-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
[B]Jutro (21.05.10) wszystkich bardzo proszę o pomoc w szukanie psiaka , zbieramy się o 18 na stacji Bliska w Emilianowie ( Olszowcu) przy trasie , każda para nóg na wagę złota . Tu wątek psiaka : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185757-Pies-b%C5%82akaj%C4%85cy-si%C4%99-przy-quot-Gierk%C3%B3wce-quot[/url] [/B] Ja będę mogła zabrać 2,3 osoby . Jak by mnie nie było na dogo to kontakt : 798-211-667 Bardzo prosimy o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
KIARA [video=youtube;7Dg2YqfKRbQ]http://www.youtube.com/watch?v=7Dg2YqfKRbQ[/video] -
obiecany filmik (dla wyjaśnienie to dziab dziab to wcale nie jest chęć ugryzienia ) [video=youtube;7Dg2YqfKRbQ]http://www.youtube.com/watch?v=7Dg2YqfKRbQ[/video]
-
ok , zapytam:)
-
Ale większość :) A Kiara - w życiu nie miałam tak bezproblemowego tymczasa i tak wyjątkowego , kara potrafi sztuczkę " dziam dziam" , ale to trzeba zobaczyć , postaram się nagrać filmik i wrzucę na wątek Kiary
-
A mnie za co na dogo sami tacy jak ja :D A kiara odżyła niesamowicie , może śmieszne ale mi się wydaje , że nawet bielmo z oczek jej zeszło :) A jak masz ochotę to zapraszam : [url]http://www.dogomania.pl/threads/184892-Kiara-15-letnia-sunia-prosi-o-wsparcie-mo%C5%BCe-o-domek[/url]
-
Aniu jak by było potrzebne strzyżenie to ja mam "znajomą " po kursie groomerskim , teraz trenuje i obcina psy za darmo , ale robi to naprawdę profesjonalnie :) Ja się tam szykuję z Kiarą niedługo to sama zobaczysz .
-
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']aha czyli tylko obrączuś może ją oglądać?:)[/QUOTE] [QUOTE]Kiara pokazuj sie !!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Kazała się pokazać więc się pokazała :D -
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Kiara pokazuje się na prośbę ciotki obraczus87 :D [URL=http://img101.imageshack.us/i/p1090147.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6268/p1090147.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/p1090150d.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7358/p1090150d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/p1090160i.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8176/p1090160i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img15.imageshack.us/i/p1090169t.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5813/p1090169t.jpg[/IMG][/URL] -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER] -
[CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER]
-
[CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER]
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Niestety , przepraszam wszystkich zaangażowanych , założyłam ten wątek na prośbę Pani Prezes , a teraz nie mam żadnych informacji od niej . Tymczasem: [CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER] -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
Tymonka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER] -
Rysio sam sobie znalazł dom:)Ty niegrzeczny psie włóczykiju!:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER] -
Kto wrzuci grosika do skarbonki tomaszowskich psiaków?
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Możesz, tylko mniejszy :) -
Kto wrzuci grosika do skarbonki tomaszowskich psiaków?
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Zapraszam na Bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER] -
Zapisuję , później poczytam i pomkombinuję
-
Cudo , porostu cudo:loveu::loveu::loveu:
-
Kto wrzuci grosika do skarbonki tomaszowskich psiaków?
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
To ja jeszcze poproszę instrukcję obsługi do banerków , już tyle czasu na dogo jestem a nie nauczyłam się , za nic nie mogę pojąć jak to zrobić :D -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Gacuś śpi: [URL=http://img255.imageshack.us/i/p1090064.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6175/p1090064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/p1090066.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8701/p1090066.jpg[/IMG][/URL] -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
Tymonka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję ,że mnie nie zje :D -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
Tymonka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Witaj Murzynku , będę Ci towarzyszyć w drodze do hotelik :D