Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. NiJaSe nie ładnie , bądź grzeczną dziewczynką:mad: i zapraszaj ciotki na wątek psiaków ze stacji , bo ja już dostałam pkt karny za spam , a pojęcia niebieskiego nie mam ile tych pkt. mogę mieć .
  2. DEKLARACJE STAŁE : Anja2201- 5zł Awit - 5 zł Ladymonia0610 -10 zł Atomowka - 10 zł TZ Atomówki -10 zł mikoada -15 zł czerda -15 zł patija - 10 zł (od czerwca ) Lolalola -80 zł Kuzynka Anja2201- 20 zł Majki1510 - 5 zł Mama Anja2201- 30 zł NiJaSe -5 zł ludwa -10 zł Mroowa -10 zł Razem 240 zł
  3. [quote name='NiJaSe']Anja poniewaz na atku psów ze stadionu nie jesteśmy w stanie nic zdziałać [B]niniejszym swoją deklaracje 5 zł przenoszę tutaj [/B], co z zebrana kasa w sumie 85 zl to musi zdecydować reszta. Nie jestem w stanie dyskutować z rozkapryszona damulą ktora oczekuje pomocy dla psa tylko nie wiadomo jakiej , bo jak sie okazalo hotelik to bylo samo zło , pod stadionem mial luksusy biegajac miedzy samochodami ..... na dokladke dowiedzialam sie ze jestem chamska :D[/QUOTE] Czytałam , bardzo dziękuję za pomoc , a nie przejmuj się damulką , takie były , są i zawsze będą , szkoda tylko psiaka .
  4. [quote name='feliksik']porozsyłam wątek[/QUOTE] Bardzo dziękuję , trzeba jak najwięcej ciotek zwołać , bo inaczej nie ma szans na uzbieranie takiej kwoty , a czasu mamy bardzo mało .
  5. Dostałam odp. od Donki : Cześć Aniu. Miejsca jeszcze są w nowych boksach ,a więc pies mógłby przyjechac (na początku następnego tyg).- jeszcze muszę zrobić zamknięcia,drobne dokończenia. Dzisiaj porobie zdjęcia i załoze wątek hotelu KUDŁATE I ŁACIATE Koszt to 400-450 zł miesiąc . I jak???
  6. Właśnie załapałam co wkleiłam tu właściwy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-czy-musz%C4%85-umrze%C4%87[/url]
  7. Majki dzisiaj pojedzie i sprawdzi czy drugi psiak wrócił , jeśli tak to potrzebujemy 450 zł stałych deklaracji , mamy 185 zł , brakuje jeszcze : 265 zł , nie mam pojęcia z kąd wziąć takie pieniądze ????
  8. Przepraszam za offa , ale już nie wiem gdzie prosić : Błagam o deklaracje , jeden z psiaków prawdopodobnie nie żyje , nie pozwólmy umrzeć drugiemu !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-czy-musz%C4%85-umrze%C4%87[/url]
  9. Przepraszam za offa , ale już nie wiem gdzie prosić : Błagam o deklaracje , jeden z psiaków prawdopodobnie nie żyje , nie pozwólmy umrzeć drugiemu !!! http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-czy-musz%C4%85-umrze%C4%87
  10. Przepraszam za offa , ale już nie wiem gdzie prosić : Błagam o deklaracje , jeden z psiaków prawdopodobnie nie żyje , nie pozwólmy umrzeć drugiemu !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-czy-musz%C4%85-umrze%C4%87[/url]
  11. [B]Przepraszam za offa , ale już nie wiem gdzie prosić :[/B] Błagam o deklaracje , jeden z psiaków prawdopodobnie nie żyje , nie pozwólmy umrzeć drugiemu !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-czy-musz%C4%85-umrze%C4%87[/url]
  12. [B]Przepraszam za offa , ale już nie wiem gdzie prosić :[/B] Błagam o deklaracje , jeden z psiaków prawdopodobnie nie żyje , nie pozwólmy umrzeć drugiemu !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-czy-musz%C4%85-umrze%C4%87[/url]
  13. Przepraszam za offa , ale już nie wiem gdzie prosić : Błagam o deklaracje , jeden z psiaków prawdopodobnie nie żyje , nie pozwólmy umrzeć drugiemu !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-czy-musz%C4%85-umrze%C4%87[/url]
  14. Jeśli Iwona by się zgodziła go wziąć do siebie to byłą by trasa: Tomaszów - Popielarnia - Promna -77 km + 78km (+ powrót do Tomaszowa 85 km ) czyli 240 km
  15. Napisałam do Donki czekam na odpowiedź
  16. [url]http://www.dogomania.pl/threads/148872-DOMOWY-Hotelik-dla-ps%C3%B3w.-Brak-miejsc/page43[/url] POCZYTAJCIE , MOIM ZDANIEM CZARKA TRZEBA SZYBKO ZABIERAĆ , JA ZARAZ NAPISZĘ DO DONKI , TAM WARUNKI SĄ SUPER , WIELOKROTNIE SPRAWDZANE NIE TYLKO PRZEZE MNIE . JA MIAŁAM TAM DWA PSY I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA .
  17. NiJaSe to może napisz w pierwszym poście ??
  18. [quote name='Anja2201']u nas nie ma takiej możliwości , po pierwsze jest tylko jeden schron , który bierze ogromne pieniądze od gminy za psa , a żadna gmina nie chce płacić , po drugi zabrał by oba , zresztą ja nigdy nie słyszałam u nas o jakimkolwiek hyclu .[/QUOTE] się zacytuję
  19. u nas nie ma takiej możliwości , po pierwsze jest tylko jeden schron , który bierze ogromne pieniądze od gminy za psa , a żadna gmina nie chce płacić , po drugi zabrał by oba , zresztą ja nigdy nie słyszałam u nas o jakimkolwiek hyclu .
  20. A co z deklaracjami ?? Jeśli tu nie są potrzebne to przeniosę na psiaki z pod stacji swoją
  21. szkoda ,że inne ciotki się tak nie dają :(
  22. [quote name='Majki1510'] A i 5 zł. miesiecznie ode mnie.[/QUOTE] Bardzo dziękuję :) [B]DEKLARACJE STAŁE :[/B] Anja2201- 5zł Awit - 5 zł Ladymonia0610 -10 zł Atomowka - 10 zł TZ Atomówki -10 zł mikoada -15 zł czerda -15 zł patija - 10 zł (od czerwca ) Lolalola -15 zł Kuzynka Anja2201- 20 zł Majki1510 - 5 zł Razem 120 zł [B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/B] ewatonieja - 15 zł Ladymonia0610 -15 zł MyrkurDagur 200 zł Razem : 230 zł
  23. Ja też mam nadzieje ,że wróci , ale teraz trzeba na już zbierać deklaracje i zawozić psiaka do hoteliku , nie pozwolimy mu zginąć PRAWDA????
  24. [quote name='Niebieska713']Miejmy nadzieje,ze wroci do jutra? A ktorego ze zdjecia nie ma?[/QUOTE] Tego większego :( Sprawdziłam za to dzisiaj ząbki tego mniejszego , jest młodziutki , na moje oko trochę ponad rok , góra dwa lata ,ząbki idealnie białe .
×
×
  • Create New...