-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Panią. Będą u nas na początku przyszłego tygodnia. Dziś Pani ma dzwonić do Idusiek i umawiać się na wizytę przedadopcyjna , zeby zabrać Klarę jak przyjadą. Powiedział Pani wszystko o nóżkach, opowiedziałam o Klarze, obiecałam podesłać fotki. Moim zdaniem to jest jej domek:) -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Dzwonili? Daj nam znać ;)[/QUOTE] Cisza. Jak zadzwonią zaraz napiszę:) -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Strona hoteliku jest zamknięta na moją prośbę do odwołania:) Chętnych mam sporo, a powstawały tam niepotrzebne spory i kłótnie takze żeby niektóre osoby mogły się skupić na pomocy psiakom a nie na leczeniu swoich problemów - zamknęłam:)[/QUOTE] Ale banerek hoteliku działa:) Czytać można, z pisaniem trudniej:) Kiedyś pewnie strona będzie otwarta - na razie tak mi dobrze:) -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewanka']Megii ... podlinkuj proszę, banerek Hoteliku, chętnie bym go wirtualnie odwiedziła. :)[/QUOTE] Strona hoteliku jest zamknięta na moją prośbę do odwołania:) Chętnych mam sporo, a powstawały tam niepotrzebne spory i kłótnie takze żeby niektóre osoby mogły się skupić na pomocy psiakom a nie na leczeniu swoich problemów - zamknęłam:) -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
U mnie teoretycznie miejsce jest wolne bo Amigo ma dom stały ale tak jak pisałam jest problem z jego transportem do Katowic. Jutro Mysza ma dzwonić do Pati i ustalą dokładnie termin - wszyscy chcą żeby był jak najszybszy. -
Patinka:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/250/c2512935714b7912med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/254/90d5532751ef3714med.jpg[/IMG] jej mężczyzna:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/167/a0ae8cfac3e38d99med.jpg[/IMG] i jej men dżentelmen - wszystko dla Patinki:) młodszy, dobrze zbudowany, opiekuńczy:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/250/358f317ccbcacac8med.jpg[/IMG]
-
Dziś byliśmy u Patinki - mordkę ma naookrągło uśmiechniętą a Państwo całują ją po łapkach:) Jutro Pati jedzie do lekarza bo jedno oczko jej łzawi a na drugie chyba niedowidzi, poza tym zaczęła kuleć... Ale nic to - ma ludzi, którzy zrobią dla niej wszystko albo jeszcze więcej - lepiej trafić nie mogła:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/250/fce573ce2c0b86c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/250/e9425f3035fdd24emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/255/5f935bd9cf1b4f5fmed.jpg[/IMG]
-
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']ciotki, dzięki za pomoc w szukaniu jej domu. łatwo nie będzie. i ja do końca nie wiem, czy ona w sumie teraz ma tylko rosnąć czy trzeba coś z nia robic w sensie lekarza?[/QUOTE] Trzeba odczekać 2-3 miesiące i znowu lekarz. Te 2-3 miesiące to czas na "dorośnięcie". -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Zmężniał chłopak, jakoś tak wydoroślał...[/QUOTE] Ściślej mówiąc - został przytuczony:) -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Piekny Amber pozdrawia:) I prosi o pomoc w szukaniu domku dla niego:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/254/1f7734fb8a2da5dbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/141/dfae208e7f496b6fmed.jpg[/IMG] -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']megii, co robimy? szukac jej domu? Czekać...tylko na co? nie wiem co robić :([/QUOTE] Ja bym robiła ogłoszenia ale równoczesnie robiła wszystko, żeby zebrać na operację. Może poszukać jakiegoś tańszego lekarza... Boję się, ze z wiekiem to stare złamanie będzie jej coraz bardziej przeszkadzać ale ja się na tym nie znam. W sumie 2-3 miesiące to sporo czasu;) [IMG]http://images37.fotosik.pl/249/b3d531a9a3f76fa4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/253/6ff1da1f74e21837med.jpg[/IMG] -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']megii, co robimy? szukac jej domu? Czekać...tylko na co? nie wiem co robić :([/QUOTE] Ja bym robiła ogłoszenia ale równoczesnie robiła wszystko, żeby zebrać na operację. Może poszukać jakiegoś tańszego lekarza... Boję się, ze z wiekiem to stare złamanie będzie jej coraz bardziej przeszkadzać ale ja się na tym nie znam. W sumie 2-3 miesiące to sporo czasu;) [IMG]http://images37.fotosik.pl/249/b3d531a9a3f76fa4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/253/6ff1da1f74e21837med.jpg[/IMG] -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Klara pozdrawia Kochane cioteczki:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/254/5cfcd4b0bc3ca3d5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/250/fad64d00de85b0a6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/254/090fe807176b864emed.jpg[/IMG] -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
My ciągle czekamy na wyjazd Amigo. Niestety wszystko się przeciąga bo brak transportu do Katowic. Może ktoś wie o jakimś transporcie w tamtym kierunku, w najbliższych dniach? -
Luna - bo tak do niej mówię:) czuje się u nas bardzo dobrze:) Nie będę komentować sytuacji z jej właścicielem bo jeszcze jestem w szoku... [IMG]http://images36.fotosik.pl/141/824da65f536c9324med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/249/d5e267cb6b8ae169med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/253/968b4e3a7c606000med.jpg[/IMG]
-
Dzisiaj była u nas Gos i porobiła dużo pięknych zdjeć ale wstawi je pewnie jutro. Dziewczynki się już zadomowił - Natasza jest bardziej pokojowa, Nadja to zadziora w stosunku do psiaków ale słodka:) Natasza miała też dziś małe czesanko: [IMG]http://images47.fotosik.pl/254/36773fd354419d8bmed.jpg[/IMG] Chyba widać jaka jest szczęśliwa:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/254/17ba6980ac51f09bmed.jpg[/IMG]
-
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiadomo. Nie będę komentować bo nie jestem fachowcem. Przepisuję to co jest wpisane na karcie informacyjnej: Opis: Kulawizna ptk OBJAWY: koślawość i lekkie przywiedzenie prawego kolana, odchylenie osi nasady na poziomie bliższej płytki wzrostowej kości piszczelowej prawej (koslawość). [U]Rozpoznanie kliniczne[/U]: [B]podejrzenie przebytego złamania śródnasadowego.[/B] [U]RTG[/U]: zahamowanie wzrostu po stronie bocznej płytki wzrostowej bliższej kości piszczelowej prawej (stan po złamaniu śródnasadowym) [U]Zalecenia:[/U] Możliwa próba korekcji przez założenie stabilizatora obejmującego płytkę wzrostową od strony przyśrodkowej (zagrożenie zatrzymania wzrostu od strony nasady bliższej na stałe). [B]Lepsze rozwiązanie: kontrola RTG za 2 miesiące i ustalenie sposobu postępowania.[/B] Koszt wizyty to 225 zł (rachunek) Pan doktor powiedział, ze teraz nic nie moąna robić bo Klara rośnie i wszelkie zabiegi są niewskazane. Jakbyśmy się zdecydowali na zabieg na 2-3 miesiące to jego koszt to [B]1800 zł[/B]