Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. A bo chyba wszystkie ciotki już śpią i żadna się nie udziela , my musimy czuwać ,żeby wątki nie spadały :D
  2. Własnie pracowników pytałam , odrazu jak przyjechałyśmy i zobaczyłam ,że jednego nie ma i to oni powiedzieli ,że psa od wczoraj nie ma .:(:(:(
  3. [quote name='Piromanka']Czy zachowanie Bojuska/Flapiego cały czas się polepsza? Jak myślicie, kiedy będzie można go wysłać do domu?[/QUOTE] Jest tak , Bojusek nigdy nie będzie super ufnym psem , uwielbia bawić się piłeczką , bardzo się cieszy na widok człowieka , bez skrępowania chodzi przy obcych , ale nie da się pogłaskać .Mnie nie boi się kompletnie , jak gdzieś wyjeżdżamy to Bojus musi być zamknięty , czasem pięknie idzie na Komendę "do siebie" , a czasem musimy się ganiać i to jest super zabawa , szczególnie wtedy kiedy mi się śpieszy i mogę się drzeć na całe gardło a Bojus i tak patrzy się na mnie macha ogonem i pokazuje " fajna zabawa , bawmy się dalej w ganianego" :D
  4. Nie mam pojęcia , narazie mam jeszcze nadzieję ,że jak jutro tam pojadę to psiak się jednak pojawi . Jutro napiszę do Owieczki ,zapytam ile było by za jednego psiaka , narazie mamy jakieś 115 zł więc nawet na jednego nie ma (deklaracje spisane na pierwszej stronie) .
  5. Byłyśmy u psiaków , właściwie u psiaka :( niestety od wczoraj nikt nie widział tego większego , pozostaje mi nadzieje ,że ktoś go zabrał , to sobie cały czas wmawiam . Ciotki błagam pomóżmy chociaż temu jednemu . BŁAGAM!!!!!!
  6. u Owieczki , mam nadzieje ,że się uda , nie możemy ich tam zostawić
  7. [B][U]BRAKUJE 340 zł [/U][/B] Prosimy o deklaracje ~!!!!
  8. Mamy jeszcze 20 zł od osoby z poza dogo , mojej kuzynki :)
  9. Dokładnie , co ty na to ??Nowa tradycja??
  10. [quote name='Lolalola']jak chcecie.................[/QUOTE] To dal tego ,że tfu..tfu... jeśli nie uzbiramy całych deklaracji to ja się nie podejmę zabrania psów , za dużo mam na utrzymaniu , żeby wziąć kolejne psy na utrzymanie , a nie chcę później odsyłać pieniążków.
  11. [quote name='patija']a ja myślę, że te trzy psy to się wzięły z tego, że w całej tej historii brały udział 3 psiaki, bo wszystko zaczęło się od tego jednego, który jest już u Ani :) a wyszczerzone ząbki masz Anja w awatarku swojego psiaka ;)oj dziewczyny chyba czas spać ;)[/QUOTE] Patija dobrze , że jesteś , ja już chyba ,żeczywiście spać powinnam , jak ja mogłam tak o moim Kluseczku zapomnieć:oops::oops::-o
  12. [B]NiJaSe[/B] Mogły byśmy się tam częściej spotykać , tak raz w tygodniu .:D
  13. [quote name='Lolalola']:lol:Boze chyba za duzo pracuje....nie wiem skad mi sie wziely 3,chyba cos zle przeczytalam:crazyeye:nie wazne i tak sie deklaruje tylko prosze o nr konta......[/QUOTE] Nr. konta będę wysyłać dopiero jak uzbieramy wszystkie deklaracje , tak na wszelki wypadek
  14. [quote name='olga7']Ech cioteczko Anja -z takim uzębieniem avatarku -to nikt chyba ci nie bedzie mial odwagi odmówić ..:evil_lol:;) toż to jakiś wilk chyba ...:razz:[/QUOTE] Masz na myśli moją Kiarę??
  15. DEKLARACJE STAŁE : Anja2201- 5zł Awit - 5 zł Ladymonia0610 -10 zł Atomowka - 10 zł TZ Atomówki -10 zł mikoada -15 zł czerda -15 zł patija - 10 zł (od czerwca ) Lolalola -15 zł Razem 95 zł BRAKUJE : 355 zł
  16. [quote name='Lolalola']Jestem i ja ....deklaruje 15 zl miesiecznie od czerwca!!!Jak sie miewaja 3 lalunie???czytalam tylko poczatek watku.......nie mam dzis sily juz wiecej na nic:(prosze o konto na pw...[/QUOTE] A jakie 3 lalunie??
  17. [quote name='NiJaSe']poki co wlasnie tak robie , gorzej jak sie ciotki zbuntują i też wezmą pałki w ręce ;)[/QUOTE] Na mnie możesz liczyć w razie czego pomogę (tobie oczywiście ) :D:D
  18. Pałki używaj do zaganiania ciotek na wątek i wymuszania deklaracji :D
  19. [quote name='NiJaSe'][B] [/B] [COLOR=Red][B]dobra mile Panie poki co lecimy na plotki na ten wątek bo dziewczynom psów przybywa co chwila i same rady nie daja[/B][/COLOR] !!!!!!!! biegusiem bo wezme palke w reke :diabloti:[/QUOTE] Co my byśmy bez Ciebie zrobiły???
  20. [quote name='Wunia']Jestem, bo Nijase chce nas lać pałą za nieobecność, poczytam jutro ;)[/QUOTE] Czytaj ciotka i kombinuj z nami :)
  21. [quote name='NiJaSe']a od was to trza jeszcze Gacka wypchnąć o ile się nie myle[/QUOTE] No trzeba , a co stęskniłaś się za wycieczką pod OBI??
  22. [quote name='NiJaSe']oj dziewczyny ,dziewczyny co ja sie z wami mam ;)[/QUOTE] Ciotka my dbamy , żebyś się nie nudziła .:D
×
×
  • Create New...