ma za co jej wyciągać za tydzień nie mówiąc o dalszym utrzymaniu. A dziś już do mnie dzwonił Pan w jej sprawie - miły i w ogóle ale chce mieć szczeniaki... Będzie dzwonił do schroniska. Ona jest zarezrwowana dla mnie ale różnie to bywa...Trzeba się spieszyć.
  25. [quote name='sylwija']znowu nic nie słychać :( Szurka nawet nie wie, ze sa ludzie, ktorzy o nia sie martwia..[/QUOTE] W kwestii poszukiwań bez zmian - nikt nikogo nie widział, nikt nie słyszał o takiej suczce a w schronisku w Józefowie jestem ostatnio bardzo często i też nic.
×
×
  • Create New...