-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Już nie jeden raz zbierałam pieniądze na psiaki i nigdy nikt nie pytał o faktury , zrozumiała bym gdyby chodziło np. o kastrację , tzn. pieniądze były by zbierane na kastrację i ktoś kto wpłacił chciał by sprawdzić czy pieniądze rzeczywiście poszły na kastrację , ale tak nie rozumiem. Karmę dla Portosa kupowałam z Majką na pół w Kauflandzie za własne pieniążki , resztę ktoś na wątku dołożył (przepraszam , nie pamiętam dokładnie kto) . Dziwnie to wygląda . -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
ale jeśli mogę meć jakieś życzenia to wolała bym się za każdym razem spotykać z innym psiakiem :) -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj rano zadzwoniła do mnie już była pani Gacka , że sobie nie radzą bo pies sika w domu i dziecko się w tym brudzi , w trakcie rozmowy ustaliłyśmy ,że państwo popracują z Gackiemn przez jakiś czas i jeśli nic nie da się zrobić to Gacek wróci do mnie .Państwo pracowali naprawdę długo , całe pół godziny .Pani pół godziny po pierwszym telefonie zadzwoniła , zapytała o mój adres i powiedziała ,że Gacek już do mnie jedzie . Psiak jest już u mnie , na szczęście państwo mają chociaż niewielkie poczucie swojej winy i zostawili jedzenie i pieniążki na szczepienie , szkoda , że zabawki które Gacek dostał ode mnie jak do nich jechał zostały wyrzucone , były zniszczone owszem ale Gacek je uwielbiał . Ach szkoda gadać ...:( -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Narazie tylko ,że trzeba poczekać , w tej chwili nie wiadomo jak ze schronem , kiedy psa będzie można odebrać , jutro porozmawiam z panią prezes i wszystkiego się dowiem , przepraszam ,że nie jestem na bierząco , ale mam troszkę osobistych problemów i dzisiaj nie byłąm w stanie nigdzie zadzwonić ,ani podjechać :( -
Kto wrzuci grosika do skarbonki tomaszowskich psiaków?
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Aniu , a mam wyjście , wolontariuszy jest chyba 14 tak? Jak narazie nikt się nie kwapi żeby psiakom Tomaszowskim pomóc za mocno , więc chyba muszę , 10 zł miesięcznie to nie dużo .Można sobie odmówić nowej bluzki czy butów , a w moim przypadku paczki fajek i pomóc psiakom , ty dasz radę przy dwójce dzieci i jednej pensji więc ja też muszę . A i chciałam przypomnieć ,że Majce trzeba pieniądze oddać . -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Dodam zdjęcia na allegro, chociaż mną wstrząsnęły :( te rany po łańcuchu :( :( :([/QUOTE] Spokojnie , nie jest tak aż tak źle , to czerwone na sierści to nie rany , to obroża na deszczu zafarbowała sierść , ranki są tylko na pysiu po kagańcu . -
Kto wrzuci grosika do skarbonki tomaszowskich psiaków?
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Myślisz? ale to po prostu i tak miałam. Na razie wykupiłam dla 5, a jednego wysłałam, bo nie mogę wybrać ze schroniskowców,któremu bardziej potrzebne. Czy znowu się kierować i urodą i adopcyjnością. Na razie Przytula wysłałam i mam problem, który następny.[/QUOTE] Aniu a idziemy na układ??:cool3: Jedne ogłoszenia jedne dla Lalki schroniskowej ( piękna młoda radosna sunia , a już tak długo siedzi ) , a w zamian moja miesięczna deklaracja 10 zł ?? Co ty na to :evil_lol::evil_lol: -
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
dzięki bardzo :):loveu: -
Kto wrzuci grosika do skarbonki tomaszowskich psiaków?
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Aniu ja teraz nie dam rady , ale jak tylko jakiś grosz wpadnie to się zgłoszę do skarpetki:) -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
A jak by był jakiś chętny domek to mamy jeszcze taką piękność w schronie: [URL=http://img121.imageshack.us/i/p1080548.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/7092/p1080548.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img85.imageshack.us/i/p1080549.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5862/p1080549.jpg[/IMG][/URL] -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Domek oczywiście trzeba sprawdzić , ale psiak zostanie wydany dopiero po kastracji , a ta nie wiadomo kiedy , będziemy naciskać ,żeby się pośpieszyli , tyle możemy . Tymczasem 3 fotki przystojniaka: [URL=http://img46.imageshack.us/i/p1080697.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1418/p1080697.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img21.imageshack.us/i/p1080698b.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6697/p1080698b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img571.imageshack.us/i/p1080699.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/5849/p1080699.jpg[/IMG][/URL] To jest chyba pierwszy pies w mojej historii który jest szczęśliwy bo trafił do schronu :( -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Portosku gdzie twój domek ?? -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Aniu rozmawiałam z panią prezes i spróbujemy to normalnie bez kręcenia załatwić , najważniejsze ,że pies został odebrany więc nie trzeba robić kwarantanny , można odrazu ciachać i do domku wysyłać. -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ciotki Jasper wczoraj został odebrany właścicielce i został umieszczony w naszym schronie , podobno było fatalnie , od kagańca zaczęły mu się rany na pyszczku robić , ja się dzisiaj wszystkiego w schronie dowiem , a w poniedziałek będzie wet i obejrzy psa -
Mała niespodzianka: [URL=http://img215.imageshack.us/i/p1080678.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4988/p1080678.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img532.imageshack.us/i/p1080680.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/1409/p1080680.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/p1080686.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7483/p1080686.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img245.imageshack.us/i/p1080687.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/641/p1080687.jpg[/IMG][/URL]
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'][B]Poproszę o dane do kontaktu!!! Allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1032299509[/url] [/B][/QUOTE] Allegro piękne , bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu: Dane kontaktowe: [email][email protected][/email] , 798-211-667 -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hitoshi']Ok. Bo ja mam w domu husky i malamuta i może mój TZ zgodził by się na dt :)[/QUOTE] Postaram się to jakoś sprawdzić , narazie nie mam pojęcia jak bo do siebie go wziąść nie mogę , ale pokombinuję :) -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hitoshi']Ja również ponawiam pytanie: Jak on reaguje na inne psy? Jest zdrowy? Prócz tego, że wychudzony?[/QUOTE] W tej chwili nie jestem w stanie odpowiedzieć , wszystko będzie wiadomo w poniedziałek najpóźniej . -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Podobno strasznie przyjazny , na człowieka reaguje niesamowitą radością , dzieci chyba akceptuje bo kobita ma 4 , zresztą jedna z córek bardzo za nim jest , ale rodzice nie pozwalają jej go karmić :( -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Dzięki ciotki ,że jesteście :)Razem napewno się uda , zapraszam was też na wątek mojej Kiary: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184892-Kiara-15-letnia-sunia-prosi-o-wsparcie-mo%C5%BCe-o-domek[/url] -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Jestem na zaproszenie ilon_n. [B]Ale czy ta kobieta odda tego psa??[/B] Bo jak tak to zrobię mu allegro.[/QUOTE] Powiedziała ,że odda bez problemu , już kiedyś oddała jakiemuś facetowi , ale pies od niego uciekł i wrócił do nich podobno , chociaż dla mnie to dziwne ,że wrócił do ludzi którzy go trzymają na łąńcuchu. Zresztą pani prezes powiedziała ,że mam domu szukać więc na pewno psa od nich wyciągnie . -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]ale na kaganiec to bylo ja stac ?[/QUOTE] Dokładnie ! [QUOTE]Dobra, to jak juz wiemy gdzie jest psiak, to trzeba na cito znalesc jakis hotelik albo DT dla niego !!!! nie ma na co czekac tylko trzeba dzialac, kto z was zna jakis dobry hotelik co przyjmie taka bide[/QUOTE] Ciotki , ale bez pełnych deklaracji ja się nie podejmę , raz zaryzykowałam i teraz mam psa na płatnym DT i ogromny dług:(