-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aniu uciekaj spać . I pamiętaj jak coś to dzwoń :) -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aniu sorki , ale ja już dzisiaj nic nie wymyślę , nawet pomysłu na tekst na wątek nie mam , jutro rano wyspana prędzej coś napiszę . A sunia jest słodziutka , ja jestem zakochana po uszy , jak by nie to ,że w domu mam szóstkę już to suńkę bym napewno do siebie zabrała , ale jak to zrobię to mój TZ się spakuje i wyprowadzi , a wtedy będziecie bazarki na chleb dla mnie robić:D -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystkim strasznie dziękuje , jesteście cudowni :) Kycia1 bardzo dziękuję za rozliczenia . Ja już dzisiaj odpadam , właśnie wróciłam od Ocelot , kolejna bida jest u niej , maluśa sunia może 3 kg , znaleziona dzisiaj pod sklepem . Nie mamy co z sunią zrobić u Ocelot zostać nie może . Macie jakiś pomysł , taka malizna może ma szansę na bezpłatny DT ??? Jurtro będzie wątek , dzisiaj już nie mam siły :( -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oczywiście ,że można , konto jest parę stron wcześniej ., czyli dopisuję 5 zł od lipca tak? -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
DEKLARACJE STAŁE (potrzeba 300, by pojechał do Czarodziejki) 5 - Bjuta 10 - Anja2201 5 - Beataczl 30 - Mama Anja2201 10 - paulinken 50 - reniax1 10 - Atomowka 25 - viola005 20 - magden 10 - go-ja 20 - managua 5-Majki1510 15 -1000days 10 - Undercia 10 - kycia1 10 - dziecina Razem : 245 zł Brakuje 55 zł. DEKLARACJE JEDNORAZOWE: 50- magden 35 wiolabiszop 115-1barto 30-Teczowaa 40-kycia1 Razem 270 zł wszystko się zgadza????? Jeśli nie to krzyczeć Uaktualniłam też wpłaty , są na pierwszej stronie , wszystkie pieniążki wpłacamy na moje konto ja dalej do czarodziejki . -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
magdan ty masz stałą 20 zł i jednorazowo 40 tak? -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już teraz , psiak u Czarodziejki będzie od wtorku . -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiem jak wam dziękować jesteście wspaniali . -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
To chyba musimy na Owieczkę poczekać , ona zna Portosa najlepiej . -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']portosek juz dostał kase odemnie?[/QUOTE] Majka jest na urlopie teraz i nie ma dostępu do neta , w piątek najpóźniej zrobi rozliczenie . -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
doszła pierwsza wpłata od reniax1 - 50 zł za czerwiec . -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
spokojnie , najpierw będzie wizyta , a zawozić będę go ja z Majką , jak coś nam się nie spodoba to go nie zostawimy . -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brakuje nam 95 zł stałych deklaracji !!!!!!!!To bardzo dużo , kto jeszcze dołoży ???? Jeśli dozbieramy deklaracji , to we wtorek Pixelek rusza po nowe życie :) wszystko już ustalone . Czarodziejko podaj mi swój numer jak możesz to wszystko obgadamy i ustalimy. -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Z panią rozmawiała Majka , a że nie ma dostępu do neta to ja przekazuje . Pani zgadza się na wizyty przed i po adopcji , podpisze umowe , na Portosa czeka kosz zabawek , jest przygotowana na to ,że psiak może coś zniszczyć . Ale mi nie daje spokoju ten ich poprzedni psiak . Jeśli ktoś by się znalazł do zrobienia wizyty i wyszło by wszystko ok , to Porotnio od soboty był by w nowym domku . -
Kto wrzuci grosika do skarbonki tomaszowskich psiaków?
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Ile potrzeba na te leki?[/QUOTE] Już mamy sponsora :) -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
A my mamy chętny domek dla Portosa , szuakmy kogoś na wizytę we wrocławiu , domek wydaje się ok , mieli psiaka z adopcji , ale wyrawł im się na spacerze i wpadł pod auto , dlatego trzeba domek dokładnie prześwietlić . -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super , jak tylko Łukasz wstanie , zaraz będę z nim gadać , ale raczej się zgodzi , powiem mu ,że jak nie pojedzie to ja w sobotę pojadę z Majką i nie pójde do jego mamusi na imieniny , chociaż mi to by tam bardzo pasowało:D Koszt transportu to będzie max . 50 zł , z moich wyliczeń to jakieś 30 zł , ale zobaczymy bo ja w takim liczeniu kiepska jestem . -
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie gadałam z Ocelot , ma dzwonić do schronu czy nam go wydadzą przed końcem kwarantanny , na 90% mamy transport we wtorek .Czarodziejko pasowało by Ci we wtorek??