Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Czerda ,patija ogromne dzięki .[B] BRAKUJE JESZCZE 370 ZŁ [/B]
  2. To jest miesięczna opłata za oba psy , to właściwie nie hotelik a DT , sprawdzony na 100% , okolice Nowego Miasta nad Pilicą , cena wydaje mi się ok.
  3. [B][U]Proszę , zajrzyjcie chociaż , psiakom grozi śmierć pod kołami samochodów : [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url][/U][/B]
  4. Proszę , zajrzyjcie chociaż , psiakom grozi śmierć pod kołami samochodów : [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url]
  5. Proszę , zajrzyjcie chociaż , psiakom grozi śmierć pod kołami samochodów : [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url]
  6. Proszę , zajrzyjcie chociaż , psiakom grozi śmierć pod kołami samochodów : [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url]
  7. Proszę , zajrzyjcie chociaż , psiakom grozi śmierć pod kołami samochodów : [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url]
  8. [B]Proszę , zajrzyjcie chociaż , psiakom grozi śmierć pod kołami samochodów : [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url][/B]
  9. [color="red"][b]mamy miejsce w hoteliku potrzeba tylko deklaracji , miesięczny koszt utrzymania to 450 zł + karma brakuje nam 395 zł deklaracji stałych [/b][/color]
  10. [quote name='mikoada']no to do góry psinki szukamy pieniążków :) ciocia dorzuci wam 15 zł miesięcznie[/QUOTE] Wielkie dzięki :) DEKLARACJE : DEKLARACJE STAŁE : Anja2201- 5zł Awit - 5 zł Ladymonia0610 -10 zł Atomowka - 10 zł TZ Atomówki -10 zł mikoada -15 zł Razem 55 zł DEKLARACJE JEDNORAZOWE: ewatonieja - 15 zł Ladymonia0610 -15 zł Razem : 30 zł
  11. Dostałam odpowiedź od Owieczki: [QUOTE]Psiaki moga przyjechać Jeśli uda się uzbierać chociaż 450 zł to będzie super. Jakoś damy radę ale muszą być zaszczepione i po wizycie u weta. Koniecznie karma, proszki na robale i kleszcze. Jeśli to załatwicie i uzbiera sie chociaż część kasy psiaki moga przyjechać. [/QUOTE] Damy radę???
  12. Rozmawiałam z Owieczką i za jakieś dwie godzinki będę miała odpowiedź czy da radę psiaki wziąć , jeśli tak to za oba było by 500 zł miesiąc , może nawet ciut mniej , damy radę ??? Narazie stałych deklaracji jest 30 zł :) czyli brakuje 470 zł -bardzo dużo !!
  13. [quote name='NusiaiJa']na jakie konto wpłacić?????.....[/QUOTE] Gosiu narazie zbieramy deklaracje , pieniążki będę zbierać jak uzbieramy pełne deklaracje . [B]Atomowka[/B] [QUOTE]Jestem podnoszę i deklaruje 10 zł miesięcznie[/QUOTE] Bardzo dziękujemy
  14. [quote name='Agnieszka P']widziano juz je 2 tygodnie temu ,dobrze jakby razem zamieszkaly napewno sa zaprzyjaznione[/QUOTE] Dobrze by było , ale z doświadczenia wiem , że to raczej nie realne , a najważniejsze żeby miały domki .
  15. [quote name='ocelot']Aneczko rozmawiałaś z jakimś hotelikiem już? Po psiaki tym razem jadę z Wami! ale od czwartku:)[/QUOTE] Aniu ja raczej nie liczę , że do czwartku się uda , ja bez pełnych deklaracji nie zabiorę psiaków , wiesz jaka była sytuacja z Korą , nie zaryzykuje drugi raz .
  16. Aniu dzisiaj miałam urwanie głowy , psiak , remont u Majki (pomagałam) , musiałam do mojej mamy podjechać , nie miałam kiedy , jutro zadzwonię do Owieczki zapytam , powiem szczerze ,że bardzo na nią liczę . [QUOTE]10zł /deklaracja stała. 15zł-wpłace jednorazowo.[/QUOTE] [QUOTE]JA JEDNORAZOWO MOGE WPŁACIĆ 15 ZŁ [/QUOTE] Bardzo dziękuję !!!! Jak tylko uzbieramy deklaracje zacznę wysyłać nr. konta .
  17. Dzięki ciotki za piękne banerki !!!!! Teraz niech się wszyscy schodzą i po złotóweczce do deklaracji dokładają :)
  18. Tomaszowskie schronisko psów nie przyjmie bo to nie ich rejon to po pierwsze , po drugie , tym psiakom będzie lepiej już na tej stacji niż w naszym schronie .:( [SIZE="5"]Bardzo prosimy o deklaracje , po 1 zł chociaż[/SIZE] :laola::laola::laola::laola::laola::laola:
  19. Pracownicy powiedziewli tylko , że psy od jakiegoś czasu tam są , ale oni to nic za mocno nie wiedzą bo tam co jakiś czas pojawiają się jakieś psy a inne giną (wiadomo jak) , dlatego trzeba je zabierać .
  20. [quote name='Atomowka']Zaraz coś ogarnę,idę w teraz może namówię ludzi na jakieś wpłaty[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za pomoc :)
  21. [COLOR="red"][SIZE="5"]Prosimy o deklarację , chociaż po 1 zł . [/SIZE][/COLOR]
  22. Zapraszam na wątek dwóch psów które bez naszej pomocy zginą pod kołami samochodów . Bardzo proszę o pomysły !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Dwa-psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasie-A8-(Warszawa-Katowice)-Potrzebują-pomocy?p=14721483#post14721483[/url]
×
×
  • Create New...