Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. A Kiara ma się coraz lepiej , odżyła bardzo , mam nawet wrażenie ,że jej bielmo z oczek zeszło troszkę :) , myślę ,że wrato jej prę ogłoszeń zrobić , bo jest coraz bardziej adopcyjna .
  2. Tymonka

    Metamorfozy

    Moja tymczasowiczka Kiara , metamorfoza jeszcze nie pełna , ale już mogę się pochwalić:D Jeszcze w schronie [URL=http://img153.imageshack.us/i/dsc00779qp.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/9577/dsc00779qp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img72.imageshack.us/i/dsc00785w.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2854/dsc00785w.jpg[/IMG][/URL] Po tygodniu u mnie: [URL=http://img17.imageshack.us/i/p1080612j.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3416/p1080612j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/p1080649m.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3807/p1080649m.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='ocelot']Dobrze Majeczko Ty to rób:):):) Aniu a może wykup Kiary by rozpisać Ci na 10 miesięcy jako uiszczenie deklaracji stałej?[/QUOTE] Nie Aniu , ja normalnie będę deklarację płacić ,jak narazie mamy tylko 40 zł stałych .
  4. [CENTER]Zapraszamy na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185688-Pi%C4%99kne-ciuszki-i-bi%C5%BCuteria-na-Wer%C4%99-i-Tomaszowsk%C4%85-skarpet%C4%99.Pi%C4%99knie-zapraszamy-do25.05[/url] :cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:[/CENTER]
  5. [CENTER]Zapraszamy na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185688-Pi%C4%99kne-ciuszki-i-bi%C5%BCuteria-na-Wer%C4%99-i-Tomaszowsk%C4%85-skarpet%C4%99.Pi%C4%99knie-zapraszamy-do25.05[/url] :cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:[/CENTER]
  6. [CENTER]Zapraszamy na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185688-Pi%C4%99kne-ciuszki-i-bi%C5%BCuteria-na-Wer%C4%99-i-Tomaszowsk%C4%85-skarpet%C4%99.Pi%C4%99knie-zapraszamy-do25.05[/url] :cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:[/CENTER]
  7. [QUOTE]WYDATKI: 50,00 zł - ogłoszenia dla Przytula,....,....,....,.... - Ocelot 50,00 zł. - wykup Mopa - GrubbaRybba 35,00 zł. - wykup Mopa ze schroniska - Majki (tu trzeba by zwrócić kasę Mai) [B]100,00 zł. - wyku Kiary ze schroniska (kasę dała Ania, chciałabym jej oddać)[/B] RAZEM: 235 zł., STAN SKARBONY: 20 zł (wisimy Majce 35 zł.) = -115 zł.[/QUOTE] Aniu 100 zł za Kiarę to mój wydatek , nie skarbonki i proszę Cię narazie grzecznie o wykasowanie go z rozliczeń . Skarbonka jest na minusie 115 zł , a ja mam jeszcze kase brać , co to to nie :P
  8. Ja robiłam moim psiakom badania , bo mi wet doradził ,że raz w roku to należy krew zrobić , grosze kosztuje a wiem co i jak , teraz tymuś dostał leki , a bez badań nie wiedzieli byśmy ,że trzeba ..
  9. Potwierdzam , Czipsi to wspaniała sunia .
  10. Czy ja wiem czy takich ciężkich , wszystko idzie ogarnąć , tylko szkoda , że adopcje tak stoją , bo już inne bidy by dupki grzały u mnie . A wogóle to chciałam zapytać czy Tymon u was miał badania krwi robione , bo ja mu ostatnio robiłam i wyszło , że ma bardzo wątrobę zniszczoną i nie mam pojęcia czemu , czy to ja czy już wcześniej miał.
  11. Już przedstawiam: Ufa - 3 letnia sunia , maleńka ( 6 kg) , ma zapadnięte oczko jedno i chyba dlatego nikt jej nie chce , a jest naprawdę wspaniała Gacek - szczeniak ( 3-4 miesiące ) , wrócił mi z adopcji bo nasikał w domu i dziecko się ubrudziło:angryy::angryy: Kiara - 15 letnia staruszka , z zaćmą , głucha i bez ząbków ( tu adopcja była by cudem chyba) Bojusek - Psiak ze schroniska Tomaszowskiego , dwa lata siedział w schronie , wyszedł przerażony , bardzo ciężko go wyprostować , ale to jest tymczas płatny , bo już nie wyrabiałam finansowo.
  12. Wycałuje , wygłaskam i wyprzytulam:)
  13. Ja sobie już nie wyobrażam ,że Tymonka mogło by nie być . A najlepsze jest to ,że dzięki Tymkowi poznałam dogo i mimo tego , że zapewniałam ,że jeśli Tymuś zostanie z nami to nie będę mogła mieć tymczasów i tak je mam , w tej chwili mam w domu 6 psiaków :D , można powiedzieć ,że tymuś uratował i nadal ratuje inne psiaki .
  14. Tymuś w ubranku , po kastracji , niestety kołnierz nic nie dał , spryciarz sobie bez problemu rankę lizał więc musiał ubranko nosić:D [URL=http://img412.imageshack.us/i/p1080180q.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4376/p1080180q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/p1080182.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3905/p1080182.jpg[/IMG][/URL]
  15. To my się teraz trochę ciotkom przypomnimy :) Tymuś lata : [URL=http://img341.imageshack.us/i/p1030486s.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4863/p1030486s.jpg[/IMG][/URL] Z ulubioną zabawką : [URL=http://img28.imageshack.us/i/p1040132z.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7876/p1040132z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img375.imageshack.us/i/p1040134.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/4039/p1040134.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/p1040144.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/579/p1040144.jpg[/IMG][/URL]
  16. Na boksach ogólnych jest dla tego że na kwarantannie nie było już miejsca , jeśli chodzi o sytuację prawną to ma załatwić pani prezes . Domek oczywiście potrzebny , zaraz po kastracji można go wyciągać .
  17. [quote name='Anja2201']Wrzuciłam na cafeanimal: PRĘGACZ DULI MAKS FIGO ŚMIESZEK LIDER[/QUOTE] dzisiaj wrzuciłam jeszcze: DYZIO PLUTO CZAKO Rudzik HOMER WEDEL JANKES HENIEK JASKIER
  18. przepraszam , myślałam że odpisałam :oops: Napisałam pani ,że trzeba poczekać i opisałam sytuację i pani się już nie odezwała:(
  19. [quote name='ocelot']Bo się nastawiłaś na niego. Wrzuć mu na jego wątek.[/QUOTE] Aniu ja m,u dwa cyknełam ładne i chciałam uciekać do innych psów , ale Łukasz mi nie pozwolił , dopóki nie nacykałam parudziesięciu :)
  20. Jaskier [URL=http://img3.imageshack.us/i/p1080888.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9472/p1080888.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img245.imageshack.us/i/p1080891.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/32/p1080891.jpg[/IMG][/URL] Koniec zdjęć , pogoda dzisiaj nie sprzyjała sesji zdjęciowej i większość nie wyszła:(
  21. Duduś [URL=http://img405.imageshack.us/i/p1080877l.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5412/p1080877l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img179.imageshack.us/i/p1080878.jpg/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/4482/p1080878.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img171.imageshack.us/i/p1080885.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6407/p1080885.jpg[/IMG][/URL]
  22. Hienek: [URL=http://img688.imageshack.us/i/p1080869.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2278/p1080869.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/p1080873.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4555/p1080873.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/p1080902.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5285/p1080902.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...