Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='Lemoniada']Magda, cudowne macie te psy :) Coś czuję, że będę wpadać w odwiedziny nawet jak Lemonka już nie będzie:evil_lol:[/QUOTE] Zapraszam:)
  2. Przepraszam, zapomniałam o Puszku - on był rzeczywiście słodki ale przypadkowy i nie w Twoim typie, zupełnie... A co do Klary to moim zdaniem trochę się zatacza... A co to znaczy? Będziesz u nas jutro Gosiu?
  3. [quote name='Agnezia']Megi i jak ze schroniskiem?? Udało się?[/QUOTE] Dziś nie było szans, jutro popołudniu podjadę. A może chciałabyś pojechać ze mną? Bedzie mi raźniej.
  4. [quote name='Agnezia']Megi i jak ze schroniskiem?? Udało się?[/QUOTE] Dziś nie było szans, jutro popołudniu podjadę. A może chciałabyś pojechać ze mną? Bedzie mi raźniej.
  5. Mysza teraz dopiero zobaczyłam co napisałaś parę postów wyżej;) Czyli Luna jest na plusie [B]141 zł[/B] ( 30 zł z poprzedniego rozliczenia, 11 zł od Gusi, 100 zł, które wpłaciłaś ale jeszcze nie doszło). I ja już nie zaśmiecam, przepraszam:roll:
  6. [quote name='mysza 1']Niedźwiedź brunatny :evil_lol: Przyjeżdza Amigo, klapięte uszka, fajny strasznie, zobaczysz. A czy suki lubi Iduśka trzeba zapytać. Mnie się Klara bardzo podoba i bardzo mnie wzrusza. Ma cudowne spojrzenie i jest urocza:loveu:. Tylko żal mi jest, że taka brudna, z chodzeniem problem:shake:[/QUOTE] Od Ciebie zawsze fajne przyjeżdżają - specjalnie dla "Twoich" psiaków ma kojec dla uciekinerów; teraz zastanawiam się nad pancerną, niezjadliwą budą :razz: tylko Luna jakaś inna - spokojna, grzeczna, ułożona:loveu:
  7. [quote name='mysza 1'] Biedna ta Klara:-(:-([/QUOTE] A ja i tak myślę, ze się w niej zakochasz jak ją zobaczysz. Ja mam same super psiaki w hoteliku ale Klara ma coś wyjątkowego w sobie:)
  8. [quote name='mysza 1']Ok, odpisalam. My mamz rezerwacje u Megii dla Amigo, to mozna je razem przywiezc. Biedna ta Klara:-(:-([/QUOTE] To kto do mnie w końcu przjeżdza? Bo się zagubiłam w tych waszych tajnych planach. Bo jak to jakiś bojownik to żeby chociaż suki lubił.
  9. Gosiu, widziałaś Milve? Może rzeczywiście, któryś z tych domów byłby dobry - tylko trzeba by ją podleczyć i odpicować:)
  10. A miałaś napisać, ze dojechałaś:)
  11. [quote name='idusiek']kurde :( a jednak kolejna kaleka :(:(:( idę się powiesić...[/QUOTE] Idusiek, poczekaj na to co powie lekarz - to młoda sunia - może to zaniedbania żywieniowe. Ona ma na dziewiątą wizytę u fryzjera ale ten fryzjera, a właściwie fryzjerka to żona weterynarza, który przyjmuje w gabinecie obok. Poproszę, żeby on też spojrzał na Sunie, jeżeli zaleci kupimy jej witaminy, odżywki i co tylko będzie jej potrzebne. Jak zaistnieje taka potrzeba pojedzie na prześwietlenie. w tygodniu zobaczy ją weterynarz, który do nas przyjeżdza i już będą dwie opinie. A może ja po prostu panikuję:)
  12. Jutro wstawię fotki Klary z dzisiejszego dnia - przesłodka jest dziewczyna ale... Te jej nóżki zauważyła też dziś Gos - coś jest nie tak. Ona tak chce biegać za Luna a biedna nie może:( Ale mimo wszystko na spacerki chodzi chętnie i pięknie chodzi na smyczy.
  13. [quote name='Negra & Anna']Umówiliśmy się z p.Tomkiem na wyjazd z Krakowa o 5.00:crazyeye: barbarzyńska godzina, ale dzięki temu będziemy (wg zumi) w Serocku o 11-12. Myslę, że trzeba w połowie drogi powrotnej zatrzymac się na jakiś spacer, żeby Lemon rozprostował kości i dobrze by było, gdyby jeszcze był dzień. Nie wiem, jak znosi długą drogę w samochodzie, może bezpiecznej już mu nic jutro nie dawać do jedzenia. Jak Cię znaleźć w Serocku?[/QUOTE] Jak będziecie w Serocku, zadzwońcie - wyjadę po was:) Telefon w podpisie. Chyba, ze chcecie próbować trafić sami. Z głównej ulicy w Serocku trzeba skręcić w lewo w Nasielską, jechać cały czas prosto 3 km (miniecie Serock, budowę obwodnicy, wjedziecie do lasu) , potem w lesie szukacie skrętu w prawo w ulicę Żytnią. Jak wjedziecie w Żytnią pierwsza ulica w lewo to Chabrowa a pierwszy dom to mój:)
  14. [quote name='idusiek']za niskie masz? to masz... stary jak świat onek z Ostrowi, sfilcowany, z klapniętymi uszkami- bez szans ... [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/30-12-2009/slides/_DSC0710.jpg[/IMG] [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/30-12-2009/slides/_DSC0736.jpg[/IMG] i sucz którą Fela wynosiła na rękach...czyli jak Smierdziel wyglada od wewnatrz.. to nie jest buda, to jest boks na 4 psy... [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/30-12-2009/slides/_DSC0816.jpg[/IMG] [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/30-12-2009/slides/_DSC0817.jpg[/IMG] nadal potrzebujesz kawy?[/QUOTE] Idusiek napisz mi coś więcej na pw o tej suczce ze zdjęcia:)
  15. [quote name='gusia0106'] I rezerwujemy boks po Lemonie ;)[/QUOTE] A to jest ta rezerwacja Myszy?
  16. Karna jest od piątku także będzie miał na drogę:)
  17. Gusia , przepraszam ,ze ten przelew ode mnie tak długo idzie. Czyli to 11 zł ma być dla Luny?
  18. To może Pan by przelał dla Klary? To taka bida.... Ale jest jeszcze Luna,Tina1, Tina 2, Borys, Szakal, Amber:)
  19. [quote name='idusiek']my pokryjemy koszty kąpania Klary, spokojnie - podsumuj ją za połowę i trzeba pomyśleć chyba nad lepsiejszą karmą dla niej, na odkucie się z tego wszystkiego, nie?[/QUOTE] Idusiek, co to znaczy za połowę? Na połowę miesiąca a potem liczyć z waszą karmą? Myślę, ze będzie można więcej powiedzieć jak Klarę zobaczy wetka - na razie tak jak Ci mówiłam - sunie dostają Purinę dla szczeniaków i witaminki. Podaj mi na pw dane do rachunku. P.S Ja jestem spokojna:) Tu nie ma się czym denerwować:) Spokojny jakiś ten wątek:) ale w sumie przy moim niskim ciśnieniu trochę nerwów by się przydało.
  20. [quote name='Negra & Anna']Przesyłam telefon na PW, nalezność za benzynę podam po powrocie, spróbuję oszacować ile spaliłam. Niestety samochód jest dość duzy i dużo pali. My zawsze wozimy Negrę (lab) w bagazniku za kratką- tam ma dużo miejsca, koce itp, a że samochód jest terenowy, więc nie ma blachy nisko na d głową. Negra zawsze jest zadowolana, sama wskakuje na pakę i zazwyczaj sobie śpi albo ogląda widoki. Mam nadzieję, że Lemonowi też się spodoba. Jeśli wolałby na tylnym siedzeniu, tez to można zorganizwować.[/QUOTE] A ja bym prosiła informację, o której mniej więcej u mnie będziecie i czy karmić Lemona wieczorem? Czy nie dać mu tylko śniadania jutro?
  21. Ja już się zagubiłam trochę wiec podsumuję: Mysz przelała mi 100 zł i miała jeszcze u mnie po Bruno 20 zł nadpłacone. Wydatki: 55 zł szczepienie Luny na wściekliznę i zakaźne 30 zł aniprazol dla Luny i Klary 5 zł dojazd Weta Zostaje 30 zł na kąpanie Luny w tygodniu - jak trzeba będzie dopłacić dam znać. Nie wiem kto finansuje kąpanie Klary ale jeżeli jest potrzebny rachunek to poproszę info na jakie dane do niedzieli wieczór, Mysza, ty potrzebujesz rachunek za kąpiel?
  22. Borys właśnie wrócił z porannego spacerku:) Ma się dobrze:) Dziś będzie u niego nasza Kochana Gos i porobi zdjecia:) Może to jego brat?
  23. [quote name='Ewa Marta']To będzie dla niej niesamowita ulga zrzucić tą cała skorupę z siebie.... Ale czy ona zostanie kilka godzin w ciepłym pomieszczeniu, żeby tak na bank ochłonąć po kąpieli?[/QUOTE] No pewnie Kochana:) Ma pobyt u fryzjera od 9 do 15:) W trakcie pobytu porządne suszenie mega dużą suszarą:)
  24. Idusiek, możesz mi podesłać na pw fotki i opis tej Onki bez ucha o której mówiłaś przez telefon?
  25. Mysza, dla sprostowania Klara jedzie na mycie w poniedziałek, a Luna w czwartek albo w piątek. Po prostu Klara tak śmierdzi, ze nie jestem w stanie opisać wrażeń kiedy się jest koło niej i trzeba zmyć z niej to wszytsko co ma na sobie jak najszybciej. Luna to mała Lalunia w czerwonej obróżce i kąpiel to dla niej czysta kosmetyka, dla Klary to nowe, świeże życie:)
×
×
  • Create New...