Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Aniu uciekaj spać . I pamiętaj jak coś to dzwoń :)
  2. Aniu sorki , ale ja już dzisiaj nic nie wymyślę , nawet pomysłu na tekst na wątek nie mam , jutro rano wyspana prędzej coś napiszę . A sunia jest słodziutka , ja jestem zakochana po uszy , jak by nie to ,że w domu mam szóstkę już to suńkę bym napewno do siebie zabrała , ale jak to zrobię to mój TZ się spakuje i wyprowadzi , a wtedy będziecie bazarki na chleb dla mnie robić:D
  3. Wszystkim strasznie dziękuje , jesteście cudowni :) Kycia1 bardzo dziękuję za rozliczenia . Ja już dzisiaj odpadam , właśnie wróciłam od Ocelot , kolejna bida jest u niej , maluśa sunia może 3 kg , znaleziona dzisiaj pod sklepem . Nie mamy co z sunią zrobić u Ocelot zostać nie może . Macie jakiś pomysł , taka malizna może ma szansę na bezpłatny DT ??? Jurtro będzie wątek , dzisiaj już nie mam siły :(
  4. oczywiście ,że można , konto jest parę stron wcześniej ., czyli dopisuję 5 zł od lipca tak?
  5. DEKLARACJE STAŁE (potrzeba 300, by pojechał do Czarodziejki) 5 - Bjuta 10 - Anja2201 5 - Beataczl 30 - Mama Anja2201 10 - paulinken 50 - reniax1 10 - Atomowka 25 - viola005 20 - magden 10 - go-ja 20 - managua 5-Majki1510 15 -1000days 10 - Undercia 10 - kycia1 10 - dziecina Razem : 245 zł Brakuje 55 zł. DEKLARACJE JEDNORAZOWE: 50- magden 35 wiolabiszop 115-1barto 30-Teczowaa 40-kycia1 Razem 270 zł wszystko się zgadza????? Jeśli nie to krzyczeć Uaktualniłam też wpłaty , są na pierwszej stronie , wszystkie pieniążki wpłacamy na moje konto ja dalej do czarodziejki .
  6. magdan ty masz stałą 20 zł i jednorazowo 40 tak?
  7. Już teraz , psiak u Czarodziejki będzie od wtorku .
  8. Nie wiem jak wam dziękować jesteście wspaniali .
  9. To chyba musimy na Owieczkę poczekać , ona zna Portosa najlepiej .
  10. [quote name='majku33krakow']portosek juz dostał kase odemnie?[/QUOTE] Majka jest na urlopie teraz i nie ma dostępu do neta , w piątek najpóźniej zrobi rozliczenie .
  11. Dzięki ciotka , że wpadłaś :)Szukaj naszym skarbom domków to może się niedługo się pod słupem spotkamy :D
  12. Aniu trzeba ciotkę NiJaSe zawołać , ona jest od haszczaków :)
  13. doszła pierwsza wpłata od reniax1 - 50 zł za czerwiec .
  14. spokojnie , najpierw będzie wizyta , a zawozić będę go ja z Majką , jak coś nam się nie spodoba to go nie zostawimy .
  15. A dla Portosa , jest u Owieczki na DT tu na mikro psiakach go nie ma .
  16. Brakuje nam 95 zł stałych deklaracji !!!!!!!!To bardzo dużo , kto jeszcze dołoży ???? Jeśli dozbieramy deklaracji , to we wtorek Pixelek rusza po nowe życie :) wszystko już ustalone . Czarodziejko podaj mi swój numer jak możesz to wszystko obgadamy i ustalimy.
  17. Z panią rozmawiała Majka , a że nie ma dostępu do neta to ja przekazuje . Pani zgadza się na wizyty przed i po adopcji , podpisze umowe , na Portosa czeka kosz zabawek , jest przygotowana na to ,że psiak może coś zniszczyć . Ale mi nie daje spokoju ten ich poprzedni psiak . Jeśli ktoś by się znalazł do zrobienia wizyty i wyszło by wszystko ok , to Porotnio od soboty był by w nowym domku .
  18. Ciotki pilnie szukam kogoś z Wrocławia do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej .
  19. [quote name='Piromanka']Ile potrzeba na te leki?[/QUOTE] Już mamy sponsora :)
  20. szukam kogoś z Wrocławia na wizytę przedadopcyjną , znacie może kogoś??
  21. Szukam kogoś z Wrocławia na wizytę przedadopcyjną .
  22. A my mamy chętny domek dla Portosa , szuakmy kogoś na wizytę we wrocławiu , domek wydaje się ok , mieli psiaka z adopcji , ale wyrawł im się na spacerze i wpadł pod auto , dlatego trzeba domek dokładnie prześwietlić .
  23. Super , jak tylko Łukasz wstanie , zaraz będę z nim gadać , ale raczej się zgodzi , powiem mu ,że jak nie pojedzie to ja w sobotę pojadę z Majką i nie pójde do jego mamusi na imieniny , chociaż mi to by tam bardzo pasowało:D Koszt transportu to będzie max . 50 zł , z moich wyliczeń to jakieś 30 zł , ale zobaczymy bo ja w takim liczeniu kiepska jestem .
  24. Właśnie gadałam z Ocelot , ma dzwonić do schronu czy nam go wydadzą przed końcem kwarantanny , na 90% mamy transport we wtorek .Czarodziejko pasowało by Ci we wtorek??
×
×
  • Create New...