Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [size="6"][color="#0000ff"]a ja ponawiam apel o pomoc w szukaniu psa z girkówki , nie pozwólmy mu zginąć pod kolami [/color][/size]
  2. [B]Jutro (21.05.10) wszystkich bardzo proszę o pomoc w szukanie psiaka , zbieramy się o 18 na stacji Bliska w Emilianowie ( Olszowcu) przy trasie , każda para nóg na wagę złota . Tu wątek psiaka : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185757-Pies-b%C5%82akaj%C4%85cy-si%C4%99-przy-quot-Gierk%C3%B3wce-quot[/url] [/B] Ja będę mogła zabrać 2,3 osoby . Jak by mnie nie było na dogo to kontakt : 798-211-667 Bardzo prosimy o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. A ja dzisiaj byłam pod żelaznym , ścieżki którymi chodzimy na spacery z psami pod wodą , z zalewu wodę puszczają , ale mam nadzieje ,że schronisko bezpieczne .
  4. KIARA [video=youtube;7Dg2YqfKRbQ]http://www.youtube.com/watch?v=7Dg2YqfKRbQ[/video]
  5. Tymonka

    Metamorfozy

    obiecany filmik (dla wyjaśnienie to dziab dziab to wcale nie jest chęć ugryzienia ) [video=youtube;7Dg2YqfKRbQ]http://www.youtube.com/watch?v=7Dg2YqfKRbQ[/video]
  6. Tymonka

    Metamorfozy

    Ale większość :) A Kiara - w życiu nie miałam tak bezproblemowego tymczasa i tak wyjątkowego , kara potrafi sztuczkę " dziam dziam" , ale to trzeba zobaczyć , postaram się nagrać filmik i wrzucę na wątek Kiary
  7. Tymonka

    Metamorfozy

    A mnie za co na dogo sami tacy jak ja :D A kiara odżyła niesamowicie , może śmieszne ale mi się wydaje , że nawet bielmo z oczek jej zeszło :) A jak masz ochotę to zapraszam : [url]http://www.dogomania.pl/threads/184892-Kiara-15-letnia-sunia-prosi-o-wsparcie-mo%C5%BCe-o-domek[/url]
  8. Aniu jak by było potrzebne strzyżenie to ja mam "znajomą " po kursie groomerskim , teraz trenuje i obcina psy za darmo , ale robi to naprawdę profesjonalnie :) Ja się tam szykuję z Kiarą niedługo to sama zobaczysz .
  9. [quote name='ocelot']aha czyli tylko obrączuś może ją oglądać?:)[/QUOTE] [QUOTE]Kiara pokazuj sie !!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Kazała się pokazać więc się pokazała :D
  10. Kiara pokazuje się na prośbę ciotki obraczus87 :D [URL=http://img101.imageshack.us/i/p1090147.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6268/p1090147.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/p1090150d.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7358/p1090150d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/p1090160i.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8176/p1090160i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img15.imageshack.us/i/p1090169t.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5813/p1090169t.jpg[/IMG][/URL]
  11. [CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER]
  12. [CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER]
  13. [CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER]
  14. Niestety , przepraszam wszystkich zaangażowanych , założyłam ten wątek na prośbę Pani Prezes , a teraz nie mam żadnych informacji od niej . Tymczasem: [CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER]
  15. [CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER]
  16. [CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER]
  17. [CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER]
  18. Zapisuję , później poczytam i pomkombinuję
  19. Cudo , porostu cudo:loveu::loveu::loveu:
  20. To ja jeszcze poproszę instrukcję obsługi do banerków , już tyle czasu na dogo jestem a nie nauczyłam się , za nic nie mogę pojąć jak to zrobić :D
  21. Gacuś śpi: [URL=http://img255.imageshack.us/i/p1090064.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6175/p1090064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/p1090066.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8701/p1090066.jpg[/IMG][/URL]
  22. Mam nadzieję ,że mnie nie zje :D
  23. Witaj Murzynku , będę Ci towarzyszyć w drodze do hotelik :D
×
×
  • Create New...